Jump to content

Mintaz

Project Manager
 • Content Count

  864
 • Joined

 • Days Won

  128

Mintaz last won the day on January 18

Mintaz had the most liked content!

Community Reputation

518 Excellent

Recent Profile Visitors

7,538 profile views
 1. Dodano: 3.6 Kiedy akcja nie jest dynamiczna nakazuje się respektowanie chęci odgrywania drugiego gracza. Wskazywać na to będą 3 kropki nad głową postaci oznaczające pisanie na czacie 5.15 Zakazuję się uciekania do interioru domu lub mieszkania podczas trwającej akcji RP lub w celu schowania się przed jeszcze nie zaczetą akcją RP 5.16 Zakazuje się skuwania lub związywania osób bez wcześniejszej inicjacji, obezwładnienia lub powalenia tej osoby 5.17 SASP podczas przewozu zatrzymanego w konwoju ma prawo strzelać bez inicjacji do osób, które zagrażają przewozowi oskarżonego 5.18 Zakazuję się wykonywania napadów i zabijania, kiedy jedynym celem jest zabranie broni 7.7 Zakazuje się chowania pojazdów do garaży przez 30 minut po zgubieniu pościgu lub zakończeniu z akcji Zmieniono: 3.1 Korzystanie z czatu OOC ograniczamy do minimum. Nie prowadzimy na nim rozmów towarzyskich i nie reagujemy na wydarzenia IC 4.2 Zabrania się przerzucania majątku między postaciami oraz rozdawania go przed planowanym zabiciem postaci. Testamenty sporządzone IC nie będą brane pod uwagę 5.1. Każde rozpoczęcie wymiany ognia, bójki czy potrącenia musi zostać zainicjowane 5.2 Zakazuje się popełniania przestępstw na terenie budynków użytku publicznego bez wcześniejszej zgody Administratora 5.2.1 Budynkami użytku publicznego są: Komisariaty, Szpitale, Sąd, Prokuratura 5.2.2 Dozwolone jest popełnianie przestępstw bez zgody Administratora podczas samodzielnej ucieczki z ww. miejsc 5.2.3 Dozwolone jest popełnianie przestępstw na terenie biznesów, gdy akcja zostanie tam przeniesiona lub ktoś ucieknie na teren jednego z nich 5.2.4 Zakazuje się okradania i porywania pracowników biznesów na terenie biznesu 5.3 Zakazuje się odbijania osób z aresztu na komisariacie. Można to robić podczas konwoju do więzienia. SASP nie ma obowiązku inicjowania wymiany ognia podczas konwoju 5.4 Zakazauje się okradania kont bankowych, zmuszania do przepisywania pojazdów, dawania dostępu do domów i magazynów lub całkowitego ich przepisywania 7.1 Pojazdami należy poruszać się po nawierzchniach do których są one przystosowane. Zmiana opon na terenowe w wyścigówce nie jest przystosowaniem do jazdy w terenie 8.8.4 Wszyscy członkowie organizacji mogą przebywać razem jedynie na własnym terenie, poza nim członkowie mogą poruszać się w max. 6 osobowej grupie. Teren organizacji jest umowny między organizacjami i/lub określony przez skrypt 8.9.8 Nie może ściągać haraczy z prac, biznesów i innych miejsc oznaczonych własną ikoną na mapie 8.15 Zakazuje się podszywania pod inną organizację będąc w przeciwnej organizacji Usunięto: 8.15 Zakazuje się akcji typu "Hit and Run", takich jak np. Driveby Dodano także słowniczek najważniejszych definicji
 2. Przykra sprawa, na naszym serwerze tak nie ma.
 3. Mintaz

  UB DISCORD

  Trzeba było nie pisac do ludzi.
 4. Mintaz

  [CV] Tala Santiado

 5. Skrypt na domy jest w trakcie robienia. Bedzie kupowanie, wynajmowanie, sprzedawanie, meblowanie i biznes iniego też będzie brałw tym udział.
 6. Mintaz

  [ZD] CL_Angel

  Poprosze dokumenty od urzędu.
 7. Mintaz

  KARTA SENIORA

  A może menhir na forum? :thinking:
 8. Dodano: 5.13 Zakazuje się porywania osób spod więzienia Zmieniono: 4.4 Imię i nazwisko postaci musi być napisane alfabetem łacińskim bez znaków specjalnych, nie może być ono polskie lub spolszczone 6.5 O zabiciu postaci (CK) decyduje tylko jej właściciel lub Administracja. 8.9.1 Taka grupa nie może mieć więcej niż 4 członków w aktywnej rozgrywce na serwerze 8.16 Zakazuje się akcji typu "Hit and Run", takich jak np. Driveby Usunięto: 2.4 Po skończonej akcji RP w której można zidentyfikować Twoją postać, Operację Plastyczną można zrobić dopiero po 48 godz. Wyjątkiem jest zmiana koloru i skracanie długości włosów 4.6 Postać garcza musi wyglądac "realistycznie", tzn. nie przuswamy suwaków gdzie popwadnie ale wszystkich w skrajne pozycje.
 9. Mintaz

  [Propozycja] Motoryzacja

  Nie przypominam sobie tego pod postacią jaką napisałeś, może jest w ToDo ale inaczej opisane Nie wiem czy obecny skrypt w ogólne na to pozwala, jest stary jak świat Nie Native odpowiedzialny za to nie działa, wina fivema Jeżeli chodzi o numer rejestracyjny to zapomnij, a jeżeli o jakiś wygląd tablic to znowu wracamy do możliwości skryptu Chyba cie bóg opuścił
 10. Mintaz

  [Propozycja] Narkotyki

  Będzie nowy system dotyczący narkotyków i będzie on umożliwiał robić je wszystkim. Więcej nie powiem
 11. Mintaz

  Moje konto

  papa Quicky.
 12. Mintaz

  [ZD] Vito

  Jak chcesz stworzyć nową postać to ją stwórz, nie ma zmian nazwiska bo nie chce ci sie robić niczego od początku. A baron narkotykowy to nie najlepszy pomysł.
×
×
 • Create New...