Jump to content

Tequila

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

Community Reputation

5 Świeżak

1 Follower

Recent Profile Visitors

266 profile views
 1. Tequila

  Rekrutacja

  IC: Imię: Terry Nazwisko: Hepburn Wiek: 30 Poprzednie zatrudnienie: N/A Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic OOC: Nick na discordzie wraz z numerem: Tequila#1890 Ile czasu jesteś na vlife: jakieś 9 miechów Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: pare godzinek w tygodniu Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w gierce.
 2. Tequila

  [CV] Logan Taylor

  Z informacji OOC to ze sprzętem nie mam problemu, więc żadne spadki klatek nie występują. Na internet też nie narzekam, także od technicznej strony jest dobrze. Jako policjant grałem sporo na kilku serwerach, chociaż były one dosyć słabe, a co za tym idzie nie mogłem nabrać na nich doświadczenia przydatnego tutaj. Wiem jednak o pracy policjanta wystarczająco, a na serwerze też już całkiem długo gram, więc mam jakieś pojęcie jak tu działacie.
 3. Tequila

  Rekrutacja Lifeguard

  1. Dane personalne 1.01. Imię: Logan 1.02. Nazwisko: Taylor 1.03. Płeć: mężczyzna 1.04. Data urodzenia: <16/04/1990> 1.06. Adres zamieszkania: Chumash 10 1.07. Telefon kontaktowy: 51286 2. Doświadczenie i znajomość języków 2.01. Znajomość języków: Polski - natywny Angielski - średniozaawansowany 2.02. Poprzednie bądź obecne zatrudnienie : Zakład pracy #<numer> Nazwa zakładu pracy: Stanowisko: 3. Moduł Out Of Character 3.01. Podaj swój identyfikator Discord: Tequila#1890 3.02. Jak długo jesteś już na v-life? Około miesiąc
×
×
 • Create New...