Jump to content

kanaszjan

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

kanaszjan last won the day on September 29 2018

kanaszjan had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About kanaszjan

 • Birthday 09/13/1997

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oświadczam że ja Kyle Kavinsky wnosze o przedłużenie okresu pełnienia funkcji Biegły do spraw badania oraz ekspertyzy audio na kolejny okres. Podpis Kyle Kavinsky
 2. Witajcie! Wielu z was pewnie zastanawia się czym zajmują się nasi pracownicy, nie jest to tylko picie kawy (oraz innych trunków w godzinach wieczornych) ale też ciężka i odpowiedzialna praca. Przecież nie chcemy łamać prawa albo wchodzić do studia na cudze transmisje bez pozwolenia prawda? Nasi DJ'e i Redaktorzy muszą być zorganizowani i uzgadniać ze sobą transmisje i grafik tak by każdy miał swój segment. Placówka naszego radia jest ciągle w budowie więc bardzo łatwo zapomnieć gdzie się aktualnie znajduje (jest mobilna), ale to nie problem bo przecież w dzisiejszych czasach każdy ma komputer z dostępem do internetu. Obsługa komputera to podstawowa umiejętność każdego pracownika, na nim prowadzimy audycje w programie Virtual DJ używając specjalnego kodu dostępu które dostaniecie jeżeli pozytywnie rozpatrzymy wasze zgłoszenie lub pomysł na audycje. Nie należy się martwić ponieważ radio zapewni specjalne darmowe szkolenie z obsługi sprzętu do prowadzenia audycji w studiu a także w domu(audycje można prowadzić z domu). No ale praca w radiu to także zarobki i rozpoznawalność. Nasi DJ'e mają pełną dowolność w prowadzeniu transmisji o ile są zgodne z prawem. To powoduje, że możesz zarabiać na swoich transmisjach, możesz znaleźć swoich sponsorów i reklamodawców i kto wie może fanów?. Prowadzisz ciekawe audycje motoryzacyjne i pracujesz u nas? Przecież możesz polecić znajomego mechanika, to nie nepotyzm tylko biznes, a sztuka jak powiedział Andy Worhol to najlepszy biznes, prawda? W radiu TrashFM możliwości są nie ograniczone! W takim razie jeżeli masz czas i chcesz prowadzić własną audycje zgłoś się, jeżeli spełnisz odpowiednie kryteria możesz także dołączyć do nas!
 3. Witajcie! Radio nie działa czynnie ale prace są prowadzone, w związku z tym kadra zarządzająca radiem postanowiła otworzyć wam mieszkańcom wyspy możliwość prowadzenia własnej audycji! Jeżeli macie pomysły i chcielibyście prowadzić audycje w określonych godzinach w radiu możecie zgłaszać to pod tym tematem! Najlepsze pomysły zostaną zatwierdzone a radio nawiąże z wami kontakt i zagwarantuje wam czas antenowy. Co jest warunkiem do prowadzenia audycji? -Umiejętność podstawowej obróbki audio tzn. składanie playlist z piosenkami oraz dogrywanie komentarza głosowego na przykład w Audacity -Transmisja trwająca 30-45min (może być dłużej) -Wysłanie gotowych nagrań na adres redakcji w formacie mp3 (discord: kanaszjan#8309) -Kultura osobista Opcjonalne: Jeżeli jesteś zaawansowany i potrafisz prowadzić audycje live zostanie przekazany Ci specjalny token umożliwiający streamowanie audycji prosto na antene radia w grze! Wytłumaczę Ci również jak transmitować radio. To umożliwi Ci prowadzenie podcastów na żywo i interakcji ze słuchaczami z wyspy! Wzór podania które wysyłamy pod tym tematem w formie posta: Imie i nazwisko: Wiek: Zainteresowania: Pomysł na transmisje(styl muzyczny/tematyka):
 4. kanaszjan

