Jump to content

Rapature

Rekruter
 • Content Count

  36
 • Donations

  105.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  2

Rapature last won the day on June 1 2019

Rapature had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

581 profile views
 1. Rapature

  Muscle Sands Gym Tournament Vol. 1 - Kortz Center

  Bjorn Hjarldson
 2. Rapature

  Rekrutacja

  IC: Imię: Duane Nazwisko: Meyer Wiek 25 lat Poprzednie zatrudnienie: Brak. Kilka słów o sobie: Nazywam się Duane, jestem młodym i ambitnym chłopakiem, który całkiem niedawno przeprowadził się do Los Santos wraz z ojcem. Jestem głównie stoikiem, zawszę patrzę na wszystko ze strony analitycznej. W zakresie moich zainteresowań znajduję się wiele rzeczy, od czytania powieści, do malowania na płótnie farbami akwarelowymi różnych krajobrazów. W pracy kieruje mną dokładność i stu-procentowy perfekcjonizm. OOC: Nick na discordzie wraz z numerem: Rapature#0666 Ile czasu jesteś na vlife: Za niedługo 8 miesiąc. Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Jestem pewien że codziennie na 2-3 godziny bez żadnego problemu dałbym radę otworzyć salon. Kilka słów o sobie: Na imię mi Denis. Od urodzenia mieszkam na śląsku. W głównej mierze jestem wygadanym ambiwertykiem który fascynuje się samym Role Play'em od bardzo, bardzo dawna. Jestem również, jakby to nazwać...amatorem muzyki. Uważam iż to czego słuchamy, tworzy w pewien sposób obraz nas samych i (w pewnym stopniu) można dzięki temu wiedzieć jakim typem osobowości jest dana osoba. Nazywam siebie również smakoszem tanich alkoholi wysokoprocentowych, gdyż alkoholik brzmi zbyt ordynarnie.
 3. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Josh Wayne, Respicio Stagliano Powód: CK zrobione przez Lostów / odejście z organizacji.
 4. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Josh Wayne Powód: Na postaci zostało wykonane CK przez Lostów- do których należał.
 5. Rapature

  Rekrutacja

  1. Dane personalne 1.01. Imię: Björn 1.02. Nazwisko: Hjarldson 1.03. Płeć: Mężczyzna 1.04. Kraj pochodzenia: Dania 1.05. Data urodzenia: <21/05/1993> 1.06. Adres zamieszkania: Strawberry Avenue 1.07. Telefon kontaktowy: 16583 2. Doświadczenie i edukacja 2.01. Znajomość języków: język - poziom zaawansowania Duński - ojczysty Szwedzki - Zaawansowany Angielski - Biegły 2.02. Ukończone szkoły: Nazwa szkoły: University of Southern Denmark Kierunek: Chirurgia plastyczna Okres edukacji: Od <01/06/2012> do <29/03/2017> 2.03. Poprzednie zatrudnienie: Nazwa zakładu pracy: Flensburg Hospital Stanowisko: Stażysta - Ratownik Okres pracy: Od <15/04/2017> do <05/12/2019> 3. Moduł Out Of Character 3.01. Podaj swój identyfikator Discord: Rapature#0666 3.02. Wiek: 19 3.03. Parę słów o sobie: 3.04. Opisz krótko swoją przygodę z RP:
 6. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Artemiusz Savijsky, Konrad McGregor Powód: Postacie epizodyczne stworzone do konkretnych celów, które niespecjalnie wypaliły. Wnoszę więc o usunięcie. Dziękuje.
 7. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Bill Nadis Powód: Zdechł. Śmierć, jak i pogrzeb postaci zostały odegrane.
 8. Rapature

  Pochwała Rapature

  To już akurat jest już podlizywanie się. Ale podoba mi się. Dziękuje. Do zobaczenia na wyspie >:)
 9. Witajcie! Chciałbym serdecznie pozdrowić i pochwalić całą ekipę rekruterów. Chłopaki naprawdę dajemy z siebie 100% i wykonujemy swoje obowiązki naprawdę rzetelnie! A o to przecież chodzi...wzajemny szacunek i pomoc potrzebującym tego graczom. Chciałbym tylko żebyście wiedzieli że wasza świetnie wykonana praca nie przechodzi niezauważona. Trzymajcie tak dalej! Do usłyszenia.
 10. Rapature

  Pochwala dla rekruterow

  Nigdy nie wymieniłbym was na nikogo innego przyjaciele. Dobra robota!
 11. Rapature

  Pochwała dla rekruterów

  Święte słowa Desper! Powodzenia chłopaki!
 12. Rapature

  Pochwała dla ekipy rekruterów

  Piękne słowa. Naprawdę. Wzruszyłem się...
 13. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie niezapłacenia za niezdany egzamin i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Marita Ruiz Stan Faktyczny: W dniu 20.09.2019r do budynku DMV zgłosił się mężczyzna, który chciał wyrobić sobie prawojazdy kategorii B. Pracownik firmy niezwłocznie zabrał pozwanego na egzamin dotyczący wyrobienia ów kategorii. Pozwany niestety nie zdał testu. Po powrocie do głównego biura DMV, po usłyszeniu jaka zapłata należy się egzaminatorowi wyszedł wyraźnie odmawiając zapłaty. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $1,000. Za zwlekanie za opłatę i narażenie spółki na straty majątkowe. Świadkowie: -Leonard Church Zebrane dowody: -Kopie z umowy podpisanej przez egzaminatora i egzaminowanego zawieranej w razie chęci wyrobienia prawo jazdy. Reprezentanci stron: -Pełnoprawny reprezentant strony DMV -Obrońca prawny Bill Nadis. -Marita Ruiz Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 29.09.2019r mec.Bill Nadis - adwokat
 14. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie niezapłacenia za niezdany egzamin i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Folami Osas Stan Faktyczny: W dniu 22.09.2019r do budynku DMV zgłosił się mężczyzna, który chciał wyrobić sobie prawojazdy kategorii B. Pracownik firmy niezwłocznie zabrał pozwanego na egzamin dotyczący wyrobienia ów kategorii. Pozwany niestety nie zdał testu. Po powrocie do głównego biura DMV, po usłyszeniu jaka zapłata należy się egzaminatorowi wyszedł wyraźnie odmawiając zapłaty. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $1,000. Za zwlekanie za opłatę i narażenie spółki na straty majątkowe. Świadkowie: -Leonard Church Zebrane dowody: -Kopie z umowy podpisanej przez egzaminatora i egzaminowanego zawieranej w razie chęci wyrobienia prawo jazdy. Reprezentanci stron: -Pełnoprawny reprezentant strony DMV -Obrońca prawny Bill Nadis. -Folami Osas Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 29.09.2019r mec.Bill Nadis - adwokat
×
×
 • Create New...