Jump to content

Hunt3r

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Hunt3r last won the day on July 3 2018

Hunt3r had the most liked content!

Community Reputation

17 Good

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hunt3r

  Serwerowe memy

 2. Hunt3r

  Lepsze Narkotyki

  1. Dla mnie obojętne ale dla Ballasów był to minus bo stracili by odwiedzających (chociaż i tak rzadko kto tam przychodzi bo wszyscy znają lokacje ew. nowi gracze) 2.. Może być ale i tak mało by to zmieniało 3. Tutaj raczej na nie bo jak nie było by policji to gracze tylko by grindowali na marihuanie 4.. Tutaj jak najbardziej za, bardzo dobry pomysł 5. Też spoko 6. Też jestem za 7. Co do narkotyku to spoko pomysł ale ogólnie to my mamy wprowadzić nowy narkotyk heroinę tylko czekamy aż dostaniemy skrypty (możesz przeczytać sobie co i jak z tym pod naszym podaniem na organizację)
 3. Moim zdaniem podszywanie się za kogoś nie powinno być banowane tylko powinno się to wyjaśniać IC tak jak ja chciałem zrobić bo właśnie wychodzi taka gównoburza. A co do reszty że robiliście RDM, strzelaliście na parkingu itd. to nic nie wiem i żadnych dowodów nie widziałem, a jeśli tak zrobiliście to trochę nie fajnie.
 4. Nie no co ty na prawde? Nie wiedziałem kurwa dzięki za info bo ja cały czas napadałem ludzi 24/7 bo nie wiedziałem że można robić coś innego
 5. Ja to bym proponował żeby z nerfić jakoś koks bo ludzie teraz żeby zarobić robią tylko koks i kradną auta i jeszcze możliwość napadania ludzi w miejscach zbierania i przerabiania koksu (i ogólnie fajnie by było napadać jeszcze w wielu innych miejscach)
 6. Hunt3r

  [Propozycja] Stacje benzynowe

  Naprawde jest ktoś tak biedny żeby kradł paliwo?
 7. Hunt3r

  Where is Wally? (Edycja 1)

  Fajny pomysł, mogły być droższe auta choć pewnie wtedy pewnie nie wtapiały by się w tłum
 8. Hunt3r

  [UB] Discord Hunt3r

  Refresh
 9. Hunt3r

  [UB] Discord Hunt3r

  SteamID: https://steamcommunity.com/id/takisobiejeden/ Nick OOC: Hunt3r Wiek OOC: 16 Nick IC: Borys Morozow Serwer: Discord Whitelist: Tak Nick Admina: Baker Data: Nie pamiętam, ale to było wtedy kiedy była wprowadzana aktualizacja na serwer z domami i komisem (prawdopodobnie gdzieś tak około 29 maja) Powód bana: Z trollowanie i zlekceważenie słów Szanownego Pana administratora Bakera Opis sytuacji: O godzinie 17 był wyłączony serwer z powodu aktualizacji i każdy siedział wtedy na discordzie i co chwile ̶j̶a̶k̶i̶ś̶ ̶d̶z̶b̶a̶n̶ szanowany użytkownik discorda pytał kiedy będzie serwer. Baker był już tym zdenerwowany i powiedział że jak ktoś napisze jeszcze raz o serwerze to dostanie bana i pomyślałem sobie (bardzo byłem głupi i żałuję że o tym pomyślałem) że z trolluję Bakera i napiszę uwaga cytuję "Ej kiedy będzie serwer? :kappa:" po czym od razu dostałem bana. Coś od siebie: Bardzo żałuję tak jak już napisałem i przepraszam Link: Brak Dowody: Brak Discord ID: #5698
×
×
 • Create New...