Jump to content

only smile.

SAMS Member
 • Content Count

  6
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Świeżak

2 Followers

About only smile.

 • Birthday 10/10/1999

Recent Profile Visitors

216 profile views
 1. only smile.

  [CK] xorVy

  Steam:https://steamcommunity.com/id/uroczalaleczka/ Stare Dane: Nicole Fox oraz Jade Jonhson (?).Powód: Obydwie postacie po prostu mi zalegają, nie używam ich. Na razie skupiam się na medyczce jako na głównej postaci, a gdy będę chciała coś nowego będę miała wolne miejsca. Dziękuję z góry. :D
 2. only smile.

  [CK] xorVy

  Steam:https://steamcommunity.com/id/uroczalaleczka/ Stare Dane: Arianna Salem.Powód: Postać zalega, nie prowadzę jej. Przy okazji dubluje się dla medyków jeżeli chodzi o moją nową postać. Poza tym - mam w planach uzupełnić to miejsce bardzo ciekawą postacią.
 3. only smile.

  [CV] Anastasia Harnog.

  Imię i nazwisko: Anastasia Harnog. Wiek: 25. Miejsce zamieszkania: Los Santos. Licencje: B. Wykonywany zawód: Kurier. Wykształcenie: Podstawowe; Wyższe; Studia z socjologii; Dlaczego ja?: Moim skromnym zdaniem jest to praca odpowiednia dla mnie, ze względu np. na moją empatię w stosunku do ludzi. Uwielbiam sprawiać że inni ludzie są szczęśliwi, uśmiechnięci, ich samopoczucie się polepsza a gdyby dodać do tego jeszcze to że niosę im pomoc w skrajnie dziwnych przypadkach medycznych, czułabym się spełniona. Praca w grupie, większej czy mniejszej, nie jest dla mnie żadną przeszkodą. Jestem osobą otwartą i towarzyską, nie oceniam ludzi i praktycznie z każdym staram się współpracować. Zespół medyczny powinien być zgrany a według mnie dam sobie radę odnaleźć się w tym. Szybko i chętnie się uczę. Nic nowego nie będzie moją przeszkodą, a pouczenia lub wskazówki będą mnie cieszyć niżeli obrażać. Umiem odróżnić pracę i swoje życie prywatne, pamiętać że gdy jestem w pracy muszę szanować jej regulamin i zasady, a że staram się nie sprawiać problemów to naprawdę wydaje mi się, że danie mi szansy nie będzie błędem.
 4. only smile.

  [CV] Arianna Salem.

  Imię i nazwisko: Arianna Salem. Wiek: 29. Miejsce urodzenia: Kanada, Ottawa. Miejsce zamieszkania: Los Santos Wykształcenie: Wyższe, oraz kursy pierwszej pomocy oraz jest przeszkolona w Wojsku. Licence: A/B/C Wykonywany zawód: Funkcjonariusz SASP. O mnie: Pochodzę z Kanady, od małego byłam szkolona bardziej w stronę jednostek wojskowych oraz policyjnych, jednak gdy przyleciałam tutaj na wyspę, dostałam się do policji uznałam że chyba wyszłam z wprawy i nie potrafię już biegać z bronią i łapać ludzi łamiących prawo. Skupiłabym się bardziej na bezinteresownej pracy medyka, który naprawdę jest w stanie pomóc komuś bez konsekwencji. Moimi mocnymi stronami są dobre umiejętności obchodzenia się z ludźmi, szybko i rozsądnie odnajduję się w sytuacjach kryzysowych, uwielbiam pracę w grupie oraz nie mam żadnego problemu z kontaktem międzyludzkim co na pewno stawia mi ogromnego plusa. ###OOC### Imię: Daria. Wiek: 19. Discord: xorVy#6403 Co robię w życiu? Edukuję się w stronę Filologii Polskiej oraz psychologii. Oprócz tego no często pogrywam w RP i realizuję się w swoich hobby. Zainteresowania i zajęcia dodatkowe: Siłownia, teatr i kino. Uwielbiam czytać i pisać opowiadania i idealnie bawię się jako animator mniejszych lub większych imprez grupowych.
 5. only smile.

  [CK] delicvcy

  Steam: https://steamcommunity.com/id/uroczedziewczeStare Dane: Amy DoePowód: Zakończenie działalności na tej postaci. Aktualnie skupiam się na głównej postaci, a na tym koncie chciałabym w przyszłości dołączyć do policji. Cała postać jest zaniedbana, dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...