Jump to content

Skarga Czartek - Mercyful Reaper

Recommended Posts

Naprawdę nie lubimy pisać skarg, ale akcje Czartka sprawiają że nam, jak i sporemu gronu osób odechciewa się uczestniczyć w aktywnym życiu społeczności V-Life. Według nas prowadzi on swoje postacie prostoliniowo, nie wnosząc nic w strukturę wyspy, a wręcz w znaczącym stopniu szkodząc rozgrywce. Swoją osobą nie raz udowodnił, że najlepsze co potrafi odegrać w świecie RP to zastrzelić kogoś, przeszukać (Loot RP) i zostawić na przysłowiowej tamie. Zarówno my, jak i wiele osób nie jesteśmy w stanie przypomnieć sobie żadnej jego akcji, która byłaby nawet względnie uznana za LOW RP.

Czartek niestety nie ogranicza się wyłącznie do realiów serwera, gdyż bardzo często osoby, które mają z nim jakikolwiek negatywny kontakt, kończą potem atakowane na każdej postaci, jaką sobie stworzą. Takie zagranie jawnie narusza przenoszenie OOC do IC oraz w drugą stronę.

Część 1 - 0.2 MetaGaming (MG) - Wykorzystywanie informacji OOC w IC

kbwrfhGhOWgnn5cb61YGM_6xA1n4QUU2RF8WWTD5NiGSqfOUcAStMq7OPuBiZgtZdFsQZ0ozEXNXBHb85eVA_SS7bbpkhcE1xQl9OY92GgUKteMWj_fx40oURJ1c5N-hSdtgzYQf

kXgdK0iaMXbU1NS4-ROvmbpK4twxOy6fcwtpHD5rOV0DxDAtBNSQMKIu---S0amDqK12p5wFGtwRtpW6YH0HhUnJkWNByLdjNgLhGvmgJewEnZa875cHQyLRuGIC_S63AwI7m8th

Przy powyższych screenach należy pamiętać, że każda z naszych postaci mająca styczność nawet pierwszy raz z Czartkiem z góry była traktowana negatywnie, niezależnie od jakiegokolwiek zdarzenia.

Część 2 - Toksyczność OOC

Jak więszkość z nas zdążyła zapewne zauważyć Czartek jest osobą toksyczną, co udowadniał nie raz w formie OOC na naszym oficjalnym serwerze Discord.
Poniżej jest tylko kilka przykładów, które tak na prawdę każdy może sobie wyszukać w historii wpisując odpowiednią frazę.

image.png.16dbac05177e49ad165dc0f9bd3c0d06.png

unknown.png

image.png.78a11354fdf251c1f35195bdfd36527c.png

Część 3 - 0.3 PowerGaming (PG) - Wymuszanie akcji na innym graczu nie dając mu możliwości reakcji.

unknown.png

Naszym zdaniem powyższe zdjęcie jest podręcznikowym przedstawieniem Power Gamingu, którego definicja została przedstawiona powyżej.

Spory czas temu miała również miejsce akcja, w której konsekwencji członkowie byłej Yakuzy (m.in. Czartek) zostali zbanowani na okres 2 tygodni. Po ich bezsensownej akcji ucierpiały również inne organizacje, które tak naprawdę nie miały z nią nic wspólnego. Na ten temat powstała inna skarga stworzona przez użytkownika TheTorlay.
https://v-life.pl/index.php?/topic/2583-complaint-sokolek-horsewithnoname-cz4rt3k-mercyful-reaper/

Podczas tej akcji członkowie Yakuzy dopuścili się kilkukrotnego złamania regulaminu, do którego zalicza się: 
https://clips.twitch.tv/CrispyFrigidSnailKappaWealth
(Podnoszenie w biegu bez interakcji czyli Power Gaming)

"they kill us and take us to the tunnel in chiliad ( weirdly the same place we had been selling guns from). on the way the most words we got from them was "bitch" ect over and over. they then try to question us about our guns, i said i got my shotgun from a hobo who had stole it from a house. they dont accept this (Meta/powergaming) because the gun shop doesnt sell this gun.They then smashed out our teeth (forcing us to RP permanent injurys) dont know if thats a rule here but i put it in because its a rule on every other server i play."
(Power Gaming w postaci permanentnych uszkodzeń ciała) 

Oraz nieprzestrzeganie usuniętego już punktu: 10.1. Strzelanie bez ostrzeżenia, porwania gangsterów itp. są dozwolone tylko na własnym terenie. Nie dotyczy szybkich zjazdów drive-by.
(Dowód zawiera się w powyższym klipie. Paleto Bay było tego czasu terenem organizacji The Lost, a napastnicy ubrani na czarno członkami Yakuzy.)

Konsekwencje wyciągnięte w stronę członków Yakuzy zostały opisane w ostatniej odpowiedzi zamykającej temat.

SqP7pM1otjQfeW9bYl9AWjjWYppRhGa5Xv1ibDA8VRZ2DJOPxzZQcrOU5cM3BGDvPnfFXz9pHVT0nd0CgkaPBLVMtW9mL2bvnHZ1dxWpzfwPyelaavsGGU3jMfTfMn1EqEkm3gRW

Mówiąc o potknięciach było ich w przyszłości kilka, a na między innymi ich podstawie pojawiły się nowe punkty w regulaminie. 

