Jump to content

Dave Avery

Serwer Admin
 • Content Count

  58
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  6

Dave Avery last won the day on November 18 2019

Dave Avery had the most liked content!

Community Reputation

59 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

989 profile views
 1. Dave Avery

  System Sądowniczy

  @KOZIK wyraziłem swoją opinię iż ten system nie jest komfortowy dla mnie jako okazyjnego gracza.
 2. Dave Avery

  System Sądowniczy

  Nowy system w mojej opinii powoduje jedynie więcej frustracji z uwagi na fakt czekania na prokuratorów. Dodatkowo pamietajmy że mamy się tam dobrze bawić odwzorowując aspekty prawdziwego życia. Jaka jest przyjemność z czekania 3-4h lub więcej na kogoś kto i tak musi cię skazać a twoja obrona może jedynie zredukować karę (znam z autopsji kilka przykładów kiedy prokurator jawnie stwierdził że i tak jestem winny i moja obrona może jedynie zmniejszyć karę). Nowy system ? Jestem na NIE. Co do ludzi którzy włożyli sporo czasu w działanie tego systemu. Liczę że odnajdą się równie dobrze jeśli zajdzie jakaś zmiana
 3. 1. Dane personalne 1.01. Imię: Nicolas 1.02. Nazwisko: Davis 1.03. Płeć: Mężczyzna 1.04. Kraj pochodzenia: Nigeria 1.05. Data urodzenia: 1990-01-17 1.06. Adres zamieszkania: Olympic Freeway 42/12 1.07. Telefon kontaktowy: 67-529 2. Doświadczenie i edukacja 2.01. Znajomość języków: Angielski - zaawansowany Suahili - ojczysty 2.02. Ukończone szkoły: Szkoła Plemienna Środkowego biegu Nigru Nazwa szkoły: Szkoła braci zakonnych misji Nigeryjskiej Kierunek: ogólny 2.03. Poprzednie zatrudnienie: Zakład pracy N. Davis Law firm Los Santos Nazwa zakładu pracy: Zakład pracy N. Davis Law firm Los Santos Stanowisko: wspólnik zarządzający 3. Moduł Out Of Character 3.01. Podaj swój identyfikator Discord: Harvey#3715 aka Zajmuję się whitelistą 3.02. Wiek: 24 3.03. Parę słów o sobie: Lubię filmy wojenne pokazujące historię medyków polowych, chciałbym grać właśnie takiego doktora który ceni grę głosem over /me i /do 3.04. Opisz krótko swoją przygodę z RP: Gram na wyspie od ponad roku, głównie jako czarny charakter wyspy ale miałem epizody np w policji jak również w organizacjach cywilnych.
 4. Dave Avery

  KONKURS!

