Jump to content

Cz4rt3k

Użytkownik
 • Content Count

  126
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  10

Cz4rt3k last won the day on January 4

Cz4rt3k had the most liked content!

Community Reputation

147 Excellent

About Cz4rt3k

 • Birthday 02/11/1999

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Imie (ooc): Michał NIck: Cz4rt3k Wiek: 20 Sprzęt Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 3.19GHz RAM: 16gb NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB Stałe 60 fpsów przy pełnym serwerze, pościgi bez najmniejszego problemu
 2. Cz4rt3k

  System Sądowniczy

  Mówię, że prokurator bo pierwszą styczność z sądem na vlife mieli właśnie adwokaci z licencją u vavy. I tak jak powiedziałem, nie ujmuje systemowi sądownictwa bo jest potrzebny oraz jak już powiedziałem dodaje wiele gałęzi RP jednak nie oznacza to, że działa on dobrze. Określiłbym go mianem funkcjonowania. Mimo tego, że policja miała wcześniej wyłączność na wysyłanie kogoś do więzienia to wiele razy zdarzyła się sytuacja, że wypuszczali mnie lub całą moją paczkę z aresztu po tym jak ja albo zbylu merytorycznie z nimi pogadaliśmy. Dalej uważam, że sądownictwo tak samo jak psychologia czy też oddziały medyczne nie sa dla odgrywania dla wszystkich i nie każdy ma w tym dryg a przede wszystkim trzeba chęci i pomysłu na odegrania czegoś takiego w każdym z wymienionych przypadków - jest to RP raczej długoterminowe. W przeciwnym wypadku staje się to rutyną dla innych graczy i dla samych prokuratorów/adwokatów. Dalej uważam również uważam, że prokuratorzy/adwokaci powinni być bardziej postaciami sytuacyjnymi i przychodzić kiedy faktycznie jest potrzeba. Bo o ile pisanie raportu przez policję z każdego zatrzymania jest chujowe to pisanie raportu z nadzwyczajnych sytuacji (na przykład bank, jubiler, sklep, jakieś informacje na temat kogoś kogo policja chce rozpracowac, coś ciekawego) jest już ciekawe i przyjemne - no i przede wszystkim chce się czytać takie raporty, które są rzadsze, obszerniejsze ale nie zmienia się w nich tylko imię i nazwisko osób zatrzymanych i tych zatrzymujacych.
 3. Cz4rt3k

  System Sądowniczy

  Zapomniał wół jak cielęciem był chyba co @Matus? To wcale nie tak, że wszystkie minusy, które wymieniłeś jako te, które są rażące w zachowaniu policji tj. "wymyślone powody ooc, czysta ludzka złośliwość i lenistwo czy też karanie na odpierdol" nie dotyczyły ciebie w pierwszej kolejności kiedy jeszcze w policji byłeś. Postawienie na swoim i próbowanie przegadania kogoś mimo braku jakichkolwiek racji. Ale to nie o tym tutaj dzisiaj. Mimo tego, że samo założenie systemu sądownictwa to świetna sprawa rozwijającą wiele gałęzi RP i dająca wiele dodatkowych opcji poza "gadaj co wiesz, skąd masz broń" i tego typu gierki słowne ale nie odbierajmy policjantom dobrego RP bo nigdy nie było chujowe, słabe ani nawet na średnim poziomie. Zdarzały się złe dni ale zawsze jeżeli miało się taka chęć i druga strona również to można było przeprowadzić fenomenalne RP nawet przed dojazdem na komisariat chociażby dobrze zmyślając. Analogicznie sprawa miała się na komisariacie bo to od osób zatrzymanych zależy czy będą "inicjować" jakieś głębsze RP czy najzwyczajniej w świecie chcą się juz znaleźć w więzieniu żeby odklepac pozostały czas wyroku. Kończąc i dochodząc do sedna sprawy - nie poznałem nowego systemu w pełnej okazałości ale przez rok gry jako gangster i parę miesięcy jako policjant jestem w stanie powiedzieć, że jeżeli ktoś gra RP a nie gierkę competitive, w której chce osiągnąć jak najwięcej to zdecydowanie bardziej przypadł mu do gustu system z wysyłaniem do więzienia ludzi przez policjantów z wykorzystaniem prokuratury jeżeli są dostępni jako adwokatów.
 4. Cz4rt3k

  complaints - COPS

  Men, I did not break rules a single time but I will not look back. And the "we only knew about the 5 gang members commiting crime at one time. ". So you say if you know about few rules the rest does not apply to you?
 5. Cz4rt3k

  complaints - COPS

  Says someone who does ordinary shop with M4 So you say that you won't obey the rules because it's against your RP plan? You could just ask some admins for permission to do so.
 6. Cz4rt3k

  Podbieganie lokalnych do taksówki.

  W sensie, że ktoś zamawia taksówkę na Alta St na przykład 8 a ty podjeżdżasz 16 (naprzeciw) i to jego wina i on musi zapierdalać, żeby do ciebie wejść? Widzisz, że masz lokalnego klienta to jedziesz ładnie i umiejętnie do niego zgodnie z przepisami ruchu drogowego.
 7. Cz4rt3k

  [CV] Cz4rt3k

  Imie (ooc): Michał NIck: Cz4rt3k Wiek: 20 Sprzęt Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 3.19GHz RAM: 16gb NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB Stałe 60 fpsów przy pełnym serwerze, pościgi bez najmniejszego problemu
 8. Cz4rt3k