  Dalsze plany Trash FM

  Jestem jak najbardziej za, jeżeli będziesz miał jakąś audycje nagraną możesz zgłosić się do mnie. ^ ^ Chwilowo nie mam jak ogarnąć radia, ale jak tylko będzie uruchomione na stałe będziesz mógł prowadzić swoją transmisje na żywo. Jeżeli ktoś chce prowadzić jakieś audycje może zgłaszać się do mnie jeżeli będziecie mieć spoko pomysły jestem otwarty na każdą pomoc ^ ^
 5. Imię i nazwisko: Kyle Kavinsky Stan cywilny: kawaler Wiek: 22 lat Edukacja: Studia w zakresie realizacji dźwięku Doświadczenie: produkcja muzyczna, technik i realizator dźwięku w radiu TrashFM , montaż i obróbka audio. Dodatkowe atuty: Zdolność kompozycji muzycznej, analizy dźwiękowej, mix i mastering, dekompozycja audio. Język angielski. Niekaralność. Proszę o zarejestrowanie mnie jako biegły do spraw badania oraz ekspertyzy audio. Z moim wykształceniem jestem w stanie przebadać ścieżkę audio i stwierdzić jej autentyczność. Na podstawie nagrań mogę także dowieść czy nagranie nie było: pocięte, dograne. Jestem w stanie także odszumić nagrania jeżeli jest to konieczne lub wzmocnić pasma i częstotliwości dźwięków w tle nagrania (np. by usłyszeć dodatkowe głosy w tle)
 6. kanaszjan

  Changelog - Trash FM

  Witajcie! W tym temacie będę zamieszczał aktualne prace nad radiem jako, że zachodzą one stopniowo może być ich nie widać. Pracuje dość sporo ostatnio więc dla mnie każda zmiana jest dość spora. Temat będzie uzupełniany z czasem. Trochę okablowania i sprzętu przybyło do mojego arsenału DJ-skiego więc teraz testuje jak to dobrze zgrywać ze sobą, jestem perfekcjonistą. Aktualnie zrobione: Opracowana technika streamingu Zrobienie playlisty "CLASSIC ROCK" Zamieszczone ogłoszenia o prace dostępne TUTAJ i TUTAJ Zaopatrzyłem sie w pionieera (miałem to wplanach już dawno dawno temu ale będę używał go również do prowadzenia transmisji) W planach: Regularne transmisje Stworzenie zakładki HTML z rozpiską nadchodzących transmisji i logiem radia Kupno dynamicznego mikrofonu żeby transmisja i RP miała osobny.
 7. kanaszjan

