Jump to content

Pakarax

Biznesmen
 • Content Count

  123
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  20

Pakarax last won the day on August 26

Pakarax had the most liked content!

Community Reputation

206 Excellent

1 Follower

About Pakarax

 • Birthday 02/20/1995

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pakarax

  [CK/ZD] Gold Roger

  Zrób po prostu nową postać, możesz mieć 3
 2. Benny's Original Motor Works Otwiera Rekrutację! Długo wyczekiwana przez wielu, kończąca pytania "Czy macie może miejsce?" - rekrutacja! Zapraszamy wszystkich chętnych samochodowych freaków i specjalistów do złożenia swojego krótkiego CV dającego wam przepustkę do pracy w szalonym warsztacie! Wielu z was już wie jak wygląda praca u nas, co możemy robić i czym się zajmujemy. Jako nasi pracownicy będziecie: - Wykonywali robotę, która jest trudna ale sprawia wiele przyjemności z jej wykonania - Tworzyli własne projekty samochodów oraz będziecie mieli tak dużą styczność z tuningiem jak nigdy dotąd - Mieli dostęp do fantastycznych samochodów które znajdują się w naszym garażu - Otrzymywali wynagrodzenie godne wykonanej pracy - Brali udział w eventach organizowanych przez warsztat jako organizatorzy i pomocnicy - Udzielali się w życiu warsztatu i pomagali go ulepszać. Dodatkowo w trakcie rekrutacji zostaniecie dokładnie przeszkoleni z zasad panujących w warsztacie, pokażemy wam wszelaki dostępny sprzęt, którego będziecie mogli używać, pokażemy wam jak obsługiwać katalog zarówno ze strony klienta jak i pracownika, będziemy czuwali nad wami w trakcie praktyk. Z drugiej strony, sprawdzimy czy jesteście odporni na stres, zobaczymy jak radzicie sobie z wielozadaniowością oraz przede wszystkim - jak bardzo kreatywni jesteście Najważniejsze - jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny: Zostawiacie pod spodem krótkie CV składające się z takich informacji jak: 1. Imię i nazwisko 2. Samochody, które posiadasz 3. Samochód, który w przyszłości chciałbyś mieć (auto z serwera) 4. W kilku słowach - dlaczego chciałbyś u nas pracować 5. Jakie masz doświadczenie przy pracy z samochodami Po zamknięciu procesu rekrutacyjnego na stronie internetowej, wyznaczymy termin spotkania w postaci zlotu samochodowego. Na zlocie poznacie kolejny etap rekrutacji. Wszystkich etapów będzie 3 - dlaczego? Musimy wyłonić z was wszystkich najlepszych bo na stanowisko praktykanta przyjmiemy tylko 3 OSOBY! Wykażcie się kreatywnością, cierpliwością a w odpowiedniej chwili zimną krwią i chęcią dążenia do celu! Nie odpuszczajcie a zostanie wam to wynagrodzone w najlepszy sposób! Termin zamknięcia rekrutacji: 20.07.2019! Czas start!
 3. Pakarax

