Jump to content

Ini

Biznesmen
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Days Won

  28

Ini last won the day on January 15

Ini had the most liked content!

Community Reputation

167 Excellent

6 Followers

About Ini

Recent Profile Visitors

1,466 profile views
 1. Załączam podstawę prawną dotyczącą zmiany właścicieli:
 2. W związku ze zmianą stanu faktycznego w imieniu nowych właścicieli wnioskuję o aktualizację danych zawartych w dokumentacji podmiotu gospodarczego, jakim jest Vanilla Unicorn.
 3. Zwracam się z uprzejmą prośbą o aktualizacje stanu prawnego kancelarii adwokackiej prowadzonej przez A. Virta. Poniżej wymagane informacje:
 4. Ini

  Bike Night Vol. 3

  Warsztat motocyklowy Wells&Morris oraz The Pit Tattoo mają przyjemność zaprosić wszystkich mieszkańców na trzecią już edycji naszego zlotu sympatyków jednośladów. Tym razem odbędzie się w tą niedzielę (27.09) o godzinie 21:00 na placu kończącym Aguya Street na Vespucci Beach, bespośrednio przy The Pitt Tatto. Tym razem nie będziemy poruszać się kolumną motocykli, a cały zlot odbędzie się w jednym miejscu. W związku z tym na placu czeka na Was wiele atrakcji i konkursów takich jak: * Konkurs jazdy motocyklem na przednim i tylnym kole * Konkurs otwierania zamków na czas * Noc dziarania w The Pit Tattoo ze zniżką 50% podczas eventu * Wystawa motocykli klubu The Lost MC * Wystawa samochodów typu muscle * Męskie żarcie, czyli steki i piwo prosto z kuchni polowej The Lost * Punkty gastronomiczne (Chihuahua Hotdogs, Beefy Bills Burger Bar) Na wydarzenie zapraszamy każdego! Jeśli posiadasz motocykl, będziesz mógł dołączyć do wystawy na samym placu! - przyjedź w dniu imprezy na miejsce, a ustawimy Twoją maszynę wraz z innymi. Jeśli nie posiadasz jednośladu, nic nie stoi na przeszkodzie abyś wpadł samochodem. Parking dla samochodów usytuowany jest bezpośrednio przy terenie eventowym, między The Pit Tattoo a Muscle Sands Gym. Nie zastanawiaj się, i już w niedziele widzimy się na
 5. Ini

  [Propozycja] Narkotyki

  Ja bym zarchiwizował
 6. Ini

  Dzień dobry cześć i czołem

  dysonans poznawczy... męczenie się w domu korpopracą... 3 z przodu... ZAYEBIŚCIE!
 7. Ini

  Skarga na The Lost

  I znów, po raz kolejny powtarzam Wam, że w związku z tym, że cała inicjacja została rozpoczęta przez Was (minięcie klubu na pełnej piździe, wyhamowanie i zrównanie się z nimi, prowokowanie muzyką, nie reagowanie na wymierzoną w Was broń) nie ma mowy o żadnym failu. Nie było na miejscu broni automatycznej, klub jechał w swoim celu, podejmując po waszej inicjacji agresywne kroki, które mieszczą się w RP prowadzonym przez Lostów. Skoro sami zainicjowaliście akcję, to nie jest Hit&Run ani Driveby. To tak jakbym się spłakał na kosę, że najebał mi na komisie, za to, że stałem na ghetto i czekałem na komisowego. No niekoniecznie, taki Roleplay.
 8. Ini

  Skarga na The Lost

  No to IC poznaliscie konsekwencje. Akcja jak akcja, brak nagrania od samego wjazdu na autostradę, które pokazuje, że to spotkanie nie jest przypadkiem, tylko z Lostami zrownaliscie się celowo. Nie ma co drążyć tematu, chcecie to ciągnąć to odpowiedzcie na to IC, czy to skarżąc na sasp, czy to atakując klub.
 9. Ini

  Skarga na The Lost

  Ale stary, co Ty wrzucasz. Daj całość od wjazdu na autostradę, a nie cały czas od momentu w którym już jedziecie równo. Co do innych osób, zawsze mogą wypowiedzieć się na forum. Powoływanie się na bliżej nieokreślonych "wszystkich którym pokazywałem" to żaden argument. Chcesz wyjść na poważnego gościa? Wrzuć nagranie od wjazdu na autostradę przy szpitalu.
 10. Ini

