Jump to content

"Weekly" Update #12 27/09/19


Recommended Posts

image.png.76decd9cb6049d44f9b6a9de54efc7ef.png

 

Niektórzy z Was pamiętają, niektórzy z Was sa zbyt młodzi, żeby pamiętać. Dawno temu zrodził się wspaniały pomysł informowania graczy co tydzień o tym co działo się na serwerze oraz o tym co ich czeka. W związku z tym pięknym wydarzeniem jakim jest WIPE, postaram się na ten jeden post ożywić tę wspaniałą ideę.

Czemu wipe? Odpowiedź jest prosta. Przez ostatni rok nagrindowaliście tyle ile to możliwe, więc nie macie już co robic i się nudzicie. Danie Wam czystego startu rozwiąże ten problem. A pomoże w tym aktualizacja po której majciochy będą wymagały wymiany, bo popuścicie z wrażenia. Niektóre z nowości w tej aktualizacji będę chciał Wam przedstawić.

 

image.thumb.png.67ca8f0889fc4ea8c56561023b571746.png

Jeden slot zabawy więcej. Dla przeciętnego plebeusza dalej szczytem rozrywki będą 3 postacie, lecz dla elitarnej grupy która zdecydowała się wesprzeć serwer finansowo limit postaci zostaje zwiększony do czterech. Pewnie przyda Wam się kolejna postać, co? Wiecie gdzie wysyłac szmal ;)


image.thumb.png.bebd6b4524cd75f906ca3e7aad464299.png

Nowiuśki, jeszcze pachnący kreator postaci rodem ze Skyrima lub Simsów pozwoli Wam na stworzenie wymarzonej postaci. Postaci, która nawet Wam się nie śniła. Ale ostrzegam, jeżeli będzie ona wyglądać conajmniej komicznie, a już na pewno debilnie grozi Wam usunięcie tej postaci z całym dobytkiem. Mają one wyglądać realistycznie. Zapytacie kto będzie decydował o tym, czy moja postać wygląda debilnie? Ta sama osoba co zawsze, Wasz ukochany i najlepszy admin ;)


image.png.f5df5807cf8835e5f6d64c976bbe8f17.png

Odświeżony wygląd podglądu pojazdu, teraz także z przebiegiem :POGGERS: Ale co to oznacza? Oznacza to że w miarę użytkowania pojazdu będzie się ono stawało coraz bardziej zawodne. Zniszczenia pojazdu będą się kumulować, a gdy sięgną one ustaloną granicę auto przestanie odpalać za pierwszym razem lub nie zrobi tego wcale. Wtedy samochodzik będzie czekała wycieczka na lawecie do raju zwanego złomowiskiem.image.png.93a87b223c352761c81f7f19a3c4b61a.png

Mogliście zauważyć, że pojawiła się karta postaci. Jest to karta, która wyświetla informacje o postaci. Po najechaniu na poszczególne statystyki możecie przeczytać krótki opis, jednakże jest jeden element, który jest ciekawszy od innych - energia. Energia w swoim zamyśle ma ograniczyć możliwość grindowania. Polega to na tym, że czynność pozwalające na zarabianie takie jak zbieranie narkotyków, czy zbieranie złomu lub rozwożenie pizzy zużywa ową energię. Z czasem stamina się regeneruje i można zarabiać na nowo.


hhh.png

Dla ludzi w dzień pracujących legalnie, a w nocy robiących nielegalne interesy nie zabrakło nowości. Przy napadach zmieniliśmy mechanizm zabierania pieniędzy, nie dostaje się pełnej kwoty po upływie określonego czasu. Teraz proces jest ciągły i dostajecie część pieniędzy w każdej sekundzie, a w dowolnej chwili możecie przestać i zacząć uciekać zanim bagiety przyjadą.
W sklepach pojawiły się sejfy jak ten na zdjeciu, które można obrabować za pomocą minigierki (polecam zacząć od kręcenia w lewo). Przy napadach na banki i jubilera będziecie potrzebować Tajemniczenia Mysiego Sprzętu, aby tak jak w sklepie przebrnąć przez minigierki znane z podtsawki GTA i zebrać kasiore.

 

Rzecz którą trudno opisać obrazkowo jest ekonomia. Nastawiliśmy się na długotrwałą rozgrywkę, więc zarabianie będzie cięższe i limitowane przez energię oraz twarde limity ilości wypłat w pracach. Mamy nadzieję, że po tygodniu nie będziecie jeździć nadroższymi furami. Jeżeli macie jakies sugestie lub uwagi dotyczące właśnie zarobków nie krepujcie się ich wysyłać.

Wszystkie prace dostępne dotychczas w Urzędzie Pracy są teraz pracami "dorywczymi". Oznacza to że niezależnie do jakiego biznesu lub organizacji należycie, możecie dorobić sobie po godzinach resztkami energii.

A jak mówimy już o organizacjach i binesach, możecie należeć do dwóch jednocześnie. Ma to rzecz jasna swoje ograniczenia, które dla nas wydają się logiczne, ale dla Was nie muszą być - absolutnie nie można dołączać do gangu tylko po to żeby związywac frajerów w zaukłku pod sklepem. Nie można także należeć do dwóch służb porządkowych jednocześnie.

Zmianie ulego BW. Kiedy upadacie bezwładnie macie teraz dwie opcje do wyboru po czasie który upłynął. Możecie wstać i pójść, oznacza to jednak, tracicie część siły i wytrzymałości, a stan w jakim będziecie się znajdować przypominać będzie największego kaca w Waszym życiu. Drugą opcją jest transport do szpitala, któy będzie Was kosztować ciężko zarobione pieniąszki i zostaniecie umieszczeni na przymusowej rehabilitacji.

 

Mógłbym tak opisywać nowości cały dzień, ale mi się nie chce Obi No i jest tego tyle że nawet 13 nie wie co tam jeszcze dodał. Poza tym sami bawcie sie i znajdujcie.

Ja tym kończę i widzimy się za rok w kolejnym Weekly.

  • Like 8
  • POGGERS 5
  • LUL 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...