Część 4 - Dostosowywanie serwera pod Czartka oraz organizację, do której przynależał.

https://clips.twitch.tv/ModernSpookyDaikonFailFish

8.6 Pkt. 4: Wszyscy członkowie organizacji mogą przebywać razem jedynie na własnym terenie, poza nim członkowie mogą poruszać się w max. 6 osobowej grupie. Teren organizacji jest umowny między organizacjami i/lub określony przez skrypt.
(Punkt stworzony w konsekwencji m.in. tej akcji)
Warto również wspomnieć, że na powyższym nagraniu widać ewidentny Cop Baiting, który również jest złamaniem regulaminu.

https://clips.twitch.tv/PlausibleStormySkunkHoneyBadger
https://streamable.com/mr5ye4

Między innymi również na podstawie akcji zawartych w dwóch powyższych klipach/nagraniach zostało na serwerze zablokowane strzelanie z pojazdów.

Część 5 - Jednoliniowość postaci Czartka

Należy przypomnieć o przynależności Czartka do zorganizowanych grup oraz z czym się wiązała rozgrywka tej osoby w każdej z nich.

MS13, Vagos - Czartek grał z celownikiem (tak zwanym martwym pikselem, którego bardzo chętnie używał), napadał na Taxi za samo bycie w okolicy oraz za kolor ich pojazdów ( https://streamable.com/7gad5 ) i strzelał w zasadzie do wszystkiego, co poruszało się w okolicach rancho.

Cypress - postać w 99 procentach taka sama jak Vagos tylko ubrana inaczej, prezencja ta sama zagrywki takie same, PowerGaming w postaci obcinania palców (co kontynuuje aż do dnia dzisiejszego) za cokolwiek. Końcowy skutek działań rozwiązanie organizacji oraz ban.

Ballas - W dalszym ciągu mam wrażenie, że on cały czas dalej gra tą samą postacią, PowerGaming, bezsensowne napadanie ludzi, jak i również ramowanie pojazdami, za co dostał kolejnego bana. Obecnie jest na etapie OOC w IC.

Podsumowując, Czartek pomimo wielokrotnych upomnień/czasówek nadal nie potrafi zrozumieć, co robi nie tak. Ponadto swoimi działaniami nie raz zniechęcił do gry osoby, które najzwyczajniej w świecie chciały się dobrze bawić. Osobnik ten w swoich działaniach RP kieruje się jedną zasadą, której głównym założeniem jest jak największe uprzykrzenie rozgrywki drugiemu człowiekowi. Fakt ten udowodnił nie raz poprzez swoje akcje oraz postacie, które “odgrywał” będące w zasadzie kolejnymi klonami. Szkody, które wyrządził, może widzieć również administracja poprzez nagminne problemy z organizacjami, do których przynależał.

Uważamy, że całokształt działań Czartka, od psucia innym rozgrywki przez łamanie regulaminu aż do robienia burdelu na discordzie poprzez używanie rynsztokowych zwrotów sprawia, iż działa on wyraźnie na szkodę serwera, a także jego społeczności. Prosimy administrację o wyciągnięcie konsekwencji z długotrwałych działań tej osoby.

• Like 20
  • POGGERS 1
  • LUL 1

23 minutes ago, Kucmosky said:

Przy powyższych screenach należy pamiętać, że każda z naszych postaci mająca styczność nawet pierwszy raz z Czartkiem z góry była traktowana negatywnie, niezależnie od jakiegokolwiek zdarzenia.

To tak w gwoli tego, 
Well, nie mam duzo do pisania bo w sumie jedyna nowa rzecz, ktorej jeszcze nie bylo to screeny od Mintaza jak pytalem sie czy wracacie. W miedzy czasie zanim to pytanie poszło to już zdążyłem złapać jedną lub dwie osoby noszące się w waszym czerwonym krawacie w okolicach chopshopa. Standardowo jak już mamy w swojej znajomości IC i OOC, Harvey zgrywał kozaka i w tamtym miejscu i później na ammunation. Od tamtego momentu nadarzyła się strzelanina na stacji grapeseed, człowiek poubierany jak wy.
Strzelanina na bennym w strone gwiazdora, znowu wy. 
Nikt nie był jebany z góry bo mimo, że wiedziałem że Hardy jest od was pracując na mechaniku to nic mu się nie działo do tej pory.

25 minutes ago, Kucmosky said:

Naszym zdaniem powyższe zdjęcie jest podręcznikowym przedstawieniem Power Gamingu, którego definicja została przedstawiona powyżej.

Akcja nadzorowana przez admina.
W chwili kiedy ja chciałem odegrać odcięcie kciuka parę razy to dostałem kicka. Stawiam, że przez Bielika.

Kiedy psychol został porwany przez fdf, chcieli mu połamać jakieś tam kończyny i z rozmowy miało wynikać, że przestrzelić kolana. Nie zgodził się i on dostał kicka.
https://youtu.be/CQCwVi4vO3E 
I nie ma tutaj urazu do fdf obydwie akcje totalnie normalne, ot szufladkowanie dwóch różnych rzeczy.

