Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/19/2019 in all areas

 1. 11 points
  Jesteś osobą kompetentną? Lubisz adrenaline? Lubisz pomagać innym osobom? To jest właśnie szansa dla Ciebie! San Andreas Fire Department otwiera rekrutację na stanowisko: Firefighter Wolnych etatów: 7 Osoba starając się o to stanowisko musi spełniać następujące warunki: Posiadać co najmniej wykształcenie średnie, Posiadać nieposzlakowaną opinię jako obywatela, Nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo. Posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach narażonych na stres, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować, Dawać rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, Założyć temat który w tytule będzie zawierać skrót [CV] Imię i Nazwisko Musi posiadać prawo jazdy kategorii : B, C Musi podchodzić do służby z zaangażowaniem w jego obowiazkach. Musi posiadać skończony kurs pierwszej pomocy. Służba w San Andreas Fire Department zapewnia: Ciekawą prace. Różnorodny system szkoleń. Zgrany zespół. Niezawodny system wynagrodzeń. Informacje OOC: Od kandydata wymagany jest mocniejszy sprzęt (komputer) mogący pociągnąć dynamiczne poruszanie się bez dużego spadku klatek. Osoby z dużym dystansem do siebie mile widziane Osoby z wykroczeniami w kartotece będą brane pod uwagę. W przypadku przyjęcia takiej osoby z organizacji przestępczej, postać strażaka będzie musiała znajdować się na drugiej (czystej) postaci. Zapraszamy również na nasz serwer Discord! Jest on dla wszystkich obywateli! San Andreas Fire Department Discord Wszystkie osoby chętne na przystąpienie do San Andreas Fire Department proszone są o wysłanie podania. Zawartość podania powinna zawierać informacje IC jak i OOC (Nowy temat). Wszytskim Kandydatom życzymy powodzenia! Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
 2. 10 points
  @Desperadooooo2 Odgrywanie z tobą to sama przyjemność niezależnie czy akurat zatrzymywałem Cię jako policjant , sprzedawałem wysoko procentowe trunki jako rolnik czy gnębiłem jako motocyklista w każdej sytuacji potrafiłeś się odnaleźć i dać z siebie roleplayowo 100% nie przenosząc przy okazji niczego poza grę co zdarza się w dzisiejszych czasach strasznie rzadko i zdecydowanie zasługuje na pochwałę! Dzięki za masę świetnych akcji które zapamiętam na długo!
 3. 8 points
 4. 8 points
  SteamID: https://steamcommunity.com/id/DarthSpawacz/ Nick Discord: RapaturePL#5396 Nick OOC: Rapature_PL Dane IC: Matthew Fletcher Serwer: Discord i Whitelist Nick Admina: Mintaz aka Mintaj ツ Data: 29.05.2019 ~17:30 Powód bana: Nie jestem pewien, wpierw użyłem zdania "W głowie" za co dostałem kicka, a następnie przezwałem Pana Mintaza od dzbanów na discordzie. Zgaduję że chodzi o to drugie. Opis sytuacji: Byłem zdenerwowany tym, że Pan Mintaz skickował mnie jak przesiadywałem w więzieniu. Powód kicka był "Użycie słowa W Głowie z OOC na IC"(czy coś w tym stylu), aczkolwiek Pan Mintaz nie zrozumiał, w jakim kontekście tego użyłem. Mianowicie powiedziałem do koleżanki w IC, cytuję: "Ty, kurwa. Zapomniałem! Coś mnie się pojebało w głowie.", co miało oznaczać, że moja postać kompletnie zakłopotała się pod natłokiem własnych myśli. Po całym zdarzeniu wszedłem natychmiastowo na Discorda i pod napływem emocji zwyzywałem Pana Mintaza od dzbanów. Coś od siebie: Z głębi swojego serca zostaje mi przeprosić Pana Mintaza za moje zachowanie, aczkolwiek jestem człowiekiem dość wybuchowym i poczułem jakąś nagłą chęć wyładowania się. Wiem, że Pan Mintaz jest najpewniej osobą bardziej wykształconą ode mnie i dużo bardziej opanowaną, dlatego zostaje mi wyłącznie przeprosić go i obiecać, że to był raz pierwszy i ostatni. Jeżeli dostanę następną szansę rzecz jasna. Link: Nie pisałem nic podobnego. Dowody: Jedyne co, a raczej kogo mogę podać jako dowód to Panią Sweet Kitty, która siedziała wtedy z Matthew'sem w więzieniu i rozmawiała z nim. Jeżeli sprawa dotyczy zwrotu "W głowie". Jeżeli ban dotyczy zwyzywania Pana Mintaza, nie posiadam żadnego innego dowodu od swojej ponadprzeciętnej głupoty.
