Jump to content

Yuruś!

Community Manager
 • Content Count

  24
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  5

Yuruś! last won the day on June 8 2019

Yuruś! had the most liked content!

Community Reputation

56 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,038 profile views
 1. Yuruś!

  [UB] Czarko

  Po ponownym przeanalizowaniu sytuacji przez administracje zdecydowaliśmy się na odrzucenie apelacji.
 2. Yuruś!

  Pochwała dla Despera!

  @Desperadooooo2 Odgrywanie z tobą to sama przyjemność niezależnie czy akurat zatrzymywałem Cię jako policjant , sprzedawałem wysoko procentowe trunki jako rolnik czy gnębiłem jako motocyklista w każdej sytuacji potrafiłeś się odnaleźć i dać z siebie roleplayowo 100% nie przenosząc przy okazji niczego poza grę co zdarza się w dzisiejszych czasach strasznie rzadko i zdecydowanie zasługuje na pochwałę! Dzięki za masę świetnych akcji które zapamiętam na długo!
 3. Yuruś!

  Premium Deluxe Motorsport - changes

  Ty i twoi znajomi piszecie na discordzie a na discordzie to ja jestem Jurkiem z psiej wólki a nie Abrahamem właścicielem salonu. Rekrutacja jest cały czas otwarta więc zapraszam ale >>>IC<<< do jednego z moich pracowników lub do mnie (jak wam się oczywiście uda złapać) Automatyzowanie PDM'u to już jakaś absolutna abstrakcja wymagająca sporego nakładu pracy od osoby która i tak ma już wystarczająco roboty. Zakładki na forum nie ma bo nawet o nią nie prosiłem ale skoro tak wam to przeszkadza to może tam być i wisieć. Generalnie strasznie szumicie jak na to , że przez 2-3 dni nie możecie kupić sobie swojej entej furki.
 4. Yuruś!

  Proszę o pomoc lub jakieś rady.

  Spróbuj większej ilości znaków.
 5. I feel like you don't really understand what you've done wrong so let me help you understand better. Shoot first then ask? Is that what roleplaying is about to you? Maybe instead of shooting them up like in some first person shooter game with an addition of voice chat u should gather some information simply by just asking people? The point is there are multiple ways of gathering information without shooting up people. Why do you even bring it up when it's not the case? You should be happy that the we're still able to talk after all that bullet's you poured into them. You don't know the definition of drive-by don't you? So let me just paste that real quick "A shooting performed by a gang-member in a slowly moving motor vehicle that then speeds away from the scene. " What you did was just shooting them up and then kidnapping without any reason. I didn't saw any long planned roleplay scenario from you guys as long as I play here. There were multiple complains and you were taught not to do so but from as far as I can see you are still doing it. Again that's not the topic of complaint. If you feel harmed or offended by that on any level just write an complaint on him and don't bring it up in this topic. Of course they do! They say you need to have a strong reason to do something like that. And you still didn't learned your lesson and no not only them felt offended by your "roleplay" if can even call it roleplay.
 6. Yuruś!

  Pochwała Bielik

  Również polecam! Ciesze się , że udało mi się go zaciągnąć na serwer
 7. Yuruś!

  [Propozycja] Kajdanki

  Jeżeli jesteś wystarczająco wiarygodny aby dostać się do organizacji bądź ją stworzyć wtedy dostajesz taką opcje. Nie widzę sensu dawania tego każdemu cywilowi.
 8. Yuruś!

  Aogiri FailRP

  W sumie to tak wygląda jakbyś miał "bul" i "rzal" tylnej części ciała o to , że dali Ci dług ja ze swojej strony nie widzę żadnego faila więc skończ Januszować i zabieraj się lepiej do roboty bo trochę Ci zajmie spłacenie długu.
 9. Yuruś!

  Los Santos Rally Championship

  John Steel / Yuruś#9274
 10. Yuruś!

  [Propozycja] Zostawić /cuff

  Normalnie zamiast /cuff używałoby się wytrycha na kimś skutym jak na aucie Wtedy animacja, informacja na /me próbuje uwolnić xxx z kajdanek i tyle.
 11. Yuruś!

  [Propozycja] Zostawić /cuff

  Ja jednak proponowałbym to usunąć i zastąpić uwalnianiem się za pomocą wytrycha (oczywiście wzbogacone animacją i widocznym na czacie /me dla policji z małej odległości oraz szansą mniej więcej taką jak na kradzież pojazdu cywila) bo aktualnie /cuff będzie raczej nadużywane.
 12. Yuruś!

  [Podanie] John Tightwad

  Curriculum Vitae Informacje IC Dane osobowe: Imię: John Nazwisko: Tightwad Wiek: 42 Miejsce urodzenia: Sandy Shores Historia: Urodzony w Sandy Shores John z rodziny Tighwudów już od małego przejawiał dziwne tendencje do bycia totalnym skąpcem i dusigroszem , podczas gdy inne dzieciaki za swoje kieszonkowe na bieżąco zaopatrywały się w lokalne przysmaki John skrupulatnie zbierał wszystkie swoje pieniądze i odkładał je jak to mawiał "na rozkręcenie biznesu" który miał być największy biznesem na całej wyspie! Niestety plany Johna po tym jak jego biznesowy wspólnik oszukał go i uciekł z jego zaoszczędzoną fortuną spaliły na panewce przez co John zmuszony był pójść w ślady ojca i zostać taksówkarzem. Lata zdzierania z klientów niebotycznych sum za kilometr pozwoliły mu zaoszczędzić na auto marzeń , jednak w sercu Johna dalej jest wyrwa która żąda sprawiedliwości za uczynione krzywdy. Wykształcenie: Los Santos , Primary School 1981-1989 Paleto Bay , High School 1989-1995 Los Santos , Business and Economy College 1995-1999 Doświadczenie zawodowe: Taksówkarz w Los Santos , 2000-2005 Myśliwy w Paleto Bay , 2005-2008 Doradca finansowy w urzędzie pracy Los Santos , 2008-2014 Taksówkarz w Los Santos , 2014-2018 Umiejętności: Posługiwania się bronią krótką jak i długą Umiejętność zarządzania i pracy w grupie Prawo jazdy kategorii B oraz C Wysoka znajomość terenów na wyspie Zainteresowania: Japońska motoryzacja , myślistwo , połów ryb i żona jego kolegi. Informacje OOC Imię: Jerzy Wiek: 18 Nickname: Yuruś! Discord: Yuruś#9274 Specyfikacja komputera Intel Core 6500 RX 480 8GB 8GB RAM SSD 256GB HDD 1TB Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).
×
×
 • Create New...