30 minutes ago, Kucmosky said:

Jak więszkość z nas zdążyła zapewne zauważyć Czartek jest osobą toksyczną, co udowadniał nie raz w formie OOC na naszym oficjalnym serwerze Discord.
Poniżej jest tylko kilka przykładów, które tak na prawdę każdy może sobie wyszukać w historii wpisując odpowiednią frazę.

Well, nikt tego nigdy nie ukrywał. Co prawda ta toksyczność dotyka osoby, które na to zasługują niemniej jednak tak - jestem skurwysynem i chamem.
Jakbyś był tak miły i następnym razem wysyłał zdjęcie w całości, bez okrojonego kontekstu to reszta spierdolonej widowni miałaby okazje zarejestrować, że Krizi, który później tak czy siak dostał bana więc dużo się z wyzwiskami nie pomyliłem, streamsnipował stream @vertex gdzie podesłałem log, zdjecie z serwera i streama na generala, każąc mu wypierdalać.

Także jak znajdziecie coś nowego faktycznie, o którym żaden admin nie wie i pewnie nie zostało poruszone na staffie czy generalu to piszcie. Bo pomimo, że technicznego wkładu w ten zapyziały a jakże kochany nie mam tak wszyscy dobrze wiedzą, że ludzie oraz błędy są kolejno podpierdalani prosto do Mintaza. 

46 minutes ago, Kucmosky said:

bezsensowne napadanie ludzi, jak i również ramowanie pojazdami, za co dostał kolejnego bana

Ciekawa sytuacja. Przedstaw mi proszę jakikolwiek przykład mojego "bezsensownego" napadania ludzi.
Jeżeli miałbym dobry internet i nagrywał każdą najmniejszą głupotę czy sytuacje jak kogoś kroje to miałbyś idealny przykład przysłowia "każda akcja ma swoją reakcje". 
Albowiem, mówiąc jak ksiądz - każdy, który został przeze mnie obrobiony robił najczęściej coś nielegalnego:

- kradł furę

- sprzedawał coś lokalnym

- był na miejscówce gdzie go być nie powinno, marihuana (2), chopshopy

52 minutes ago, Kucmosky said:

MS13, Vagos - Czartek grał z celownikiem (tak zwanym martwym pikselem, którego bardzo chętnie używał), napadał na Taxi za samo bycie w okolicy oraz za kolor ich pojazdów ( https://streamable.com/7gad5 ) i strzelał w zasadzie do wszystkiego, co poruszało się w okolicach rancho.

Też ciekawa sytuacja bo rzecz już stara jak świat, tak jak skarga przez Torlaya na mnie. Brakuje ci realnych, mocnych argumentow zeby cos ze mna zrobic?
Klip co prawda mój, nostalgiczny, do tej pory mi się ta głowa podoba. Typek latał 200 taxowka przez rancho/jamestown, rozpierdalal sie, handlowal z lokalnymi i ich napierdalal zanim go zlokalizowalem tak w gwoli scislosci.

Obcinanie palców było powszechne podczas gry na Cartelu. Każdy o tym wiedział, były memy, nie zabłysłeś.
Próba obcięcia palca na ballasie była pierwszy raz. 

1 hour ago, Kucmosky said:

https://clips.twitch.tv/ModernSpookyDaikonFailFish

8.6 Pkt. 4: Wszyscy członkowie organizacji mogą przebywać razem jedynie na własnym terenie, poza nim członkowie mogą poruszać się w max. 6 osobowej grupie. Teren organizacji jest umowny między organizacjami i/lub określony przez skrypt.
(Punkt stworzony w konsekwencji m.in. tej akcji)
Warto również wspomnieć, że na powyższym nagraniu widać ewidentny Cop Baiting, który również jest złamaniem regulaminu.

Nie po kolei lecę ale jakoś tak wyrywkowo mi się lepiej odpowiada. Koniec końców sam nie wiem na co. 
Podwójnie mam dostać karę za coś co już zrobiłem? 
To w sumie tak jakby, ktoś poszedł siedzieć za morderstwo, wyszedł z więzienia, przyćpał i został za to złapany ale miałby znowu pójść siedzieć za morderstwo bo w sumie raz mu już się zdarzyło.

1 hour ago, Kucmosky said:

Część 1 - 0.2 MetaGaming (MG) - Wykorzystywanie informacji OOC w IC

Well, nie koniecznie. Żadna wiadomość nie została wyniesiona, żadne dane, żadne miejscówki. W sumie to nic jakbym tak miał teraz pomyśleć. A sytuacja jak już pisałem wyżej zaczęła się od chopshopa :)

To tyle tytułem wstępu a zarazem końca tego festiwalu spierdolenia. Bawcie się dalej szukając klipów i robiąc ssy.
Jak coś będzie miało być to będzie, jak nie no to cóż - już tutaj na nic nie odpisuje.  

Forgetting Sarah Marshall Forgetting Sarah Marshalla GIF - ForgettingSarahMarshall ForgettingSarahMarshalla ForgettingSarahMarshallb GIFs

• Like 1

Część 6 :) Wykorzystywanie mechaniki gry bimberek, za który Thompson wyjechał.

• LUL 1

1 minute ago, Bluthize said:

Część 6 :) Wykorzystywanie mechaniki gry bimberek, za który Thompson wyjechał.

Co ma bimber do tego? policjanci tez wpierdalaja tabsy na akcji czy chodza najebani po bimbrze. Po to ten bimber leczy zeby sie nim leczyc jezeli jest to za OP to niech usuna leczenie przez bimber bo kazdy go pije czy zazywa tabsy.

