Jump to content

Marek0798

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

Community Reputation

9 Świeżak

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Marek0798

  [CK] Makler

  Steam: https://steamcommunity.com/id/tmarek999/Stare Dane: Klark MaklerPowód: Brak pomysłu na prowadzenie postaci. Postać zajmuje slota i nie wnosi nic do rozgrywki.
 2. Marek0798

  [CV] Klark Makler

  Informacje OOC : Imię: Marek Nick: PaleMaczane Discord: Makler#8943 Wiek: 19 Sprzęt: Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.19 GHz RAM: 16 GB DDR 4 NVIDIA GeForce GTX 1060 6 GB MSI Gaming
 3. Klark Makler i Ivan Molotowskij jako małpa cippa
 4. Marek0798

  [PODANIE] Klark Makler

  Podanie: Informacje IC Imię: Klark Nazwisko: Makler Wiek: 38 lat Miejsce urodzenia: Hempstead Miejsce zamieszkania: Los Santos Wykształcenie: Wyższa szkoła maklerska/Studia medyczne na kierunku Chirurgi /Szkółka policyjna licealna Doświadczenie: Taxówkarz w LS/Medyk SAMS na stopniu lekarza Umiejętności: Obsługa broni długiej i krótkiej/Prawo jazdy Kat B/Wyszkolenie związane z pilotowaniem śmigłowcem które przeszedłem podczas służby w SAMS Języki: Polski/Angielski/Rosyjski Zainteresowania: Militaria/Sport/Moto Sport Dlaczego ja: Od zawsze interesowałem się prawem i chciałem pomagać ludziom. Uzyskanie tej pracy pomogło by mi rozwijać moje zainteresowanie a także pomogło by mi się spełnić. Informacje OOC Imię: Marek Wiek: 18 lat Spędzam sporo czasu na grę na v-life i na pewno będę spędzał go coraz więcej gdyż kończę właśnie szkołę,
 5. Marek0798

  UnBan

  Popieram. Osoby które zostały zbanowane starały się jak najlepiej urozmaicić nam rozgrywkę rozkręcając lepsze czy gorsze akcje. Moim zdaniem powinny dostać drugą szanse bo w tym momencie na serwerze bez nich nic się nie dzieje i tak będzie jeśli oni nie wrócą.
 6. Imię: Marek Dane osobowe w grze ; Klark Makler (Murzyn) Wiek; 38 lat skończone szkoły i kursy; Skończona Polska wyższa szkoła maklerska w Warszawie i studia medyczne na kierunku Chirurgi w Płocku Pracowałem: Moją pierwszą zajęciem na wyspie była szoferka i jazda na taxi. Skończyłem także praktyki medyczne u (Magika) Dlaczego chce być medykiem : Od zawsze chciałem pomagać ludziom. Lecz moja historia w Polsce potoczyła się inaczej. Teraz gdy mam do tego okazję chciałbym zająć się tym na pełen etat.
×
×
 • Create New...