Jump to content

Falka

Discord Mod
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  5

Falka last won the day on August 8

Falka had the most liked content!

Community Reputation

35 Excellent

4 Followers

Recent Profile Visitors

1,687 profile views
 1. Falka

  Nowy właściciel

  Morgane Karlsson zastąpi Falię Baker na stanowisku szefa Blazing Tattoo Studio Studio istnieje od czerwca 2019 roku, które do tej pory prowadziła Falia Baker. Mamy zaszczyt ogłosić, że od sierpnia tego samego roku studio zyskało nowego właściciela, Pannę Morgane Karlsson. Czynność przekazania biznesu została udokumentowana umową w sposób pisemny oraz personalny. Życzymy sukcesów i powodzenia nowemu właścicielowi oraz chętnie zapraszamy do odwiedzenia studia! Z pozdrowieniami: Falia Baker oraz reszta składu studia
 2. Falka

  [CK] Falka

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198363439904/ Stare Dane: Clara Craite Powód: Zajęcie się główną postacią i brak konkretnego pomysłu na dalsze losy drugiej postaci (CK odegrane na wyspie)
 3. Blazing Tattoo Studio O NASZYM POWOŁANIU: Jesteśmy profesjonalnym studiem tatuażu, w którym zajmujemy się przygotowaniem wzorów oraz indywidualnym dopasowaniem ich do klientów, dzięki czemu odpieramy falę przychodzących i znikających co chwile trendów. Wykonujemy tatuaże w sterylnych warunkach, a ich jakość jest na najwyższym poziome. Tworzymy przestrzeń dla nieskrępowanej kreatywności z poszanowaniem dla tradycji tatuażu. GDZIE MOŻNA NAS ZNALEŹĆ: Wszystko to w samym centrum Los Santos, zaraz przy Alei Gwiazd na Vinewood Boulevard. Oprócz profesjonalnego wykonania tatuażu oferujemy miłą atmosferę oraz kubek pysznej Kapucziny czyli specjału naszego studia (szczególnie polecana dla osób mocno zestresowanych). Póki co posiadamy tylko jedną siedzibę natomiast wraz z rozwojem działalności liczymy, że otworzymy kolejne. Chcielibyśmy przywrócić do życia studia na Vespucci Beach oraz studio na El Burro Heights. Znajdziecie nas tutaj: INFORMACJE OOC: 1. Skrypt umożliwiający nakładanie tatuażu poprzez pracowników, 2. Swobodne przeglądanie katalogu przez klientów oraz pracowników w celu dokładnego dogadania się co do wzoru, 3. Schowek na jedzenie, napoje oraz tabletki w razie osłabienia klienta, 4. Firmowe koszulki dla pracowników, 5. Animacja tatuowania oraz model maszynki Osoby chętne wesprzeć projekt w realizacji mogą się zgłosić po możliwe stanowisko pracy do studia na Vinewood Boulevard, lub wpisać swoje CV do działu rekrutacji.
 4. Falka

  Konkurs!

 5. Studio tatuażu Blazing Tattoo pragnie zachęcić młodych i kreatywnych ludzi na rekrutację! W związku z dużym zainteresowaniem naszą działalnością, poszukujemy chętnych rąk do pracy, na stanowiska artystów. Swoje CV prosimy pozostawiać pod tym postem. Dziękujemy! Zapraszamy do naszego studia na Vinewood w razie jakichkolwiek pytań. Z poważaniem: Team Blazing Tattoo
 6. Zachęcamy do zapoznania się z niniejszym regulaminem studia: Regulamin w trakcie rozwoju. W przypadku zmian będziemy o tym informować.
 7. Falka

  [CV] Falia Baker

  Dane OOC: Nick OOC: Falka Wiek: 25 Sprzęt: Ryzen 5 1600, 3.2GHz, 16MB, GeForce GTX 1050 2GB, RAM: 8GB (pieniążki z wypłaty już zaklepane na kolejne 8GB) Mimo, że serwer znam od grudnia to dopiero w czerwcu postawiłam swoje pierwsze kroki w mieście. Niestety jestem osobą, która w dzień nie może poświęcić zbyt dużo czasu na grę, natomiast wieczorem jestem gotowa bronić Los Santos własną piersią. Od początku moja postać miała być związana z policją. Natomiast dopiero teraz zdobyłam się na odwagę by złożyć podanie i spróbować swoich sił. Jeśli tylko będę miała taką szanse, dołożę wszelkich starań aby miasto było bezpieczniejsze! (zabrzmiało trochę jak hasło wyborcze ale to nic )
×
×
 • Create New...