Jump to content

Cz4rt3k

Donator
 • Content Count

  134
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  12

Cz4rt3k last won the day on September 22

Cz4rt3k had the most liked content!

Community Reputation

164 Excellent

About Cz4rt3k

 • Birthday 02/11/1999

Recent Profile Visitors

1,087 profile views
 1. Cz4rt3k

  [CK] Cz4rt3k

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Cz4rt3k/ Stare Dane: Kogane Keishi Powód: Wywinął orła skurwysyn na pościgu. Leży sobie zimny w lodówie w szpitalu.
 2. Not bad men. Ale niech to działa w dwie strony - jesteś w org przestępczej to analogicznie nie możesz mieć wyżej niż drugie stanowisko od dołu. Jak na moje to spin śmigło i overall nie wpłynie to na zwiększenie poziomu RP.
 3. Na dzisiejszym Community Meetingu doszliśmy do wniosku, pomysłu - rozwinięcia dwóch propozycji. 1. Roboczo system nazwany "cornerem". Spot lub ich parę, rozmieszczonych na mapie miejsc, w których sprzedaż narkotyku byłaby bezpieczniejsza i bardziej opłacalna. Jak miałoby to działać? Bardzo podobnie jak działa jedna z opcji kradzieży policjantów. Od jakiegoś na stale postawionego NPC lub zwykłego blipa jak jest z chop shopem dostawalibyśmy mniej lub bardziej przybliżoną lokalizacje AOE. Podczas prób sprzedaży w miejscu oznaczonym jako "corner/spot" policja ma mniejszy % szans na dostanie info oraz sama sprzedaż z tytułu sprzedaży właśnie w tamtym miejscu dawałaby więcej pieniędzy. Co wynika z takiego miejsca? Większą interakcja między samymi dillerami Większa interakcja między dillerami a innymi ludźmi *** Pojawienie się samych dillerów bo obecnie, zresztą sami wiecie - sprzedaż narkotyków kuleje i jest raczej czymś egzotycznym niż czymś co powinno w tak dużym mieście być na porządku dziennym. Kto by rywalizował w takim miejscu? Cywil vs cywil \ Cywil vs organizacje = No i nad tym wszystkim nasze kochane SASP. Org vs org / 2. System szacunu. Dosyć analogicznie do statystyk z siłowni osoba sprzedająca narkotyk zyskiwałaby statystykę "szacunu". Ponownie, jak miałoby to działać? Sprzedając narkotyki (tylko w chwili kiedy jest policja na serwerze) nasza postać zyskiwałaby punkty (%) szacunu. W zależności od wysokości tej statystyki osoba ta mogłaby sprzedawać częściej oraz za większe pieniądze. Na co to wpłynie? Na pewno na ponowne odżycie narkotyków na serwerze, pojawienie się osób, które będą częściej wybierane przez organizacje przestępcze bo będą miały wysoki współczynnik "szacunu" przez co będą sprawniej i szybciej obracać ich towarem. *** Dodatkową interakcją, o której mówią jest fakt "spożywania" narkotyków w celu zwiększenia energii. Ludzie obecnie mówią o tym, że energii brakuje, za wolno się ona odnawia. Wykorzystanie systemu jaki mają na NoPixelu w celu zbicia stresu czyli zajaranie zioła czy pójście na siłownie. Wtedy nareszcie na serwerze pojawiliby się realni ćpuni, pracoholicy którzy chodzili by i szukaliby towaru. No i tym samym narkotyk stałby się też czymś co nie byłoby tylko przedmiotem kupowanym na odsprzedaż lokalnym ale też na własny pożytek. Pomysłodawcy: @JesusPL @lvpedits
 4. Cz4rt3k

  [CV] Eduardo Garcia

  Specyfikacja komputra:
×
×
 • Create New...