Jump to content

Ini

Biznesmen
 • Content Count

  142
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  19

Ini last won the day on July 30

Ini had the most liked content!

Community Reputation

146 Excellent

6 Followers

About Ini

 • Birthday 11/24/1992

Recent Profile Visitors

1,219 profile views
 1. Ini

  [CK] B L U

  Dodatkowy chromosom zobowiązuje, heh?
 2. Ini

  [CK] B L U

  Teraz CK robi się na discordzie
 3. _____________________________ Linki do podstaw prawnych: https://v-life.pl/index.php?/topic/2975-konstytucja-stanu-san-andreas/ https://bulletsafe.com/pages/body-armor-law-california http://www.easylawlookup.com/California-Law/Penal-Code/pg-1223/_easylookup.blp?data=PENAL&site=EASY&pgno=1223
 4. Ini

  Dzień dobry cześć i czołem

  dysonans poznawczy... męczenie się w domu korpopracą... 3 z przodu... ZAYEBIŚCIE!
 5. Ini

  Skarga na The Lost

  I znów, po raz kolejny powtarzam Wam, że w związku z tym, że cała inicjacja została rozpoczęta przez Was (minięcie klubu na pełnej piździe, wyhamowanie i zrównanie się z nimi, prowokowanie muzyką, nie reagowanie na wymierzoną w Was broń) nie ma mowy o żadnym failu. Nie było na miejscu broni automatycznej, klub jechał w swoim celu, podejmując po waszej inicjacji agresywne kroki, które mieszczą się w RP prowadzonym przez Lostów. Skoro sami zainicjowaliście akcję, to nie jest Hit&Run ani Driveby. To tak jakbym się spłakał na kosę, że najebał mi na komisie, za to, że stałem na ghetto i czekałem na komisowego. No niekoniecznie, taki Roleplay.
 6. Ini

  Skarga na The Lost

  No to IC poznaliscie konsekwencje. Akcja jak akcja, brak nagrania od samego wjazdu na autostradę, które pokazuje, że to spotkanie nie jest przypadkiem, tylko z Lostami zrownaliscie się celowo. Nie ma co drążyć tematu, chcecie to ciągnąć to odpowiedzcie na to IC, czy to skarżąc na sasp, czy to atakując klub.
 7. Ini

  Skarga na The Lost

  Ale stary, co Ty wrzucasz. Daj całość od wjazdu na autostradę, a nie cały czas od momentu w którym już jedziecie równo. Co do innych osób, zawsze mogą wypowiedzieć się na forum. Powoływanie się na bliżej nieokreślonych "wszystkich którym pokazywałem" to żaden argument. Chcesz wyjść na poważnego gościa? Wrzuć nagranie od wjazdu na autostradę przy szpitalu.
 8. Ini

  Skarga na The Lost

  Jeśli to możliwe, nagranie bardzo prosimy zacząć tak 4 minuty przed spotkaniem Lostow, żeby wyeliminować posadzenie o to, że mineliscie kolumnę i celowo zaczęliście zwalniać. I całe, nie cięte i nie z wymazywanym dźwiękiem. Dzięki temu będziemy mogli się bardziej ustosunkować do sytuacji. Praktyką Lostow jest jazda na tempomacie, wobec czego inicjacja w tej akcji nie leży po stronie klubu. Spotkaliście kolumnę powszechnie znanego w mieście gangu motocyklowego. Na klipie wyraźnie widać, że celowo utrzymujecie prędkość, pomimo że chwilę wcześniej kolumna was doganiała, więc jechaliście wolniej. Słychać nawet ostrzeżenie Tommeya że za chwilę straci cierpliwość. Akcja została sprowokowana, klub zlikwidował zagrożenie. Ta sytuacja w ogóle nie powinna wyjść ooc, bo skarga zwyczajnie jest nieuzasadniona. Podjazd pod jakikolwiek inny gang, lub nawet sasp zakończyłby się podobnie negatywną reakcją. A to, że Losci zareagowali bronią? Cóż, gang słynie z morderstw i handlu bronią, nic dziwnego że zareagowali stanowczo. Strzelać w opony to może policja, a nie grupa przestępcza. Właśnie o takich sytuacjach mówiłem, gdy pisałem w waszym wniosku, że Wasz format szybko się znudzi. Gracie irytujących i głośnych cyganów, ale ta sytuacja pokazała, że jeśli ktoś nie ma ochoty na interakcje i zareaguje stanowczo, to kończy się płaczem. Posądzanie Lostow o bycie faworyzowaną grupa też zakrawa na słaby żart.
 9. W związku z otwarciem nowego punktu usługowego, w imieniu właściciela proszę o aktualizację danych naszego sklepu:
 10. W związku ze zmianami w firmie bardzo proszę o zaktualizowanie dokumentacji odnoszącej się do naszej firmy.
 11. Ini

  KARTA SENIORA

  Menhiry podostawali ludzie też na wniosek Mintaza za dodawanie chujowych reakcji pod ogłoszeniami, więc może część z ofiar Gregorego to pokłosie tamtej sytuacji?
 12. Wniosek o rejestracje działalności startupu (bez skryptów, na tą chwilę nie ma potrzeby).
×
×
 • Create New...