 5. 5 points
  1. 2. Jest w trakcie zmian 3. Kilka razy nyli upominani o to żeby nie pisać poematóe na me i do tylko formuować zdania tak aby osiągnąć ten sam efekt, sam też nie lubię jak tyle piszą. A całkowicie nie może to zniknąć bo zacznie się rakowisko w klimacie "cyk zakładam ci knebelek" 4. Nie jest za długi. najpierw narzekasz że za szybko zarabia się na auta a potem że nie wytrzymasz do następnego dnia żeby je odebrać. 5. Wątpię żeby miało to miejsce, osoby które mają cokolwiek do powiedzenia mają z nami bezpośredni kontakt.
 6. 5 points
  SteamID: Nick Discord profile : Nick OOC : IC data: Server : Nick Admin : Description of the situation: Please unban, i do nothing wrong. focus on banning meta gamers and OOC warriors first. me be good unban plez
 7. 5 points
  Witajcie! W imieniu moim oraz moich pracowników, chcielibyśmy zaprosić wszystkich do naszej Remizy na Capital Boulvard o godzinie: 16:00 dnia 16.06.2017. Przygotowaliśmy dla was mały poczęstunek oraz pokazy związane z naszą pracą, gdzie będziecie mogli poznać nas, oraz czym się zajmujemy. Zapraszamy wszystkich serdecznie! Tutaj mały skrót z naszych ostatnich wyjazdów alarmowych: Przyjdź i przekonaj się sam! Będzie również możliwość zobaczenia naszych pojazdów służbowych, sprzętu oraz naszej całej jednostki!
 8. 5 points
 9. 4 points
  KONKURS! Zapraszamy wszystkie osoby chcące wziąć udział w konkursie na najbardziej kreatywne zdjęcie wraz ze swoim niespotykanym autem (osoba musi być na zdjęciu)! Zdjęcia muszą być wykonane edytorem Rockstar! Zdjęcia wstawiamy poniżej w poście. Co będzie ocenianie? -pomysłowość zdjęcia -niespotykane/kreatywnie zmodyfikowane auto Zapraszam do wzięcia udziału i Powodzenia ! 1. miejsce - 200.000$ 2. miejsce - 150.000$ 3.miejsce - 75.000$ Konkurs trwa do 19.06.2019r.
 10. 4 points
  Warsztat WELLS&MORRIS ma ogromną przyjemność poinformować wszystkich miłośników i właścicieli motocykli Chopper oraz samochodów Muscle o zlocie tychże wspaniałych maszyn, który odbędzie się w niedzielę 16/06/19 o godzinie 18:00 czasu globalnego na parkingu przy Vinewood Bowl. Honorowym sponsorem jest: Telewizja Black & White Chęć udziału prosimy zgłaszać u głównego mechanika Marcusa Marksa pod numerem telefonu 24273 lub na E-mail: @Marcus Marks - Mav#7511 oraz proszę się zapisać pod tym ogłoszeniem (Imię, Nazwisko, Marka pojazdu zgłaszanego na zlot, numer telefonu). Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Przewidujemy liczne atrakcje takie jak: Możliwość zaprezentowania swojego pojazdu całemu miastu Przejażdżki samochodami i motocyklami (za zgodą właścicieli) Parada motocyklowa/samochodowa (pod eskortą LSPD) Konkurs na najfajniejszy Chopper i samochód Muscle (pula nagród na ten moment wynosi $40 000) Dodatkowo każdy właściciel pojazdu który weźmie udział w zlocie otrzyma karnet na darmową naprawę pojazdu w naszym warsztacie. Dodatkowe szczegóły wydarzenia zostaną podane bliżej terminu. Serdecznie zapraszamy.
