Jump to content

zajoncbugs

SASP Member
 • Content Count

  10
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Świeżak

About zajoncbugs

 • Birthday 01/08/2000

Recent Profile Visitors

187 profile views
 1. zajoncbugs

  [CK] ytrefghjk

  Steam: https://steamcommunity.com/id/Kubsteq/ Stare dane: Eddie Anders Powód: Chęć odegrania jakiejś innej postaci.
 2. zajoncbugs

  [CK] ytrefghjk

  Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/Kubsteq/ Imię i nazwisko postaci: Quentin Reed Powód: Postać się w sumie skończyła trochę, mam pomysł na kolejną, mam nadzieje ciekawszą.
 3. zajoncbugs

  [CK] ytrefghjkV2

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198220694796 Stare Dane: Babatunde Mukanabe Powód: Nie sprostałem zadaniu odgrywania Afrykańczyka z Somalii, chciałbym te konto przeznaczyć na bycie policjantem, dlatego potrzebuje nową, bardziej poważną postać.
 4. Z ogromną przyjemnością, chciałbym oficjalnie pochwalić kadeta Riverę, za fantastyczne wykonwyanie swoich obowiązków służbowych. Z takimi policjantami w mieście można czuć się bezpiecznym. ~Sasha Ivanienko
 5. Ostatnio tak sobie czytałem podania o utworzenie organizacji i zwróciłem uwagę, że w wielu z nich ludzie dorzucali jakieś info o swojej postaci, jej historię i kawałek życiorysu. I tak sobie myślę, że w sumie każdy pisząc podanie na V-Life musi takowy życiorys postaci wymyślić i napisać. Fajną sprawą by było, żeby utworzyć na naszym forum panel, w którym każdy gracz mógłby wstawić takie informacje o swojej postaci. Dzięki temu utworzyłoby się swojego rodzaju kompendium wiedzy o postaciach serwerowych. Oczywiście nie wiem czy takie coś by rzeczywiście dobrze działało i czy graczom chciałoby się spisywać historię swojej postaci na tutaj nowo , to już od was zależy. Przychodzę z taką propozycją bo uważam, że jest na serwerze dużo ciekawych postaci o których fajnie by było się coś więcej dowiedzieć. (skąd są, kim byli w przeszłości, jak się znaleźli w LS).Po co by miały się takie informacje i wszystko co gracz wymyślił marnować. Oczywiście nie miałoby to wpływu w żadnym stopniu na RP na serwerze, czysto ooc.
 6. zajoncbugs

  CV Sasha Ivanienko

  Imię: Sasha Ivanienko Wiek: 46 lat Pochodzenie: Rosja Obywatelstwo: Stany Zjednoczone Miejsce zamieszkania: Vespucci Beach Prawo Jazdy: kat. B, C. Tel: #81906 Doświadczenie: - praca w rosyjskich zakładach naprawczych. - dobra znajomość aut pochodzenia wschodniego - znajomość aut amerykańskich ze względu na zamiłowanie do nich - praca przy pojazdach rządowych Rosji Umiejętności: - naprawa każdego auta - tuning wizualny, jak i tuning osiągów - prowadzenie pojazdów w "ciężkich warunkach" O sobie: Priviet! Menya zovut Sasha, pochodzę z Rosji. Od małego, auta były moją pasją. Już od małego zaczynałem grzebać w silnikach czarnych wołg. W latach '80 wraz z przyjacielem ściągaliśmy z Sybiru stare czołgi rosyjskie i poddawaliśmy je licznym ulepszeniom jakże i renowacjom. Do Ameryki przyleciałem za pracą mechanika. W Matce Rosji ta praca nie zawsze była tak bezpieczna, ze względu na szemrane biznesy moich szefów z Bratvą. W głównej mierze jestem samoukiem, to czego się nienauczyłem sam, mój dziad mi pokazywał. Myślę jednak, że nie to gdzie był kto kształcony, a sama praktyka jest najważniejsza blyat. Jako wielki fan waszej działalności, bardzo chciałbym dołączyć do grona najlepszych z najlepszych. OOC: Imię: Kuba Wiek: 18lat Discord: Kubiii#6697
 7. zajoncbugs

  [CK] ytrefghjk

  Już załatwione, zamykam.
 8. zajoncbugs

  [CK] ytrefghjk

  Steam:id: https://steamcommunity.com/id/Kubsteq/ Stara postać: Luca Pinetti Powód: Obecna postać wydaje mi się mało innowacyjna, oraz bardzo ciężko jest odgrywać jej narodowość (Włoch). Wydaje mi się również, iż mało wnosi ona do świata tworzonego przez nas - graczy. Mam pomysł na nową postać, w którą znacznie łatwiej będzie mi się wcielić i była by bardziej odznaczająca się.. Tym razem myślałem nad rosjaninem. Proszę o rozpatrzenie wniosku.
×
×
 • Create New...