Jump to content

Rapature

SAMS Member
 • Content Count

  22
 • Donations

  105.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  2

Rapature last won the day on June 1

Rapature had the most liked content!

Community Reputation

19 Good

Recent Profile Visitors

247 profile views
 1. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie niezapłacenia za niezdany egzamin i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Marita Ruiz Stan Faktyczny: W dniu 20.09.2019r do budynku DMV zgłosił się mężczyzna, który chciał wyrobić sobie prawojazdy kategorii B. Pracownik firmy niezwłocznie zabrał pozwanego na egzamin dotyczący wyrobienia ów kategorii. Pozwany niestety nie zdał testu. Po powrocie do głównego biura DMV, po usłyszeniu jaka zapłata należy się egzaminatorowi wyszedł wyraźnie odmawiając zapłaty. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $1,000. Za zwlekanie za opłatę i narażenie spółki na straty majątkowe. Świadkowie: -Leonard Church Zebrane dowody: -Kopie z umowy podpisanej przez egzaminatora i egzaminowanego zawieranej w razie chęci wyrobienia prawo jazdy. Reprezentanci stron: -Pełnoprawny reprezentant strony DMV -Obrońca prawny Bill Nadis. -Marita Ruiz Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 29.09.2019r mec.Bill Nadis - adwokat
 2. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie niezapłacenia za niezdany egzamin i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Folami Osas Stan Faktyczny: W dniu 22.09.2019r do budynku DMV zgłosił się mężczyzna, który chciał wyrobić sobie prawojazdy kategorii B. Pracownik firmy niezwłocznie zabrał pozwanego na egzamin dotyczący wyrobienia ów kategorii. Pozwany niestety nie zdał testu. Po powrocie do głównego biura DMV, po usłyszeniu jaka zapłata należy się egzaminatorowi wyszedł wyraźnie odmawiając zapłaty. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $1,000. Za zwlekanie za opłatę i narażenie spółki na straty majątkowe. Świadkowie: -Leonard Church Zebrane dowody: -Kopie z umowy podpisanej przez egzaminatora i egzaminowanego zawieranej w razie chęci wyrobienia prawo jazdy. Reprezentanci stron: -Pełnoprawny reprezentant strony DMV -Obrońca prawny Bill Nadis. -Folami Osas Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 29.09.2019r mec.Bill Nadis - adwokat
 3. San Andreas State Court Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie zniszczenia mienia firmy oraz pobicia pracownika i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego. Powód: San Andreas Department of Motor Vehicles reprezentowany przez osobę upoważnioną. Pozwany: Lucyfer Black Stan Faktyczny (opisany możliwie jak najtreściwiej): W dniu 24.09.2019r pozwany zgłosił się do biura DMV, aby wyrobić sobie prawo jazdy kategorii C. Po niezaliczonym kursie na prawo jazdy, jeden z pracowników DMV zabrał pozwanego do biura i zażądał od niego należytego uiszczenia pieniędzy w zamian za kurs. Pan Lucyfer Black zakwestionował jednak swój obowiązek co do zapłacenia za niezaliczony kurs i bez chwili wahania zaczął demolować biuro moich klientów. W tej chwili przez pracownika(oraz poszkodowanego) Leonarda Church'a zostały wezwane służby SASP. Pozwany słysząc jak pracownik wzywa Policję podszedł do niego i szybkim uderzeniem złamał Panu Churchowi nos. Po przybyciu służb pozwany został wyprowadzony siłą z budynku DMV. Roszczenia stron: Moi klienci żądają od pozwanego następującej kwoty: $21,500. Za następujące przewinienia: zdemolowanie biura DMV, tymczasowy uszczerbek na zdrowiu pracownika, brak uiszczenia opłaty za egzamin oraz przymus chwilowego zamknięcia firmy. Świadkowie: -Leonard Church -Kellan Mendoza Zebrane dowody: -Zdjęcia zniszczonego biura DMV -Obdukcja lekarska pobitego pracownika -Zapis z kamer zewnętrznych pokazujący jak pozwany wpierw wchodzi do budynku DMV, aby chwilę później zostać wyprowadzony ze środka siłą przez funkcjonariusza. -Zeznania funkcjonariusza Kellana Mendozy, jak i pobitego pracownika obciążające pozwanego. Reprezentanci stron: -Jeden z pracowników DMV który będzie reprezentował firmę. -Lucyfer Black, bądź obrońca prawny który będzie pozwanego reprezentował. Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 27.09.2019r Bill Nadis - adwokat
 4. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawaczStare Dane: Ronald HoltPowód: Postać stworzona żeby odgrywać z wcześniejszymi Balla, nie wyszło niestety. Dlatego właśnie proszę o to aby usunąć tę postać. Dzięki.
 5. 1. Dane personalne 1.01. Imię: Bill Louis 1.02. Nazwisko: Nadis 1.03. Płeć: Mężczyzna 1.04. Kraj pochodzenia: Ameryka 1.05. Data urodzenia: 03.08.2001 1.06. Adres zamieszkania: Strawberry Avenue 3 1.07. Telefon kontaktowy: 81202 2. Doświadczenie i edukacja 2.01. Znajomość języków: Angielski-amerykański- Ojczysty Rosyjski- Biegły Czeski- Średnio zaawansowany 2.02. Ukończone szkoły: Nazwa szkoły: English International School Moscow Okres edukacji: 01.09.2015 - 22.06.2019r Aktualna szkoła: Nazwa szkoły: Los Santos Medical University Kierunek: Proktologia Okres edukacji: 01.09.2019r - 22.06.2021r. P.S: Aktualnie jestem w trakcie robienia studiów, chciałem się przyjąć do szpitala jako stażysta-praktykant. 2.03. Poprzednie zatrudnienie: Brak 3. Moduł Out Of Character 3.01. Podaj swój identyfikator Discord: RapaturePL#5396 3.02. Wiek: 19 lat 3.03. Parę słów o sobie: Mam na imię Denis i jestem raczej miłym, spokojnym i względnie poukładanym człowiekiem, preferuję raczej elokwentny sposób wypowiadania się, aczkolwiek kiedy się zdenerwuję zaczynam sypać wulgaryzmami na prawo i lewo- nie jestem z tego dumy. Apropo gustów, to uwielbiam metal, szanty i muzykę klasyczną. 3.04. Opisz krótko swoją przygodę z RP: Styczność z RP mam od samego początku swojego życia. Od Gothica MultiPlayer(MP), aż po poważne sesje RPG. Moim zamiłowaniem zawsze było odgrywanie ról zwykłych obywateli, parobków aniżeli potężnych herosów którzy nieśli światło temu światu.
 6. Rapature

