Jump to content

PlayboiRico

SASP Member
 • Content Count

  33
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  3

PlayboiRico last won the day on October 11

PlayboiRico had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About PlayboiRico

 • Birthday 10/02/1998

Recent Profile Visitors

392 profile views
 1. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/Stare Dane: Dylan McMoorePowód: Postać stworzona na potrzebę odegrania epizodycznej roli, pomysły na prowadzenie się wyczerpały, odegrane CK po akcji z policją (śmierć przez postrzelenie) prosiłbym o zwolnienie slota by mieć możliwość stworzenia nowej postaci.
 2. PlayboiRico

  Pochwała dla SASP

  Chciałbym pochwalić całą ekipę za fajne podejście do pracy, konsekwencję w tym co robicie i pomocną dłoń którą wyciągacie do obywateli. Każdego dnia sprawiacie że miasto staje się spokojniejsze, przestępczość jest zerowa a ludzie są szczęśliwi. Policja stanowa zawsze gotowa!
 3. PlayboiRico

  Benny's Challenge #1

  Rahim Bellarabi - Tailgater - PLEASE PIMP MY RIDE
 4. PlayboiRico

  complaints - COPS

  Torlay i dont really know what to say i quess we are not ready for the american style roleplay
 5. PlayboiRico

  US National Park Service

  @Psiryj Tu nie chodzi o organizacje narkotykowe i porwania. Pierwsza sprawa znajdziesz daną ilość osób która będzie biegała po Chumash i człowieka spotka raz w tygodniu? musisz patrzeć na to iż jest to tylko gra mamy na serwerze firmy ochroniarskie których RP jest fajne i mogą znaleźć sporo zajęć a i tak od paru miesięcy nie widać ich nie słychać a nadleśnictwo pomysł na plus ale pierwsze primo nie przejdzie po drugie aktywność pewnie byłaby zerowa a po trzecie nic nie wniosła by do rozgrywki ogólnej.
 6. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Profil Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/ Stare Dane: Emiliano Chavez, Joshua Moses Powód: Emiliano należał do Vagosów po przyjęciu do SASP postać została zawieszona (uciekła z wyspy) Joshua był postacią epizodyczną niestety nie udało mi się jej w pełni wykorzystać chcę mieć wolne sloty w razie jakiegoś pomysłu Dzięki Bardzo!
 7. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/id/alvarojebako/ Stare dane: Alvin Downson Powód: Pomysł na postać epizodyczną się wyczerpał chciałbym mieć wolnego slota.
 8. PlayboiRico

  [CV] Rahim Bellarabi (PlayboiRico)

  Curriculum Vitae Dane osobowe: Imię i Nazwisko: Rahim Bellarabi Data urodzenia: 02.10.1993 Miejsce urodzenia: Ankara - Turcja. Stan cywilny: Wolny Telefon kontaktowy: 165-13 Wykształcenie: - KOC University - Istambuł (Turcja) (pełne) - Okan University - Wydział Lekarski Doświadczenie: - Nauka i staż w szpitalu głównym (Ankara) - 6 miesięczna służba medyczna w szpitalu miejskim LS Pillbox Hill (Lekarz Specjalista) - Odbyta obowiązkowa służba wojskowa + 2 letnia służba ochotnicza - Szkolenia taktyczne, strzeleckie i psychologiczne. Języki: - J. Angielski - Płynny - J. Turecki - Ojczysty - J. Polski - Płynny Kwalifikacje: Prawo jazdy 3 kategorie. A,B,C Licencja na broń krótką Licencja Psychologa Licencja pilota smigłowca. Dodatkowe informacje: -Sprawność fizyczna -Wysoko rozwinięta pierwsza pomoc - Niebanalne prowadzenie pojazdów - Przystosowanie do nerwowych i stresowych sytuacji. - Determinacja i doświadczenie w pracy grupowej. OOC: Mam na imię Piotrek, mam 21 lat na V-lifie gram już prawie 8 miesięcy. Chciałem dołączyć do zespołu SASP już dawno lecz padło na służbę medyczną. Po upgradzie komputera mogę nareszcie zdecydować się na służby porządkowe. Chciałbym nabyć doświadczenia od starszych doświadczonych kolegów w doświadczonym zespole. Podoba mi się też samo podejście do pracy chciałbym spróbować swoich sił i zostać tu jak najdłużej. Specyfikacje komputera: i5 6400 16GB Ram DDR4 GTX 1050ti Discord: #5322 PlayboiRico - Rahim Bellarabi
 9. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Profil Steam - https://steamcommunity.com/id/alvarojebako Dane Postaci - Etienne Descroux Powód - Pierwotny pomysł na postać okazał się kompletną klapą chciałbym pomyśleć nad czymś nowym.
 10. PlayboiRico

  [CK] PlayboiRico

  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198858584268/ Dane postaci: Desmond Black Powód: Postać z gangu jest praktycznie niegrywalna, mam pomysł na coś nowego.
 11. PlayboiRico

  Wieczory Karakoke/Komediowe

  Jako że mamy rok szkolny, serwery nie tętnią już tak bardzo życiem jak w wakacje, dlatego dzisiaj siedząc tak na serwerze pomyślałem że największy ruch będzie w weekendy, dlatego wpadłem na pomysł stworzenia jakiegoś klubu karaoke, lub dodanie go po prostu jako np "sobotni" event dla rozluźnienia się, pośpiewania pośmiania, może jakiś wieczór komedii? na pewno znajdziemy na serwerze "komików" jak i pajaców można np od wszystkich zebrać jakieś grosze i rozdać jako nagrodę a ludzie na serwerze na pewno by się rozluźnili idzie spotkać nowe osoby które dopiero zaczynają przygodę z RP i nie są tak pewne siebie a podczas takiego wieczoru mogą pogadać pośmiać się i może bardziej otworzyć na ludzi wydaje mi się że nie trzeba nawet tworzyć nic specjalnego tylko rzucić informacją o danym evencie w jakimś klubie i tam to "odtworzyć" chociaż na próbę chętnie usłysze wasze opinie co o tym myślicie .
 12. PlayboiRico

  Nowe narkotyki na wyspie

  Nie wiem czy ktoś pisał już o tym pewnie tak, czemu na wyspie mamy tylko dwa rodzaje narkotyków? ziele i koks, fajnie byłoby mieć różnorodność może heroina/amfetamina?
 13. PlayboiRico

  Prywatna firma taksówkarska

  Cześć, piszę z propozycją utworzenia "prywatnej" firmy taksówkarskiej. Na codzień jestem taksówkarzem i nuży mnie to że większość osob traktuje ta pracę, na odwal się po prostu są a wolałbym jednak aby osoby które chcą pracować na taryfie jak ja na dłużej miały jakąś więź i kontakty bo z tym ciężko większość ma w dupie tą prace, i wychodzę z prośbą o stworzenie takiej prywatnej firmy do której będą dołączać ludzie którzy wiążą swoją niedaleką przyszłość z tą pracą, to znaczy chciałbym jakieś stałe miejsca gdzie stoją taksówkarze, może inny kolor samochodów? z bazą może być ciężko ale byłoby spoko, mieć taką grupkę znajomych na serwerze z którymi moglibyśmy odgrywać z krwi i kości złotwę i i klepać konkurencję walczyć o klientów z innym itd jeśli byłaby możliwość zrobienia coś aby się odróźnić to już kwestia umowna, jak przejdzie to mam jakiś pomysł bo nie ukrywam jak tak latam po mieście i wczuwam się w taksówkarza to brakuje czegoś takiego.
×
×
 • Create New...