Jump to content

PlayboiRico

SASP Member
 • Content Count

  51
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  3

PlayboiRico last won the day on October 11 2019

PlayboiRico had the most liked content!

Community Reputation

32 Excellent

About PlayboiRico

 • Birthday 10/02/1998

Recent Profile Visitors

704 profile views
 1. PlayboiRico

  [CV] Price Costello

  #Murem_Za_Vavixem
 2. PlayboiRico

  Gabinet weterynarii

  Imię i nazwisko: Rahim Bellarabi Numer telefonu: 16363 Cel wizyty: profilaktyka Preferowany termin wizyty: 18.07.2020r.
 3. PlayboiRico

  Gabinet weterynarii

  Imię i nazwisko: Rahim Bellarabi Numer telefonu: 16363 Cel wizyty: profilaktyka Preferowany termin wizyty: 14.06.2020r.
 4. PlayboiRico

  Skarga na The Lost

  Od strony technicznej kompletnie mam wyjebane jajca na cały temat, lecz zauważam tendencja do dopierdalania się do ludzi poprzez pryzmat odegranej akcji na niekorzyść strony... pierwsza sprawa w sumie tutaj bardziej do Armeńców czy tam Cyganów. Jeździcie po mieście odpalacie muzyczkę spoko bawcie się ale wytykając swoje błędy postarajcie zweryfikować siebie, non stop napierdalacie na looc "XDDDDD' i to nie jest rare sytuacja tylko tak jest non stop, fajnie się z wami gra ale z czasem na prawdę jest to wkurwiające... na klipie również widać jak wychodzicie z roli. Losci mają taki klimat a nie inny równie dobrze mogli was wyruchać w dupsko bo taki jest roleplay zamiast pisać absurdalne skargi wystarczyłoby odegrać jakąś akcję odwetową, chłopaki równie dobrze mogliby was rozjebać tam full ekipą choć i tak zdecydowali się rozegrać to w miarę fair... czy skarga słuszna akcja imo powinna pójść w niepamięć a w głowie powinny zostać tylko i wyłącznie refleksje na przyszłość. Pozdrawiam naczelny mustwiny SASP - Pjoter
 5. Wnoszę o dołączenie do sprawy następujących dowodów - Nagrania z monitoringu znajdującego się nieopodal miejsca zdarzenia. Prosiłbym o dopisanie również Pana Janusha Oldmana jako świadka. -Narkotyki znalezione podczas głębszego przeszukania rzeczy osobistych denatki Prokurator Alex Hill 05.06.2020
 6. Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie dożywotniego pozbawienia wolności i zorganizowanie rozprawy jawnej z udziałem niezależnego sędziego Powód: San Andreas State Court / Prokurator Alex Hill Pozwany: Lamar Flores / Wraz z wyznaczonym przez siebie adwokatem Stan faktyczny: Dnia 02.06.2020 jednostka Charlie 14 udała się na ulicę Mutiny Road z w powodu zgłoszeń o handlu narkotykami. Po krótkim przeczesaniu terenu zostały znaleziony zwłoki młodej kobiety. Została zastrzelona prawdopodobnie z broni 9mm leżącej nieopodal. Broń znajdująca się obok miejsca zbrodni została zabezpieczona jako dowód. Funkcjonariusz na miejscu zbrodni, zauważył pasującego do opisu mężczyznę, który na widok policjanta zaczął uciekać w stronę Little Seoul. Monitoring miejski z okolicy zostanie dostarczony w ciągu 2-3 dni. Jeden przechodzień znajdujący się w okolicy widział czarnoskórego mężczyznę uciekającego z miejsca zdarzenia, zdążył mu zrobić zdjęcie - również zamieszczone w dowodach. Nieopodal ofiary znaleziono również świeżo dopalony papieros, na którym prawdopodobnie znajdziemy materiał genetyczny należący do sprawcy. Według wstępnych ustaleń, głównym podejrzanym jest czarnoskóry mężczyzna Lamar Flores. Dowody: - Pistolet 9mm znajdujący się nieopodal ofiary - Zdjęcie wykonane przez świadka przedstawiającego uciekającego Pana Lamara Floresa - Papieros z materiałem genetycznym - Zeznania funkcjonariusza State Police Jacoba McGilla Do dołączonych dowodów, dołączam również zdjęcia monitoringu z okolic miejsca zdarzenia. Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie jak najszybszym dla obydwu stron.
 7. PlayboiRico

  Poradnia psychologiczno-psychiatryczna

  Imię i nazwisko: Rahim Bellarabi Numer telefonu: 16363 Cel wizyty: testy psychologiczne Wybrany psycholog:-- Preferowany termin wizyty: 27-02
 8. PlayboiRico

