Jump to content

Pakarax

Biznesmen
 • Content Count

  127
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  21

Pakarax last won the day on March 14

Pakarax had the most liked content!

Community Reputation

211 Excellent

About Pakarax

 • Birthday 02/20/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakarax

  [CK] Pakarax

  Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017Dane Postaci: Marcus BaywickPowód: Zakończenie fabularnego wątku postaci, brak chęci w dalszym odgrywaniu tą postacią.
 2. Pakarax

  [CK] Pakarax

  Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017Dane Postaci: Namitosekuru KutabayashiPowód: Brak dalszej chęci do gry tą postacią.
 3. Pakarax

  [CK] Pakarax

  Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017Dane Postaci: Niguel HickPowód: Zakończenie fabularnego wątku postaci, brak dalszej chęci do gry tą postacią.
 4. Pakarax

  [CK/ZD] Gold Roger

  Zrób po prostu nową postać, możesz mieć 3
 5. Pakarax

  KONKURS!

  Marcus Baywick
 6. Pakarax

  US National Park Service

  Pomysł jest zajebisty! Ale najpierw zalecałbym pograć u nas chwile żeby zobaczyć jakie są realia, co już jest czego niema, jak wygląda sytuacja z polowaniami/narkotykami i miejscami. Trochę trzeba by było pozmieniać w tym projekcie ale sama idea jest świetna
 7. Pakarax

  [ZD] Pakarax

  Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017Stare Dane: Marcus Baywick Nowe Dane: Stanley GoldmanPowód: Chęć odegrania na tej postaci członka rodziny Goldman, postać już funkcjonuje ale póki co nie przedstawia się jako Marcus Baywick
 8. Pakarax

  [CK] Pakarax

  Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017 Dane postaci : Marcello Boligonio Powód : brak pomysłu na postać, chęć odgrywania innej osoby.
 9. Pakarax

  WRC Tournament

  WKOŃCU! Przepraszamy za tak długa przerwę ale ciężko było się zebrać wszystkim organizatorom do kupy w jednym terminie dlatego aby każdy mógł przejechać komplet map wychodzimy ze zmianą reguł! Podajemy komplet 4 map, które każdy uczestnik musi przejechać aby otrzymać punkty. Aby przejechać 4 mapy możecie umówić się z jednym z organizatorów na przejazd w dowolnym terminie lub takim, który wspólnie wybierzecie. Nie trzeba przejeżdżać wszystkich map na raz! Możecie rozłożyć przejazdy w terminie! Na przejechanie wszystkich tras macie czas do 9.06.2019! Wtedy to nastąpi podliczenie wszystkich punktów oraz zostanie wyłoniony zwycięzca Wszystkie wyścigi dotyczą tylko Sultana RS - jeśli nie masz swojego organizator udostępni ci takiego do wykonania czasu. Punktowana jest tylko i wyłącznie 1 PRÓBA PRZEJAZDU! Trasę można będzie powtórzyć tylko w wypadku nieoczekiwanych anomalii! Wydaje nam się, że to będzie przede wszystkim w stosunku do was bardziej fair, każdy będzie mógł wziąć udział i poświęci na praktykę map ile chce czasu. Jedynym minusem tych zmian jest zrezygnowanie z masowej imprezy i zlotu samochodów, ale trzeba poświęcić coś aby wyszło na lepsze. Kontakt do organizatorów: Carl Webster: (Stanley#7857)Darius West: (Pakarax#6805) Konrad Scott: (Karpiok#8140)
 10. Pakarax

  WRC Tournament

  Moi drodzy - kolejne informacje! Drugi etap WRC Tournament odbędzie się w tą niedzielę o godzinie 20:00! (Standardowo zaczniemy od zapisów). Wszystkie osoby, które chciałyby dołączyć jeszcze do turnieju i nie przejechały 1 trasy, proszę o wiadomość w celu umówienia się na liczony przejazd! Jeszcze nie jest za późno. Stwierdziliśmy, że 8 wyścigów to za dużo więc pula nagród jak i ilość wyścigów zostanie podzielone na pół. Obecny turniej będzie się składał z 4 wyścigów a pula nagród 1 sezonu to $300.000! Nowa trasa przejazdu znajduje się poniżej! Zapoznajcie się z nią przed kolejnym wyścigiem. Tym razem będzie szybciej co wcale nie oznacza mniej technicznie! Więcej informacji niebawem!
 11. Pakarax

  WRC Tournament

  Oczywiscie Jeśli chcesz przetestować jeden z samochodów wyślij mi sms'a i umówimy się na przejazd
 12. Pakarax

  WRC Tournament

  @fabjanek_pl @NeMeN @jeicllen @Konriixko @wiki0057 @Slavik. @Kucmosky @Marcus Marks - Mav @ArtoseruS @KoxMyLife @Przemysław @Fantasywfry @musicedge @lincus10 Moi drodzy! Niestety ale musimy przełożyć dzisiejszy pierwszy wyścig na dzień jutrzejszy o godzinie 20! Natomiast dobrą nowiną jest to, że wstępnie ustaliliśmy już pulę nagród, która na chwilę obecną wynosi $200.000 ! W związku z tym, że wyścigi są przeniesione na jutro, zapisy trwają do dzisiaj do godziny 23:59 więc zapraszajcie znajomych aby pula się powiększyła!
 13. Pakarax

  WRC Tournament

  Drodzy uczestnicy! Mamy już pierwsze informacje a mianowicie: 1. Poniżej na zdjęciu przesyłamy wam trasę, z którą najlepiej zapoznać się przed jutrzejszym pierwszym wyścigiem! Z racji tego, że trasa jest długa i całkiem techniczna, razem z wami w samochodzie będzie jeden z organizatorów, który w razie czego będzie was nawigował oraz sprawdzał, czy nie skracacie trasy. 2. Wstępna godzina wyścigów to 21.00 ! Tak więc przygotujcie się na kawał rozrywki! 3. Od jutra będzie można wypożyczyć od nas Sultana RS lub Michelli GT do jazdy próbnej po torze. Kontakt z organizatorami macie w poście powyżej. 4. Jutro rano zostanie ogłoszona pula nagród. Na chwilę obecną patrząc na wszystkie zapisane osoby, już jesteśmy w stanie powiedzieć, że przekroczy ona $100.000 ! To tyle informacji, wszystko pozostałe jutro!
×
×
 • Create New...