Jump to content

Maniek

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

0 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maniek

  [UB] Maniek

  SteamID: STEAM_0:1:115882968Nick Discord: Nie ma mnie (ban) nie wiem za coNick OOC: ManiekWiek OOC: 20Nick IC: Mike WayneSerwer: Whitelist, discordWhitelist: Czy jesteś na whitelist? napewno bylem.Nick Admina: Nie znamData: rok temuPowód bana: Nie pamietamOpis sytuacji: Było to rok temu, tyle pamietam. Coś od siebie: Jednak za to co zrobilem przepraszam i mysle, ze jakiekolwiek takiego samego bledu nie popelnie Dowody: .
 2. Maniek

  Sieemanko

 3. Maniek

  [UB] Maniek

  SteamID: http://steamcommunity.com/id/ maniek2333/Nick OOC: ManiekWiek OOC: 18Nick IC: Mike WayneSerwer: DiscordNick Admina: Nie wiemData: 31.03-01.04Powód bana: "Gównoburza"Opis sytuacji: Sądzę, żę dostałem bana na discord za "Gównoburze"(ponieważ nie znałem głównego powodu i się domyślam). Chciałbym przeprosić za niepotrzebny spam oraz złą atmosfere na discordzie. Coś od siebie: Mam nadzieję, żę dostanę jednak tego unbana, gdyż miałem czas na przemyślenie i napewno to się nie powtórzy. Link: Niemam Dowody: Niemam
 4. Maniek

  Zbugowana postać?

  Witam, chcialbym odnieść się do mojej postaci jej bugów. Niemogę prowadzić pojazdów kategorii B ponieważ co 500m +- dostaje freeze auta (coś w tym stylu) i niemoge nic zrobić dopóki się nie zatrzyma.. wszelkie wypadki itp sprawia ten freeze następnie zniklo mi audi A8 oraz Bagger. Audi zostało kupione nie dawno, ale Bagger był od początku mojej postaci na vlife. Jeżeli jest ktoś w stanie jakos mi pomóc w typu oddania kasy bądź zresetowania mojej postaci będę wdzięczny (dodam że czekam już ponad 15h na serwerze żeby spotkać admina).
×
×
 • Create New...