Jump to content

Mintaz

Project Manager
 • Content Count

  812
 • Donations

  91.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  107

Mintaz last won the day on October 6

Mintaz had the most liked content!

Community Reputation

460 Excellent

Recent Profile Visitors

5,543 profile views
 1. Boombox Aby ustawić własną stację szukamy radia internetowego i kopiujemy bezpośredni link do niego. Jest to taki link po wejściu w który odpali się nam w przeglądarce odtwarzacz. Niestety muzyka nie może pochodzić z YouTube oraz boombox nie może być w ruchu (bardzo obciążałoby to serwer) Ja użyłem strony: http://www.radiosure.com/stations/ Gdy już mamy stację możemy kupić Boombox w Sklepie Wielobranżowym za $500 i postawić w dowolnym miejscu jak w filmiku poniżej. 2019_10_06_00_47_30-clp.mp4
 2. Mintaz

  [ZD] Dadder333

  W dalszym ciągu nie widzę powodu zmiany oprócz tego że nie chcesz stracić to co nagrałeś i teraz chcesz zmienić nazwisko bo to jedyna rzecz której sam nie jesteś zrobić żeby była to całkowicie inna osoba. A na postaci stworzonej "praktycznie przez przypadek" nie gra sie 40h
 3. Mintaz

  [ZD] Dadder333

  Nie pytam jaką historię sobie pod to wymyśliłeś, tylko czy jakiś inny powód niż to że nie chce ci sie grindować pieniązków na drugiej postaci. Bo masz drugą postać właśnie z tym nazwiskiem, ale zdecydowałeś dojść do Vagosów jednak na tej pierwszej i żeby oszczędzić sobie zachodu wolisz zrobić operację plastyczną i zmienić nazwisko niż używać drugiej postaci. Tak więc jaki jest powód zmiany?
 4. Mintaz

  [UB] Gonzo

  Jeżeli udowodnisz i poprzesz dowodami to co napisałeś na temat Bakera i jego spectowaniu oraz wykorzystywaniu tego IC to on sam cie odbanuje. Jeżeli jednak nie masz takich dowodów to jedyne co ci pozostaje to oficjalnie go przeprosić.
 5. Mintaz

  [ZD] Dadder333

  Dlaczego?
 6. Zmieniono: 5.2 Przestępstwa można popełniać wszędzie z wyjątkiem Komisariatów, Szpitala, Prokuratury i Więzienia, a w siedzibach Biznesów mając poważny powód. 6.2 W przypadku nieposzanowania życia przez gracza, jego postać może zostać usunięta przez Administrację. 8.7 Nagrania z serwera np. klipy Twitch nie mogą być wykorzystywane w IC Usunięto: 8.13 Zakazuje się rekreacyjnego wejścia do domu lub siedziby innej organizacji 8.15 Zakazuje się zabijania funkcjonariuszy publicznych na służbie w przypadku gdy nie grozi ci kara za poważne pogwałcenie prawa 5.7 Zlecenia zabójstw nie mogą być wymierzone w osoby pracujące w służbach porządkowych. Zlecenia muszą być sprecyzowane (Imię, Nazwisko oraz dokładny wygląd.) i mieć podstawy fabularne Dodano: 0.15 Używanie wymyślonych zwrotów mówiących o rzeczach OOC na Voice, np. Zamyślam się, W głowie, Pierwsze oczka itp. Punkty z paragrafu 8 nie zostały usunięte dlatego że nieobowiązują, zostały usunięte bo to wiedza powszechna i logiczne zachowanie.
 7. Mintaz

  [CK] Sweet Kitty

  Zrobione.
 8. Mintaz

  [CK] Rapature

  Zrobione.
 9. Mintaz

  [ZD] Hannes Runge

  Zrobione.
 10. Mintaz

  [CK] Lincuś

  Zrobione.
 11. Mintaz

  [ZD] Paciubas

  Zdjęcie mudi być takiej wielkości i takich proporcji, czyli normalny screenshot 1080p. Data zmieniona.
 12. Mintaz

  [CK] fuuking

  Zrobione.
 13. Mintaz

  [CK] TommeY_PL

  Zrobione.
 14. Mintaz

  Cezar (CK)

  Zrobione.
×
×
 • Create New...