Jump to content

Ini

Biznesmen
 • Content Count

  93
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  11

Ini last won the day on December 7 2019

Ini had the most liked content!

Community Reputation

86 Excellent

7 Followers

About Ini

 • Birthday 11/24/1992

Recent Profile Visitors

809 profile views
 1. Ini

  W&M Bike Night

  Fot. @BIELIK
 2. Ini

  W&M Bike Night

  Fot. @Zołza
 3. Ini

  W&M Bike Night

  Kompilacja efektownych failów ze zlotu:
 4. Ini

  W&M Bike Night

  Warsztat motocyklowy Wells&Morris wraz z The Lost MC zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na zlot entuzjastów motocykli. Rozpoczęcie zlotu już w ten czwartek (28.11.2019) o godzinie 20:30 na terenie Sandy Shores Airfield. Około godziny 21:00 ruszymy kolumną motocykli wokół wyspy, zgodnie z poniższą mapą. Wszyscy uczestnicy przejazdu zobowiązani są do wykonywania poleceń przewodnika przejazdu, w tym do utrzymywania stałej prędkości. Kolumna poruszać się będzie po drogach publicznych, więc prosimy o przestrzeganie zasad ruchu drogowego i zdrowy rozsądek. Po drodze kolumna zatrzyma się na parę zdjęć przy obserwatorium, po czym ruszy przez centrum miasta (sugerowana prędkość 40 km/h) w kierunku Vespucci Beach, gdzie zakończymy zlot wspólną imprezą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bez względu na to czym poruszają się każdego dnia. Więcej informacji uzyskać można na warsztacie W&M lub bezpośrednio u organizatora pisząc na maila Ini#7429
 5. Imię i nazwisko: Roland Schutze Numer telefonu: nie posiadam Cel wizyty: Porada psychologiczna po ciężkich doświadczeniach związanych z byciem prześladowanym przez SASP Wybrany psycholog: Nea Dubrov Preferowany termin wizyty: Dowolny, w godzinach 20:00-23:00
 6. Ini

  [CK] Ini

  Steam: https://steamcommunity.com/id/vorenhaiemStare Dane: Oleg DubrovPowód: Zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach podczas urlopu.
 7. Propozycja była uwarunkowana tym co Nemeno napisał. Osobiście uważam, że da się prowadzić aktywnie dwie postacie, na co zresztą jesteś żywym dowodem. Niestety, poza SASC nie ma możliwości współdziałania z SASP, a szkoda, bo są osoby, które potrafiłyby to pogodzić.
 8. Ależ właśnie o tym mówię. Proponuję dwie frakcje rządowe, wobec tego twoje "nie" idealnie pokrywa się z moją propozycją.
 9. Nemen, ta propozycja nie jest po to, aby działać w SASP na odklepanie, bo takie osoby, po prostu można by zwyczajnie wypierdzielić (w sumie jako kapitan możesz, czyż nie? - tydzień opierdalania i narka) Ze swojego doświadczenia wiem, że da się w sposób przemyślany i aktywny prowadzić dwie postacie, które faktycznie mają historię i wpływ na wyspę. I obie z nich są prowadzone regularnie. (z drobną przerwą urlopową) Co do Billa, dziękuję za wyjaśnienie sytuacji. Jeśli przykład jest w tym wypadku nietrafiony, to sama idea wydaje się być słuszna.
 10. Znaczy, szczerze mówiąc mówiłem tu głównie o współdziałaniu między rządowymi, bo jednak korelacja między sasp i org przestępczymi jednak jest nie do przeskoczenia.
 11. Szanowni gracze, Część osób z naszego zacnego community mnie kojarzy, część nawet lubi, a część nienawidzi, jednak znakomita większość przyzna, że uwielbiam wkładać nogę między drzwi i framugę, lub wpieprzać się między wódkę a zakąskę. Jako, że ostanio serwer zaliczył całkiem przyjemny rozrost community, a kilka razy nastapił powrót starych dobrych czasów - vide kolejki na serwer - stwierdziłem, że pora wywołać kolejną dyskusję, która może przynieść całkiem pozytywne reakcje dla rozwoju naszego serwera. Pomysł ten wywołany jest nieusystematyzowanym, jak dotąd, statusem frakcji rządowych, oraz kilkoma przykładami graczy, którzy w ostatnim czasie potrafili znaleźć się w wielu frakcjach jednocześnie, (SAMS, SAFD, SASC), nie mając w rzeczywistości czasu na ani jedną, przez co cierpiało quality RP na którym przecież nam wszyskim zależy. Na tą chwilę sprawa wygląda tak, że jedynie SASP ma coś na kształt "zasady", że przynależność do tej frakcji wyklucza możliwość przynależności do jakiejkolwiek innej, poza SASC. Moja propozycja zakłada trochę inne spojrzenie na ten problem. Proponuję, aby każdy gracz miał prawo do gry w maksymalnie dwóch frakcjach rządowych, na dwóch różnych postaciach, jednak z zależnością, że w drugiej wybranej frakcji może piastować maksymalnie funkcję drugiego stopnia, licząc od pozycji pierwszej, jaką są rekruci (kadeci w sasp, na przykład). Realny przykład? Proszę bardzo: Osoba, która piastuje stanowisko lekarza w SAMS, będzie mogła na drugiej postaci zostać najwyżej oficerem (krawężnikiem ;P) w SASP bez możliwości awansu; Osoba, która jest sierżantem w SASP, będzie mogła na drugiej postaci zostać szeregowym pracownikiem SASC, bez możliwości awansu. Co to zmieni? Przede wszystkim wyeliminuje anomalie, w których gracze na kilku postaciach należą do tak wielu frakcji, przez co tak naprawdę nie ma ich nigdzie. Co więcej, wyeliminujemy sytuacje, w których wysokie urzędy w frakcjach, które często są zależne od siebie, są piastowane przez jedną osobę. Tak, chodzi mi głównie o dowódcę GU i prokuratora generalnego, czyli dwie zależne od siebie instytucje. Sorry Bill, ale wiesz, że mi to od dawna nie leży Podsumowując, powyższe rozwiązanie może zwiększyć quality contentu na serwerze, umożliwiając również graczom posmakowanie frakcji z przeciwnego obozu, a także zwiększy niezależność samych frakcji i obiektywność decyzji na poszczególnych poziomach rozgrywki. Oczywiście ewentualne przyjęcie propozycji musiałoby być obwarowane odpowiednim wpisem do regulaminu. Co myślicie? Liczę na konstruktywną dyskusję!
 12. Ini

  [CK] Ini

  Steam: https://steamcommunity.com/id/vorenhaiemStare Dane: Orlando PeachPowód: Postać zajmuje slota i nic nie wnosi do rozgrywki. Proszę o usunięcie.
 13. Ini

  [CK] Ini

  Steam: https://steamcommunity.com/id/vorenhaiemStare Dane: Henry BeatonPowód: Zakończenie służby w SASC i opuszczenie wyspy
 14. Los Santos, 21.08.2019 Decyzja San Andreas State Court informuje, że wniosek został rozpatrzony pozytywnie, a podmiot gospodarczy "Ammo Nation" może zostać wpisany na listę działalności gospodarczych na terenie San Andreas. Warunkiem koniecznym jest uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 10.000$ w kasie sądu lub u dowolnego przedstawiciela SASC w budynku Sądu. Henry Beaton Sędzia SASC 21.08.2019
×
×
 • Create New...