  Dalsze plany Trash FM

  Projekt radia będzie rozwijany jak będę mieć więcej czasu, stawiam życie prywatne na pierwszym miejscu. Nabór na kadrę radia jest otwarty cały czas. Jeżeli ktoś chce może też uczestniczyć w projekcie wystarczy napisać do mnie i podanie na forum, ja wyjaśnię jak całą "aparaturę" używać i przeprowadzę rekrutacje RP. Powiem też co można robić w między czasie gdy radio nie jest do końca rozwinięte. Nie mam czasu na codzienne transmisje przynajmniej na chwile obecną (praca dom/prywatne życie). Niektórzy wiedzą ale czasami po prostu na jakiś czas znikam z serwera bo mam natłok obowiązków i nie jestem w stanie wbijać regularnie. Nie będę wstawiać rozmów priv naszych, ale z Twojego podejścia wynika, że coś Ci bardzo przeszkadza z tym radiem. Zrobiłem fundamenty na radio, jak wrócę to się nim zajmę i tyle. Cały czas piszą do mnie osoby niezdecydowane które nie do końca ogarniają o co mi chodzi. (nie mówię tutaj o forum) Radio ma być elementem RP nie tylko zwykłym puszczaniem muzyczki, do tego są potrzebni ludzie którzy: mają coś do powiedzenia ciekawego na tematy muzyczne/RP oraz mają gust muzyczny. Radio nie ma być tworem w którym każdy ma puszczać co mu się podoba tylko to co się podoba większości lub tematycznie w zależności od dnia. EDIT 21.09.2018 Myślę jak rozwiązać sprawę mojej nieobecności na serwerze a do tego potrzebuje chociaż jednego ogarniętego gracza, który umie nagrać transmisje i puścić ją lub zrobić live. Jak pensja w radiu byłaby kosmiczna to na pewno by się ktoś zgłosił nawet z chęcią nauki tego jak się to robi. Niestety na razie pensja nie jest kosmiczna bo trzeba najpierw zapracować na to. Mówię, zrobiłem fundamenty dysk gdrive żeby radia się używało łatwiej, wymyśliliśmy sposób właściwie kilka sposobów streamowania (w razie problemów). W przyszłości planuje zrobić i napisać zakładkę w HTML z rozpiską jaka transmisja w jaki dzień, playerem i statusem radia. Chwilowo fizycznie nie mam jak tego zrobić.
 8. Lepsze chociaż to niż nic, zawsze można to wprowadzić na próbę, zobaczyć jak się przyjmie. Co do bycia zakładnikiem wole być zakładnikiem w sklepie jako cywil i odgrywać akcje niż cały czas grindować na narko/autach tak by policja nie zauważyła(bo w pewnym momencie do tego się sprowadza rozgrywka ze względu na kwoty jakie trzeba przeznaczyć na dobra typu samochód/mieszkanie). Przecież taki zakładnik po napadzie może wnioskować do porywacza o odszkodowanie, ew.policja by te odszkodowanie naliczała w formie grzywny na przestępce i przelewała na rzecz pokrzywdzonego. To też by był jakiś "dochód" dla sprzedawcy. Zamiast podchodzić sceptycznie warto byłoby chociaż spróbować, jeżeli by pykło to jest kolejna odnoga RP która daje szanse na rozwój postaci. Można też stworzyć prace serwisanta po mapie by się rozłożyło punkty, na przykład przy klimatyzatorach, szybach, jakichś rzeczach co były by "popsute" gracz jeździłby autem serwisowym i naprawiał dane rzeczy, po wejsciu w pkt włączałaby się animacja stukania i naprawiania.
 9. Nie wiem nigdy nie widziałem "ekscytującej" pracy. Argument że coś jest "nudne" do mnie nie trafia, to serwer RP, tu się udaję. Tu rozgrywka zależy od tego jak kto co odgrywa... Jak kasjer jest ogarnięty to zbuduje jakąś fabułę za pracą kasjera, jak kupujący jest ogarnięty też zagada o jakieś inne rzeczy poza zakupami... Co do pracy dozorcy, firma ochroniarska też jest dobrym pomysłem, mogłaby być u jubilera albo w banku... To by pomogło policjantom i nie trzeba by było wprowadzać 120941924 poprawek do regulaminu... Regulamin i poprawki to rozwiązanie tymczasowe, ekonomia i zawody to rozwiązanie długoterminowe, które sprawniej poprawi populacje serwera. Lepiej zrobić bardziej wyrównane dochody dla cywili i przestępców niż robić przestrzał w zarobkach, to przez to każdy chce być baronem narkotykowym i zabójcą...