 11. 4 points
  Imie (ooc): Michał NIck: Cz4rt3k Wiek: 20 Sprzęt Intel(R) Core(TM) i5-6500 CPU @ 3.20GHz 3.19GHz RAM: 16gb NVIDIA GeForce GTX 1060 3GB Stałe 60 fpsów przy pełnym serwerze, pościgi bez najmniejszego problemu
 12. 4 points
  Moją propozycją jest zmienienie działania albo organizacji "biznesu" Premium Deluxe Motorsport. Z całym szacunkiem do chłopaków ale na wyspie ich po prostu niema. Ludzie cały czas pytają o jakiegokolwiek pracownika salonu i zero odzewu. Chłopaki jak już wchodzą na serwer to są chwilę i znowu przerwa na 3/4 dni, mimo tego, że jestem codziennie na serwerze od zeszłej soboty i siedzę od 21 do samej nocy, nie udało mi się jeszcze nikogo złapać. Z tym samym problemem boryka się więcej graczy. Z całym szacunkiem do chłopaków, którzy to prowadzą ale chyba czas coś zmienić. Nie wiem jak wygląda wasza sytuacja wewnętrzna - czy macie problemy z odbiorem samochodów, nie chce wam się wchodzić itp - poprawicie mnie w komentarzach, ale jak dla mnie biznes ten w takim stanie jakim teraz jest mógłby zmienić swoje funkcjonowanie na zasadzie siłowni - jeśli jest sprzedawca to jest taniej, jeśli niema to jest drożej. Ten system pozwala funkcjonować siłowni cały czas 24/7 a w przypadku PDM to niestety leży. Próbowałem się kontaktować z właścicielem czy jest jakakolwiek możliwość pracy w salonie (2 moich znajomych też pytało) - do tej pory nie dostaliśmy odzewu. Niema zakładki na forum apropo PDM nigdzie, ani w biznesach ani w organizacjach więc też nie wiadomo gdzie się odnosić apropo czegokolwiek a właściciel na discordzie nie odpisuje. Po tym całym wywodzie propozycja jest prosta: albo zatrudnijcie nowych adeptów sprzedaży samochodów albo "zautomatyzujcie" swój biznes.
 13. 4 points
  Jeśli macie problem z mapa jak na załączonym obrazku tutaj: Wystarczy, że wrzucicie plik z załącznika tutaj: citizen > common > data > ui Jeśli nadal nie będzie wam działać, zainstaujcie na nowo FiveM i powtórzcie krok z poradnika. mapzoomdata.meta
 14. 4 points
  podanie_Floki.pdf
 15. 3 points
  Sprzęt: • Procesor: AMD FX-8300 3.3GHz - 4.2GHz (Turbo) • RAM: 16GB • Grafika: Geforce GTX 760 PALIT Komputer w trakcie renowacji/wymiany... Aktualnie bez problemu radzę sobie z grą na serwerze.
 16. 3 points
  Chciałbym na początku jeszcze raz podziękować panu Leszczowi(tak kazał na siebie mówić) za wzorowe wypełnianie obowiązków na służbie. Mam nadzieję, że takich jak pan, Panie Pablito jest o wiele więcej w tym mieście . Gdyby nie tak szybka reakcja nie wiem co by ten złoczyńca zrobił ze mną! Pozdrawiam Lukas Maran
 17. 3 points
  Just want to say i have been recently loving the RP with the guys from Purple gang, We have lots of plans together to make the criminal world alot mroe realistic like IRL. Gonna be some good times ahead Also really enjoy the RP from the folks at Tattoo shop. Always great details in thier work. one of the best run businesses in the city Hope to meet even more people soon.
