Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/30/2020 in all areas

 1. 4 points
  Well, jeszcze miesiąc i tydzień do rocznicy
 2. 2 points
 3. 1 point
 4. 1 point
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198147889490/Stare dane: Adelina LowariPowód: Byłam na niej z godzinę grałam z ekipą bonza 2 lub 3 miesiące temu, ale mnie wku*wił i nie będę grać już tą postacią. Nie czuję odgrywania starszych postaci niż jestem sama, więc nie widzę celu ciągnięcia tej historii.
 5. 1 point
  Na dzisiejszym Community Meetingu doszliśmy do wniosku, pomysłu - rozwinięcia dwóch propozycji. 1. Roboczo system nazwany "cornerem". Spot lub ich parę, rozmieszczonych na mapie miejsc, w których sprzedaż narkotyku byłaby bezpieczniejsza i bardziej opłacalna. Jak miałoby to działać? Bardzo podobnie jak działa jedna z opcji kradzieży policjantów. Od jakiegoś na stale postawionego NPC lub zwykłego blipa jak jest z chop shopem dostawalibyśmy mniej lub bardziej przybliżoną lokalizacje AOE. Podczas prób sprzedaży w miejscu oznaczonym jako "corner/spot" policja ma mniejszy % szans na dostanie info oraz sama sprzedaż z tytułu sprzedaży właśnie w tamtym miejscu dawałaby więcej pieniędzy. Co wynika z takiego miejsca? Większą interakcja między samymi dillerami Większa interakcja między dillerami a innymi ludźmi *** Pojawienie się samych dillerów bo obecnie, zresztą sami wiecie - sprzedaż narkotyków kuleje i jest raczej czymś egzotycznym niż czymś co powinno w tak dużym mieście być na porządku dziennym. Kto by rywalizował w takim miejscu? Cywil vs cywil \ Cywil vs organizacje = No i nad tym wszystkim nasze kochane SASP. Org vs org / 2. System szacunu. Dosyć analogicznie do statystyk z siłowni osoba sprzedająca narkotyk zyskiwałaby statystykę "szacunu". Ponownie, jak miałoby to działać? Sprzedając narkotyki (tylko w chwili kiedy jest policja na serwerze) nasza postać zyskiwałaby punkty (%) szacunu. W zależności od wysokości tej statystyki osoba ta mogłaby sprzedawać częściej oraz za większe pieniądze. Na co to wpłynie? Na pewno na ponowne odżycie narkotyków na serwerze, pojawienie się osób, które będą częściej wybierane przez organizacje przestępcze bo będą miały wysoki współczynnik "szacunu" przez co będą sprawniej i szybciej obracać ich towarem. *** Dodatkową interakcją, o której mówią jest fakt "spożywania" narkotyków w celu zwiększenia energii. Ludzie obecnie mówią o tym, że energii brakuje, za wolno się ona odnawia. Wykorzystanie systemu jaki mają na NoPixelu w celu zbicia stresu czyli zajaranie zioła czy pójście na siłownie. Wtedy nareszcie na serwerze pojawiliby się realni ćpuni, pracoholicy którzy chodzili by i szukaliby towaru. No i tym samym narkotyk stałby się też czymś co nie byłoby tylko przedmiotem kupowanym na odsprzedaż lokalnym ale też na własny pożytek. Pomysłodawcy: @JesusPL @lvpedits
 6. 1 point
  Teraz CK robi się na discordzie
 7. 1 point
  WYROK W IMIENIU STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI Sąd stanowy po rozpoznaniu sprawy Thomsona Willsona orzeka iż: - uznaje Thomsona Willsona za winnego dokonania czynów opisanych aktach sprawy z dnia 16 czerwca, 19 czerwca, 22 czerwca oraz 16 lipca i skazuje go na karę śmierci przez rozstrzelanie. Sąd nie dopatrzył się okoliczności łagodzących wskazujących na możliwość resocjalizacji oskarżonego; w opinii sądu wykazuje on w swoim postępowaniu aspołeczne zachowania i w związku z powyższym osoba ta nie nadaje do dalszego współżycia obywatelskiego. W ocenie sądu podejrzany celowo i z premedytacją unikał stawienia się w prokuraturze będąc przekonany, że uniknie sprawiedliwości. Wyrok uprawomocnia się z chwilą jego ogłoszenia. - zwalnia oskarżonego od ponoszenia kosztów sądowych i obciąża nimi Skarb Państwa - zasądza upublicznienie wyroku w całości po zakończeniu rozprawy Robert Winchester Prezes SASC 03.08.2020
 8. 1 point
  Zapraszam Pana na rozmowę kwalifikacyjną w dniu 26.07.2020 w godzinach 19:00-20:00.
 9. 1 point
  Nikt z administracji nie wypowiedział się pod tym tematem. Czy temat Narkotyków jest w ogóle poddawany dyskusji? Jest to na tą chwilę ciekawy element RP, który się po prostu marnuje.
 10. 1 point
  Jak dla mnie fajny pomysł ale spoty powinny w danych ramach czasowych działać czyli np 22-3 pod klubami itp. Aby na spotach nie było mega grinderki. edit. I "szacunek" można by było wykorzystywać aby handlować w "lepszy" miejscach czy w klubie ale w blipie i było by to randomowo generowane i w takim blipie max 10g mógł byś sprzedać czy coś takie, ale kosztowało by to albo wejście do klubu albo łapówkę dla ochroniarza.
×
×
 • Create New...