 10. To dostana majore jak ktoś ukradnie auto przyjedzie policja i nawet nie będą umieli wskazać gdzie złodziej pojechał. Poza tym policja na wyspie bawi sie w dozorce pod parkingiem tam obok dziupli. Jak ludzie stamtąd kradną auta a zdarza się to często. Po prostu na parkingach gdzie jest dozorca będą częściej podstawione auta do kradzieży z list (I tak w paru miejsch na mapie sa rozstawione dokładnie te auta co na liscie się pojawiają). Dozorca będzie musiał pilnować aut bo nawet jak bedzie afk to złodziej ma możliwość bezkarnego strzelenia do niego. Wystarczy to dobrze zoorganizowac i gwarantuję, że praca dozorcy nie będzie nudna. Poza tym jak ktoś ukradnie auto ze strzeżonego parkingu to ma większą szanse, że jak np: z gupoty będzie bez maski, dozorca jest w stanie dać rysopis policjiantowi. Praca dozorcy będzie też polegala na wychodzeniu z budki i robieniu obchodu po parkingu do wyznaczonego punktu np. co 3-5min (czas mozna skryptem ustawić na randomowy w zakresie 3-5 min, to uniknie odliczania w jakich minutach pracy potrzebny jest obchód.) Poza tym nieruchomego dozorce moze wywalić skrypt pracy z sesji jak wykryje nieaktywność. Powiedzmy sobie szczerze praca zawszę będzie nudna dla kogoś kto nie umie grać RP. Moim zdaniem interakcja zlodziej-dozorca-policjant nie jest nudna. Jak na razie tylko policja i organizacje mają okazję sie naprawdę wykazać. Gdyby zawsze chociaż jedno auto z listy było na parkingu strzeżonym (np.stawka za niego 11k brudnych) to gwarantuje, że dozorca miałby co robić. Teraz złodziej wbija na drugi koniec miasta kradnie 5 razy to samo auto z tego samego miesjca i policja nawet tam nie przyjeżdża. Jak policja zorientuję się, że to nie z przypadku, to potrafi stać po 2h i pilnować tych aut w tym miejscu. To dopiero nudy jak jest się policjantem. Myślę, że jak niektóre zawody będą połączone ze sobą na zasadzie interakcji gracz-gracz to pojawi się więcej cywili którzy będą szukać alternatyw dla nielegalnych zajęć. Praca IRL to też nie zajęcie samotnych wilków ktorzy ciułają hajs sami dla siebie, do tego dochodzą znajomi z pracy lub z firm obok, relacje, rodzina. Policja ma te elementy RP, organizacje też, cywile nie cywile są zostawieni sami sobie. Raz po raz spotkają sie na zielonym w ogródku babuni albo w dziupli, dlatego prędzej czy później po prostu przechodzą na nielegal, maja akcje RP i hajs. Jak uznamy, że ludzie są głupi to tak regulamin to świetny sposób regulacji populacji serwera. Przypominam tylko, że znaczna część graczy głupia na serwerze po prostu nie jest i sami nie raz potrafią zrobic w jajo policję i cały system dla własnych korzyści (bugi, krzywe akcje np.podstwianie zakładników i wiele innych) . -Pisane z telefonu-
 11. Słyszałem że na wyspie brakuje cywili. Jest na to kilka rozwiązań. W mojej opinii dodanie nowych i lepiej płatnych zawodów które wymagałby RP załatwią problem braku cywili. Praca kasjera Kasjer sprzedawałby nam rzeczy niezbędne do przeżycia - w razie braku kasjera na serwerze skrypt włączałby kasę samoobsługową jak jest do tej pory. Ewentualnie ludzie robiliby sobie zapasy lub za miastem byłby dostępny jeden sklep automatyczny czynny zawsze. To da nam większą interakcje na serwerze podczas zakupów, nową gałąź rozwoju postaci, napady na sklep będą miały więcej sensu, bo będzie w nich uczestniczyć prawdziwy kasjer. Praca kasjera płatna 15k$ za 45min pracy. Dla porównania podczas kradzieży aut da się zarobić 12k w 6 minut. Praca dostawcy Dostawca jeździłby po lokalnych sklepach spożywczych i rozwoził towar tak jak ma to miejsce w pracy kierowcy tira. Skrypt działałby na zasadzie skryptu na prawo jazdy, dostawca jeździłby od sklepu do sklepu w VAN-ie wchodził do niego i wypełniał dokumenty np. jedna trasa = 2k$. To zapewni relacje kasjer-dostawca. Praca dozorcy Praca dozorcy polegałaby na pilnowaniu parkingu - gracz siedziałby w "budce" tzn.wyznaczonym skryptem punkcie i pilnowałby najbardziej narażonych na kradzieże parkingów w grze + robił obchody. Dzięki temu policja już nigdy nie będzie musiała koczować pod parkingami a gracz będzie mógł zapobiec kradzieży auta, przy okazji zapewni wsparcie w ściganiu przestępców. No i ludzie nie będą mogli grindować tak bardzo aut, bo będą musieli pracować nad kradzieżą w co najmniej 2 osoby bo dozorca przecież może mieć licencje na broń. Co za tym idzie zmniejszy się liczba kradzieży aut, i będzie więcej cywili. Praca dozorcy stawka 15k$ = 45min Praca sprzątacza Praca sprzątacza polegałaby na sprzątaniu chodników i myciu szyb dookoła budynków (tak jak ma to miejsce we więzieniu) w najbardziej zaludnionych miejscach na wyspie typu: parking główny, komisariat, szpital, salon samochodowy, komis, sklep z narzędziami, bank centralny w mieście (to rozwiąże problem podstawionych zakładników w banku bo zawsze jest szansa, że akurat trafi się na sprzątacza) 8k=45min
 12. kanaszjan

