Jump to content

WebsteR

Użytkownik
 • Content Count

  1
 • Joined

 • Days Won

  1

WebsteR last won the day on November 20 2019

WebsteR had the most liked content!

Community Reputation

2 Świeżak

Recent Profile Visitors

389 profile views
 1. WebsteR

  [UB] WebsteR

  SteamID: https://steamcommunity.com/id/l_WebsteR_l Nick Discord: WebsteR#0072 Nick OOC: WebsteR Dane IC: Maxim Petrosyan Serwer: Whitelist Nick Admina: Mintaz Data: data i godzina kiedy zostałes zbanowany (najdokładniej jak można): 07.11.2021 15:00 Powód bana: Wykorzystywanie bugów serwera Opis sytuacji: Cześć. Powód jaki został mi przestawiony jest to "Wykorzystywanie bugów serwera" a dokładniej chodzi o sytuacje z kasyna (Sam nie wiem dokładnie ale to raczej chodzi o pieniądze). Jestem wręcz przekonany, że w żaden możliwy sposób nie wykorzystywałem bugów serwerowych i
 2. WebsteR

  WebsteR

  No ogólnie ci powiem, że sam nie wiem co oni widzą w tym San Andreas aczkolwiek może sama rozbudowa skryptu i możliwości jakie tam są może to ich trzyma. A raczej nie wrócę już na platforme MTA patrząc też na aktualne osoby które tam grają i można powiedzieć że dopiero zaczęli karierę RP, ponieważ niektórzy myślą ze RPG a RP to to samo, a jeżeli chodzi o dawne czasy to to już niestety nie wróci..
 3. WebsteR

  WebsteR

  Cześć i czołem! Nazywam się Damian i większość swojej kariery RP miałem na platformie SAMP/MTA na znanym serwerze devGaming gdzie przegrałem ponad 7/8 lat w frakcji porządkowej jaką jest SD/PD. Nie kręcą mnie organizacje przestępcze. Z FiveM'em zacząłem w sumie od niedawna ponieważ chciałem w sumie zobaczyć ile jest prawdy w serwerach Roleplay na tej platformie. Wcześniej nie grałem z wiadomych przyczyn jaką była opinia. Mam nadzieję, że w końcu będziemy mogli spotkać się na serwerze i przeżyć jakąś fajną interakcje ze sobą, czy to jako cywil a kto wie? Może jako policjant? We will see!
×
×
 • Create New...