Jump to content

Cz4rt3k

Użytkownik
 • Content Count

  137
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  14

Cz4rt3k last won the day on December 16 2019

Cz4rt3k had the most liked content!

Community Reputation

168 Excellent

1 Follower

About Cz4rt3k

 • Birthday 02/11/1999

Recent Profile Visitors

1,196 profile views
 1. Cz4rt3k

  [Propozycja] Narkotyki

  Coś będzie z tego? Fakt faktem pamiętam, że "efekty" na narkotykach są wpisane w listę to-do ale do tej pory apeluje o zbalansowanie sprzedaży narkotyków: a) Zwiększenie ceny przy pozostaniu przy obecnej szansie na sprzedaż b) Nieznaczne zmniejszenie ceny przy zwiększeniu szansy na sprzedaż Sprawa miałaby się pewnie zgoła inaczej jeśli gracze mieliby możliwość robienia czegoś innego oprócz śmiechowego RP po zażyciu i odsprzedaży lokalnym - coś na wzór tego zjebanego energola z kanker serwerów czy narkotyków z NoPixela gdzie zapierdalamy jak Usain Bolt po zażyciu takiego specyfiku. Obecna sytuacja sprzedaży narkotyku lokalnym i porównaniu tego do chociażby kurierki czy tira wygląda w ten sposób: W przeciągu godziny: a) Przy normalnym sprzedawaniu narkotyku przez godzinę nie udało mi się sprzedać 30g heroiny (ale może to być spowodowane zwykłym uważnym rozglądaniem się za policją). Średnio wychodzi 80$ za g czyli po sprzedaży całości wychodzi nam około 2,4k. b) Przy rakowym napierdalaniu na rowerku, motorku czy aucie od lokalnego i do kolejnego lokalnego 200m dalej pewnie nawet nie uda nam się całości sprzedać tych 30g no i jest to zjebane. Natomiast przy zarabianiu na tirze na drodze Paleto - Miasto jesteśmy w stanie godziny wyciągnąć dużo więcej niż 2,4k tak naprawdę nie narażając się w żaden sposób - nie musimy naprawiać tira o ile dojedziemy nim na stacje, odzyskujemy kasę za wcześniejsze wypożyczenie go. Wymagana jest tylko kategoria "C". Przy kurierce jest to jeszcze przyjemniejsze niż na tirze gdzie już zauważyłem jedną trasę, w której pod rząd trzy paczki są oddalone od siebie +- 9km. Po jednym takim kursie mamy około 2, może 2,3k a robimy go na pewno w mniej niż godzinę zakładając, że jeździmy jak rak 120km/h, pod prąd, po wysepkach kasując wszystko po drodze.
 2. Cz4rt3k

  [CK] Cz4rt3k

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Cz4rt3k Stare Dane: Santino Leone i Eduardo Garcia Powód: Nie chce mi się nimi grać. Pora się zabawić brudasem. Psst, Leone byli dużo wcześniej na serwerze
 3. Cz4rt3k

  [CK] Cz4rt3k

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Cz4rt3k/ Stare Dane: Kogane Keishi Powód: Wywinął orła skurwysyn na pościgu. Leży sobie zimny w lodówie w szpitalu.
 4. Not bad men. Ale niech to działa w dwie strony - jesteś w org przestępczej to analogicznie nie możesz mieć wyżej niż drugie stanowisko od dołu. Jak na moje to spin śmigło i overall nie wpłynie to na zwiększenie poziomu RP.
 5. Na dzisiejszym Community Meetingu doszliśmy do wniosku, pomysłu - rozwinięcia dwóch propozycji. 1. Roboczo system nazwany "cornerem". Spot lub ich parę, rozmieszczonych na mapie miejsc, w których sprzedaż narkotyku byłaby bezpieczniejsza i bardziej opłacalna. Jak miałoby to działać? Bardzo podobnie jak działa jedna z opcji kradzieży policjantów. Od jakiegoś na stale postawionego NPC lub zwykłego blipa jak jest z chop shopem dostawalibyśmy mniej lub bardziej przybliżoną lokalizacje AOE. Podczas prób sprzedaży w miejscu oznaczonym jako "corner/spot" policja ma mniejszy % szans na dostanie info oraz sama sprzedaż z tytułu sprzedaży właśnie w tamtym miejscu dawałaby więcej pieniędzy. Co wynika z takiego miejsca? Większą interakcja między samymi dillerami Większa interakcja między dillerami a innymi ludźmi *** Pojawienie się samych dillerów bo obecnie, zresztą sami wiecie - sprzedaż narkotyków kuleje i jest raczej czymś egzotycznym niż czymś co powinno w tak dużym mieście być na porządku dziennym. Kto by rywalizował w takim miejscu? Cywil vs cywil \ Cywil vs organizacje = No i nad tym wszystkim nasze kochane SASP. Org vs org / 2. System szacunu. Dosyć analogicznie do statystyk z siłowni osoba sprzedająca narkotyk zyskiwałaby statystykę "szacunu". Ponownie, jak miałoby to działać? Sprzedając narkotyki (tylko w chwili kiedy jest policja na serwerze) nasza postać zyskiwałaby punkty (%) szacunu. W zależności od wysokości tej statystyki osoba ta mogłaby sprzedawać częściej oraz za większe pieniądze. Na co to wpłynie? Na pewno na ponowne odżycie narkotyków na serwerze, pojawienie się osób, które będą częściej wybierane przez organizacje przestępcze bo będą miały wysoki współczynnik "szacunu" przez co będą sprawniej i szybciej obracać ich towarem. *** Dodatkową interakcją, o której mówią jest fakt "spożywania" narkotyków w celu zwiększenia energii. Ludzie obecnie mówią o tym, że energii brakuje, za wolno się ona odnawia. Wykorzystanie systemu jaki mają na NoPixelu w celu zbicia stresu czyli zajaranie zioła czy pójście na siłownie. Wtedy nareszcie na serwerze pojawiliby się realni ćpuni, pracoholicy którzy chodzili by i szukaliby towaru. No i tym samym narkotyk stałby się też czymś co nie byłoby tylko przedmiotem kupowanym na odsprzedaż lokalnym ale też na własny pożytek. Pomysłodawcy: @JesusPL @lvpedits
 6. Cz4rt3k

  [CV] Eduardo Garcia

  Specyfikacja komputra:
×
×
 • Create New...