Jump to content

PlayboiRico

SASP Member
 • Content Count

  40
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  3

PlayboiRico last won the day on October 11 2019

PlayboiRico had the most liked content!

Community Reputation

25 Excellent

About PlayboiRico

 • Birthday 10/02/1998

Recent Profile Visitors

520 profile views
 1. PlayboiRico

  [Propozycja] Narkotyki

  Bierz pod uwagę że jazda na tirze i na kurierce wiąże się z wyścigową jazdą (na tirze jest to mniej wychwytywane bo zazwyczaj śmiga się po autostradach) na kurierze jedno wyłapanie potrafi kosztować od 250$ do nawet 1k$+ mandatu więc ryzyko też jest a jeden mandat po 1 godzinnym grindowaniu może Ci stopić zarobek o 50%
 2. PlayboiRico

  Pomoc w FiveM

  Mnie znacznie pomogło bo sam miałem 8 ramu i prowadzenie pojazdów było niemożliwe przy 16gb wszystko smiga jak powinno
 3. Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie orzeczenia kary śmierci pozwanego i zorganizowanie rozprawy jawnej z udziałem niezależnego sędziego Powód (wnioskodawca): Prokuratura San Andreas State Court reprezentowana przez - Alexa Hilla Pozwany: Diego Carlos. Stan Faktyczny (opisany możliwie jak najtreściwiej): Pan Carlos dopuścił się złamania prawa niejednokrotnie włączając w to złamanie zwolnienia warunkowego, analizując raporty funkcjonariuszy State Police możemy zauważyć iż jakakolwiek kara pozbawienia wolności nie robi wrażenia na oskarżonym. Tuż po pierwszym osadzenia za brawurową jazdę operowaniem skradzionym pojazdem i brakiem licencji na operowaniem jakimkolwiek pojazdem mechanicznym włączając posiadanie nielegalnych substancji, mężczyzna trafił do aresztu z tymi samymi zarzutami, po zwolnieniu warunkowym i niespełna kilku godzin po opuszczeniu komisariatu został przyłapany w tej samej sytuacji. Stawiając opór i składając fałszywe zeznania. Roszczenia stron: Prokuratura wnosi o nakaz aresztowania do czasu rozpoczęcia rozprawy jak i również o orzeczenie kary śmierci. Świadkowie: Funkcjonariusze Policji Stanowej: Simon Cris. Kellan Mendoza. Tony Parker. Zebrane dowody: Wszelka ewidencja dowodowa zdobyta przez funkcjonariuszy policji: Znaczna ilość nielegalnych substancji, nagrania z radiowozów ukazujące oskarżonego podczas licznych ucieczek poruszając się kradzionym pojazdami, potencjalne przedmioty wspomagające kradzieże, metalowe przedmioty podobne do wytrychów w licznej ilości. Raporty funkcjonariuszy które wpłynęły do prokuratury. Reprezentanci stron: Margaret McQueen- mec. Diego Carlosa. Alex Hill - Prokurator reprezentujący State Court. Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 21.10.2019 Prokurator SASC Alex Hill.
 4. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/Stare Dane: Dylan McMoorePowód: Postać stworzona na potrzebę odegrania epizodycznej roli, pomysły na prowadzenie się wyczerpały, odegrane CK po akcji z policją (śmierć przez postrzelenie) prosiłbym o zwolnienie slota by mieć możliwość stworzenia nowej postaci.
 5. PlayboiRico

  Pochwała dla SASP

  Chciałbym pochwalić całą ekipę za fajne podejście do pracy, konsekwencję w tym co robicie i pomocną dłoń którą wyciągacie do obywateli. Każdego dnia sprawiacie że miasto staje się spokojniejsze, przestępczość jest zerowa a ludzie są szczęśliwi. Policja stanowa zawsze gotowa!
 6. PlayboiRico

  Benny's Challenge #1

  Rahim Bellarabi - Tailgater - PLEASE PIMP MY RIDE
 7. PlayboiRico

  complaints - COPS

  Torlay i dont really know what to say i quess we are not ready for the american style roleplay
 8. PlayboiRico