  Trash FM czym się zajmujemy?

  Trash FM czyli rozgłośnia radiowa, nie wiesz co się dzieje na wyspie? Chcesz posłuchać dobrej muzyki? Może brakuje Ci dobrego podcastu? Krążysz po mieście lub czekasz samotnie na znajomego w podejrzanym samochodzie? Teraz to już przeszłość bo z pomocą przychodzi Trash FM, nie bójcie się nie puszczamy ciągle tej samej playlisty w kółko kiedy wy ściemniacie w pracy, nie jesteśmy tym typem rozgłośni… Jesteśmy pewni, że nasza kadra zapewni wam rozrywkę oraz najświeższe informacje z naszej wyspy! W naszym radiu każdy znajdzie coś dla siebie od muzyki jazz, elektronicznej, na ciężkim metalu kończąc. Podcasty których gospodarzem jest nie kto inny jak Kyle Kavinsky! Najświeższe informacje, eventy, muzyka, podcasty i wiadomości to wszystko na wyciągnięcie ręki w Twoim samochodzie oraz telefonie! Psst.. W przyszłości również konkursy SMS-owe organizowane przez rozgłośnie i innych partnerów medialnych... Założyciel oraz manager Trash FM: - Kyle Kavinsky aka.“Crybaby” Pilne! Poszukujemy prowadzących podcasty/audycje oraz redaktorów! Jesteś charyzmatyczny i uważasz, że masz dobry gust muzyczny? Może zawsze marzyłeś o własnej audycji tematycznej bo jesteś pasjonatem UFO albo szydełkowania? Może chcesz być po prostu sławny i obrzydliwie bogaty? Spokojnie być może już niedługo uda Ci się spełnić te marzenia, nabór już trwa... Rekrutacja na stanowiska: https://v-life.pl/index.php?/forum/50-trash-fm/ Możliwości naszego radia: -Profesjonalna obróbka audio -Nagrywanie dżingli, oraz reklam -Prowadzenie wywiadów z ludźmi oraz wywiadu środowiskowego na wyspie -Hostowanie podcastów oraz audycji (możliwe, że to właśnie Twój program znajdzie się w naszej ramówce!) -Jesteśmy tam gdzie trzeba i nadajemy LIVE na antenie radia dzięki naszym wozom transmisyjnym! -Nradio otwarte jest na wszelką współprace z artystami, podmiotami biznesowymi oraz medialnymi! Cennik i usługi: Reklama w wydzielonym spocie reklamowym pomiędzy piosenkami - 10 000$ Na reklamę składa się krótki dżingiel muzyczny i nagranie lektorskie z nazwą i krótkim opisem firmy Przez klienta może zostać wybrana piosenka która będzie poprzedzać reklamę. Która być może zachęci mieszkańców wyspy do włączenia radia, wiecie taki zabieg psychologiczny... Piosenka na życzenie bądź zdedykacją - 1 500$ Jeżeli wybierzesz 1 piosenkę wybrana piosenka nie zostanie puszczona parę razy na jednej transmisji. (tzn. jeżeli zapłacisz 6000$ piosenka zostanie puszczona 4 razy na 4 różnych transmisjach) Wyjątkiem jest ułożenie playlisty z różnymi piosenkami, wtedy płacąc np. 6000$ puścimy 4 różne piosenki na jednej transmisji w formie playlisty. To świetny sposób do rozpromowania swojej twórczości na terenie wyspy, poprawienia komuś humoru lub do uprzykrzenia komuś życia! Wkrótce więcej...
 13. kanaszjan

  Poszukujemy księgowego! - Trash FM

  Nowo powstała rozgłośnia radiowa Trash FM poszukuje wyspecjalizowanej kadry by móc świadczyć najlepsze usługi i dostarczać najlepszą muzykę dla mieszkańców naszej pięknej wyspy. Jeżeli jesteś osoba pozytywnie nastawioną do życia której nie są straszne wyzwania dnia codziennego to stanowisko właśnie dla Ciebie. Wymagania: -Znajomość arkuszy kalkulacyjnych -Umiejętność obsługi komputera -Sumienność Obowiązki: -Dbanie o porządek w finansach firmy (tzn. Kontrola budżetu, przychody i odchody firmy oraz ) -Szukanie klientów, kontrahentów -Formułowanie umów i kontraktów -Rekrutacja i prowadzenie rozmów wstępnych z przyszłymi pracownikami -Szacowanie kosztów, analiza rynkowa -Przygotowanie płatności -Opieka nad bazą danych firmy Oferujemy: -Praca w miłej atmosferze -Długofalowe zatrudnienie -Wdrożenie i pomoc w obowiązkach -Możliwość awansu CV prosimy wraz z poniższą klauzulą wysyłać pod tym tematem wraz z krótkim listem motywacyjnym (parę zdań) "Zgadzam się na przetwarzanie przez Trash FM danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."
×
×
 • Create New...