 18. 3 points
  Kogo?: Victoria McRosseKto?: Josue MalavaDlaczego?: Zaczęło się od bezpodstawnych oskarżeń o kradzież limuzyny i rzekomej zawartości bagażnika ( spora ilość zioła ). Następnie Victoria zaczęła nastawiać przeciwko Josue osoby z którymi dogadywał się bardzo dobrze. Wyzwiska, odmawianie obsługi w LSCM ( Victoria to mechanik ) . Po tym jak Josue napisał swoją opinię /og LSCM nie róbcie żadnych tuningów u Victorii McRosse, czekajcie na innych mechaników. Następnie został odwalony przez ballasów, a po czasie przez Lostów. Jest krytykowany na mechaniku, pomimo tego, że chciał się pogodzić z Victorią. Lecz ona to olała, a Josue wpadł w taki szał, że nie zawaha się odebrać jej zycia...Jak?: Victoria zostanie porwana, następnie przetransportowana pojazdem nie wzbudzającym podejrzeń we wcześniej ustalone miejsce. Gdy osoby transportujące ofiarę dotrą na miejsce zacznie się rzeź, ofiarze zostanie odcięty język ( odniesienie do kłamstw rozpowiadanych na temat oprawcy ), zostanie pobita baseballem ( odniesienie do pobicia oprawcy przez ballasów przy użyciu baseballa ), zostanie podtopiona benzyną ( oprawca został podtopiony przez lostów ), następnie otrzyma liczne uderzenia w ciało które na końcu zostanie podpalone i po wszystkim wrzucone do wody, w miejscu w którym rozłoży się tak, że zostanę po ofierze same kości.Co potem?: Josue zaszyje się gdzieś daleko od miasta, będzie udawał, że jego to nie dotyczy i tym samym odsunie od siebie podejrzenia, mając alibi i dowody, że w tym czasie robił co innego ( jeżeli w ogóle ktokolwiek go oskarży o to )
 19. 3 points
 20. 3 points
  Eric Whitford
 21. 3 points
  Bobby MacTavish LOST MC
 22. 3 points
  https://imgur.com/a/DFTjXTg - Bradley Johnson
 23. 3 points
  Osoby, które w niedzielę rozpoczynają akademię SAFD zostają skierowane na testy psychologiczne w dwóch terminach tj; 31/05/2019 (piątek) godzina 19:00 01/06/2019 (sobota) godzina 20:00 Testy zostaną przeprowadzone w gabinecie, którego adres znajdą Państwo powyżej, proszę zjawić się kwadrans przed rozpoczęciem testów. W ramach współpracy z SAFD testy będą darmowe. W razie pytań proszę kontaktować się ze mną telefonicznie pod nr 34852. Astrid Ingvaldsen
 24. 3 points
  Serwer: Discord Nick Admina: Mintaz/Mintaj ;c Data: 15.05.2019 Powód bana: " bo jesteś idiotą " Opis sytuacji: Dostałem range dzban po tym jak ładnie obraziłem FiveM że są idiotami że dodaja muzyke do menu i przez ta sa cashe, lecz nie napisałem tego raz tylko 2 razy no i rozumiem Coś od siebie: Przytaczam: Jesteś dzbanem. Tak, pogódź się z tym. Twój iloraz inteligencji prawdopodobnie można wyrazić dwoma cyframi i przecinkiem. Nie ma w tym nic złego, ale staramy się utrzymać jakiś poziom, więc musimy się pozbywac jednostek wyjątkowych. "Staramy się" to dobre określenie bo wiadomo jak jest. Pewnie wjechałeś samochodem przez drzwi komisariatu, albo kopanie aut na parkingu zajmowało Ci większość czasu lub po prostu Twoim życiowym celem było zebrać je wszystkie. Jeżeli zrobiłeś coś z powyższych lub rzeczy w tym rodzaju to właśnie dlatego dostałeś bana. Tak i się do tego przyznaje no i rozumiem błąd ;c Nie zrobiłem coś z tych podpunktów, lecz no nie powiem zachowałem się irytująco Link: Pierwszy raz apeluje Dowody: W załączniku i fan art który wstawiłem do minataza na pv xD robiłem go całe 40sc starałem się
