Jump to content

Konriixko

Biznesmen
 • Content Count

  35
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  4

Konriixko last won the day on February 20

Konriixko had the most liked content!

Community Reputation

30 Excellent

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Autobus do wynajęcia Limuzyna Stretch do wynajęcia Autobus do wynajęcia Wynajmij teraz : https://discord.gg/hHDSSHu Cennik: $1000 jednorazowo + 300 $/h (10 min globalne) pojazd + kierowca 2000 $/day (czas do ustalenia) sam pojazd * *Aby wynająć sam pojazd trzeba wcześniej zgodzić się na pewne warunki i ograniczenia (więcej informacji u dyrektorów)
 2. Konriixko

  Regulamin DMV

  Aktualizacja Regulaminu 13.04.2020
 3. 1. Wiedza z zakresu prawa drogowego: -Dozwolona maksymalna prędkość poruszania się to odpowiednio: 70 km/h w terenie miejskim, 130 km/h na autostradzie, 90 km/h na terenach pozamiejskich. -Na terenie całego stanu San Andreas panuje ruch prawostronny. -Do poruszania się po drogach publicznych wymagane jest prawo jazdy odpowiedniej kategorii: *A – Motocykle *B – Samochody osobowe, sprzęt rolniczy *C – Pojazdy półciężarowe powyżej 4 ton i ciągniki siodłowe -Każdy pojazd poruszający się po drogach publicznych winien mieć sprawne oświetlenie, koła, przednią szybę, musi posiadać tylną tablice rejestracyjną, oraz być mechanicznie sprawny (nie stwarzać zagrożenia). -Nie wolno parkować : na chodnikach, trawnikach, przejściach dla pieszych, przy hydrantach, przy czerwonym krawężniku, oraz w miejscach oznaczonych znakami drogowymi pionowymi lub poziomymi. -Gaśnica jest obowiązkowym elementem wyposażenia auta 2. Przygotowanie do jazdy: -Ustawienie fotela -Lusterek zewnętrznych i wewnętrznego -Zapięcie pasa -Odpalenie silnika 3. Jazda w ruchu miejskim: -Wykonuj polecenia egzaminatora -Przestrzegaj przepisów ruchu drogowego Materiały pomocnicze Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną jesteśmy zobowiązani przestrzegać nadawania sygnalizatora który znajduje się naprzeciwko nas za skrzyżowaniem Podczas nadawania czerwonego światła, możemy skręcić w prawo po uprzednim rozeznaniu się w sytuacji na drodze i zachowaniem bezpieczeństwa. (dotyczy to każdej kombinacji wskazań na sygnalizatorze) Podczas nadawania zielonego światła w skrajnej lewej pozycji, sygnalizator zezwala nam na skręt w lewo ze skrajnie lewego pasa. Podczas nadawania zielonego światła, sygnalizator zezwala na przejazd na wprost przez skrzyżowanie. Na skrzyżowaniach bez sygnalizatora: -jeżeli są to skrzyżowania dróg z taka samą liczbą pasów pierwszeństwo ma ten kto pierwszy podjedzie do skrzyżowania All-way-stop -jeżeli są to skrzyżowania dróg z różną liczba pasów pierwszeństwo jest na drodze która ma ich większą liczbę lub jest znacznie szersza ( na drodze podporządkowanej jest umieszczony znak ustąp pierwszeństwa) Ważną kwestią jest linia biała ciągła oddzielająca dwa pasy w tym samym kierunku, informująca o miejscu niebezpiecznym do zmiany pasa ale nie zabraniająca go zmienić, oraz linia żółta podwójna ciągła oddzielająca pasy w przeciwnych kierunkach, którą wolno przeciąć podczas skrętu w lewo (np. na prywatną posesje). Linii podwójnie podwójnej żółtej ciągłej nie wolno przekraczać w żadnym wypadku.
 4. Zapisy na egzamin praktyczny Aby zapisać się na egzamin kliknij, podaj swoje dane i czekaj na odpowiedź https://discord.gg/hHDSSHu
 5. Konriixko