  Dzień próbny w SAMS

  Imię i nazwisko: Bill Nadis Numer telefonu: 81202 Preferowany termin: Może być w każdy dzień, chociażby jutro. Preferowane godzina to: 20-23.
 7. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz Stare Dane: Anthony Norwood, Kayden Belle Powód: Po krótkiej nieobecności stwierdziłem że bardzo przyjemnie byłoby zacząć grę nowymi postaciami, czystymi postaciami. Dlatego wnoszę o wyczyszczenie obu slotów. Dzięki.
 8. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Keyden Belle Powód: Zbugowałem kreator w jakiś sposób i nie miałem innego wyboru jak zatwierdzić postać. Obok owej postaci do usunięcia znajduje się poprawna postać ze skinem księdza. Dzięki.
 9. Rapature

  System Sądowniczy

  Osobiście uważam że nowy system, mimo iż troche nieintuicyjny przez ilość prokuratorów którzy bywają na serwerze(nie ma co się srać, wszyscy wiemy że na co dzień osoby grające prokuraturą mają postacie z większym priorytetem) to ma jak najbardziej sens, gdyż prokuratorzy po pozbawieniu ich opcji przymusowego sądzenia, nie będą mieli racji bytu na serwerze. Co prawda to prawda-Mogą wyrabiać jeszcze licencje na broń. Ale czy to jest w jakiś sposób satysfakcjonujące dla gracza który odgrywa urzędnika tego typu? Odpowiedź jest prosta - Nie. Moim zdaniem nowy system jest dużo lepszy, bardziej immersyjny.
 10. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Dominique Parchinsky Powód: Postać zrobiona aby odgrywać razem ze znajomym. On niestety wchodzi bardzo rzadko, a slot może się przydać. Dziękuje.
 11. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Matthew Fletcher Powód: Fletcher odniósł rany śmiertelne podczas strzelaniny z Policją.
 12. Rapature

  [CK] Rapature

  Steam: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Stare Dane: Kayden Florence-Belle Powód: Brak pomysłu na postać.
 13. Rapature

  US National Park Service

  Jak ktoś będzie chciał zastrzelić biednego jelonka, to Ty PYK! Prosto w kręgosłupik. Jesteś strażnikiem lasu. Masz prawo.
 14. Rapature

  [UB] Rapature

  SteamID: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Nick Discord: RapaturePL#5396 Nick OOC: Rapature_PL Dane IC: Matthew Fletcher Serwer: Discord i Whitelist Nick Admina: Mintaz aka Mintaj ツ Data: 29.05.2019 ~17:30 Powód bana: Nie jestem pewien, wpierw użyłem zdania "W głowie" za co dostałem kicka, a następnie przezwałem Pana Mintaza od dzbanów na discordzie. Zgaduję że chodzi o to drugie. Opis sytuacji: Byłem zdenerwowany tym, że Pan Mintaz skickował mnie jak przesiadywałem w więzieniu. Powód kicka był "Użycie słowa W Głowie z OOC na IC"(czy coś w tym stylu), aczkolwiek Pan Mintaz nie zrozumiał, w jakim kontekście tego użyłem. Mianowicie powiedziałem do koleżanki w IC, cytuję: "Ty, kurwa. Zapomniałem! Coś mnie się pojebało w głowie.", co miało oznaczać, że moja postać kompletnie zakłopotała się pod natłokiem własnych myśli. Po całym zdarzeniu wszedłem natychmiastowo na Discorda i pod napływem emocji zwyzywałem Pana Mintaza od dzbanów. Coś od siebie: Z głębi swojego serca zostaje mi przeprosić Pana Mintaza za moje zachowanie, aczkolwiek jestem człowiekiem dość wybuchowym i poczułem jakąś nagłą chęć wyładowania się. Wiem, że Pan Mintaz jest najpewniej osobą bardziej wykształconą ode mnie i dużo bardziej opanowaną, dlatego zostaje mi wyłącznie przeprosić go i obiecać, że to był raz pierwszy i ostatni. Jeżeli dostanę następną szansę rzecz jasna. Link: Nie pisałem nic podobnego. Dowody: Jedyne co, a raczej kogo mogę podać jako dowód to Panią Sweet Kitty, która siedziała wtedy z Matthew'sem w więzieniu i rozmawiała z nim. Jeżeli sprawa dotyczy zwrotu "W głowie". Jeżeli ban dotyczy zwyzywania Pana Mintaza, nie posiadam żadnego innego dowodu od swojej ponadprzeciętnej głupoty.
×
×
 • Create New...