  https://imgur.com/a/DFTjXTg - Bradley Johnson
 5. Chciałbym podzielić się bardzo pozytywnymi odczuciami związanymi z odgrywaniem oraz wspólną zabawą z osobami wymienionymi w tytule. Osoby te razem a także każda z osobna sprawiają że codziennie chce się wchodzić na wyspę w poszukiwaniu nowych przygód. Czy to widząc przygłupiego GSF z rolniczym wyrazem twarzy na dzielnicy robiącego akcje po których ze śmiechu ciężko się uspokoić, czy to lekko "innego" Ballasa który swoją aparycją oraz sposobem odgrywania swojej postaci nie raz rozbawił całą ekipę i nie tylko, a postacią Clarence Geek'a stał się ikoną patelnii. Na koniec pragnę wyróżnić Furiato która odgrywając rolę agresywnej Ballaski przechodzi samą siebie, sprawiając że wyróżnia się z tłumu unikalnym zachowaniem względem innych osób. Dodatkowym atutem w naszych zajściach jest fakt odgrywania swoich wrogów nie wpływa na nasze relacje OOC. Dziękuje wam oraz całej ekipie GSF i Balla za to że jesteście i jest z wami co porobić na wyspie.
 6. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  Czy wy umiecie podać jakikolwiek konkret lub sytuację która pokazuje że faktycznie tak jest ?
 7. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  Jeśli ktoś chce zaszkodzić szefowi danej frakcji, to nie będzie stał pod budynkiem, tylko aktywnie zwalczał również każdą formę działania takiego organu IC. Kto Ci pójdzie do danej grupy skoro ta opinię taką a nie inną ?
 8. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  Chętnie wejdę na WL1 posłuchać o oraz o
 9. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  Jeśli szukasz dobrej zabawy dla wszystkich to proszę udaj się do najbliższego parku rozrywki albo ZOO, w RP ktoś wygrywa a ktoś przegrywa, nie da się osiągnąć wiecznego kompromisu między tym. Elektryka prąd nie tyka ? Z tego co wiem było bardzo dużo inscenizowanych akcji w tym napadów z czynnym udziałem cywili więc jeszcze raz zapytam po co generalizujesz ? Boostujesz własne ego faktem że w żadnej nie byłeś i możesz śmiało jako ekspert RP wyspy stwierdzić że wszystko co z organizacjami jest BEEE
 10. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  @IceLime daruj sobie odpowiedzi, ktoś się wypowiada o tym co wnosimy a co wynosimy z servera na podstawie jednostronnej obserwacji nie ma pełnego spektrum no ale nie dziwie się że ciężko to do niego dochodzi. Dajmy dla Eschiosa, on zrobi to lepiej tak jak do tej pory zrobił.... co zrobił ? Nigdy nikt mi nie napisał OOC ani na discordzie podczas akcji że ZNISZCZYŁEM mu frajdę z gry tak więc znowu domysły. Napad był wczoraj, reszta akcji odbywa się wybacz bez Twojej wiedzy, co chociażby mogą potwierdzić ludzie będący obecni
 11. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  Chyba nie za bardzo rozumiesz o co chodzi prawda ? Nie rozumiesz że częścią walki o teren jest chociażby pokazanie że należy on do grupy A żeby gruba B będąca faktycznym właścicielem terenu była w lekkim szoku ? Fakt gnębienie nieuzbrojonych cywili, o nie nieuzbrojeni cywile którzy maks co dostaną to BW. Dodam w obronie reszty organizacji że większość cywili nawiązując styczność z grupami najzwyczajniej w świecie najpierw baituje a potem płacze jacy to są biedni. "Żadna telewizja nie zrobiła nic spektakularnego oprócz żerowania na organizacjach" - czekaj dalej Fakt osoba z patykiem trąca osobę z gnatem a następnie udaje zdziwioną że coś jej stało, no kto by pomyślał że coś może pójść nie tak . Nikt nigdy nie powiedział że ktoś z gnatem jest lepszy, on tylko ma broń więc może jej użyć podobnie jak cywil. A żadna organizacja nie posiada gwiazdy śmierci więc nie wiem o jakich narzędziach zniszczenia mówisz.
 12. Dave Avery

  Skarga i pochwały

  Dobrze że osoby które mają bezpośrednią styczność z organizacjami lub podpadają kilku na raz czują jakiekolwiek konsekwencję. Ostatnio spotkałem się nawet z Panem który kradnąc nasze auto nawet nie raczył nic powiedzieć, mało tego odegrał że nie ma dokumentów (ciekawe czy wcześniej odegrał to na /do). Strzelanie się jest istotnym elementem kryminalnego RP i jest praktykowane przez każdą grupę. Wracając do magicznych osobników, w jaki sposób możemy zrobić coś komuś skoro z miejsca blokuje wszelkie możliwości interakcji ? Fakt, byli świetnym przykładem. Mieszanie OOC z IC było całkiem przyjemnie odczuwalne chociażby na naszym przykładzie. Jeśli odnosisz się do nadliczbowej organizacji to proszę podaj przykład bo walenie wszystkich do jednego wora jest nie fair, tak samo jak stwierdzenie że "wiele razy widziałem reporterów B&W w liczbie powyżej 13. Wracając do mini eventów, to zwróć uwagę kto i jak organizuje jakieś przedsięwzięcia. Sugerujesz że jeśli dajmy na to Vagosi chcieli by być fajni to muszą zrobić walki MMA o złote Taco dla cywili ? Śmiechu warte jest rywalizacje 3 organizacji nad terenem przynoszącym zysk ? Raczej śmiechu warte jest zachowanie osób na tym terenie względem organizacji które w większej liczbie próbują coś zainicjować.
 13. To moja ostatnia odpowiedź w tej kwestii. Każda którą robicie jest szybka bo zmyślnie wiecie o tym że omijacie RP takim sposobem. Rozumiem że w waszym mniemaniu w trakcie szybkiej akcji ładujecie ile ciał popadnie do vana ? Aż pod korek ? Faktycznie szybka ta akcja, jak załadunek auta na bazie
 14. W szybkiej akcji, NIE W KAŻDEJ AKCJI. No najlepiej zapakować komuś BW a potem go lootować i wspominać low tier RP. Faktycznie fiuta też można uciąć wstawią nowego będzie jak nowy.
 15. I'm starting to feel kinda offeded when i spot quote like this About low tier RP here's my perfect example of it. Im sure that video had it all. https://clips.twitch.tv/CrispyFrigidSnailKappaWealth Lastly I would like to point out that you are forced to use your /me /do commands when picking somebody up. Torlay's leg could be under his bike but you just shift + c him, leaving him not options.
×
×
 • Create New...