Jak to ktoś kiedyś napisał (nie pamiętam kto), to jest roleplay a nie metin. To jest bimber a nie potion uzdrowienia żeby w środku strzelaniny odkorkować butle zębem i wypić na hejnał

• Like 9
  • LUL 1

3 minutes ago, vertex said:

Co ma bimber do tego? policjanci tez wpierdalaja tabsy na akcji czy chodza najebani po bimbrze. Po to ten bimber leczy zeby sie nim leczyc jezeli jest to za OP to niech usuna leczenie przez bimber bo kazdy go pije czy zazywa tabsy.

Tabsy mają ograniczenia poniżej 25 hp ich nie użyjesz, działają wolniej i leczą do max 50hp niezależnie ile miałeś ich wcześniej. Bimbru możesz użyć przy 1hp i leczą do mniej wiećej 70hp.

Posted (edited)

Jakby ktoś miał ponosić konsekwencje za wyzywanie się na generalu to serwer byłby pusty. Pewnie tylko z dzisiaj można gorsze rzeczy wyciągnąć, więc argument toksyczności ooc to o kant dupy.

Edited by Tequila

23 minutes ago, Cz4rt3k said:

bezsensowne napadanie ludzi, jak i również ramowanie pojazdami, za co dostał kolejnego bana

Tu zapomniałem jeszcze dodać, że ramowanie pojazdem zostało wyjaśnione i było spowodowane moim chujowym komputerem.

Ave mustwinium, ave ja. 

Posted (edited)
35 minutes ago, Cz4rt3k said:

To tak w gwoli tego, 
Well, nie mam duzo do pisania bo w sumie jedyna nowa rzecz, ktorej jeszcze nie bylo to screeny od Mintaza jak pytalem sie czy wracacie. W miedzy czasie zanim to pytanie poszło to już zdążyłem złapać jedną lub dwie osoby noszące się w waszym czerwonym krawacie w okolicach chopshopa. Standardowo jak już mamy w swojej znajomości IC i OOC, Harvey zgrywał kozaka i w tamtym miejscu i później na ammunation. Od tamtego momentu nadarzyła się strzelanina na stacji grapeseed, człowiek poubierany jak wy.
Nikt nie był jebany z góry bo mimo, że wiedziałem że Hardy jest od was pracując na mechaniku to nic mu się nie działo do tej pory.

Złapałeś tylko i wyłącznie mnie, reagując przy tym z kolegą bardzo entuzjastycznie widząc charakterystyczne ubranie po czym od razu przeszliście do długu. Nie to żebym spodziewał się po Tobie czegoś więcej ale w odniesieniu do screenów o "ruchaniu nas w dupę" jest to widoczne łączenie OOC z IC. Zabraliście wtedy mój dowód oraz numer telefonu na który później się kontaktowaliście. Nie naginaj faktów na swoją stronę, żadnej strzelanimy u Bennys nie było z naszym udziałem.

W chwili kiedy ja chciałem odegrać odcięcie kciuka parę razy to dostałem kicka. Stawiam, że przez Bielika.

Tutaj widać właśnie w jaki sposób podchodzisz do kicka, parę razy kick najzwyczajniej nie był wystarczająco skuteczny podobnie jak blokady czasowe.

Kiedy psychol został porwany przez fdf, chcieli mu połamać jakieś tam kończyny i z rozmowy miało wynikać, że przestrzelić kolana. Nie zgodził się i on dostał kicka.
I nie ma tutaj urazu do fdf obydwie akcje totalnie normalne, ot szufladkowanie dwóch różnych rzeczy.

To napisz osobną skargę, to nie miejsce na takie rzeczy.

Well, nikt tego nigdy nie ukrywał. Co prawda ta toksyczność dotyka osoby, które na to zasługują niemniej jednak tak - jestem skurwysynem i chamem.
Jakbyś był tak miły i następnym razem wysyłał zdjęcie w całości, bez okrojonego kontekstu to reszta spierdolonej widowni miałaby okazje zarejestrować, że Krizi, który później tak czy siak dostał bana więc dużo się z wyzwiskami nie pomyliłem, streamsnipował stream @vertex gdzie podesłałem log, zdjecie z serwera i streama na generala, każąc mu wypierdalać.

Także jak znajdziecie coś nowego faktycznie, o którym żaden admin nie wie i pewnie nie zostało poruszone na staffie czy generalu to piszcie. Bo pomimo, że technicznego wkładu w ten zapyziały a jakże kochany nie mam tak wszyscy dobrze wiedzą, że ludzie oraz błędy są kolejno podpierdalani prosto do Mintaza. 

Czyli mam rozumieć że nawet jak koleś robi coś złego to już można z nim jechac ostro tak ? Bardzo zdrowe podejście, ale mógłbyś napisać to od razu do administratora i darować sobie niepotrzebne wyzwiska. Skarga ta to podsumowanie całokształtu Twojej osoby w tej społeczności, bardzo dobrze że sam zauważyłeś jesteś toksyczny i spora grupa nie ma ochoty w żaden sposób tolerować ani Ciebie ani Twoich prostackich zagrywek zarówno w grze jak i poza nią.

