Jump to content

Yuruś!

Donator
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Days Won

  7

Yuruś! last won the day on October 12

Yuruś! had the most liked content!

Community Reputation

70 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

2,030 profile views
 1. Yuruś!

  [PROPOZYCJA] REWORK BANKU

  "oraz ich pozyskiwania" to ja jednak chyba podziękuje.
 2. Yuruś!

  Skarga Czartek - Mercyful Reaper

  Skarga jest na Ciebie jak masz problem do kogoś innego to napisz na niego oddzielną skargę bo w tym momencie znowu przybierasz tą samą strategię co w przypadku skargi którą napisał Torlay. Same screeny potwierdzają to, że z góry miałbyś być nastawiony negatywnie do takiej organizacji od razu po jej powstaniu więc takie tłumaczenie "zdążyłem złapać jedną lub dwie osoby noszące się w waszym czerwonym krawacie" to tak naprawdę żadne tłumaczenie. Musiałeś dostać parę razy kick'a żeby uświadomić sobie (albo po tym co piszesz to nawet nie), że jednak coś w tej akcji jest nie tak? Sam fa
 3. Yuruś!

  Na co najlepiej złowić Karasia?

  Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zajebane wędkami najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać bo myślała, że znowu hak w nodze. Druga połowa mieszkania zajebana Wędkarzem Polskim, Światem Wędkarza, Super Karpiem itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszyst
 4. Yuruś!

  Wreck Competition

  Dyscypliny: Tornado vs Emperor Death Race Triple Derby Fucking Alone Zawodnik: Owen Terrence Wiek: 27 lat Nazwa drużyny: PDM
 5. Yuruś!

  Wreck Competition

  Dyscypliny: Tornado vs Emperor Death Race Triple Derby Fucking Alone Zawodnik: Jack Dakota Wiek: 37 lat Nazwa drużyny: Lost and Damned WYCOFUJE KANDYDATURE Z POWODU WYPADKU SAMOCHODOWEGO
 6. Yuruś!

  [UB] Czarko

  Po ponownym przeanalizowaniu sytuacji przez administracje zdecydowaliśmy się na odrzucenie apelacji.
 7. Yuruś!

  Pochwała dla Despera!

  @Desperadooooo2 Odgrywanie z tobą to sama przyjemność niezależnie czy akurat zatrzymywałem Cię jako policjant , sprzedawałem wysoko procentowe trunki jako rolnik czy gnębiłem jako motocyklista w każdej sytuacji potrafiłeś się odnaleźć i dać z siebie roleplayowo 100% nie przenosząc przy okazji niczego poza grę co zdarza się w dzisiejszych czasach strasznie rzadko i zdecydowanie zasługuje na pochwałę! Dzięki za masę świetnych akcji które zapamiętam na długo!
 8. I feel like you don't really understand what you've done wrong so let me help you understand better. Shoot first then ask? Is that what roleplaying is about to you? Maybe instead of shooting them up like in some first person shooter game with an addition of voice chat u should gather some information simply by just asking people? The point is there are multiple ways of gathering information without shooting up people. Why do you even bring it up when it's not the case? You should be happy that the we're still able to talk after all that bullet's you poured into them.
 9. Yuruś!

  Pochwała Bielik

  Również polecam! Ciesze się , że udało mi się go zaciągnąć na serwer
 10. Yuruś!

  [Propozycja] Kajdanki

  Jeżeli jesteś wystarczająco wiarygodny aby dostać się do organizacji bądź ją stworzyć wtedy dostajesz taką opcje. Nie widzę sensu dawania tego każdemu cywilowi.
 11. Yuruś!

  Aogiri FailRP

  W sumie to tak wygląda jakbyś miał "bul" i "rzal" tylnej części ciała o to , że dali Ci dług ja ze swojej strony nie widzę żadnego faila więc skończ Januszować i zabieraj się lepiej do roboty bo trochę Ci zajmie spłacenie długu.
 12. Yuruś!

  Los Santos Rally Championship

  John Steel / Yuruś#9274
 13. Yuruś!

  [Propozycja] Zostawić /cuff

  Normalnie zamiast /cuff używałoby się wytrycha na kimś skutym jak na aucie Wtedy animacja, informacja na /me próbuje uwolnić xxx z kajdanek i tyle.
 14. Yuruś!

  [Propozycja] Zostawić /cuff

  Ja jednak proponowałbym to usunąć i zastąpić uwalnianiem się za pomocą wytrycha (oczywiście wzbogacone animacją i widocznym na czacie /me dla policji z małej odległości oraz szansą mniej więcej taką jak na kradzież pojazdu cywila) bo aktualnie /cuff będzie raczej nadużywane.
×
×
 • Create New...