Jump to content

ArtoseruS

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  2

ArtoseruS last won the day on July 11

ArtoseruS had the most liked content!

Community Reputation

10 Good

Recent Profile Visitors

48 profile views
 1. ArtoseruS

  Zapisy na egzamin praktyczny

  Imię i nazwisko: Scott Shake Numer telefonu: 73663 Posiadane kategorie prawa jazdy: B Preferowane terminy egzaminu: codziennie 17:00-22:00 ArtoseruS#5653
 2. ArtoseruS

  PROBLEM Z TWORZENIEM POSTACI

  Stwórz temat tutaj https://v-life.pl/index.php?/forum/3-prośby-propozycje/ według wzoru na usunięcie postaci i będzie załatwione.
 3. CV 1. Scott Shake 2. Pfister Comet Retro, Grotti Turismo Classic, Karin Sultan RS, Bravado Rumpo Custom 3. Annis Elegy Retro / Bravado Banshee 900R / Obey Omnis 4. Klimat tego miejsca, atmosfera, profesjonalizm oraz możliwość pracy przy samochodach. Moment odbioru pojazdu przez klienta i jego uśmiech, kiedy wiesz, że włożyłeś w to kawał dobrej roboty i cząstkę serca - świetne uczucie i możliwość spełniania samochodowych marzeń wielu fanów motoryzacji na wyspie. Dodatkowo jest to opcja dalszego rozwoju dla mnie w dziedzinie mechaniki i tuningu wizualnego. 5. Pracowałem już dawniej na warsztacie Benny's, od młodszego mechanika, aż do zastępcy szefa i chciałbym kontynuować tę historię. Naprawiałem i modyfikowałem wiele pojazdów, od małych coupe, przez sedany i klasę sportową, aż po ogromne terenówki. Wydaje mi się, że mam dobre oko jeśli chodzi o modyfikacje wizualne.
 4. ArtoseruS

  Benny's Challenge #1

  Scott Shake - świeżo zamówione Turismo Classic, moje drugie "auto-marzenie", wyspowo jak i globalnie, pierwszym był Comet Retro. Chciałbym je zmodyfikować tak, by odwzorowywało styl właściciela i prezentowało się dostojnie oraz z klasą, a przy okazji samochód ma pewien rodowód wyścigowy, który chciałbym wykorzystać w przyszłości. W skrócie, chciałbym uczynić z Turismo to, czym aktualnie jest Comet, czyli klejnotem w koronie i perełką do pary.
 5. ArtoseruS

  Pochwała - Adikad

  @Adikad Bardzo przyjemnie odgrywa się z Tobą, niezależnie od tego, czy jesteś akurat na służbie jako policjant, czy przesiadujesz z nami na kasynie, czy gdzieś na mieście jeszcze za czasów Benny's. Było sporo różnych sytuacji i zawsze było ciekawie i zabawnie, umiesz się zachować, podchodzisz z dystansem. Jacob McGill to dobry ziomek, duży plus dla Ciebie.
 6. ArtoseruS

  WRC Tournament

  Scott Shake
×
×
 • Create New...