Jump to content

ObitoPlay

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wnoszę do departamentu Cywilnoprawnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie odszkodowania dla rodziny osoby poszkodowanej i zorganizowanie rozprawy niejawnej z udziałem niezależnego sędziego Powód (wnioskodawca): Nelly Harris i Stanley Enrikes, reprezentowani przez adwokata Price'a Lamara Pozwany: Ratownik Medyczny Richard Aldrige Stan Faktyczny (opisany możliwie jak najtreściwiej): 7 lutego, Dylan Harris (poszkodowany) wraz ze swoimi znajomymi jechali na imprezę do Sany Shores i nagle Dylan wybił szybę, wyskoczył z auta. Doznał wielu obrażeń, był cały połamany. Znajomi Dylan'a zawieźli go do szpitala. Tam już Richard Aldrige miał go "poskładać". Niestety ratownik Richard Aldrige bez jakiegokolwiek powodu, podczas operacji uderzył poszkodowanego Dylan'a Harrisa, po czym Dylan zmarł. Roszczenia stron: Proszę o odszkodowanie dla jego rodziny tj. siostra Nelly Harris w wysokości 190 000 tysięcy dolarów amerykańskich. Świadkowie: Podczas operacji - brak. Zebrane dowody: Sekcja zwłok Dylan'a Harris'a dokonana przez Ordynatora Marka Lukavsky'iego w załączniku. Kamery ze szpitala, nagrane przez Secure Security. Nagrania są w posiadaniu oficera Ross Bailey. Reprezentanci stron: Nelly Harris i Stanley Enrikes, reprezentowani przez adwokata Price'a Lamara (strona osoby poszkodowanej) Richard Aldrige Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie jak najszybszym dla obydwu stron. [12.02.2018, Stanley Enrikes] Dylan_Harris-sekcja_zwok_1.pdf
 2. Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie 300 miesięcy pozbawienia wolności, odszkodowania dla rodziny i zorganizowanie rozprawy jawnej z udziałem niezależnego sędziego i ławy przysięgłych. Powód (wnioskodawca) Nelly Harris i Stanley Enrikes, reprezentowani przez adwokata Price'a Lamara Pozwany: Ratownik Medyczny Richard Aldrige Stan Faktyczny: 7 lutego, Dylan Harris (poszkodowany) wraz ze swoimi znajomymi jechali na imprezę do Sany Shores i nagle Dylan wybił szybę, wyskoczył z auta. Doznał wielu obrażeń, był cały połamany. Znajomi Dylan'a zawieźli go do szpitala. Tam już Richard Aldrige miał go "poskładać". Niestety ratownik Richard Aldrige bez jakiegokolwiek powodu, podczas operacji uderzył poszkodowanego Dylan'a Harrisa, po czym Dylan zmarł. Roszczenia stron: Proszę o karę 300-stu miesięcy pozbawienia wolności, dożywotni zakaz wykonywania zawodu oraz odszkodowanie dla rodziny (tj. siostry jego, Nelly Harris) w wysokości 120 tysięcy amerykańskich dolarów. Świadkowie: Podczas operacji - brak. Zebrane dowody: Sekcja zwłok Dylan'a Harris'a dokonana przez Ordynatora Marka Lukavsky'iego w załączniku. Kamery ze szpitala, nagrane przez Secure Security. Nagrania są w posiadaniu oficera Ross Bailey. Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie jak najszybszym dla obydwu stron. Dylan_Harris-sekcja_zwok_1.pdf
 3. ObitoPlay

  UB na discord.

  SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198070549506 Nick Discord: ObitoPlay #4220 Nick OOC: Anal Princess Wiek OOC: 20 Nick IC: Tyrone Dagger Serwer: Discord Whitelist:tak Nick Admina: Chyba MIntaz Data: Nie pamiętam, z 4/5 tygodni temu? Powód bana: Napisałem coś w stylu "Dobra, morda Mintaz" Opis sytuacji: Prawdopodobnie dostałem bana z tej sytuacji powyżej Coś od siebie: Chciałbym po prostu ub, bo nie mam jak się komunikować z graczami. Link: do poprzedniego tematu jeżeli po jakimś czasie znów starasz się o unban (-) Dowody: Nie mam, bo nie zrobiłem ssa, a tera nie ma jak, bo nie ma mnie na discordzie.
 4. Bardzo dobry pomysł i powiem, że uczciwy, ponieważ tak jak napisaleś,to jest ich praca, czasami obowiązek nadany przez bossa.
 5. ObitoPlay

  Zmiana ceny kokainy i marichuany

  Oczywiście, ze tak. Albo jakby byla jakas opcja, ze jest jakis procent szansy na sprzedanie np. 40g od razu. Wtedy transakcja trwalaby 30 z sek i po 10 policja dostsje cynk, co, gdzie i jak.
 6. ObitoPlay

  Zmiany w skryptach dla organizacji przestępczych

  Oczywiście, że tak!Jako członek organizacji to jest wg. mnie bardzo potrzebne.
 7. ObitoPlay

  Lepsze Narkotyki

  No i popieram pomysł @reclusive. Takie coś wydaję się najrozsądniejsze.
×
×
 • Create New...