Jump to content

Rapature

Rekruter
 • Content Count

  33
 • Donations

  105.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  2

Rapature last won the day on June 1 2019

Rapature had the most liked content!

Community Reputation

29 Excellent

Recent Profile Visitors

405 profile views
 1. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Josh Wayne, Respicio Stagliano Powód: CK zrobione przez Lostów / odejście z organizacji.
 2. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Josh Wayne Powód: Na postaci zostało wykonane CK przez Lostów- do których należał.
 3. Rapature

  Rekrutacja

  1. Dane personalne 1.01. Imię: Björn 1.02. Nazwisko: Hjarldson 1.03. Płeć: Mężczyzna 1.04. Kraj pochodzenia: Dania 1.05. Data urodzenia: <21/05/1993> 1.06. Adres zamieszkania: Strawberry Avenue 1.07. Telefon kontaktowy: 16583 2. Doświadczenie i edukacja 2.01. Znajomość języków: język - poziom zaawansowania Duński - ojczysty Szwedzki - Zaawansowany Angielski - Biegły 2.02. Ukończone szkoły: Nazwa szkoły: University of Southern Denmark Kierunek: Chirurgia plastyczna Okres edukacji: Od <01/06/2012> do <29/03/2017> 2.03. Poprzednie zatrudnienie: Nazwa zakładu pracy: Flensburg Hospital Stanowisko: Stażysta - Ratownik Okres pracy: Od <15/04/2017> do <05/12/2019> 3. Moduł Out Of Character 3.01. Podaj swój identyfikator Discord: Rapature#0666 3.02. Wiek: 19 3.03. Parę słów o sobie: 3.04. Opisz krótko swoją przygodę z RP:
 4. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Artemiusz Savijsky, Konrad McGregor Powód: Postacie epizodyczne stworzone do konkretnych celów, które niespecjalnie wypaliły. Wnoszę więc o usunięcie. Dziękuje.
 5. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Bill Nadis Powód: Zdechł. Śmierć, jak i pogrzeb postaci zostały odegrane.
 6. Rapature

  Pochwała Rapature

  To już akurat jest już podlizywanie się. Ale podoba mi się. Dziękuje. Do zobaczenia na wyspie >:)
 7. Witajcie! Chciałbym serdecznie pozdrowić i pochwalić całą ekipę rekruterów. Chłopaki naprawdę dajemy z siebie 100% i wykonujemy swoje obowiązki naprawdę rzetelnie! A o to przecież chodzi...wzajemny szacunek i pomoc potrzebującym tego graczom. Chciałbym tylko żebyście wiedzieli że wasza świetnie wykonana praca nie przechodzi niezauważona. Trzymajcie tak dalej! Do usłyszenia.
 8. Rapature

  Pochwala dla rekruterow

  Nigdy nie wymieniłbym was na nikogo innego przyjaciele. Dobra robota!
 9. Rapature

  Pochwała dla rekruterów

  Święte słowa Desper! Powodzenia chłopaki!
 10. Rapature

  Pochwała dla ekipy rekruterów

  Piękne słowa. Naprawdę. Wzruszyłem się...
 11. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie niezapłacenia za niezdany egzamin i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Marita Ruiz Stan Faktyczny: W dniu 20.09.2019r do budynku DMV zgłosił się mężczyzna, który chciał wyrobić sobie prawojazdy kategorii B. Pracownik firmy niezwłocznie zabrał pozwanego na egzamin dotyczący wyrobienia ów kategorii. Pozwany niestety nie zdał testu. Po powrocie do głównego biura DMV, po usłyszeniu jaka zapłata należy się egzaminatorowi wyszedł wyraźnie odmawiając zapłaty. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $1,000. Za zwlekanie za opłatę i narażenie spółki na straty majątkowe. Świadkowie: -Leonard Church Zebrane dowody: -Kopie z umowy podpisanej przez egzaminatora i egzaminowanego zawieranej w razie chęci wyrobienia prawo jazdy. Reprezentanci stron: -Pełnoprawny reprezentant strony DMV -Obrońca prawny Bill Nadis. -Marita Ruiz Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 29.09.2019r mec.Bill Nadis - adwokat
 12. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie niezapłacenia za niezdany egzamin i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Folami Osas Stan Faktyczny: W dniu 22.09.2019r do budynku DMV zgłosił się mężczyzna, który chciał wyrobić sobie prawojazdy kategorii B. Pracownik firmy niezwłocznie zabrał pozwanego na egzamin dotyczący wyrobienia ów kategorii. Pozwany niestety nie zdał testu. Po powrocie do głównego biura DMV, po usłyszeniu jaka zapłata należy się egzaminatorowi wyszedł wyraźnie odmawiając zapłaty. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $1,000. Za zwlekanie za opłatę i narażenie spółki na straty majątkowe. Świadkowie: -Leonard Church Zebrane dowody: -Kopie z umowy podpisanej przez egzaminatora i egzaminowanego zawieranej w razie chęci wyrobienia prawo jazdy. Reprezentanci stron: -Pełnoprawny reprezentant strony DMV -Obrońca prawny Bill Nadis. -Folami Osas Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 29.09.2019r mec.Bill Nadis - adwokat
 13. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie zniszczenia mienia firmy oraz pobicia pracownika i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Lucyfer Black Stan Faktyczny (opisany możliwie jak najtreściwiej): W dniu 24.09.2019r pozwany zgłosił się do biura DMV, aby wyrobić sobie prawo jazdy kategorii C. Po niezaliczonym kursie na prawo jazdy, jeden z pracowników DMV zabrał pozwanego do biura i zażądał od niego należytego uiszczenia pieniędzy w zamian za kurs. Pan Lucyfer Black zakwestionował jednak swój obowiązek co do zapłacenia za niezaliczony kurs i bez chwili wahania zaczął demolować biuro moich klientów. W tej chwili przez pracownika(oraz poszkodowanego) Leonarda Church'a zostały wezwane służby SASP. Pozwany słysząc jak pracownik wzywa Policję podszedł do niego i szybkim uderzeniem złamał Panu Churchowi nos. Po przybyciu służb pozwany został wyprowadzony siłą z budynku DMV. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $21,500. Za następujące przewinienia: zdemolowanie biura DMV, tymczasowy uszczerbek na zdrowiu pracownika, brak uiszczenia opłaty za egzamin oraz przymus chwilowego zamknięcia firmy. Świadkowie: -Leonard Church -Kellan Mendoza Zebrane dowody: -Zdjęcia zniszczonego biura DMV -Obdukcja lekarska pobitego pracownika -Zapis z kamer zewnętrznych pokazujący jak pozwany wpierw wchodzi do budynku DMV, aby chwilę później zostać wyprowadzony ze środka siłą przez funkcjonariusza. -Zeznania funkcjonariusza Kellana Mendozy, jak i pobitego pracownika obciążające pozwanego. Reprezentanci stron: -Jeden z pracowników DMV który będzie reprezentował firmę. -Lucyfer Black, bądź obrońca prawny który będzie pozwanego reprezentował. Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 27.09.2019r Bill Nadis - adwokat
 14. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawaczStare Dane: Ronald HoltPowód: Postać stworzona żeby odgrywać z wcześniejszymi Balla, nie wyszło niestety. Dlatego właśnie proszę o to aby usunąć tę postać. Dzięki.
×
×
 • Create New...