Też ciekawa sytuacja bo rzecz już stara jak świat, tak jak skarga przez Torlaya na mnie. Brakuje ci realnych, mocnych argumentow zeby cos ze mna zrobic?
Klip co prawda mój, nostalgiczny, do tej pory mi się ta głowa podoba. Typek latał 200 taxowka przez rancho/jamestown, rozpierdalal sie, handlowal z lokalnymi i ich napierdalal zanim go zlokalizowalem tak w gwoli scislosci.

Obcinanie palców było powszechne podczas gry na Cartelu. Każdy o tym wiedział, były memy, nie zabłysłeś.

To że jest stara jak widać odnosi się do tego co robisz teraz z palcami. Jest to Powergaming w czystej formie i nic sobie z tego nie robisz, szkoda że nie nagrałeś tego latania 200km/h bo pamiętam że sytuacja była zupelnie inna.

Well, nie koniecznie. Żadna wiadomość nie została wyniesiona, żadne dane, żadne miejscówki. W sumie to nic jakbym tak miał teraz pomyśleć. A sytuacja jak już pisałem wyżej zaczęła się od chopshopa :)

To tyle tytułem wstępu a zarazem końca tego festiwalu spierdolenia. Bawcie się dalej szukając klipów i robiąc ssy.
Jak coś będzie miało być to będzie, jak nie no to cóż - już tutaj na nic nie odpisuje.  

Kogo ty próbujesz oszukać ? Doskonale wiemy że celowo nas ganiałeś żeby zepsuć nam rozgrywkę (tak samo robiłeś w przeszłości), można tutaj przytoczyć FCJ Neona którego dopuściliście się niedawno. Z tego co mi wiadomo poinformowałeś administratora o długu oraz o zamiarach. Bardzo fajnie jakbyś dodał w jaki sposób owe długi nakładasz. Wracając ustaliłeś z adminem 2 lub 3 wyjścia z sytuacji, a następnie po czasie bodajże mniejszym niż 2h zezłomowałeś pojazd nie podejmując żadnej próby kontaktu POMIMO że miałeś numer ;). Na koniec dodam że rozpowiadanie wśród osób iż w owym Neonie były części z transportu skradzionego od Angelsów jest bardzo miłe z Twojej lub twojego kompana strony, problemem jest to że nic takiego tam nie było.

Na zakończenie dodam że zabawy z Tobą nigdy nie było w żadnej postaci, i jak widać po Twojej linii "obrony" nic sobie nie robisz z tej skargi bo co może się stać ? Kolejna czasówka ? Nuda.

Edited by Dave Avery
  • Like 2
  • POGGERS 2
  • LUL 1

zacznijcie sie wyzywac jak nalezy albo konkretne materiały bo wrzucanie starych juz 100x omawianych klipow jest bez sensu , bez niczego konkretnego ta dyskusja wyglada jak przepychanka 10 latkow mowiacych "chyba ty"

• Like 1

3 minutes ago, Cz4rt3k said:

Tu zapomniałem jeszcze dodać, że ramowanie pojazdem zostało wyjaśnione i było spowodowane moim chujowym komputerem.

Tak już to przerabialiśmy, celownik - martwy piksel, ramowanie - słaby komputer, powergaming/metagaming - tutaj pewnie będą głośniki lub miss click.

• Like 2
  • LUL 3

3 minutes ago, Dave Avery said:

Złapałeś tylko i wyłącznie mnie, reagując przy tym z kolegą bardzo entuzjastycznie widząc charakterystyczne ubranie po czym od razu przeszliście do długu. Nie to żebym spodziewał się po Tobie czegoś więcej ale w odniesieniu do screenów o "ruchaniu nas w dupę" jest to widoczne łączenie OOC z IC. Zabraliście wtedy mój dowód oraz numer telefonu na który później się kontaktowaliście.

image.png.2f17d29f748fb9faa3f9446155a78fd8.png
Wcześniej cię spotkałem niż poszło zapytanie do Mintaza. 
Oczywistym jest, że ballasi bawią się w kontrolowanie chopshopa i każdy jest naliczany i traktowany w identyczny sposób w tamtym miejscu. Nie ważne czy kogoś lubię czy nie. Niemniej jednak przeszło mi przez myśl 
image.png.2d7e13d09741f048ed2d3eb2f1a79106.png

8 minutes ago, Dave Avery said:

Tutaj widać właśnie w jaki sposób podchodzisz do kicka, parę razy kick najzwyczajniej nie był wystarczająco skuteczny podobnie jak blokady czasowe.

Naucz się czytać, dostałem jednego kicka przy końcowym /me 22:25.

9 minutes ago, Dave Avery said:

To napisz osobną skargę, to nie miejsce na takie rzeczy.

W tym rzecz, że nie miałem celu w tym by pisać jakąś skargę. Ot klip na zapas, powiedzmy, że się przydał.

10 minutes ago, Dave Avery said:

Czyli mam rozumieć że nawet jak koleś robi coś złego to już można z nim jechac ostro tak ? Bardzo zdrowe podejście, ale mógłbyś napisać to od razu do administratora i darować sobie niepotrzebne wyzwiska. Skarga ta to podsumowanie całokształtu Twojej osoby w tej społeczności, bardzo dobrze że sam zauważyłeś jesteś toksyczny i spora grupa nie ma ochoty w żaden sposób tolerować ani Ciebie ani Twoich prostackich zagrywek zarówno w grze jak i poza nią.

