Jump to content

Shiroyo

Developer
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Days Won

  15

Shiroyo last won the day on September 4

Shiroyo had the most liked content!

Community Reputation

94 Excellent

2 Followers

About Shiroyo

 • Birthday 01/15/1998

Recent Profile Visitors

2,372 profile views
 1. > Sprzedaż pojazdów < Zirconium Journey - 6.000$ Możliwość zmiany koloru, świateł, tablic, okien, drobiazgów Karin Rebel - 7.000$ Możliwość zmiany koloru, świateł, tablic, okien, drobiazgów i kół Declasse Voodoo - 8.000$ Możliwość zmiany koloru, świateł, tablic, okien, drobiazgów i kół oraz opcja przebudowy na lowridera Declasse Tornado - 8.000$ Możliwość zmiany koloru, świateł, tablic, okien, drobiazgów i kół oraz opcja przebudowy na lowridera Western Ratbike - 10.000$ Możliwość zmiany koloru, św
 2. Shiroyo

  Benny's Car Meet #5

  del
 3. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyo Stare Dane: Ramón Collazo Powód: Postać jest nieużywana i tylko zajmuje niepotrzebnie slot.
 4. Shiroyo

  Weteran

  Czołem. Zacznę od odpowiedzi na twoje pytania. Komunikacja między graczami odbywa się za pomocą czatu głosowego, który naprawdę ułatwia sprawę i tworzy rozgrywkę bardziej dynamiczną. Radzę nie patrzeć przez pryzmat niektórych streamów, gdyż często robione są one pod publikę i owe serwery mają poziom RP niższy od kapcia. W godzinach szczytu możesz liczyć na pełny serwer, czyli 64 osoby. Efekt ghosttown nie występuje nawet przy mniejszej liczbie osób, gdyż w FiveM w przeciwieństwie do SAMP-a istnieje normalny ruch uliczny, który robi swoją robotę. Na LS-RP nigdy nie grałem, gra
 5. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyo/ Stare Dane: Shawn Evans Powód: Postać stworzona przez pomyłkę + Celebrity Name.
 6. Shiroyo

  Wniosek o przeniesienie

  OOC: Zatęskniłem trochę za robotą policjanta i starymi znajomymi, więc postanowiłem powrócić
 7. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyoStare Dane: Nathan Wallace, Connor ShawnPowód: Jedna z postaci została założona przez pomyłkę, a druga ma niepoprawne dane.
 8. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyoStare Dane: Todd AckermannPowód: Lepszy pomysł na postać.
 9. Shiroyo

  [CK] Shiroyo

  Steam: https://steamcommunity.com/id/shiroyo Stare Dane: David Bright Powód: David wyleciał do swojego rodzinnego miasta San Diego dokończyć kilka spraw.
 10. Shiroyo

  Witam wszystkich!

  Witam
 11. Shiroyo

  [Propozycja] Specyfikacje pojazdów w salonie.

  Dobry pomysł. Z pewnością byłoby to bardzo pomocne.
 12. Yeah, I know what are you talking about man. Yesterday some random guy just stole a gang vehicle from our street when I was offline and then after he repainted it to pink color, he started baiting us at our district.
 13. Shiroyo

  Serwus

  Czołem. Launcher obsługuje od niedawna 64 sloty zamiast 32 i wieczorami przeważnie jest to 50-60 osób.
 14. Shiroyo

  FIRMA TRANSPORTOWA LS-TRANS

  Nie wiem skąd ten pomysł, że administracja robi wszystko pod siebie, ale jesteś w błędzie. Proponuję najpierw więcej się dowiedzieć co i jak działa na serwerze, niż od razu wyciągać takie pochopne wnioski. Co do pomysłu proponuję poczekać na otworzenie ponownie działu do pisania projektów IC i opisanie tego wszystkie właśnie tam.
 15. Shiroyo

  Witajcie.

  Witaj.
×
×
 • Create New...