  [Propozycja] Narkotyki

  Według mnie powrót do starego systemu związanego z narkotykami będzie najlepszym rozwiązaniem... gangi wyruszą znowu na łowy, niedzielny gość który lubi pogrindować kokę pogrinduję sobie bez problemu ale będzie wystawiony na działanie gangów, miejscówki znów będą miejscami walk. SASP sam w sobie też zacznie działać wydaje mi się ze wszyscy trochę z tego dostaniemy.
 9. PlayboiRico

  [Propozycja] Narkotyki

  Bierz pod uwagę że jazda na tirze i na kurierce wiąże się z wyścigową jazdą (na tirze jest to mniej wychwytywane bo zazwyczaj śmiga się po autostradach) na kurierze jedno wyłapanie potrafi kosztować od 250$ do nawet 1k$+ mandatu więc ryzyko też jest a jeden mandat po 1 godzinnym grindowaniu może Ci stopić zarobek o 50%
 10. PlayboiRico

  Pomoc w FiveM

  Mnie znacznie pomogło bo sam miałem 8 ramu i prowadzenie pojazdów było niemożliwe przy 16gb wszystko smiga jak powinno
 11. Wnoszę do departamentu karnego San Andreas State Court o otwarcie przewodu sądowego w sprawie orzeczenia kary śmierci pozwanego i zorganizowanie rozprawy jawnej z udziałem niezależnego sędziego Powód (wnioskodawca): Prokuratura San Andreas State Court reprezentowana przez - Alexa Hilla Pozwany: Diego Carlos. Stan Faktyczny (opisany możliwie jak najtreściwiej): Pan Carlos dopuścił się złamania prawa niejednokrotnie włączając w to złamanie zwolnienia warunkowego, analizując raporty funkcjonariuszy State Police możemy zauważyć iż jakakolwiek kara pozbawienia wolności nie robi wrażenia na oskarżonym. Tuż po pierwszym osadzenia za brawurową jazdę operowaniem skradzionym pojazdem i brakiem licencji na operowaniem jakimkolwiek pojazdem mechanicznym włączając posiadanie nielegalnych substancji, mężczyzna trafił do aresztu z tymi samymi zarzutami, po zwolnieniu warunkowym i niespełna kilku godzin po opuszczeniu komisariatu został przyłapany w tej samej sytuacji. Stawiając opór i składając fałszywe zeznania. Roszczenia stron: Prokuratura wnosi o nakaz aresztowania do czasu rozpoczęcia rozprawy jak i również o orzeczenie kary śmierci. Świadkowie: Funkcjonariusze Policji Stanowej: Simon Cris. Kellan Mendoza. Tony Parker. Zebrane dowody: Wszelka ewidencja dowodowa zdobyta przez funkcjonariuszy policji: Znaczna ilość nielegalnych substancji, nagrania z radiowozów ukazujące oskarżonego podczas licznych ucieczek poruszając się kradzionym pojazdami, potencjalne przedmioty wspomagające kradzieże, metalowe przedmioty podobne do wytrychów w licznej ilości. Raporty funkcjonariuszy które wpłynęły do prokuratury. Reprezentanci stron: Margaret McQueen- mec. Diego Carlosa. Alex Hill - Prokurator reprezentujący State Court. Wnoszę o zorganizowanie rozprawy w miejscu i terminie dogodnym dla obydwu stron, a także świadków i biegłych. 21.10.2019 Prokurator SASC Alex Hill.
 12. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/Stare Dane: Dylan McMoorePowód: Postać stworzona na potrzebę odegrania epizodycznej roli, pomysły na prowadzenie się wyczerpały, odegrane CK po akcji z policją (śmierć przez postrzelenie) prosiłbym o zwolnienie slota by mieć możliwość stworzenia nowej postaci.
 13. PlayboiRico

  Pochwała dla SASP

  Chciałbym pochwalić całą ekipę za fajne podejście do pracy, konsekwencję w tym co robicie i pomocną dłoń którą wyciągacie do obywateli. Każdego dnia sprawiacie że miasto staje się spokojniejsze, przestępczość jest zerowa a ludzie są szczęśliwi. Policja stanowa zawsze gotowa!
 14. PlayboiRico

  complaints - COPS

  Torlay i dont really know what to say i quess we are not ready for the american style roleplay
 15. PlayboiRico

  US National Park Service

  @Psiryj Tu nie chodzi o organizacje narkotykowe i porwania. Pierwsza sprawa znajdziesz daną ilość osób która będzie biegała po Chumash i człowieka spotka raz w tygodniu? musisz patrzeć na to iż jest to tylko gra mamy na serwerze firmy ochroniarskie których RP jest fajne i mogą znaleźć sporo zajęć a i tak od paru miesięcy nie widać ich nie słychać a nadleśnictwo pomysł na plus ale pierwsze primo nie przejdzie po drugie aktywność pewnie byłaby zerowa a po trzecie nic nie wniosła by do rozgrywki ogólnej.
×
×
 • Create New...