Well sam powiedziałem i da się to łatwo zauważyć, że nie ograniczam się w słowach. Ktoś odpierdalając lipę jak najbardziej na to zasługuje a zanim go oznaczyłem na generalu vlife to Mintaz dostał logi z twitcha i serwera.

14 minutes ago, Dave Avery said:

To że jest stara jak widać odnosi się do tego co robisz teraz z palcami. Jest to Powergaming w czystej formie i nic sobie z tego nie robisz, szkoda że nie nagrałeś tego latania 200km/h bo pamiętam że sytuacja była zupelnie inna.

Nie no akurat na klipie powergamingu nie ma. Ciekawe, że możesz wiedzieć jaka tam była sytuacja.

15 minutes ago, Dave Avery said:

Kogo ty próbujesz oszukać ? Doskonale wiemy że celowo nas ganiałeś żeby zepsuć nam rozgrywkę (tak samo robiłeś w przeszłości), można tutaj przytoczyć FCJ Neona którego dopuściliście się niedawno. Z tego co mi wiadomo poinformowałeś administratora o długu oraz o zamiarach. Bardzo fajnie jakbyś dodał w jaki sposób owe długi nakładasz. Wracając ustaliłeś z adminem 2 lub 3 wyjścia z sytuacji, a następnie po czasie bodajże mniejszym niż 2h zezłomowałeś pojazd nie podejmując żadnej próby kontaktu POMIMO że miałeś numer ;). Na koniec dodam że rozpowiadanie wśród osób iż w owym Neonie były części z transportu skradzionego od Angelsów jest bardzo miłe z Twojej lub twojego kompana strony, problemem jest to że nic takiego tam nie było.

Co prawda rozmawiałem z Mintazem na temat dokończenia tego fcj ale mogę ci pokazać jeżeli jeszcze nie widziałeś zawartości. Było tam konkretnie opisane za co wisiałeś aż 5k i jakby nie sytuacja naszej rozmowy na ammunation pewnie by nie przeszło bo zadzierałeś nosa jakbyś był nie wiadomo jakim mafiosą. 

• Like 1

10 minutes ago, Cz4rt3k said:

To tak w gwoli tego, 

Skarga jest na Ciebie jak masz problem do kogoś innego to napisz na niego oddzielną skargę bo w tym momencie znowu przybierasz tą samą strategię co w przypadku skargi którą napisał Torlay.

Same screeny potwierdzają to, że z góry miałbyś być nastawiony negatywnie do takiej organizacji od razu po jej powstaniu więc takie tłumaczenie "zdążyłem złapać jedną lub dwie osoby noszące się w waszym czerwonym krawacie" to tak naprawdę żadne tłumaczenie.

20 minutes ago, Cz4rt3k said:

Musiałeś dostać parę razy kick'a żeby uświadomić sobie (albo po tym co piszesz to nawet nie), że jednak coś w tej akcji jest nie tak? Sam fakt, że po tym jak gościu wyraźnie napisał Ci że nie udało się odciąć tego palca to ty dalej próbowałeś zmieniając miejsce cięcia czy temperature ostrza (sic!) nie to nie czego nie rozumiesz? 

To co poprzednim razem w tym temacie skarga dotyczy CIEBIE nikogo innego jeżeli masz jakiś problem co do tamtej akcji napisz skargę i tyle.

25 minutes ago, Cz4rt3k said:

Ciekawa sytuacja. Przedstaw mi proszę jakikolwiek przykład mojego "bezsensownego" napadania ludzi.
Jeżeli miałbym dobry internet i nagrywał każdą najmniejszą głupotę czy sytuacje jak kogoś kroje to miałbyś idealny przykład przysłowia "każda akcja ma swoją reakcje". 
Albowiem, mówiąc jak ksiądz - każdy, który został przeze mnie obrobiony robił najczęściej coś nielegalnego:

- kradł furę

- sprzedawał coś lokalnym

- był na miejscówce gdzie go być nie powinno, marihuana (2), chopshopy

Okradanie ludzi z kanapek, okradanie ludzi którzy dopiero co wyjechali z miejsca spawnu (tak o tym też pamiętamy nie ma tego w skardze wyłącznie z powodu braku namacalnych dowodów) okradanie taksówkarzy z powodu kolorku fury i wiele innych.

30 minutes ago, Cz4rt3k said:

Więc zamiast zgłosić sprawę łamania regulaminu administracji wolisz samosąd i oczernianie takiej osoby w gronie publicznym żeby bardziej go upokorzyć na górze piszesz że wrzucasz dowody streamsnipingu na generala a na dole wypowiedzi, że podpierdalasz bezpośrednio do Mintaza(???)

34 minutes ago, Cz4rt3k said:

Nawet pomijając fakt, że strzelenie tapa taksówkarzowi Ci się podoba na płaszczyźnie RolePlay (bo nie gramy na serwerze deathmatch żeby było to uznawane powszechnie za coś fajnego) to było dużo innych rzeczy które mogłeś zrobić żeby go za to ukarać ale tak jak w tej sytuacji jak i innych widać co lubisz i uważasz robić za słuszne w ramach swojego RolePlayu.

