Jump to content

Lambda

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

1 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lambda

  Kolor włosów mi się zmienia.

  Pomogła operacja plastyczna, temat do zamknięcia.
 2. Chciałbym serdecznie podziękować za wczorajszą pomoc w wyciągnięciu mnie z problemu którym była zablokowana ciężarówka i za profesjonalne podejście do innych oraz za profesjonalne odgrywanie Policjanta . Polecam z czystą przyjemnością tego gracza do odgrywania różnych akcji rp. .
 3. Lambda

  Kolor włosów mi się zmienia.

  Nie mam żadnego elementu na -1, a kolor włosów jest różny - różowy, żółty, biały. Próbowałem różnych rzeczy u fryzjera i to nic nie dało.
 4. Lambda

  Kolor włosów mi się zmienia.

  W sobotę tj. 21.09 br. chwilę przed restartem serwera utworzyłem postać, chwilkę pograłem potem nastąpił restart serwera. Od tamtej pory w menu wyboru postaci przy logowaniu się jak i podczas gry zmienia mi się kolor włosów postaci gdy poruszam myszką na prawo i lewo, lecz jest to tylko widoczne u mnie, inni gracze tego nie widzą. Byłem u fryzjera i zmiana koloru włosów nic nie pomogła.
 5. Lambda

  Bedi.

  Siema, jestem Bedi, jestem młodym facetem, mam 28 lat i w dni wolne od pracy lubię sobie wyjść na miasto do klubów nocnych żeby się zabawić w rytm dobrej muzyki Moje zainteresowania to dziewczyny, motoryzacja i muzyka Nick na forum mam Lambda gdyż mój standardowy nick jest zajęty, a Lambda idealnie pasuje do mojego awataru.
×
×
 • Create New...