Jump to content

Tequila

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Days Won

  2

Tequila last won the day on April 21 2021

Tequila had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

2 Followers

Recent Profile Visitors

654 profile views
 1. Tequila

  [CV] Alberto Dollas

  Już się ze mną skontaktował ;)
 2. Tequila

  [UB] Tequila

  SteamID: 11000011555ff2a Nick Discord: Tequila#1890 Nick OOC: Tequila Dane IC: Logan Taylor / Terry Hepburn Serwer: Discord/Whitelist Nick Admina: Mintaz Data: 14.04.2021 ; około 20:20 Powód bana: Wyniesienie informacji o banie z kanału moderacji Opis sytuacji: Powiedziałem jednej osobie o banie dla pewnej innej osoby czytając jej powód bana, info poszło dalej i wypłynęło (przynajmniej taki łańcuszek znam) Coś od siebie: Miałem nie składać podania i dać sobie spokój ale ilość prywatnych wiadomości jakie dostawałem od wielu osób spr
 3. Tequila

  Skarga Czartek - Mercyful Reaper

  Jakby ktoś miał ponosić konsekwencje za wyzywanie się na generalu to serwer byłby pusty. Pewnie tylko z dzisiaj można gorsze rzeczy wyciągnąć, więc argument toksyczności ooc to o kant dupy.
 4. Tequila

  Rekrutacja

  IC: Imię: Terry Nazwisko: Hepburn Wiek: 30 Poprzednie zatrudnienie: N/A Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic OOC: Nick na discordzie wraz z numerem: Tequila#1890 Ile czasu jesteś na vlife: jakieś 9 miechów Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: pare godzinek w tygodniu Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w gierce.
 5. Tequila

  [CV] Logan Taylor

  Z informacji OOC to ze sprzętem nie mam problemu, więc żadne spadki klatek nie występują. Na internet też nie narzekam, także od technicznej strony jest dobrze. Jako policjant grałem sporo na kilku serwerach, chociaż były one dosyć słabe, a co za tym idzie nie mogłem nabrać na nich doświadczenia przydatnego tutaj. Wiem jednak o pracy policjanta wystarczająco, a na serwerze też już całkiem długo gram, więc mam jakieś pojęcie jak tu działacie.
 6. Tequila

  Rekrutacja Lifeguard

  1. Dane personalne 1.01. Imię: Logan 1.02. Nazwisko: Taylor 1.03. Płeć: mężczyzna 1.04. Data urodzenia: <16/04/1990> 1.06. Adres zamieszkania: Chumash 10 1.07. Telefon kontaktowy: 51286 2. Doświadczenie i znajomość języków 2.01. Znajomość języków: Polski - natywny Angielski - średniozaawansowany 2.02. Poprzednie bądź obecne zatrudnienie : Zakład pracy #<numer> Nazwa zakładu pracy: Stanowisko: 3. Moduł Out Of Character 3.01. Podaj swój identyfikator Discord: Tequila#1890 3.02. Jak długo jesteś już na v-life? Około miesiąc
×
×
 • Create New...