  Ożywić więzienie

  Nie zrozumiałeś chyba. Raczej napewno. Jemu chodziłoby o blip koło jakichś drzwi, którym by się TYLKO wychodziło a nie wchodziło (co zresztą na dobrą sprawę byłoby failrp tak samo jak "rekreacyjne" wchodzenie do wnętrza więzienia "bo drzwi się otwierają to mogę"). Wtedy jakby taki blip był to by można było kończyć rozmowy z innymi więźniami, którzy jeszcze odsiaduja. A argument że możesz się wrócić do pokoju widzeń jest kanker
 9. Cz4rt3k

  [CK] Cz4rt3k

  Steam: STEAM_0:0:55344163 Stare Dane: Bartolomeo Paulucci i Jason Burn Powód: Zwolnienie slotów postaci
 10. Cz4rt3k

  [CK]Cz4rt3k

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Cz4rt3k/ Stare Dane: Skomplikowane imie i nazwisko abdula. Powód: Umarl podczas ataku terrorystycznego.
 11. Cz4rt3k

  [CV] Velgado Duerte

  Imie (ooc): Michał NIck: Cz4rt3k Wiek: 20 Sprzęt Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 3.19GHz RAM: 16gb NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB Stałe 60 fpsów przy pełnym serwerze, pościgi bez najmniejszego problemu.
 12. Cz4rt3k

  [Propozycja] Specyfikacje pojazdów w salonie.

  No teraz to zmienia postać rzeczy
 13. Znudziło mnie pisanie po angielsku także odpowiem ci po polsku bo mnie zaczyna nudzić ta cała farsa, nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu to co sobie pomyślałeś. Na miejscu takiej Mafii jaką odgrywamy strzelanie, tortury są nie odłącznym jej charakterem. To co odegrają, gdzie dostali kulą to już ich sprawa. Torley był w stanie mówić - świetnie przy okazji odgrywając, to znaczy, że nie odegrał ran, które czyniłyby go niezdatnym do rozmowy. Natomiast Matus, kurwa to jest ewenement! Magazynek w ciele a on gada jak młody niczym nie wzruszony bóg. To samo w tym miejscu, czy kierujesz się definicjami robiąc cokolwiek na serwerze trzymając się prostej linii jak koń z klapkami na oczach? Chyba tak bo sam bardzo lubisz robić PG czy podoba się to drugiej osobie czy też nie. Widocznie mało widzisz i nie rozmawiasz z ludźmi na temat naszego RP, które za każdym razem jest przemyślane - chociażby mówiąc o ostatnim jubilerze z "dwoma" zakładnikami. Każdemu się podobał, sytuacje z grubasami. To, że nie jesteś w stanie nic dojrzeć bo wchodzisz komuś tak głęboko w dupę to nie moja wina :). Wiesz, to że ludzie narzekali, że ucinamy palce nie znaczy, że nie mogliśmy tego robić, nikt nas nie pouczał, że nie mamy tak robić a na pierwszym streamie z udziałem charakterystycznego zagrania kartelu Mintaz pisał klonikowi na streamie, że mogą(możemy) mu ujebać palca. Nie muszę mieć, silnego powodu. Przedstawiłem wyżej dlaczego sytuacja miała rozwinąć się tak a nie inaczej. Jeden handlarz bronią nie będzie tolerował możliwego drugiego handlarza bronią dlatego też musieliśmy zdobyć informacje prosto od nich bez narażania własnego życia. A że noszą taką broń a nie inną oznacza nie mniej niż to, że do zwykłych cywili nie należą i nie będzie z nimi miłej rozmowy. Bycie vagosem, kartelowcem czy w tej chwili yakuza/triadą to są trzy inne rodzaje RP z różnego rodzaju punktami wspólnego RP. Ile razy robiłem driveby zielonym, ballasom, aogiri, redrose to nikt nie miał spiny, żadna organizacja. Każda z obecnych organizacji robiła takie lub podobne akcje i żadna nie miała co do siebie problemu ale widocznie Lości w akompaniamencie lakiernika są ponad wszystkim i nie mogą być tak traktowani - coś w rodzaju "It's only fun when we do it" z tym, że lości nie robili jeszcze żadnego driveby. Tyle mam do powiedzenia, wyczerpałem temat ze swojej strony. Żegnaj lakierniku-teminatorze!
 14. No i to byłoby adekwatne następstwo, rozegraliśmy to tak a nie inaczej, słabo dla naszej organizacji bo się nic nie dowiedzieliśmy mimo, że chcieliśmy ale za szybko zaczęliśmy strzelać. To już jakby nasza sprawa, że się nie dowiedzieliśmy ale nie podlega to dyskusji złamania regulaminu bo nic takiego tutaj miejsca nie miało. To co mówisz Qben jest jak najbardziej okej i w 100% pochwalam to co byś odegrał, pewnie sam bym też tak odegrał. @TheTorlay about that one point that you just spoke of "10.1. Strzelanie bez ostrzeżenia, porwania gangsterów itp. są dozwolone tylko na własnym terenie. Nie dotyczy szybkich wjazdów drive-by" we've talked about it at last organisations meeting and everyone gathered there agreed that noone obey that anyway and it should be removed. My fingers would be out of my mind to calculate all the situations that other organisations did what we did but noone complained about it because the whole rule is stupid and like I said most of people gathered back there agreed to threw that rule away.
 15. No nie w celu okradniecia, szukalismy informacji na temat broni, ktore posiadaja i chcielismy sie dowiedziec skad je mieli a to, że mamy tutaj terminatora, który bardzo nie chciał z nami rozmawiać i niestety Torleya, któremu się mikrofon zepsuł podczas akcji to wyszło pod koniec jak wyszło. Ja i tak niczego i mnie wziąłem bo mam pod dostatkiem wszystkiego także łupy materialne były na drugim miejscu. To co było przedstawione na filmie było szybkim drive-by a następnie wrzuceniem dwójki postrzelonych ludzi do bagaznka i odjazd w bardziej ustronne miejsce.
×
×
 • Create New...