Jump to content

Adikad

Rekruter
 • Content Count

  14
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

2 Świeżak

2 Followers

Recent Profile Visitors

847 profile views
 1. Samo kupowanie domów, na własność jest dobrym pomysłem. Wiele domów jest okupywanych przez kilka postaci naraz (nie związanych z sobą postaci), więc zostawia to wiele do życzenia. Propozycję można w sumie połączyć o pomysł na biznes Iniego. Co do ulepszania domów, również ciekawa myśl. Tylko wymagałoby to więcej pracy - więc wątpię aby to kiedykolwiek było możliwe, lecz z chęcią bym to zobaczył kiedyś
 2. Adikad

  [CK] Adikad

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Adikad14 Dane: Boris DubrovPowód: Zakończenie postaci jak i brak pomysłu dalszego rozwoju.
 3. Adikad

  Pochwała - Adikad

  A dziękuje, ArtoseruS. Również te słowa mogę skierować do Twojej osoby, każdy moment kiedy odgrywamy cos wspólnie, nieważne czy to w kasynie, na mieście lub podczas zwykłego zatrzymania drogowego zaliczam do przyjemnych i ciekawych.
 4. Adikad

  [CK] Adikad

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Adikad14/Stare Dane: Edward CanePowód: Postać została śmiertelnie postrzelona już jakiś czas temu, jak i potrzebuje nowy slot.
 5. Adikad

  [ZD] Adikad

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Adikad14/ Stare Dane: Walter Black Nowe Dane: Walter Smith Powód: Powodem decyzji o zmianie danych jest dowiedzenie się o tym, iż istnieje druga postać nie związana ze mną o takim samym imieniu i nazwisku.
 6. Adikad

  Wyścig o Puchar Burmistrza

  IC: Jakub McGill OC: Adikad Steam: http://steamcommunity.com/id/Adikad14/
 7. Adikad

  Discord

  Ok, dzięki wielkie za pomoc Teraz idę nadrabiać wiadomości
 8. Adikad

  Discord

  Witam Od kilku dni, nie jestem w stanie dołączyć na serwer Discord, a widzę, że jest aktywny. Gdy próbuję dołączyć, pojawia się komunikat "Zaproszenie jest przedawnione".
×
×
 • Create New...