  Benny's Challenge #1

  Zwycięzcą pierwszego konkursu Benny's jest . . . . . . @Scorsese! Gratulujemy wygranej i zapraszamy po odbiór bonu do warsztatu!
 4. Benny's Original Motor Works - Challenge #1 Witamy wszystkich głodnych tuningu swoich maszyn pasjonatów! Z przyjemnością niesiemy dobre nowiny, że już nie dużo czasu dzieli nas od rozpoczęcia naszej działalności i zmienienia całego tuningu wizualnego w całkowicie nową rzecz! Dużo słyszy się plotek o częściach, cenach oraz o funkcjonowaniu naszego warsztatu - za niedługo rozwiejemy je wszystkie i sami zobaczycie jak od dzisiaj będziemy z wami pracowali! Jednak dzisiaj nie o tym. Jako mały teaser całego wizualnego szaleństwa zapraszamy was do pierwszego konkursu który będzie początkiem przyszłych challengów związanych z wami - kierowcami - oraz z waszymi maszynami. Dziś jako wprowadzenie przyjemny konkurs, który pozwoli zgarnąć wam Bon rabatowy -65% na dowolny tuning wizualny jednego samochodu! Bon ten będziecie mogli zrealizować kiedy chcecie przy tuningu dowolnego samochodu lub też taki bon możecie komuś podarować jako wspaniały prezent! Co zrobić aby wziąć udział? Najprostrza sprawa na świecie! Napiszcie w komentarzu swoje imię i nazwisko oraz pojazd którym się poruszasz a następnie opisz nam, dlaczego twój samochód potrzebuje odświeżenia wizualnego! Może to być stare tornado, może to być najnowsze Itali GTO - każda gablota potrzebuje trochę nowego powiewu! Jeśli uważasz, że twoje auta są już jeżdżącą perfekcją, możesz napisać post dla jednego z twoich znajomych w celu poprawienia wyglądu jego/jej czterech kółek! Konkurs kończy się w środę 3.07.2019r dokładnie o godzinie 23:59 a już kolejnego dnia - 4.07.2019 poznacie osobę, która otrzyma bon rabatowy! Jeszcze raz zapraszamy do wstępnego konkursu, liczymy na waszą kreatywność bo będzie ona brana pod uwagę!
 5. Pakarax

  KONKURS!

  Marcus Baywick
 6. Jazdy testowe to dodatkowe skrypty. Jedynym rozwiązaniem jest ściągnąć 190 samochodów do garażu salonu ale to jest bezsensowne bo po prostu będzie się ciężko łapać, kontrolować te wszystkie samochody itp. Ogólnie jak pracownik jest ogarnięty to wie co polecić, powie coś o samochodzie albo jak bardzo chcesz kupić jakiś samochód to napisz do ludzi, popytaj czy ktoś ma auto które chcesz kupić i poproś o jazdę testową
 7. Pakarax

  US National Park Service

  Pomysł jest zajebisty! Ale najpierw zalecałbym pograć u nas chwile żeby zobaczyć jakie są realia, co już jest czego niema, jak wygląda sytuacja z polowaniami/narkotykami i miejscami. Trochę trzeba by było pozmieniać w tym projekcie ale sama idea jest świetna
 8. Pakarax

  Premium Deluxe Motorsport - changes

  Yuruś dlatego mówię - nie wiem jak wygląda to z waszej strony więc wkońcu piszę tu bo nie mogę nigdzie indziej dostać informacji wtedy kiedy ja jestem dostępny a ludzie też nie wiedzą. Ty się słowem nie odezwiesz, na salonie niestety nikogo nie mogę spotkać więc IC też nie mam jak się z nikim porozumieć, na forum też dlatego ten post Teraz już wiadomo wszystko co i jak więc sprawa prosta. A szumieć nie szumimy - po prostu jest kilka osób w tej samej sytuacji że się rozmijamy z pracownikami
 9. Moją propozycją jest zmienienie działania albo organizacji "biznesu" Premium Deluxe Motorsport. Z całym szacunkiem do chłopaków ale na wyspie ich po prostu niema. Ludzie cały czas pytają o jakiegokolwiek pracownika salonu i zero odzewu. Chłopaki jak już wchodzą na serwer to są chwilę i znowu przerwa na 3/4 dni, mimo tego, że jestem codziennie na serwerze od zeszłej soboty i siedzę od 21 do samej nocy, nie udało mi się jeszcze nikogo złapać. Z tym samym problemem boryka się więcej graczy. Z całym szacunkiem do chłopaków, którzy to prowadzą ale chyba czas coś zmienić. Nie wiem jak wygląda wasza sytuacja wewnętrzna - czy macie problemy z odbiorem samochodów, nie chce wam się wchodzić itp - poprawicie mnie w komentarzach, ale jak dla mnie biznes ten w takim stanie jakim teraz jest mógłby zmienić swoje funkcjonowanie na zasadzie siłowni - jeśli jest sprzedawca to jest taniej, jeśli niema to jest drożej. Ten system pozwala funkcjonować siłowni cały czas 24/7 a w przypadku PDM to niestety leży. Próbowałem się kontaktować z właścicielem czy jest jakakolwiek możliwość pracy w salonie (2 moich znajomych też pytało) - do tej pory nie dostaliśmy odzewu. Niema zakładki na forum apropo PDM nigdzie, ani w biznesach ani w organizacjach więc też nie wiadomo gdzie się odnosić apropo czegokolwiek a właściciel na discordzie nie odpisuje. Po tym całym wywodzie propozycja jest prosta: albo zatrudnijcie nowych adeptów sprzedaży samochodów albo "zautomatyzujcie" swój biznes.
 10. Pakarax