Nie wiem czy się chełpisz tym, że wasze tragiczne zabawy z palcami na Cartelu dosięgły światła dziennego i wszyscy się z was podśmiechiwali czy prosto w oczy śmiejesz się z Administracji, że nie wyciągnęła z tego żadnych dalej idących konsekwencji.

39 minutes ago, Cz4rt3k said:

Nie po kolei lecę ale jakoś tak wyrywkowo mi się lepiej odpowiada. Koniec końców sam nie wiem na co. 
Podwójnie mam dostać karę za coś co już zrobiłem? 
To w sumie tak jakby, ktoś poszedł siedzieć za morderstwo, wyszedł z więzienia, przyćpał i został za to złapany ale miałby znowu pójść siedzieć za morderstwo bo w sumie raz mu już się zdarzyło.

Masz dostać ADEKWATNĄ karę za ogół twojego RolePlayu (jeżeli można to tak nazwać) o tym siedzeniu w więzieniu to sam się zaorałeś bo w takim przypadku koleś dostałby dożywocie a nie 2 lata w zawiasach tym bardziej, że jesteś recydywistą z bardzo ładną historią banów i krzywych akcji.

41 minutes ago, Cz4rt3k said:

Możesz odnieść się bezpośrednio do przedstawionych dowodów? Bo póki co to złapany na gorącym uczynku pomimo oczywistych dowodów dalej upierasz się, że tego nie zrobiłeś.

Nawet w tej skardze nie możesz chociaż na chwilę się powstrzymać żeby twoja wypowiedź chociaż trochę przeczyła argumentom zawartym w skardze, ba wprost piszesz, że jesteś chamem i burakiem i co mi zrobicie. Nie interesuje mnie to kim jesteś na codzień i za jakiego się uważasz interesuje mnie to, że swoimi wypowiedziami bezpośrednio łamiesz regulamin zarówno discorda jak i serwera a tym samym każdego kto wejdzie na discorda zniechęcasz do jakiekolwiek dalszego kontaktu ze społecznością.

Nie odniosłeś się do całości tylko powybierałeś argumenty na które próbujesz odpowiedzieć atakując innych (czyli standardowo w twoim przypadku) żaden z twoich argumentów nie jest poparty żadnymi dowodami (filmy dotyczące zupełnie innych akcji nie działają na twoją korzyść).

Jesteś obiektywnie po prostu szkodnikiem, nie ma z Ciebie żadnego pożytku (chyba że ty tak na serio z tym wyszukiwaniem bugów gdzie każdy robi to samo w mniejszym lub większym stopniu) szkodzisz opinii serwera psujesz rozgrywkę i odbierasz chęć gry graczom którzy grają teraz jak i tym którzy planują na V-LIFE zacząć swoją przygodę.

Od siebie dodam, iż optuję za permanentnym zbanowaniem twojej osoby BEZ MOŻLIWOŚCI APELACJI nikt nie dostał tyle szans co ty zwłaszcza, że niczym na nie nie zasługujesz.

• Like 8

Generalnie wygląda to jak kroniki kobiety wyciągającej brudy z notatnika bo ktoś zapomniał o urodzinach teściowej w 2009 roku. 

Serio przypierdalacie sie do dziada o to że odgrywa te samą postać , Meanwhile kurwa RED ROSE wraca niczym backstreet boys w nowej odsłonie , chociaż w zasadzie to nie chłopaki , Harvey nawet wyglądu postaci nie zmienił tylko jej imie. Robienie tej samej grupy która upadła bez nowego pomysłu tylko to samo co w 2k18 , czyli szyba sportowa fura i autostrada , teraz to chce im się chociaż jechać do paleto żeby ten bank opierdolić z jednej skrytki akurat jak wszystkie jednostki policji sie zjada do miasta.

Dopierdalanie się do klipów które mają więcej lat niż średnia wieku ekipy szprychy , cmon chcecie się dojebać do chłopa za rzeczy za które dostał już po łbie bo nie jesteście w stanie znaleźć nic konkretniejszego , serio w takim wypadku lepiej wyjść z czymś konkretnym bo narazie echo trzasku dupy roznosi się po całym serwerze. Jak chcecie wracać do starych śmieci to można przypominać yurka i revy w helikopterze ( bo za nim jechal) albo taktyka wcześniej wspomnianej grupy na wykorzystywanie do granic możliwości informacji na temat tego że po 2 tygodniach osoby przestają być poszukiwane , zgadnijcie kiedy legendarna ekipa robienia banków wchodziła na serwer po udanym skoku. Serio można tak w kółko znajdziecie coś na mnie ja coś na was Czartek też coś wymyśli i do jutra możemy sie przerzucać obelgami itp. Nasz naczelny mustwin jeśli ma zostać ukarany to za coś za co jeszcze nie dostał w cymbał

Większość tych argumentów obija sie o screen z discroda które nie mają odniesienia w grze , póki co na tym to sie tylko opiera "mimtazm proszem pomcomy , czwartekm nas bijem , nampisał na discormdzie ze nas nie lubiy" , najlepszy jest screen w którym Czartek obraża blu , niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie , ale wracając , czy serio za każdą obraze trzeba będzie toczyć batalię z bojówką na forum? do tego dążymy?

