Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Szukaj wyniki które...
Znajdź wyniki w...

Matus

SASP Leader

4

Śledzący

176

Zawartość

Country

Genre

Zodiac

Ostatni odwiedzający

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Włącz
 1. Dziwne jest to że w całym stanie przebywa 32 osoby. Dlatego role są uniwersalne i nie ma sensu delegować ludzi do zajmowania się docelowo takimi pierdołami.
 2. Matus

  Praca poławiacza pereł

  Fajny powód do zagospodarowania czasu wolnego
 3. Dobrze wiedzieć, że ktoś chce mnie wkręcić w swoją akcję RP, bez mojej wiedzy, ale tego można było się spodziewać po kimś kto oczekuje uwagi i politowania. Profesjonalna postawa mija się z tym, że ktoś tak bardzo postarał się o proces bez konsultacji z drugą stroną...która akurat ma co robić w tym terminie, ma swoje życie i akurat ma plany na cały weekend. Ale spoko, skoro nikt nie przewidział poinformowania mnie o tym nie czuję się zobowiązany do brania w tym udziału Powodzonka.
 4. Matus

  Niebieskie tło w menu

  usuń cache z folderu fivem
 5. Teraz zaczynasz pisać z sensem. Twoja wypowiedz przypomniała mi, że miałem kiedyś sprawdzić ciężarówkę elektryka, która ma podnoszony kosz. Oryginalnie nie działa w grze, ale przed chwilą udało mi się uruchomić to, dzięki czemu można odnosić ludzi na nim. Tu uwierz mi, że lepsze nic niż to. Dosłownie. Rozumiem, że dla ciebie to jest metoda prób i błędów, dla nas również i to pewnie dlatego, że od dawna robię tak samo, ale to się najzwyczajniej w świecie nie sprawdza. Wystarczy posiedzieć trochę dłużej, że potencjalny człowiek ma pretensje, że śmiesz rozmawiać z nim na podstawie jego przejechania przez czerwone światło. To nie jest jeden przypadek, tylko przypadłość polskiej sceny rp, którą nie da się zmienić zwykłym banem czy regulaminem. Oczekujesz od człowieka, żeby stał w budce i nie robił zbyt wiele, czyli teoretycznie rp, praktycznie łatwy zarobek. Skoro nie ma być zarobkiem, to nie może być bardziej opłacalne niż rozwożenie pizzy. Jeżeli nie ma być opłacalne bardziej niż aktywna praca to równie dobrze możesz tam stać i robić swoje jako praca w tle, czyli wymyślona.
 6. Matus

  Zakładnicy, okupy...

  To jak już dogadałeś się z pozostałymi członkami organizacji to dlaczego jeszcze nam chcesz urozmaicać życie? Nasze jest już nad wyraz urozmaicone na naszą ilość ludzi.
 7. Matus

  Zakładnicy, okupy...

  Policja nie płaciła i nie będzie płacić za okupy. Było już wałkowane wiele razy. Nie istotne czy ktoś ma gadane, czy komuś to coś urozmalici to i policja powinna być jedyną frakcją, w której cywil nie powinien wiedzieć korzyści patrząc na nią finansowo. Ani miasto, ani urząd miasta nie wyłoży kasy na nikogo, bo nie ma w tym interesu, a policja sama w sobie nie dostaje budżetu na okupy, bo to by otwierało kolejną bramkę zarobkową. Uprowadź sobie kogoś z konkurencyjnego gangu i wymuś okup. Życzę powodzenia
 8. Dobry temat. W końcu ktoś zwrócił uwagę na kilka ważnych rzeczy. Ja jeszcze dodam do tego, że przydałyby się propozycje, które nie mają nic wspólnego z ulepszeniem/urozmaiceniem pracy policji nawet jako firma trzecia. Co do śmieciarza - był taki pomysł i nadal w sumie gdzieś tam na tyłach głowy jest. Mechanika dość prosta. Bierzesz śmieciarkę i jedziesz pod wskazany adres, aby zabrać worek i wrzucić na tył. Aby praca była realna wpadłem na pomysł, że skoro jest możliwość wykorzystania opcji dni tygodnia, to śmieciarze mogliby odwiedzać konkretną dzielnicę w konkretny dzień. Mniejszy obszar eksponuje pewien powtarzalny minus, bo z czasem pracownicy zauważą, że bez sensu jest zbierać śmieci z jednej ulicy, żeby pojechać do następnego celu, który jest kilka ulic dalej, aby trzecim celem był znowu śmietnik w pierwszej lokacji. Ok, więc dlaczego nie zrobić drogi i robić punkt po punkcie? Odwiedzam te śmietniki i zauważam jeszcze większy problem - żeby obskoczyć śmietniki muszę ciągle wsiadać i wysiadać z ciężarówki i przeparkowywać ją co kilka metrów bo nie wiem czy gorsze jest to, czy bieganie od ciężarówki do śmietników w powiększających się odległościach. Efekt taki, że teoretycznie fajna praca z ciekawym rozwiązaniem robi się bardzo wkurzająca już na pierwszym zleceniu. Co innego jakby w zbieraniu pomagała nam druga osoba, jako kierowca, ale to by się nie opłacało, aby ktoś pomagał za część stawki. Powiększyć wypłatę? Nie, bo wtedy opłacalne będzie to bieganie samemu, a jeszcze do tego bardziej opłacalne niż inne prace...bo nikt nie wpadnie nawet na to że wypłata jest wyższa, aby robić ją w dwie osoby. Praca dozorcy i sklepikarza - czyli stanie i czekanie, aż kto przyjdzie. Tak, mi też się wydawało, że np. SAMS będzie lepiej traktowane przez społeczność niż to widzę, tymczasem ich rola najczęściej ogranicza się do podniesz i spierdalaj. Podobnie LSCM - napraw pan bo mam akcje, zapłacę więcej. I spierdalaj. Oni chociaż mogą jeździć do wezwań, a jaką alternatywę ma taki sklepilarz? Pomijając pewnie fakt, że byłby bardzo łatwym celem do napadu w większości wypadków i osobiście waliłbym w czapkę taki interes, że mam być świadomym zakładnikiem na serwerze przez całą karierę sprzedawcy w 24/7 (tak się nazywa sklep). Jakieś dalsze propozycje?
 9. Wchodzenie do środka to nie chodzenie na posesje przecież
 10. To, że cię zastrzelili pod mechanikiem to nie jest DM, musiałbyś dokładnie napisać krok po kroku jak doszło do uboju.
 11. To zwieksz głośność, wyjdź i znów wejdź i ścisz
 12. Oto komenda: /wejdzdoustawienaudiowgrzeizmniejszglosnoscdozeraapotemzapiszwychodzaczmenu nie ma za co o/

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Włącz
×