 25. 3 points
  Chciałbym podzielić się bardzo pozytywnymi odczuciami związanymi z odgrywaniem oraz wspólną zabawą z osobami wymienionymi w tytule. Osoby te razem a także każda z osobna sprawiają że codziennie chce się wchodzić na wyspę w poszukiwaniu nowych przygód. Czy to widząc przygłupiego GSF z rolniczym wyrazem twarzy na dzielnicy robiącego akcje po których ze śmiechu ciężko się uspokoić, czy to lekko "innego" Ballasa który swoją aparycją oraz sposobem odgrywania swojej postaci nie raz rozbawił całą ekipę i nie tylko, a postacią Clarence Geek'a stał się ikoną patelnii. Na koniec pragnę wyróżnić Furiato która odgrywając rolę agresywnej Ballaski przechodzi samą siebie, sprawiając że wyróżnia się z tłumu unikalnym zachowaniem względem innych osób. Dodatkowym atutem w naszych zajściach jest fakt odgrywania swoich wrogów nie wpływa na nasze relacje OOC. Dziękuje wam oraz całej ekipie GSF i Balla za to że jesteście i jest z wami co porobić na wyspie.
 26. 3 points
  Witaj w Red Rose Casino, jedynym takim miejscu na wyspie, które gwarantuje rozrywkę i towarzystwo na najwyższym poziomie! To tutaj każdy koneser dreszczyku emocji będzie mógł rzucić wyzwanie swojemu szczęściu przy jednej z trzech rodzajów gier hazardowych. * Dwa stoły do BlackJacka, czyli hazardowej gry karcianej opartej na sumie 21 oczek. Poznaj reguły BlackJacka klikając tutaj! * Klasyczny stół do Ruletki, czyli najpopulatniejszej grze hazardowej na świecie! Poznaj reguły Ruletki klikając tutaj! * Kilka stanowisk do gry w jednorękiego bandytę. Chwycisz za wajhę i sprawdzisz swoje szczęście? Poznaj reguły gry na naszych automatach klikając tutaj! Red Rose Casino to nie tylko adrenalina i wielkie wygrane. To przede wszystkim ludzie, ich rozmowy, spotkania i towarzystwo. Wszystko to tworzy niesamowitą atmosferę, która wręcz zachęca do odwiedzin tego wspaniałego miejsca. Aby nasi goście czuli się komfortowo do ich dyspozycji oddajemy rówież bar z bogatą ofertą przekąsek i alkoholi. Menu barowe Red Rose Casino - kliknij aby zobaczyć! Nad obsługą i dbaniem o komfort naszych klientów dba wysoko wykwalifikowana obsługa kasyna. Jeśli myślicie, że gry hazardowe i alkohol to jedyne co Red Rose Casino ma do zaoferowania, to usiądźcie, bo to dopiero początek! Lokalizacja naszego lokalu sprawia, że Red Rose Casino jest idealnym miejscem na rozmowę o biznesie czy randkę z partnerem Twoich marzeń! Już teraz możesz zarezerwować stolik na wspaniały wieczór z widokiem na przepiękną panoramę Los Santos o zachodzie słońca. Czy można wyobrazić sobie lepsze zakończenie dnia? Oczywiście, że tak! Po udanym spotkaniu klient może wynająć szofera z klasyczną limuzyną, która zawiezie Was w dowolne miejsce w San Andreas! Nie czekaj, i już dziś zostań naszym gościem. Red Rose Casino - tu spełniają się marzenia! Red Rose Casino Oleg i Boris Dubrov Gry hazardowe i uslugi restauracyjne Współpraca: Ini#7429@rrc.us Adikad#0541@rrc.us
 27. 3 points
  Niestety jakość się popsuła : ( (ale jak klikniecie to będzie git)
 28. 3 points
 29. 3 points
  Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Ban czasowy do dnia 22.05.2019, napisz do mnie na discordzie w ten dzień to Cię odbanuje.
