Jump to content
Sign in to follow this  
masle

[UB] masle

Recommended Posts

SteamID: steamcommunity.com/id/ojg
Nick Discord: masle#0001
Nick OOC: masle
Dane IC: Nie pamietam było to ponad rok temu

Serwer: Whitelist
Nick Admina: nie pamietam
Data: rok temu lub ponad
Powód bana: Cheatowanie dokładnie sam ESP

Opis sytuacji: Złapałem kiedyś z kimś kontakt kto miał dostęp do cheatow na fivem, a ja wpadłem na pomysł co gdybym poużywał tylko wallhacka nie po to żeby komuś psuć rozrywkę tylko żeby samemu ja sobie szukać. Jestem osobom która nie grinduje w roleplay tylko gra dla czystego funu i może mieć przy sobie same zaskurniaki ale i tak będzie się dobrze bawiła, wallhack w tamtym czasie bardzo mi w tym ułatwił grę bo wiedziałem gdzie są wszyscy i zrobić zaraz jakąś akcje rp nie było problemem. Z czasem zacząłem trochę przeginać i wszystko wyszło na jaw. Żałuje tego do tej pory i od tamtego czasu przestałem grać w rp ze względu na to, że ten serwer jedynie wydawał mi się w porządku i z normalnym community.
Coś od siebie: Tak jak wspomniałem wyżej żałuje tego po dziś dzień i bardzo chciałbym jeszcze raz spróbować roleplayu.
Link: [UB] masle - Archiwum - Polski Serwer Role Play GTA V - V-LIFE (v-life.pl) potem dostałem unbana nie pamietam kiedy dokładnie i po 2-3 miesiącach znowu oberwałem. (do 3 razy sztuka?? :D)
Dowody: brak

• REEEEE 1

Sign in to follow this  

• Create New...