Jump to content

Budziar

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  3

Everything posted by Budziar

 1. Budziar

  pochwała dla Lillie :)

  @Bluthize - piękna gra aktorska, przemiła postać, pomocna i uczynna nawet o 5 rano. Każdemu polecam spotkać ją na serwerze i poznać osobiście. Gdyby postać i osobowość OOC mogła świecić, ta napewno mieniłaby się każdym z kolorów tęczy.
 2. Budziar

  Pomoc jak zacząć

  Musisz mieć aplikacje i konto na steam, żeby podać swój indywidualny identyfikator steam ID. Co do GTA V nie musisz mieć jej kupionej za 60$ na steam, wystarczy, że kupisz sobie grę na np. allegro za 60-90 zł sam kod w wersji elektronicznej i będziesz miał normalnie na Social Club. GTA V i steam nie muszą się łączyć na jednej aplikacji, jeśli o to Ci chodzi
 3. Budziar

  CV - Adam Knife

  CV IC Imię: Adam Nazwisko: Knife Wiek: 26 Miejsce urodzenia: Hiszpania, Barcelona Miejsce zamieszkania: Miasto Los Santos Adres e-mail: adam.knife@gmail.com Telefon: 35554 Doświadczenie: Posiadam doświadczenie nabyte podczas trzyletnich praktyk w medycznych warsztatach szkolnych Erasmus+ "Staże zagraniczne kluczem do rozwoju szkolnictwa zawodowego" Pielęgniarz w szpitalu im. Leo Messiego w Barcelonie Salowy w przychodni medycznej numer 7 w Tarragonie Wykształcenie: Szkoła podstawowa numer 6 im. Leo Messiego w Barcelonie Publiczne gimnazjum numer 164 Pepa Guardioli w Barcelonie zespół Szkół Medycznych nr.7 w Barcelonie Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kategorii A - B - C kurs motoryzacyjny Kurs komputerowy Kurs prowadzenia pojazdów w niebezpiecznych warunkach oraz pod presją czasu Języki: Hiszpański Angielski Polski Zainteresowania: muzyka, motoryzacja, sport, podróże, kolarstwo Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883).". OOC Imię: Adam Wiek: 20 Nick: Budziar Discord: Budziar#8624
 4. Budziar

  Naprawienie tuningu samochodów

  Też mi się tak wydawało po tuningu porsche nie zauważyłem, żadnej zmiany prócz dźwięku turbiny. W Lancer EVO 10, przed tuningiem zmierzyłem przyspieszenie auta na stokowych częściach do 200 km/h było 12.78 po tuningu na full (oprócz turbo bo nie da się montować) prędkość od 0 do 200 km/h wyniosła 10.03 (miejmy na uwadze skoordynowanie wszystkiego więc wyniki są +/- zmierzone 3 razy). Także prawie 3 sekundy różnicy, ale jak za 10 tysi wyłożone na zmiany to marnie.
 5. Budziar

  [UB] Czester

  Jestem tego samego zdania. Co do serwera jedyne RP jakie idzie z jego strony to powtarzanie ciągle "opierdol Mi knage frajerze." A gdy dochodzi do spotkania jak ostatnio pod sklepem z narzędziami. Wyzywa OOC od debili i idzie płakać na discroda. Jeśli RP to u ciebie wyzywanie kogoś, gdy masz do głowy przystawione dwa pistolety to dobre poszanowanie życia przedstawiasz. Pozdrawiam.
 6. Budziar

  Sprzedaż pojazdów

  Sprzedawać możesz co 10 minut prawdziwego czasu kolejny samochód. Auta zmieniają się co 24h w grze równo o godzinie 00:00. W warsztacie po prawej stronie na laptopie wyświetlić możesz tą listę są to zawsze 3 pojazdy.
×
×
 • Create New...