 30. 3 points
  SPOKEY GYM - Siłownia znajdująca się na terenie miasta Los Santos Biznes założyli bracia Rio oraz Matt jednak pierwszy z nich pociąga tutaj za sznurki. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie oraz są odpowiednio wykwalifikowani aby móc udzielać treningi personalne. Na naszej siłowni znajdziesz profesjonalne warunki do przeróżnych ćwiczeń. Jeżeli jesteś zainteresowany treningami siłowymi bądź strefą fitness to znajdziesz u nas miejsce dla siebie! Zależy nam na każdym kliencie – ma być zadowolony z każdego treningu. Nauczymy Cię również sztuki samoobrony oraz podstaw boksu. Często organizowane są sparingi przy pomocy osób udzielających pierwszej pomocy w razie gdyby komuś stała by się krzywda – wszystko pod kontrolą. By sprostać wymaganiom rynku zrekrutowaliśmy także zespół kasjerów oraz trenerów personalnych tak by w dowolnej chwili można było nas odwiedzić i skorzystać ze sprzętu. Prezentacja Oferujemy: - Możliwość uprawiania szeroko pojętej aktywności fizycznej i różnego rodzaju treningu. - Sprzedajemy drogę do realizacji marzeń o szczupłej sylwetce, zdrowiu, fizycznej atrakcyjności, sprawności, bycie modnym i trendy. - Zapewniamy dobre samopoczucie, niezwykłe przeżycia, pozytywne doznania, wspaniałą atmosferę, przyjazne relacje z innymi ludźmi. - Profesjonalną kadrę instruktorów i trenerów. - Możliwość sprawdzenia się w sparingu na macie pod okiem trenerów. - Porady dietetyczne i suplementację. - Treningi personalne. Budynek Lokalizacja Siłownia znajduje się na głównej ulicy pomiędzy DEL PERRO oraz ROCKFORD HILLS Z życia siłowni Organizujemy również liczne imprezy oraz zawody, zapraszamy was do wzięcia udziału w zabawie oraz w poszczególnych konkurencjach - do wygrania liczne nagrody oraz zastrzyk gotówki! Serdecznie zapraszamy!
 31. 2 points
  Dane osobowe: - Imię: Nathan - Nazwisko: Pierre - Urodzony: 14.05.1999 - Miejsce urodzenia: Nowy Orlean Wykształcenie: - Benjamin Franklin High School - New Orleans Police Education and Training Division Doświadczenie zawodowe (IC): - Louisiana State Police, B companion in New Orlean (2018 - 2019) Licencje oraz posiadane dokumenty: - Dowód osobisty - Licencja na broń palną - Kurs samoobrony - Prawo jazdy kat. A, B Zainteresowania: - Muzyka - Sport - Motoryzacja Języki: - Polski (Płynny) - Angielski (Płynny) Informacje OOC: Mam na imię Samuel. Mieszkam w Norwegii prawie 7 lat. Mam 20 lat. Na serwerze gram od początku maja zeszłego roku. Lubię grać w zgranym zespole. Aktualny sprzęt: - System Windows 10 64-bit - Procesor i5-8400 2.8GHz (6 rdzeni) - Pamięć RAM 16GB - Karta Graficzna GTX 1070 8GB Kontakt OOC: - Discord pSychOl#6210 - Steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198081634068/
 32. 2 points
 33. 2 points
  Frideriko DaSeniorro
 34. 2 points
 35. 2 points
  SteamID: https://steamcommunity.com/id/przemo2253Nick Discord: 0nly0neb0ss#5142Nick OOC: PrzemyslavDane IC: Vladimir Padrov Nick Admina: nie znamData: data i godzina: 14.06.2019 godz 22:45 Powód bana: Niby cheatowanie na serwerze Opis sytuacji: Wracałem do swojego domu na Mirror Park, gdy nagle przed domem pojawiły się 4 NPCe ubrane tak jak ja tylko miały zielone włosy i taką samą twarz. (zdjęcie robione na szybko, ponieważ chciałem to pokazać kumplowi który też jest graczem tego serwera Kox oraz rozmawiałem z nim podczas całego wydarzenia i może potwierdzić że jestem niewinny) Po krótkim