Jump to content

Cieszkos

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Days Won

  3

Cieszkos last won the day on December 19 2019

Cieszkos had the most liked content!

Community Reputation

22 Excellent

Recent Profile Visitors

1,143 profile views
 1. Cieszkos

  UB DISCORD

  SteamID: 76561198179571435Nick Discord: Cieszkos''#8449 Nick OOC: CieszkosDane IC: Daniel RichardsSerwer: DiscordNick Admina: Niemam pojęcia. (jeżeli go znasz)Data: Ciężko mi stwierdzić, ponieważ nie używałem discorda i dopiero dziś zauważyłem. (najdokładniej jak można)Powód bana: Ciężko jest mi stwierdzić. (jeśli go znasz)Opis sytuacji: Nie mam pojęcia, patrzyłem na listę serwerów na discord i brakowało mi "v-life", próbuje dołączyć i jest napisane, że dostałem bana. Coś od siebie: Na serwerze jestem od 2017r i nigdy nie zostałem ukarany przez administrację. Ciężko jest mi stwierdzić dlaczego administracja tak postąpiła. Jeżeli ktoś wytłumaczy mi dlaczego tak zostało postąpione to oczywiście ukaże skruchę i przeprosze. Link: - Dowody: -
 2. Mam prośbę o zmianę nicku na forum. Obecny nick: danielgames13 Nowy nick: Cieszkos
 3. Cieszkos

  [Propozycja] Kajdanki

  Wychodzę z propozycją, aby dodać kajdanki do sklepu z bronią lub sklepu z narzędziami. Myślę, że takie kajdanki dla cywili mogłyby dużo wnieść do odgrywania porwań, ponieważ niektórzy ludzie przy przeszukiwaniu nawet potrafią kłamać na ''/do'' co mają przy sobie a tak to byśmy mogli patrzeć oraz zabierać te rzeczy. Zapraszam do komentowania tego poniżej.
 4. Cieszkos

  Daniel Richards

  Daniel Richards
 5. Cieszkos

  UnBan

  Moim zdaniem powinni dostać UB. Gdyby nie oni to na tym serwerze nic by się nie działo. Jak oni dostali Bana to na serwerze znajduje się tylko 9 osób , z tego 3 medyków oraz 1 policjant. Od kiedy WL jest włączone to policja w ogóle nie wchodzi na serwer bo nie mają co robić , a dzięki im miała co do roboty i się coś na serwerze działo.
 6. Cieszkos

  Korporacja Taksówek

  Oraz można zrobić radio dla taxi , każde wzięcie taxi oraz odstawianie będzie informowane przez pracowników na radiu , jeżeli taxi nie zostanie oddana to bedzie podana sprawa na policje lub nawet zwolnienie z pracy
 7. Cieszkos

  Korporacja Taksówek

  up
 8. Cieszkos

  [PROPOZYCJA] Sprzedawcy samochodów.

  Mnie się podoba
 9. Cieszkos

  Korporacja Taksówek

  Biznes plan Korporacji Taksówek Downtwown Cab Co.1.Rodzaj działalności gospodarczej:biznes plan zawiera projekt otwarcia Korporacji Taksówek Downtwown Cab Co. Będzie to miejsce, gdzie będzie można zatrudnić jako taksówkarz Korporacja będzie otwarty przez 6 dni w tygodniu:od poniedziałku do niedzieli: 6.00-24.002.Forma działalności gospodarczej:przedsiębiorstwo będzie narazie małą spółką. Być może w przyszłości działalność rozwinie się.3.Planowany czas rozpoczęcia działalności:10 stycznia 2018 roku 4.środki finansowe :Kapitał własny: działalność rozpocznę z współpracą z paroma firmami , które pomogą mi na pokrycie kosztów na początek działalności.Koszty:ZAKUP NIEZBĘDNEGO WYPOSAŻENIA Umeblowanie i podstawowe wyposażenie biurowe - 1033.26Zakupienie dużej ilości taksówek koszt około - 24.000$Suma - 25033.26LOKALwynajem lokalu-20m2 ? miesięczny koszt - 800 $remont lokalu, czyli farby, pędzle itp. - 600 $czynności formalno prawne - 1300 $opłaty za energie, gaz, wywóz śmieci, wodę - 300 $reklama , marketing - 2000 $RAZEM : - 9831,62$5.LokalizacjaLos Santos Tangerine St. Umiejscowienie wybrałem ze względu na sąsiedztwo przystanku autobusowego, brak konkurencji w pobliżu i bliskie sąsiedztwo osiedla mieszkaniowego 6.Struktura firmy :Właściciel firmy ? Daniel Richards7.Metody zarządzania firmą:wprowadzenie nowoczesnych metod pracy.zachowanie ciągłości harmonii pracy.8.Obszar działania:W obrębie dzielnicy. W przyszłości, przy rozwoju przedsiębiorstwa, można myśleć nad rozszerzeniem obszaru działania.9.Metody działania konkurencji :monitorowanie cen usług..10.Rodzaj i struktura firmy Downtown Cab Co..Przejazd 2km 150$ Przejazd 5km 250$Przejazd 10km 500$ PLNPremia którą bedą dostawali nasi pracownicy będzie wynosiła 300$ Daniel Richards.
 10. Cieszkos

  UNBAN

  Gościu pisze prawdę , kiedy dostał crasha wszedł na serwer wsiadł do samochodu i nagle dostał bana
 11. Cieszkos

  Ratownik Medyczny

  Wiem że napisałem podanie na Mechanika ale chciałbym się sprawdzić na Ratowniku Medycznym
 12. Cieszkos

  Bagażniki

  Witam ! Mam pomysł na używanie bagażnika ,w którym mogli byśmy przechowywać np :broń,kokaine,jedzenie itd.
 13. Cieszkos

  Agencja nieruchomości.

  Witam. Mam pomysł na agencje nieruchomości. Zajmowała by się ona sprzedażą garaży, mieszkań oraz ich wynajmem. Taką inwestycją zajmowała by się jedna zaufana osoba. Biuro by się znajdowało w wieżowcu Maze Banku. Wnętrze biura wyglądało by tak samo jak w GTA ONLINE. Myślę że to by fajnie się przyjęła na serwerze.
 14. Cieszkos

  Rozmowa przez telefon

  Da się tak zrobić oglądałem live z amerykanskiego serwera RP i tam normalnie rozmawiali
×
×
 • Create New...