Jump to content

Pascal93

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

6 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pascal93

  [UB] Pascal

  SteamID: https://steamcommunity.com/id/Pascalpl/Nick Discord: Pascal#5979Nick OOC: PascalDane IC: Jurij MorozowSerwer: WhitelistNick Admina: Prawdopodobnie N3M3NData: 05.04.2019 ~21:40Powód bana: "wakacje"Opis sytuacji: Tak więc otrzymałem bana wraz z całą organizacją Slavyanskiye Brat'ya w związku z rozmową, która odbyła się In Game na strzelnicy, gdzie ktoś (nie potrafię sobie przypomnieć kto) wspomniał o rysowaniu sobie kropki na monitorze w celu uzyskania lepszych wyników w strzelaniu.Coś od siebie: Po prostu uważam, że niesprawiedliwe otrzymałem bana, wyłącznie za to, że należałem do organizacji, gdzie ktoś wspomniał o takiej możliwości. Nigdy nie używałem żadnego exploita dodającego kropkę na ekranie, ani też nie rysowałem po nim (używam komputera służbowego do grania, więc trochę głupio byłoby mi później przynieść taki laptop z kropą na środku), zresztą nie jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań. Według mnie to naprawdę niesprawiedliwe, że osoba która wyłącznie co robiła to należała do organizacji, w której nawet nie zajmowała się żadnymi "zadymami", a pomagała w organizacji eventów (zakłady podczas walk, czy prowadzenie gier w kości), jak i organizacją wewnętrzną, co do ogarnięcia "biznesów" organizacji. Również ciekawym rozwiązaniem było wysłanie najpierw ostrzeżenia do lidera organizacji, a następnie po 30/40 minutach zbanowanie wszystkich jej członków Link: -Dowody: Jedynym dowodem jaki mógłbym dostarczyć to zdjęcie monitora.
 2. Pascal93

  [Propozycja] Specyfikacje pojazdów w salonie.

  Pojemność bagażnika zdecydowanie się przyda, jest to ważna statystyka pojazdu dla wielu graczy Dodałbym jeszcze możliwość wyboru koloru podczas zakupu.
 3. Pascal93

  Ożywić więzienie

  Aktualnie w trakcie odsiadki mamy jedynie możliwość biegania po więzieniu i sprzątania w celu skrócenia swojej odsiadki. Po dzisiejszej odsiadce uważam, że negatywnie wpływa to na rozgrywkę w więzieniu. Zdarza się, zwłaszcza w godzinach wieczornych, że jest więcej niż jedna osoba w więzieniu i zamiast coś odgrywać, kończy się to na bieganiu w kółko w celu skrócenia swojej odsiadki (musiałem dziś biegać za graczami, byleby z nimi porozmawiać). Mam kilka propozycji, które mogłyby trochę urozmaicić rozgrywkę. 1. Jak wiadomo w amerykańskich więzieniach (ale nie tylko) występuje ogromne zjawisko dilerki wśród więźniów. Proponuję, by dodać kilka npc na spacerniaku, by umożliwić to zjawisko. Zapytacie teraz, ale jak to? Skąd więzień ma wziąć dragi? Otóż można zorganizować możliwość widzeń z więźniem, na które ktoś mógłby przemycić narkotyki. Rozwinęłoby to dilerkę (wchodzi gałąź rozprowadzania narkotyków do więzień, można też jako, że więźniowie raczej niechętnie zgłaszaliby tą sprawę, zmniejszyć ilość wezwań dla tych npc (chyba, że nie da się wyszczególnić npc, to dodać nowy narkotyk możliwy do rozprowadzenia tylko w więzeniu, który miałby zmienione parametry co do szany na zgłoszenie w przypadku odmowy). 2. Możliwość ćwiczenia w więzieniu, mogłoby być to za opłatą i by nie niszczyć biznesu siłowni w mieście, dać możliwość wyćwiczenia 25% maksymalnej siły. 3. Najważniejsze jak dla mnie, usunąć automatyczny teleport z więzienia. Po minionym czasie powinniśmy udać się do odpowiednich drzwi, w celu wyjścia, by nie musieć np. kończyć na szybko rozmowy, bo nam się kończy odsiadka. Umożliwiałoby to również powstanie gangów więziennych Oczywiście zapraszam wszystkich do dyskusji
×
×
 • Create New...