momencie kumpel usłyszał w mieście jakieś wybuchy i w tym samym momencie ja żeby sprawdzić czy coś się stanie popchnąłem jednego z NPCów, który nagle wyjął RPG i zaczął nim do mnie strzelać. Po tym miałem BW i po jakiś około 2 min ktoś z administracji mnie podniósł. Uciekłem od miejsca zdarzenia i patrzyłem z oddali czy te NPCe coś jeszcze robią oraz sprawdziłem główny chat na Discordzie serwera. Nagle znowu się pojawiły NPCe i próbowałem uciekać ale mnie zablokowało to samo co na klipie KOZIKa_PL: https://clips.twitch.tv/LachrymoseAffluentDiscFUNgineer Po tym następne NPCe się pojawiły i zaczęły do mnie strzelać z RPG. Po 2 min BW wyrzuciło mnie z serwera i nie mogłem znowu wejść, ponieważ już mnie zbanowano. Coś od siebie: Ja jestem całkowicie niewinny, ale wiem od poufnych informacji że to był gracz o nicku fireblade który przeszedł zabezpieczenia serwera i miał dostęp do admin menu i ja byłem po prostu jedną z jego ofiar. Link: To mój pierwszy ban. Dowody: zdjęcie powyżej oraz gracz Kox
 36. 2 points
  [Sprzęt] Procesor: Intel Core i5-6400 2.70Ghz Pamięć RAM: 16 GB Karta Graficzna: NVIDIA GeForse GTX 1060 6GB
 37. 2 points
  wbijam na server discorda prosze o informacje co z czym sie je a typ o nicku majtaj czy jak mu tam tak o posprotu mnie banuje ? no jaja wy se robicie ? moze jakies chciaz informacje za co ? za to ze zapytalem sie ze po wlaczeniu FIVEM wyskoczyl komunkat ze nie am mnie na liscie whiteM ? serio nie ladne zachowanie wrecz dziecinne tylko dziecka tak sie zachowuje
 38. 2 points
  Co tu sie odjebało?
 39. 2 points
  @Psiryj Tu nie chodzi o organizacje narkotykowe i porwania. Pierwsza sprawa znajdziesz daną ilość osób która będzie biegała po Chumash i człowieka spotka raz w tygodniu? musisz patrzeć na to iż jest to tylko gra mamy na serwerze firmy ochroniarskie których RP jest fajne i mogą znaleźć sporo zajęć a i tak od paru miesięcy nie widać ich nie słychać a nadleśnictwo pomysł na plus ale pierwsze primo nie przejdzie po drugie aktywność pewnie byłaby zerowa a po trzecie nic nie wniosła by do rozgrywki ogólnej.
 40. 2 points
  Ogólnie to jestem pewien ze to na 100% nie przejdzie, niedość ze nie ma on żadnego sensu tak naprawde, to będą dodatkowe addony pojazdów które by obciążały serwer i bronie które tak naprawde nigdy w życiu nie dostaniesz i stwarzałby problemy na serwerze. Zalecałbym ci wpierw dostać sie na serwer i pograć minimum z 1-3 miesiące zeby dopiero pisać jakiekolwiek propozycje.
 41. 2 points
  Do ścinania drzew w trudno dostępnych miejscach
 42. 2 points
  Currently when you get your weapon taken from you there is a bug where you get it back. Example: you get shot, person takes your gun, you log out and you get the gun back. If this bug could get fixed that would be brilliant, becasue right now with cops not taking peoples guns it makes our business pointless. Cops dont remove guns from people and even when they do the person gets the guns back because of this bug. So someone will buy a gun from us ONE time, then a few days later we see them with LOTS of the same gun. This bug is being abused over and over again by certain people. Before this bug we used to sell ALOT of guns. now After the bug, we sell basiclly 0 guns. yet every gang has an unlimtied amount of Automatic guns to use. thanks
 43. 2 points
  Strasznie mi miło. Ja naprawdę staram się żeby to wszystko wyglądało jak należy. Widzimy się na wyspe!
