Jump to content

Darkwhite

Community Manager
 • Content Count

  16
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Darkwhite last won the day on November 12 2018

Darkwhite had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Darkwhite

  [UB] Kendi00

  WL zostało ci zdjęte za używanie niedozwolonych przez regulamin programów. Podanie ODRZUCAM i zapewniam że każde kolejne podanie również zostanie odrzucone. Pozdrawiam
 2. Darkwhite

  [UB] Marek08

  Jeśli tak dobrze ci się grało na serwerze, to nie rozumiem dlaczego używałeś programów zabronionych przez regulamin. Dodatkowo, pisanie podania o UB zaledwie kilka dni po incydencie, nie przekonuje mnie że kara odcisnęła na tobie piętno. Podanie ODRZUCAM.
 3. WD-40 jest nowym sędzią przypisanym do tej sprawy, więc załatwiać wszystko z nim.
 4. Darkwhite

  Tytuł posta: [UB][P] Pawel :)

  Nie wydaje mi się aby obelgi kierowane w strone administracji serwera na twoim streamie były "Dla żartów", a na pewno nie były one krytyką. Krytykowanie kogoś lub czegoś wymaga podania przykładu akcji lub rzeczy która w twojej opinii nie była prawidłowa lub na miejscu. Dla przypomnienia, słowa które padały nie jednokrotnie z twoich ust w kierunku administracji serwera, jak "Chuj (danej osobie) na matule i jebać (jej/jemu) starego". W dodatku dostaliśmy wiele zgłoszeń o łamaniu podstwawowych zasad regulaminu V-life jak: 2.2 Random deathmatch (RDM) - Zabijanie innej osoby bez uzasadnionego powodu jest surowo zabronione. 2.4 Metagaming - Zakaz wykorzystywania informacji OOC w IC. Przykład - mówienie znajomemu na TeamSpeak, gdzie aktualnie znajduje się twoja postać. 2.17 Imię i nazwisko postaci nie może być polskie oraz nie może należeć do sławnej osoby z rzeczywistości. 3.4 Zakaz przeprowadzania porwań, gdy na serwerze jest mniej niż 2 policjantów na służbie Oraz może nie tyczących tyle ciebie co dwie inne osoby z twojej grupy: 2.1 Zakaz korzystania z jakichkolwiek skryptów, cheatów, exploitów, bugów lub jakichkolwiek modów dających przewagę w grze. I to są powody za które dostałeś bana, które mogę wymienić ci w tej chwili, bez komunikacji z resztą administracji. Pozdrawiam, Drakwhite
 5. Darkwhite

  Skarga na Marco Rodriguez (Niemiły Kutafon)

  NIKT oprócz administracji nie może stwierdzić zgonu. Jeśli ktoś ci powiedział że umarłeś, to ewidentnie zjebał. A ty powinieneś to zgłosić. Koniec tematu.
 6. Darkwhite

  Skarga na Marco Rodriguez (Niemiły Kutafon)

  Czemu miały by? Napisałem jak jest, medycy od jakiegoś czasu zaczęli " stwierdzać zgony" co jest równoznaczne z CK na tym serwerze. A CK może zarządzić tylko administracja. Więc jak mówiłem, nie ma to powiązania z RP.
 7. Darkwhite

  Skarga na Marco Rodriguez (Niemiły Kutafon)

  @AziKing SS z kompletnie innej akcji który nie ma związku z tym postem. Trzymaj się danego tematu albo zamknę ten temat bo i tak już zamienia się to w rzucanie odchodami a nie skargę.
 8. Darkwhite

  [UB][Publiczny]

  Dziwne było tylko to że ze wszystkich lokacji w które mogło cię przenieść poleciałeś akurat pod sprzedaż marihuany i nie zawahałeś się ani sekundy zanim poleciałeś ją sprzedawać. Wszystko widziałem na spectcie, więc to moja strona wydarzeń.
 9. Darkwhite

  Zarobek na Nielegalnych pracach

  Bardziej obeznani przemytnicy marihuany wiedzą że robi się kursy maryha, skręcanie, maryha, skręcanie i sprzedaż. Z takiego kursu wynosi się około 15k $. Aczkolwiek w przyszłości płace prawdopodobnie zostaną zmienione.
 10. Darkwhite

  John Brick

  Siema jestem Darkwhite, w grze John Brick. Lubię wieczorne spacery po plaży i jeżdżenie na dziwki. Mam nadzieję, że do wyjścia z bety nie strzele sobie w łeb.
 11. Darkwhite

  Arnie Steelbone

  Cześć
×
×
 • Create New...