Skocz do zawartości

Dlaczego dostałem bana?


Recommended Posts

 

Och, cześć. A więc dostałeś bana?
   Przykra sprawa muszę przyznać. Admin nie odpisuje? Próbowałeś już pisać do wszystkich? Na forum też? I co, dalej nie wiesz dlaczego jesteś zbanowany? Jeżeli zadajesz sobie te pytania to znajdujesz się w 99% osób które zostały zbanowane. Ale to chyba Twój szczęśliwy dzień, bo tak sie składa że znam odpowiedź na pytanie, którym spamujesz skrzynki administracji.

Oto najczęstsze powody za które ludzie są banowani:

  • Jesteś dzbanem.
    Tak, pogódź się z tym. Twój iloraz inteligencji prawdopodobnie można wyrazić dwoma cyframi i przecinkiem. Nie ma w tym nic złego, ale staramy się utrzymać jakiś poziom, więc musimy się pozbywac jednostek wyjątkowych. "Staramy się" to dobre określenie bo wiadomo jak jest. Pewnie wjechałeś samochodem przez drzwi komisariatu, albo kopanie aut na parkingu zajmowało Ci większość czasu lub po prostu Twoim życiowym celem było zebrać je wszystkie. Jeżeli zrobiłeś coś z powyższych lub rzeczy w tym rodzaju to właśnie dlatego dostałeś bana.
  • Złamałeś Regulamin
    To te takie długie i wypunktowane, gdzie jest napisane czego nie można robić. Wchodząc na serwer trzeba go znać, albo przynajmniej posługiwać się zdrowym rozsądkiem, bo w dużej mierze Regulamin opiera się właśnie na nim. Możliwe że zrobiłeś sobie strzelnice ze skrzyżowania, wgrałeś celownik z nadzieją że nikt sie nie połapie lub porostu zrobiłeś FailRP w takim stopniu, że wszystkim rozmieniły się drobne w kieszeni jak to zobaczyli.

To tyle. Oto dwa powody dla których mogłeś zostać zbanowany. Nie zaliczasz się do żadnej z tych kategorii? Pomyśl jeszcze chwilę, przypomnij sobie co robiłes ostatnio. Teraz już pamiętasz?

Dalej nie wiesz? Hmm, w takim razie jesteś jednym na milion płatkiem śniegu i faktycznie kogoś poniosło, że dał ci klapsa. W takim wypadku napisz apelację w odpowiednim dziale na forum.

Mam nadzieję, że Ci pomogłem i przestaniesz wysyłać nam wiadomości, które i tak zignorujemy.

  • Like 8
  • POGGERS 5
  • LUL 1

Udostępnij ten post


Link do posta
Udostępnij
Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Utwórz nowe...