 44. 2 points
  Witajcie! Wszystkie osoby które złożyły podania do San Andreas Fire Department zapraszamy na szkolenie które odbędzie się 02.06.2019 w remizie przy ulicy Capital Boulevard o godzinie 18:00. Do tego czasu osoby które chcą przyłączyc się do naszej jednostki muszą zrobić: Posiadać ważne prawo jazdy kategorii : B ; C Muszą posiadac kurs pierwszej pomocy (Można go wyrobić u nas w szpitalu) Muszą przejść testy psychologiczne ( Test można przejść u p. Astrid Ingvaldsen) Dostanie do drugiej tury nie jest jeszcze gwarancją dostania się na pozycje Firefighter, życzymy wszystkim powodzenia i do zobaczenia w niedziele! Kapitan SAFD Christian Baker
 45. 2 points
  Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198147889490/Stare Dane: Rebecca Nelson ur. 1996 Nowe Dane: Rebecca Nelson ur. 2002Powód: Najpierw napisałam później pomyślałam. Zaczęłam odgrywać już młodą gangsterkę.
 46. 2 points
  SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198332405681/ Nick Discord: DZBANEK#3797 Nick OOC: TPS Dane IC: Twen Stahry Serwer: Discord/Whitelist Nick Admina: MINTAZ Data: 14.05.2019 około 23:30 Powód bana: Nie podano mi powodu. Opis sytuacji: Byłem sobie w klubie wraz z jakąś ekipą, tam tańczyliśmy śpiewaliśmy itd, przewróciłem się i miałem bw, na to bw zareagowałem tym że skręciłem kostkę dlatego się przewróciłem, ooc byłem pijany ale ma to odniesienie do postaci bo przed tym jak byłem w klubie moja postać była na kasynie i tam spożywała alkohol więc nie widze tu żadnego fail rp, ban nie tylko dla mnie jest dziwny i niezrozumiały bo ludzie którzy byli ze mną na tym klubie również byli tym zdziwieni Coś od siebie: Mintazie wbiłem specjalnie na discorda żebyś mi wytłumaczył tego bana ale jedyne co od ciebie się dowiedziałem to "ssij mi jaja" jeżeli tak podchodzisz do graczy będąc moderatorem to ci współczuję. Prosze żeby tą sprawą zajął się ktoś z większym iq niż numer buta, ogólnie gram na tym serwerze od końca 2017 więc szkoda by mi było przez jakąś głupote odejść a nigdy wcześniej nie było żadnych problemów Dowody: Dowodów nie posiadam, jedynie na jakimś streamie (moge go znaleźć) widać jak dostaje bana będąc w tym klubie
 47. 2 points
  Mogę powiedzieć zupełnie to samo o Tobie, gra w takiej ekipie to czysta przyjemność.
 48. 2 points
  Apelacja rozpatrzona pozytywnie. Ban czasowy do dnia 22.05.2019, napisz do mnie na discordzie w ten dzień to Cię odbanuje.
 49. 2 points
  @Bluthize - piękna gra aktorska, przemiła postać, pomocna i uczynna nawet o 5 rano. Każdemu polecam spotkać ją na serwerze i poznać osobiście. Gdyby postać i osobowość OOC mogła świecić, ta napewno mieniłaby się każdym z kolorów tęczy.
 50. 2 points
  Jeżeli Bluthize to jest B L U z Discorda to jest to osoba, która zmotywowała mnie do gry, oraz napisania kolejnego podania, tym razem, ze wspólną analizą regulaminu. Chciałbym podziękować za to, że poświęciła swój czas, oraz uwagę na to, aby wprowadzić mnie w świat Role Play'a, jednocześnie poprawiając mi przy tym humor. Dzięki Blu.
×
×
 • Create New...