  Skarga na The Lost

  Jeśli to możliwe, nagranie bardzo prosimy zacząć tak 4 minuty przed spotkaniem Lostow, żeby wyeliminować posadzenie o to, że mineliscie kolumnę i celowo zaczęliście zwalniać. I całe, nie cięte i nie z wymazywanym dźwiękiem. Dzięki temu będziemy mogli się bardziej ustosunkować do sytuacji. Praktyką Lostow jest jazda na tempomacie, wobec czego inicjacja w tej akcji nie leży po stronie klubu. Spotkaliście kolumnę powszechnie znanego w mieście gangu motocyklowego. Na klipie wyraźnie widać, że celowo utrzymujecie prędkość, pomimo że chwilę wcześniej kolumna was doganiała, więc jechaliście wolniej. Słychać nawet ostrzeżenie Tommeya że za chwilę straci cierpliwość. Akcja została sprowokowana, klub zlikwidował zagrożenie. Ta sytuacja w ogóle nie powinna wyjść ooc, bo skarga zwyczajnie jest nieuzasadniona. Podjazd pod jakikolwiek inny gang, lub nawet sasp zakończyłby się podobnie negatywną reakcją. A to, że Losci zareagowali bronią? Cóż, gang słynie z morderstw i handlu bronią, nic dziwnego że zareagowali stanowczo. Strzelać w opony to może policja, a nie grupa przestępcza. Właśnie o takich sytuacjach mówiłem, gdy pisałem w waszym wniosku, że Wasz format szybko się znudzi. Gracie irytujących i głośnych cyganów, ale ta sytuacja pokazała, że jeśli ktoś nie ma ochoty na interakcje i zareaguje stanowczo, to kończy się płaczem. Posądzanie Lostow o bycie faworyzowaną grupa też zakrawa na słaby żart.
 11. Ini

  KARTA SENIORA

  Menhiry podostawali ludzie też na wniosek Mintaza za dodawanie chujowych reakcji pod ogłoszeniami, więc może część z ofiar Gregorego to pokłosie tamtej sytuacji?
 12. Wniosek o rejestracje działalności startupu (bez skryptów, na tą chwilę nie ma potrzeby).
 13. Ini

  AmmuNation Deer Chalenge

  Czujesz podniecenie na myśl o delikatnej strukturze drewna na wykończeniu swojej strzelby? Zapach prochu sprawia, że od razu Twój dzień staje się lepszy? Od nieustannych narzekań swojej kobiety wolisz jęk rannego Jelenia? Ammu Nation Deer Chalenge jest właśnie dla Ciebie! AmmuNation Deer Challenge to autorska impreza strzelecka organizowana przez pracowników najpopularniejszego sklepu z bronią krótką i białą w całym San Andreas. Jesteś chętny, aby pobiegać po lesie bawiąc się w prawdziwego tropiciela rodem z Amerykańskiej tajgi? Wpadnij na nasze wydarzenie! Zasady konkursu: 1) Wpisowe wynosi 50$ i pokrywa wynajem sprzętu do polowania. Każda osoba biorąca udział w wydarzeniu MUSI korzystać z wynajętego sprzętu. 2) Konkurs odbywać się będzie w dwóch kategoriach - strzeleckiej i graficznej. Zasady konkursu strzeleckiego będą podane na miejscu zbiórki. Konkurs graficzny polega na wykonaniu najładniejszego zdjęcia nawiązującego do polowania i broni w trakcie trwania konkursu. Zdjęcia będą podlegały subiektywnej ocenie Pana Hikaru. Wszelkie prace wykonane poza serwerem (edytor na singlu i modach) nie zostaną dopuszczone do konkursu. 3) Wydarzenie rozpocznie się w poniedziałek, 23.03.2020 o 18:10, a miejscem zbiórki jest wypożyczalnia sprzętu myśliwskiego przy Great Ocean Highway. 4) Nagrody w konkursie rozkładają się następująco: 1 miejsce - 10.000$ oraz towary w naszym sklepie stacjonarnym po cenach producenta do końca miesiąca 2 miejsce - 5.000$ oraz zniżka 20% na towary w naszym sklepie stacjonarnym do końca miesiąca 3 miejsce - 2.500$ Zwycięzca konkursu graficznego - 7.500$ oraz towary w naszym sklepie stacjonarnym po cenach producenta do końca miesiąca 5) Nagrody konkursu strzeleckiego zostaną rozdane w dniu wydarzenia, prace do konkursu graficznego można publikować pod tym postem do końca dnia w poniedziałek 23.03.2020. Wyniki zostaną podane do 12h po konkursie. Odbiór nagrody w punkcie sprzedaży do 24h od ogłoszenia wyników. Po przekroczeniu terminu odbioru nagroda przepada. Wszystkich entuzjastów polowań zapraszamy do wspólnej zabawy w oparach prochu strzelniczego i zwierzęcej juchy! Do zobaczenia na miejscu!
 14. Ini

  [Propozycja] Motoryzacja

  Tak długo, jak będzie to moderowane i pod kontrolą Arto, tak będę trzymał za to kciuki.
×
×
 • Create New...