Jump to content

Shiroyo

Serwer Admin
 • Content Count

  187
 • Joined

 • Days Won

  9

Shiroyo last won the day on November 26 2020

Shiroyo had the most liked content!

Community Reputation

85 Excellent

2 Followers

About Shiroyo

 • Birthday 01/15/1998

Recent Profile Visitors

1,793 profile views
 1. Shiroyo

  Benny's Car Meet #5

  del
 2. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyo Stare Dane: Ramón Collazo Powód: Postać jest nieużywana i tylko zajmuje niepotrzebnie slot.
 3. Shiroyo

  Weteran

  Czołem. Zacznę od odpowiedzi na twoje pytania. Komunikacja między graczami odbywa się za pomocą czatu głosowego, który naprawdę ułatwia sprawę i tworzy rozgrywkę bardziej dynamiczną. Radzę nie patrzeć przez pryzmat niektórych streamów, gdyż często robione są one pod publikę i owe serwery mają poziom RP niższy od kapcia. W godzinach szczytu możesz liczyć na pełny serwer, czyli 64 osoby. Efekt ghosttown nie występuje nawet przy mniejszej liczbie osób, gdyż w FiveM w przeciwieństwie do SAMP-a istnieje normalny ruch uliczny, który robi swoją robotę. Na LS-RP nigdy nie grałem, grałem za to sporo na mniejszych serwerach a na gigantach typu net4game nigdy nie zagościłem na dłużej. Od swojej strony mogę powiedzieć tyle, że rozgrywka na pewno nieco się różni niż na SAMP choćby właśnie przez czat głosowy, który budzi mieszane uczucia wśród starych wyjadaczy SAMP RP lub innego tekstowego RP, ale mogę ci zapewnić, że jak już trochę pograsz i wczujesz się w klimat, sam stwierdzisz, że bardzo ułatwia on sprawę. Pozdrawiam i życzę miłej gry.
 4. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyo/ Stare Dane: Shawn Evans Powód: Postać stworzona przez pomyłkę + Celebrity Name.
 5. Shiroyo

  Wniosek o przeniesienie

  OOC: Zatęskniłem trochę za robotą policjanta i starymi znajomymi, więc postanowiłem powrócić
 6. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyoStare Dane: Nathan Wallace, Connor ShawnPowód: Jedna z postaci została założona przez pomyłkę, a druga ma niepoprawne dane.
 7. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyoStare Dane: Todd AckermannPowód: Lepszy pomysł na postać.
 8. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyo Stare Dane: David Bright Powód: David wyleciał do swojego rodzinnego miasta San Diego dokończyć kilka spraw.
 9. Shiroyo

  Witam wszystkich!

  Witam
 10. Shiroyo

  [Propozycja] Specyfikacje pojazdów w salonie.

  Dobry pomysł. Z pewnością byłoby to bardzo pomocne.
 11. Yeah, I know what are you talking about man. Yesterday some random guy just stole a gang vehicle from our street when I was offline and then after he repainted it to pink color, he started baiting us at our district.
 12. Shiroyo

  Serwus

  Czołem. Launcher obsługuje od niedawna 64 sloty zamiast 32 i wieczorami przeważnie jest to 50-60 osób.
 13. Shiroyo

  FIRMA TRANSPORTOWA LS-TRANS

  Nie wiem skąd ten pomysł, że administracja robi wszystko pod siebie, ale jesteś w błędzie. Proponuję najpierw więcej się dowiedzieć co i jak działa na serwerze, niż od razu wyciągać takie pochopne wnioski. Co do pomysłu proponuję poczekać na otworzenie ponownie działu do pisania projektów IC i opisanie tego wszystkie właśnie tam.
 14. Shiroyo

  Witajcie.

  Witaj.
 15. Shiroyo

  siemka

  Siemanko.
×
×
 • Create New...