  US National Park Service

  @Psiryj Tu nie chodzi o organizacje narkotykowe i porwania. Pierwsza sprawa znajdziesz daną ilość osób która będzie biegała po Chumash i człowieka spotka raz w tygodniu? musisz patrzeć na to iż jest to tylko gra mamy na serwerze firmy ochroniarskie których RP jest fajne i mogą znaleźć sporo zajęć a i tak od paru miesięcy nie widać ich nie słychać a nadleśnictwo pomysł na plus ale pierwsze primo nie przejdzie po drugie aktywność pewnie byłaby zerowa a po trzecie nic nie wniosła by do rozgrywki ogólnej.
 9. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/ Stare Dane: Emiliano Chavez, Joshua Moses Powód: Emiliano należał do Vagosów po przyjęciu do SASP postać została zawieszona (uciekła z wyspy) Joshua był postacią epizodyczną niestety nie udało mi się jej w pełni wykorzystać chcę mieć wolne sloty w razie jakiegoś pomysłu Dzięki Bardzo!
 10. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/ Stare dane: Alvin Downson Powód: Pomysł na postać epizodyczną się wyczerpał chciałbym mieć wolnego slota.
 11. PlayboiRico

  [CV] Rahim Bellarabi (PlayboiRico)

  Curriculum Vitae Dane osobowe: Imię i Nazwisko: Rahim Bellarabi Data urodzenia: 02.10.1993 Miejsce urodzenia: Ankara - Turcja. Stan cywilny: Wolny Telefon kontaktowy: 165-13 Wykształcenie: - KOC University - Istambuł (Turcja) (pełne) - Okan University - Wydział Lekarski Doświadczenie: - Nauka i staż w szpitalu głównym (Ankara) - 6 miesięczna służba medyczna w szpitalu miejskim LS Pillbox Hill (Lekarz Specjalista) - Odbyta obowiązkowa służba wojskowa + 2 letnia służba ochotnicza - Szkolenia taktyczne, strzeleckie i psychologiczne. Języki: - J. Angielski - Płynny - J. Turecki - Ojczysty - J. Polski - Płynny Kwalifikacje: Prawo jazdy 3 kategorie. A,B,C Licencja na broń krótką Licencja Psychologa Licencja pilota smigłowca. Dodatkowe informacje: -Sprawność fizyczna -Wysoko rozwinięta pierwsza pomoc - Niebanalne prowadzenie pojazdów - Przystosowanie do nerwowych i stresowych sytuacji. - Determinacja i doświadczenie w pracy grupowej. OOC: Mam na imię Piotrek, mam 21 lat na V-lifie gram już prawie 8 miesięcy. Chciałem dołączyć do zespołu SASP już dawno lecz padło na służbę medyczną. Po upgradzie komputera mogę nareszcie zdecydować się na służby porządkowe. Chciałbym nabyć doświadczenia od starszych doświadczonych kolegów w doświadczonym zespole. Podoba mi się też samo podejście do pracy chciałbym spróbować swoich sił i zostać tu jak najdłużej. Specyfikacje komputera: i5 6400 16GB Ram DDR4 GTX 1050ti Discord: #5322 PlayboiRico - Rahim Bellarabi
 12. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Profil Steam - https://steamcommunity.com/id/alvarojebako Dane Postaci - Etienne Descroux Powód - Pierwotny pomysł na postać okazał się kompletną klapą chciałbym pomyśleć nad czymś nowym.
 13. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198858584268/ Dane postaci: Desmond Black Powód: Postać z gangu jest praktycznie niegrywalna, mam pomysł na coś nowego.
 14. PlayboiRico

  Wieczory Karakoke/Komediowe

  Jako że mamy rok szkolny, serwery nie tętnią już tak bardzo życiem jak w wakacje, dlatego dzisiaj siedząc tak na serwerze pomyślałem że największy ruch będzie w weekendy, dlatego wpadłem na pomysł stworzenia jakiegoś klubu karaoke, lub dodanie go po prostu jako np "sobotni" event dla rozluźnienia się, pośpiewania pośmiania, może jakiś wieczór komedii? na pewno znajdziemy na serwerze "komików" jak i pajaców można np od wszystkich zebrać jakieś grosze i rozdać jako nagrodę a ludzie na serwerze na pewno by się rozluźnili idzie spotkać nowe osoby które dopiero zaczynają przygodę z RP i nie są tak pewne siebie a podczas takiego wieczoru mogą pogadać pośmiać się i może bardziej otworzyć na ludzi wydaje mi się że nie trzeba nawet tworzyć nic specjalnego tylko rzucić informacją o danym evencie w jakimś klubie i tam to "odtworzyć" chociaż na próbę chętnie usłysze wasze opinie co o tym myślicie .
 15. PlayboiRico

  Nowe narkotyki na wyspie

  Nie wiem czy ktoś pisał już o tym pewnie tak, czemu na wyspie mamy tylko dwa rodzaje narkotyków? ziele i koks, fajnie byłoby mieć różnorodność może heroina/amfetamina?
×
×
 • Create New...