  Rekrutacja

  Rekrutacja OTWARTA Department of Motor Vechicles poszukuje pracowników. Jeżeli dysponujesz wiedzą z dziedziny transportu i kodeksu drogowego, posiadasz umiejętności prowadzenia pojazdów i uważasz że potrafisz tą wiedzę przekazać to zgłoś się do nas. Reszta informacji u Dyrektorów departamentu. Wymagania, które musisz spełnić, aby starać się o stanowisko Egzaminatora -Prawo jazdy kat. A, B, C -Wiedza z dziedziny transportu i kodeksu drogowego -Umiejętność pracy z klientem -Umiejętność przekazywania wiedzy -Komunikatywność -Zaangażowanie -Wykształcenie średnie -Utrzymanie tajemnicy służbowej -Odpowiedni strój do pracy (ubrania wizytowe) W celu rekrutacji kontakt: Konriixko#6806 lub tel: 79993 Kontakt bezpośredni: https://discord.gg/hHDSSHu OOC *postać nie może należeć do gangu.
 6. Konriixko

  DMV i Cennik

  DMV San Andreas Department of Motor Vehicles (DMV) jest ośrodkiem zajmującym się szkoleniem i egzaminowaniem kierowców z prowadzenia pojazdów mechanicznych. Znajdujemy się w Del Perro, róg Prosperity Street i Marathon Avenue. Cennik -Szkolenie wstępne na wszystkie kategorie $500 -Jazda doszkalająca 1h (10 min globalne) $250 -Egzamin Teoretyczny 300$ -Zapis na egzamin $500 jedna kategoria -Wydanie dokumentu Prawa jazdy kat: A $750, B $1000, C $1500 *W razie niepowodzenia trzeba się zapisać na egzamin ponownie. *Po zawieszeniu prawa jazdy szkolenie wstępne będzie wymagane. Warunki przystąpienia do egzaminu praktycznego - Petentem może być osoba, która ma ukończone 16 lat. - Petent musi przedstawić w biurze DMV dokument tożsamości. - Petent musi mieć pełną świadomość swoich czynów - Petent musi mieć zdany test wyboru - Petent musi mieć potwierdzenie wpisu na egzamin.
 7. Konriixko

  Zlot samochodów MUSCLE oraz motocykli CHOPPER

  Tod Blood | Nightblade , Dominator
 8. Konriixko

  Problem z mapą

  też tak mam, slyszalem że da się pobrać taką kolorową mapkę jako mod do fivema dzieki czemu przy przybliżenieiu będzie jednakowa, ale nie dochodziłem gdzie i jak. Więc jak ktos poratuje będę wdzięczny.
 9. Konriixko

  WRC Tournament

  Tod Blood będę tym spóźnialskim. Ale zamiast kary czasowej moze finansowa bedzie lepsza. Bo ktos moze na wesele idzie albo coś. Jednoczesnie Dla osoby z Security ktora znajdzie sie na podium przewidziana dodatkowa nagroda.
 10. Dziękujemy serdecznie, z wieloma osobami mieliśmy styczność i mam nadzieje że każdy miło nas wspomina.
 11. Konriixko

  Siemano

  siema Dareczku
 12. Konriixko

  Siemano

  Jestem Konrad, mąż i ojciec. W RP jestem świeży u was ok tygodnia, ale szybko się uczę, mam nadzieję że o mnie uslyszycie. Generalnie chce skupić się na jednej postaci, marzycielu o dobrym sercu ale i twardym dupsku. Z kilkoma osobami już się poznałem, kilku znałem już lata ,a kolejnych poznam niebawem. Mam nadzieję na dobrą zabawę w psucie miasta i jego naprawianie, bo jak wiadomo nie może być za dobrzez ale nie może być też źle. Miłej gry
 13. Konriixko

  ZABAWA W SKOJARZENIA

  Armagedon
×
×
 • Create New...