Jump to content

lincus10

SASP Member
 • Content Count

  12
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  1

lincus10 last won the day on June 16

lincus10 had the most liked content!

Community Reputation

14 Good

About lincus10

 • Birthday March 27

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. Wnosić do depardmenta San Anderas o otwarcie kabla sądowego w sprawa ośmieszenia obywatela Yo Mai przez lekarzy Medical services oraz zorganizowanie jawnej rozprawy z udziałem nie uzależnionego sędziego. DZISIAJ BYĆ: 16/06/2020 CIO: Yo Mai POZWANE: San Andreas Medical Service STAN: Moja koleżanka Yo Mai mieć problema z klatka od pasa bezpieczenstwa po wypadka, więc przyjść na szpital. Jak tłumaczyć mi ona, opowiadać o swoim dnia. Lekarz zacząć mówić o hydranta do którego pobiec sztażysta. Ona mówić że taki hydranta mieć w pusia kiedy widzieć swojego meża. Nikt nie wiedziec czy on o tym wiedzieć, że być jej męża albo czy w ogóle istnieć. Z tego co Yo mi mówić lekarz nagle podejść i zacząć wbijać igła. Mimo tego, że Yo Mai mówić że nie chcieć igła to lekarz i tak wbić jom. Ona zacząć się szarpać i wyrwać igła żeby nie dostać żadna środka. Lekarza wziąć jom i przywiązać do łóżka. Mai zacząć wołać mnie o pomoca, wtedy przybiegnąć. Ona panicznie krzyczeć i wołać o pomoc, żeby ją zabrać. Słyszeć jak mówić “Ja nie chcieć wasza pomoca”. Lekarze mimo to próbować z nią walczyć. Kiedy lekarz sięgać po raz trzeci żeby się wbić, ja nie móc słuchać. Postanowić ją zabrać z łóżka, gdzie wcześniej być wpuszczony do sala przez lekarza tamtego. Zrobić to dopiero po tym jak on dawać mi swoja opinia że Yo Mai być nienormalna i trzeba ją tak traktować oraz żebym przekonał ją żeby przyjęła znieczulenie czy środek nasenny Madrium. Yo Mai nie lubić szpitala, bo zawsze traktować ją jak osoba z oddziała psychiatryczna. Mówić też, że zawsza mieć do niej problema. Albo jom przedszeniać albo robią je złe rzeczy nie tłumacząć cio. ROZSZCZANIA: Moja koleżanka Yo Mai stracić wszelka zaufania do Medical Service. Nie zapominać, że takie spotkania z lekarza (Logan i Otton) siadać głęboka na psychika to jeszcze, poniosła ona strata moralna. Jako, że lekarze postanowili użyć bezpodstawnie środka przymusu bezpośredniego, i nie słuchając jej kiedy nawet wspominała o alergia, Yo Mai rządać $13000 zadość ucznienia, które przeznaczy na prywatne leczenie. Niestety mimo moja próba nie udało mi się dowiedzieć imiona lekarza, który pilnował w tamta momenta dwa stażysta. DOWODA: -mozie to być nagrania ze szpitala które ja nie zdobyć, gdy ja wbiegać i wynosić ze szpitala Mai. Lekarza nadal próbować atakować nas jak głodna gołębia. ĆWIADKA: -ja Kaito Akihito - Pisać na jej prośba, Mai mieć problema z pisania. PREZENTACJA STONA: -Osobiście oskarżać Yo Mai i się bronić, bo ona nikomu nie ufać. -Obrońca upoważniony przez San Andreas Medical Service GNIAZDO: Kaito Akihito email: Lincuś@lossantos.com Yo Mai #tel 30813 e-mail : BLU@lossantos.com
 2. lincus10

  [CK] Lincuś

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198027416540/ Stare dane: Rosalia Vilano Powód: Odejście z klubu Vanilla, brak dalszego pomysłu na prowadzenie postaci.
 3. lincus10

  [CK] Lincuś

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198027416540/ Stare dane: Kendrick Bell Powód: Odejście z organizacji przestępczej.
 4. lincus10

  [CK] Lincuś

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198027416540/Stare dane: Liam DoePowód: Brak dalszego pomysłu na postać.
 5. lincus10

  [CK] Lincuś

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198027416540/ Stare dane: Kevin Carrington Powód: Śmiertelnie postrzelony. Śmierć odegrana w szpitalu.
 6. lincus10

  [UB] Lincuś

  SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198027416540/ Nick Discord: Lincuś#6656 Nick OOC: Lincuś Dane IC: Vivenzio Rossano Serwer: Whitelist Nick Admina: najprawdopodobniej Mintaz Data: 14.05.2019 18:44 Powód bana: podpunkt regulaminu 4.1 Opis sytuacji: Pojechałem do salonu samochodowego z chęcią kupna samochodu. Spotkałem tam czekającego na pracownika pana Kasai Shirakabe’a który chciał kupić Jestera Classic. Wymieniliśmy parę zdań i powiedziałem że mam taki samochód na komisie, więc zaproponowałem że mu go pokaże. Także zabrałem go na komis, pokazałem samochód, przejechaliśmy się po czym się zdecydował na kupno samochodu, nawet bez negocjowania ceny. Kasai sprawdził konto bankowe po czym powiedział że musi gdzieś pojechać bo całej gotówki nie ma w banku. Parę minut później przyszedł ten sam gracz, w praktycznie takim samym ubiorze jak wcześniej i właśnie jemu sprzedałem auto. Powiedział że zaraz odbierze auto tylko się zdrzemnie na momencik więc przepisał auto na mnie z powrotem. Po pewnym czasie przyszedł znowu ubrany bardzo podobnie facet z takim samym głosem więc na niego przepisałem auto. Coś od siebie: W momencie kiedy to wszystko miało miejsce, zupełnie nie pomyślałem że jest to przekazywanie majątku między postaciami. Faktem jest to że rzeczywiście mogłem się domyślić iż właśnie coś takiego ma miejsce ale jeszcze nigdy się z takim czymś nie spotkałem i nie pomyślałem że to jest przekazywanie majątku. Domyśliłem się to dopiero parę minut później gdy wpisywałem dane do arkusza ze sprzedaży, jednak niezapamiętałem jego nicku więc na discordzie go nie znalazłem, oraz próbowałem jeszcze jeździć po mieście i go znaleźć jednak bezskutecznie. Tak jak napisałem wyżej, to była pierwsza (mam nadzieje że ostatnia) taka sytuacja z którą się spotkałem i po prostu zbyt późno się domyśliłem że to było czyste przenoszenie majątku między postaciami. Linki: Nie mam Dowodami: Nie mam
 7. lincus10

  WRC Tournament

  Vivenzio Rossano
×
×
 • Create New...