Naprawde jak chcecie pisać skargi to z konkretem jakieś mocne klipy/screeny , albo rzucanie kurwami bo na razie nie ma sensu tego ciągnąć 

• Like 4

Mmmm wplatywanie wiadomości ooc do sytuacji w ic jak cudownie. Taka ciekawostka: nawet osoby które są w dobrych relacjach ooc z Czartkiem są bombione przez niego IC jeżeli jest ku temu powód wiec argument słaby tak samo jak płakanie w skardze że sie dostało w dupe i chwytanie się rzeczy starych i omówionych już dawno temu. Poza tym daje se łape uciąc że te zniechęcone przez Czartka osoby do grania na serwie są takimi samymi albo wiekszymi mustwinami. Za każdym razem na akcji ktos wygrywa i ktoś przegrywa ale problem jest tylko wtedy kiedy po którejś stronie jest Czartek. Ciekawe... 

• Like 1
  • LUL 3

Posted (edited)
24 minutes ago, BrunoJuan said:

Meanwhile kurwa RED ROSE wraca niczym backstreet boys w nowej odsłonie , chociaż w zasadzie to nie chłopaki , Harvey nawet wyglądu postaci nie zmienił tylko jej imie. Robienie tej samej grupy która upadła bez nowego pomysłu tylko to samo co w 2k18 , czyli szyba sportowa fura i autostrada , teraz to chce im się chociaż jechać do paleto żeby ten bank opierdolić z jednej skrytki akurat jak wszystkie jednostki policji sie zjada do miasta.

Nic nie wnosi do tematu, chcesz przeprowadzać jakąś formę kontrataku to załóż osobny temat ze skargą

22 minutes ago, S0nik said:

chwytanie się rzeczy starych i omówionych już dawno temu

Rzeczy stare, pewnie rozpatrywane pojedynczo. Jeśli dobrze rozumiem cel tej skargi, chodzi chłopakom o powtarzające się małe rzeczy które w kupie się składają w większą całość, inaczej nie widzę sensu tak obszernego materiału. 

22 minutes ago, S0nik said:

Poza tym daje se łape uciąc że te zniechęcone przez Czartka osoby do grania na serwie są takimi samymi albo wiekszymi mustwinami

Again, nic nie wnosi do tematu. Argument że "wszyscy też tak robią" albo "wszyscy pewnie też by tak zrobili" nie działa w takiej sytuacji. 

Przypomnę tylko, że jesteśmy na forum publicznym nie w zwierzyńcu i proszę obie strony o zachowanie przynajmniej podstawowych zasad kultury. I ponownie, wątek odnosi się stricte do tematu oraz pierwszego postu. Wskazywanie palcami na innye sytuacje czy inne osoby nic nie wnosi i prawdopodobnie powinny się znaleźć w osobnych miejscach. 

Edited by kapitan kwik
  • Like 4

Bardziej chodziło mi kwiku o fakt że można wyciągać stare co do niczego nie prowadzi i możemy to robić cały czas , i trochę chciałem pokazać hipokryzje z odgrywaniem tych samych postaci i nie wnoszeniu nic nowego 

Posted (edited)

Musze przyznać że zaskoczony jestem skargą Kuca z Yurasa, pozytywnie zaskoczony.

Teraz jest najlepszy czas na moje zdanie, jestem znany jako osoba bezkonfliktowa, osoba która przygląda się z trzeciej osoby na to co dzieje się na serwerze, kiedyś uczestniczyłem czynnie w Crime RP lecz doszedłem do wniosku że to nie dla mnie, przyglądam się do dzisiaj crime ale zza kurtyny. Mój punkt widzenia RP to szacunek do drugiego gracza, chęć interakcji z nim na każdej płaszczyźnie, nawet gdy okradamy go IC dalej powinniśmy szanować kumpla z serwera, u Czartka czegoś takiego zwyczajnie niema, dotyczy to też jego wypowiedzi na discordzie. Widzę też że wojny są prowadzone tak samo IC jak i OOC przez te same grupki społeczności serwera. 

Jeśli chodzi o Czartka to wiem że przez moją opinię podpadnę jego znajomym ale to co się teraz dzieje na serwerze ma wyższy priorytet.

Zgadzam się w pełni z tym co napisał Kucmosky oraz Yuruś i jestem całym moim wkładem w serwer za permanentnym zbanowaniem Czartka jak i usunięciu go ze społeczności V-life.

Jestem przekonany że przyniesie to wymierne korzyści dla nas wszystkich.

Dolas

Edited by Franek12
  • Like 6

Nie będę ukrywał że to ja byłem jedyną osobą która miała jakiekolwik przeciwwskazania do banów dłuższych niż te które były. Może z sentymentu, może przez to że często pomagał mi w niektórych kwestiach. Nie da się tez ukryć że to co robił było bagatrelizowane, a brak konsekwencji doprowadził do tego co jest dzisiaj. Nie rozpisując się, z powodu toksyczności, nagminnego łamania regulaminu, słabego, powtarzalnego rp, które dla większości ludzi które się z nim spotkało (a także mnie będącego obserwatorem) jest zniechęcające do dalszej gry. Decyzją jednogłośną całej "wyższej" Administracji, Czartek będzie zbanowany permanentnie.

Amen.

• Like 19
  • NotLikeThis 1

• Mintaz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...