Jump to content

Falka

Discord Mod
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  8

Falka last won the day on July 1

Falka had the most liked content!

Community Reputation

47 Excellent

5 Followers

Recent Profile Visitors

2,138 profile views
 1. Falka

  The Pit Tattoo

  Niewątpliwie jednym z wyjątkowych miejsc Los Santos jest Vespucci. To tutaj możesz odpocząć na plaży, patrząc w kierunku horyzontu, gdzie powoli słońce wstaje bądź zachodzi nad miastem. W jednej z kamienic Vespucci, bije nasze serce któremu poświęciliśmy znaczną część swojego czasu. Chcecie w niebanalny sposób ozdobić swoje ciało, a przy okazji spotkać ludzi pełnych pasji i dobrego humoru? W takim razie szeroko otwieramy nasze drzwi dla was. Pasja i doświadczenie pozwala tworzyć nam niepowtarzalne tatuaże, a każdy z nich to sztuka w której wyrażamy Ciebie. Kładziemy duży nacisk na Twoje bezpieczeństwo, dbamy także o to, by każdy klient wyszedł od nas zadowolony - zarówno od razu po opuszczeniu studia jak i po latach od wizyty. W związku z tym, odpowiemy na każde pytania dotyczące przyszłości tatuażu. Jeżeli nie wiesz, który tatuaż wybrać, pomożemy i doradzimy ale decyzja zawsze pozostanie po Twojej stronie. Odwiedzając nasze studio, zyskujesz gwarancję, że użyjemy tylko najlepszych gatunkowo tuszy i profesjonalnego sprzętu. Dzięki temu połączeniu będziesz z dumą prezentować tatuaż przez długi czas, a barwy pozostaną żywe i wyraziste. The Pit Tattoo to miejsce, które tworzone jest przez ludzi dla ludzi. Różne style, wyjątkowe osobowości, sposób na życie, a także okazja do zawarcia nowych znajomości. To wszystko w dzielnicy Vespucci, gdzie tatuowanie ciała umili widok wpadających przez okno promieni słońca. Gdzie dokładnie się znajdujemy? Przy okazji zapraszamy też na naszą aplikację gdzie znajdziecie katalog tatuaży, ceny oraz aktualne informacje. https://discord.gg/6EAd2Sr
 2. Wniosek o rejestrację działalności gospodarczej.
 3. Falka

  [CK] Falka

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198363439904/ Stare Dane: Clara Craite Powód: Zajęcie się główną postacią i brak konkretnego pomysłu na dalsze losy drugiej postaci (CK odegrane na wyspie)
 4. Falka

  Konkurs!

 5. Falka

  [CV] Falia Baker

  Dane OOC: Nick OOC: Falka Wiek: 25 Sprzęt: Ryzen 5 1600, 3.2GHz, 16MB, GeForce GTX 1050 2GB, RAM: 8GB (pieniążki z wypłaty już zaklepane na kolejne 8GB) Mimo, że serwer znam od grudnia to dopiero w czerwcu postawiłam swoje pierwsze kroki w mieście. Niestety jestem osobą, która w dzień nie może poświęcić zbyt dużo czasu na grę, natomiast wieczorem jestem gotowa bronić Los Santos własną piersią. Od początku moja postać miała być związana z policją. Natomiast dopiero teraz zdobyłam się na odwagę by złożyć podanie i spróbować swoich sił. Jeśli tylko będę miała taką szanse, dołożę wszelkich starań aby miasto było bezpieczniejsze! (zabrzmiało trochę jak hasło wyborcze ale to nic )
×
×
 • Create New...