Jump to content

bakerpk

Community Manager
 • Content Count

  245
 • Donations

  1,001.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

bakerpk last won the day on May 30

bakerpk had the most liked content!

Community Reputation

157 Excellent

8 Followers

About bakerpk

 • Birthday 02/14/1991

Recent Profile Visitors

1,622 profile views
 1. Witajcie! W imieniu moim oraz moich pracowników, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do naszej Remizy na Capital Boulvard o godzinie: 16:00 dnia 16.06.2017. Przygotowaliśmy dla was mały poczęstunek oraz pokazy związane z naszą pracą, gdzie będziecie mogli poznać nas, oraz czym się zajmujemy. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Tutaj mały skrót z naszych ostatnich wyjazdów alarmowych: Przyjdź i przekonaj się sam! Będzie również możliwość zobaczenia naszych pojazdów służbowych, sprzętu oraz naszej całej jednostki!
 2. bakerpk

  Konkurs!

  Wyniki konkursu! Z względu na to, że udział w konkursie wzięły tylko 3 osoby i wszystko zdjęcia są super, nagroda zostaje podzielona na te osoby. Gratulacje! Po odbiór nagród zapraszam na złomowisko do Jode Gallona
 3. Jeśli macie problem z mapa jak na załączonym obrazku tutaj: Wystarczy, że wrzucicie plik z załącznika tutaj: citizen > common > data > ui Jeśli nadal nie będzie wam działać, zainstaujcie na nowo FiveM i powtórzcie krok z poradnika. mapzoomdata.meta
 4. bakerpk

  Wyniki Rekrutacji

  Wszystkie osoby które dostały się na szkolenie zapraszam na dołączenie do naszego discorda i poproszeni Kapitana o odpowiednią rangę. Discord San Andreas Fire Departament
 5. Witajcie! Wszystkie osoby które złożyły podania do San Andreas Fire Department zapraszamy na szkolenie które odbędzie się 02.06.2019 w remizie przy ulicy Capital Boulevard o godzinie 18:00. Do tego czasu osoby które chcą przyłączyc się do naszej jednostki muszą zrobić: Posiadać ważne prawo jazdy kategorii : B ; C Muszą posiadac kurs pierwszej pomocy (Można go wyrobić u nas w szpitalu) Muszą przejść testy psychologiczne ( Test można przejść u p. Astrid Ingvaldsen) Dostanie do drugiej tury nie jest jeszcze gwarancją dostania się na pozycje Firefighter, życzymy wszystkim powodzenia i do zobaczenia w niedziele! Kapitan SAFD Christian Baker
 6. Jesteś osobą kompetentną? Lubisz adrenaline? Lubisz pomagać innym osobom? To jest właśnie szansa dla Ciebie! San Andreas Fire Department otwiera rekrutację na stanowisko: Firefighter Wolnych etatów: 7 Osoba starając się o to stanowisko musi spełniać następujące warunki: Posiadać co najmniej wykształcenie średnie, Posiadać nieposzlakowaną opinię jako obywatela, Nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo. Posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach narażonych na stres, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, Dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, Założyć temat który w tytule będzie zawierać skrót [CV] Imię i Nazwisko Musi posiadać prawo jazdy kategorii : B, C Musi podchodzić do służby z zaangażowaniem w jego obowiazkach. Musi posiadać skończony kurs pierwszej pomocy. Służba w San Andreas Fire Department zapewnia: Ciekawą prace. Różnorodny system szkoleń. Zgrany zespół. Niezawodny system wynagrodzeń. Informacje OOC: Od kandydata wymagany jest mocniejszy sprzęt (komputer) mogący pociągnąć dynamiczne poruszanie się bez dużego spadku klatek. Osoby z dużym dystansem do siebie mile widziane Osoby z wykroczeniami w kartotece będą brane pod uwagę. W przypadku przyjęcia takiej osoby z organizacji przestępczej, postać strażaka będzie musiała znajdować się na drugiej (czystej) postaci. Zapraszamy również na nasz serwer Discord! Jest on dla wszystkich obywateli! San Andreas Fire Department Discord Wszystkie osoby chętne na przystąpienie do San Andreas Fire Department proszone są o wysłanie podania. Zawartość podania powinna zawierać informacje IC jak i OOC (Nowy temat). Wszytskim Kandydatom życzymy powodzenia! Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
 7. bakerpk

  [UB] Kox

  Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Ban czasowy do dnia 26.05.2019, napisz do mnie na discordzie w ten dzień to Cię odbanuje.
 8. bakerpk

  [UB] izcra

  Apelacja została odrzucona.
 9. bakerpk

  [UB] B L U

  Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Ban czasowy do dnia 22.05.2019, napisz do mnie na discordzie w ten dzień to Cię odbanuje.
 10. bakerpk

  [UB] Dxt

  Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Ban czasowy do dnia 29.05.2019, napisz do mnie na discordzie w ten dzień to Cię odbanuje.
 11. bakerpk

  [UB] Lincuś

  Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Ban czasowy do dnia 22.05.2019, napisz do mnie na discordzie w ten dzień to Cię odbanuje.
 12. bakerpk

  [UB] nextu

  Jak podasz jaki masz nick na discordzie to Cię odbanuje
 13. bakerpk

  Konkurs!

  KONKURS Zapraszamy wszystkich do naszego konkursu fotograficznego na Najdziwniejsze zdjęcie złomiarza, wystarczy, że wykonasz jakieś śmieszne zdjęcie na złomowisku i wstawić je w poście. Zdjęcia muszą zostać wykonane edytorem rockstar. Nagroda główna to 150.000$ Wszystkim uczestnika życzymy powodzenia!
 14. bakerpk

  Skarga i pochwały

  E mistrzowie RP idźcie sobie na discord pogadać szybciej to wam pójdzie niz pisanie.
 15. bakerpk

  [UB] Kiwi2K

  Apelacja od bana została odrzucona.
×
×
 • Create New...