  [ZD] Pakarax

  Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017Stare Dane: Marcus Baywick Nowe Dane: Stanley GoldmanPowód: Chęć odegrania na tej postaci członka rodziny Goldman, postać już funkcjonuje ale póki co nie przedstawia się jako Marcus Baywick
 11. Pakarax

  [CK] Pakarax

  Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198073717017 Dane postaci : Marcello Boligonio Powód : brak pomysłu na postać, chęć odgrywania innej osoby.
 12. Pakarax

  WRC Tournament

  WKOŃCU! Przepraszamy za tak długa przerwę ale ciężko było się zebrać wszystkim organizatorom do kupy w jednym terminie dlatego aby każdy mógł przejechać komplet map wychodzimy ze zmianą reguł! Podajemy komplet 4 map, które każdy uczestnik musi przejechać aby otrzymać punkty. Aby przejechać 4 mapy możecie umówić się z jednym z organizatorów na przejazd w dowolnym terminie lub takim, który wspólnie wybierzecie. Nie trzeba przejeżdżać wszystkich map na raz! Możecie rozłożyć przejazdy w terminie! Na przejechanie wszystkich tras macie czas do 9.06.2019! Wtedy to nastąpi podliczenie wszystkich punktów oraz zostanie wyłoniony zwycięzca Wszystkie wyścigi dotyczą tylko Sultana RS - jeśli nie masz swojego organizator udostępni ci takiego do wykonania czasu. Punktowana jest tylko i wyłącznie 1 PRÓBA PRZEJAZDU! Trasę można będzie powtórzyć tylko w wypadku nieoczekiwanych anomalii! Wydaje nam się, że to będzie przede wszystkim w stosunku do was bardziej fair, każdy będzie mógł wziąć udział i poświęci na praktykę map ile chce czasu. Jedynym minusem tych zmian jest zrezygnowanie z masowej imprezy i zlotu samochodów, ale trzeba poświęcić coś aby wyszło na lepsze. Kontakt do organizatorów: Carl Webster: (Stanley#7857)Darius West: (Pakarax#6805) Konrad Scott: (Karpiok#8140)
 13. Pakarax

  WRC Tournament

  Moi drodzy - kolejne informacje! Drugi etap WRC Tournament odbędzie się w tą niedzielę o godzinie 20:00! (Standardowo zaczniemy od zapisów). Wszystkie osoby, które chciałyby dołączyć jeszcze do turnieju i nie przejechały 1 trasy, proszę o wiadomość w celu umówienia się na liczony przejazd! Jeszcze nie jest za późno. Stwierdziliśmy, że 8 wyścigów to za dużo więc pula nagród jak i ilość wyścigów zostanie podzielone na pół. Obecny turniej będzie się składał z 4 wyścigów a pula nagród 1 sezonu to $300.000! Nowa trasa przejazdu znajduje się poniżej! Zapoznajcie się z nią przed kolejnym wyścigiem. Tym razem będzie szybciej co wcale nie oznacza mniej technicznie! Więcej informacji niebawem!
×
×
 • Create New...