Jump to content

BartoszeQ

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

BartoszeQ last won the day on July 17 2018

BartoszeQ had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

1 Follower

About BartoszeQ

 • Birthday 02/23/1998

Recent Profile Visitors

375 profile views
 1. BartoszeQ

  Spokey Gym Tournament Vol. 3 - Edycja Plażowa!

  Walter Black
 2. BartoszeQ

  Rekrutowanie NPC

  Możliwość rekrutowania paru NPC (np. 1, max 3) podobnie jak w GTA:SA, którzy by podążali za graczem, wsiadali z nim do samochodu itp. Oczywiście najlepiej by to działało w przypadku organizacji przestępczych i dawałoby złudzenie większej ilości członków. Jeszcze pomyślałem, że "SECURE SECURITY" mogłoby znaleźć w tym zastosowanie, np. mogliby komuś za jakąś cenę oferować takiego ochroniarza NPC. Policjanci również by zawsze mogli mieć partnera na służbie. Zapraszam do dyskusji.
 3. BartoszeQ

  Sranie i sikanie

  Albo na myjnie
 4. BartoszeQ

  Sranie i sikanie

  To jeszcze zbindować jakiś klawisz, żeby 'wstrzymać kupsko' i się nie zesrać podczas jakichś akcji.
 5. BartoszeQ

  Propozycje zmian BW

  • Przy wbiciu BW, broń którą ktoś aktualnie trzyma mogłaby wypadać z rąk i leżeć jako obiekt do podniesienia • Możliwość wyrzucania broni z ekwipunku na ziemie, aby była widoczna tak samo jak kanapki itp. • Poprawione BW, tj. aby postać płynniej upadała na ziemię podobnie jak NPC • Przy wbiciu BW GOŁYMI PIĘŚĆMI, nałożyć podobny efekt jak w przypadku wypadku samochodowego na serwerze testowym oraz niech ta osoba ma możliwość (powiedzmy po 2 minutach) podniesienia się w tym samym miejscu bez konieczności odradzania w szpitalu, oczywiście kulejąc z małą ilością HP. Daje to możliwość na swobodniejsze organizowanie jakichś walk, oraz gdy jebnie się komuś przypadkowo z małą ilością HP, co potrafi się zdarzać to nie będzie już takiego problemu. Mordobicie będzie przyjemniejsze, bez konieczności wzywania medyków • Dodanie znacznika "krytycznych obrażeń", tj. gdy ktoś dozna BW poprzez np. strzał w głowę, zostaje o tym poinformowany oraz jest zmuszony do odrodzenia się w szpitalu i zapomnieniu o całej sytuacji. Jeszcze bym zablokował możliwość komunikacji głosowej przy takowych obrażeniach.
 6. BartoszeQ

  Hejka

  Siema Bartek
 7. BartoszeQ

  CV Bob Gorilla

  OOC Imię: Bartek Wiek: 20 Nick: BartoszeQ Discord:
 8. BartoszeQ

  [Propozycja] VoiceChat a Muzyka

  Również przeciw, moja postać ma przy sobie JBL GO i lubi czasem coś zapuścić
 9. 1. Możliwość "prowadzenia" kogoś tak jak mogą to robić służby porządkowe oraz opcja wsadzenia tej osoby do samochodu ~ ułatwiło by to nam znacznie grę. Po pierwsze, w sytuacji kiedy ktoś jest związany to nie może wsiąść do samochodu, musimy na chwile przerwać akcje i powiedzieć "Czekaj muszę cie odwiązać, bo nie wsiądziesz" co potrafi nieco zepsuć klimat i powagę sytuacji. Po drugie podczas jakiejś strzelaniny lub jakiejkolwiek sytuacji, w której nasz znajomy doznał BW, można by odegrać przykładowo: "/me łapie za nogi i zaciąga X do samochodu. " Wydaje mi się to być znacznie bardziej realistyczną opcją niżeli pozostawienie kolegi wrogowi. 2. Podczas przeszukiwania możliwość zabrania broni palnej i białej lub chociaż dodanie wglądu na to czy przeszukiwana osoba takową broń posiada ~ Mamy możliwość przeszukiwania, ale i tak musimy osobno odgrywać szukanie przy kimś broni, bo nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić za pomocą skryptu. 3. Możliwość przeszukiwania związanych osób, oraz którym zostanie wbite BW lub całkowite zniesienie wymogu "podniesionych rąk" ~ podobnie jak w pkt. 1 związana osoba nie podniesie rąk do góry, więc trzeba powiedzieć "Hejjjjjjjjj, siedzisz przywiązany do krzesła i chcemy cie przeszukać, więc teraz cie rozwiąże, abyś mógł podnieść ręce do góry." To samo w przypadku BW. Leżącemu nie możemy zabrać chociażby telefonu. 4. Poprawa pozycji torby na głowę (gdy się ją komuś nałoży to pojawia się po środku ciała zamiast na głowie) 5. Poprawa wiązania za pomocą liny ~ związana osoba czasem może wyprowadzić cios i nas uderzyć, nie zauważyłem tego w przypadku kajdanek.
×
×
 • Create New...