Jump to content

Recommended Posts

8 hours ago, xSowiQ said:

Imię: Jackson
Nazwisko: Smith
Poprzednie zatrudnienie: Złomowisko (Dalej aktualne)
Kilka słów o sobie:  Nazywam się Jackson Smith, urodziłem się w stanie Nevada. Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodów oraz motocykli, od małego zawsze interesowałem się motoryzacją, drugą z moich pasji były właśnie tatuaże. Zawsze zza dzieciaka dopytywałem się ojca o jego tatuaże - a dokładnie o ich znaczenie. Bardzo fascynuje mnie ta sztuka, a szczególnie przekaz który niesie ze sobą dana dziara. Jeżeli chodzi o moje cechy pozytywne to na pewno pracowitość,  punktualność, chęć dążenia do ustalonego celu, kultura osobista w stosunku do innych ludzi oraz sprawna komunikacja z innymi osobami. Co do negatywnych cech to mogę wyróżnić to, że jak każdemu człowiekowi potrafię wybuchnąć agresją lecz zdarza mi się to sporadycznie. Planuje wprowadzić do studia na pewno profesjonalizm z świadczonych usług, chce by klient zawsze wychodził zadowolony, w skrócie mówiąc przed zaczęciem pracy chce dokładnie wiedzieć jaki zamysł na tatuaż ma klient.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: xSowiQQQ#0603
Ile czasu jesteś na vlife: Około miesiąc czasu
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Myślę że dziennie do 3-5 godzin w zależności od dnia.

Kilka słów o sobie: Nazywam się Michał, aktualnie chodzę do 3 klasy technikum o kierunku Technik pojazdów samochodowych. Moimi pasjami to stara motoryzacja - w wolnej chwili lubię spędzić czas nad robotą nad jakimś pojazdem. Oprócz tego od paru lat regularnie pływam. 

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 
W celu umówienia się na nią proszę napisać do kierownika maila (Kaciejos#4950)

• Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

IC: Imię : Diego Nazwisko : Walker Wiek : 40 Poprzednie zatrudnienie : Barman Kilka słów o sobie : Nazywam się Diego, urodziłem się w Liberty City. Dość niedawno przeprowadziłem się do Los Santos, bo

STUDIO BLAZING TATTOO POSZUKUJE PRACOWNIKÓW! IC: Serdecznie zapraszamy każdą chętną osobę do składania CV, by rozpocząć pracę u nas! Nasze studio oferuje: miłą atmosferę, wysokiej jakości sprzęt, pom

IC: Imię: Mia Nazwisko: Winę Wiek: 22 lata Poprzednie zatrudnienie: Aktualnie pracuję dorywczo w Muscle Sands GYM Kilka słów o sobie: Mam na imię Mia Winę, mam 22 lata i pochodzę z Hiszpanii. Jestem k

Posted Images

27 minutes ago, K4rt0f3l said:

IC:
Imię: Blake
Nazwisko: Spicy
poprzednie zatrudnienie: praca dorywcza w Bloody Binson Fight Club jako kelner
Coś o sobie: Jestem fanem przeróżnych tatuaży,sam na swoim ciele posiadam pare.Mam zrobione obydwa rękawy o raz twarz.Posiadam prawojazdy kat.B,dzięki czemu zatrudniłem się w firmie zajmującą się elektryką.Dobrze mi się tam pracowało,mili ludzie,znakomity szef.Po tej pracy zacząłem pracować tylko i wyłącznie dorywczo w BBFC jako kelner.Po tych zajęciach szukam jakiejś stałej pracy żeby się na stałe umiejscowić.

OOC:
Nick na discordzie: Kartofel#2061
Ile czasu jesteś na vlife: około 3 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: dziennie myślę że po 2-4 godzinki,zależy od tego jak mam czas,raz więcej,a raz mniej
Kolka słów o sobie: Mam na imię Dawid oraz mam 18 lat.Aktualnie jestem na 2 roku technikum o profilu technik elektryk.Moimi zainteresowaniami są wszelakie gry na komputerze,pobawić się w kabelkach :) oraz bieganie. 

IC:
Imię: Martin
Nazwisko: Houlihan
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Określę się jako nie tyle co młoda, a bardziej energiczna osoba która z chęcią nawiązuje nowe kontakty i lubi trzymać kontakt z drugą osobą. Urodzony w Los Santos, od dziecka wychowywany w mieście, teraz z biegiem lat wyprowadziłem się na wieś, co nie znaczy że nie mam jak dostać się do miasta. Aktualnie chwytałem się prac dorywczych a chciałbym spróbować czegoś na stałe co myślę, że sprawi mi przyjemność.

OOC:
CheekiGopnik#9330
Ile czasu jesteś na vlife - żeby nie skłamać około 2 tygodnie, możliwe że 3
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo - Dziennie do 3/3,5h

Zaczynając od początku mam 30 lat i mieszkam w Poznaniu, ostatnio mam dużo czasu na rozgrywkę w FiveM która sprawia mi przyjemność. Ostatnio gram na vlife i nie ukrywam że jest to jeden z bardziej rozwiniętych serwerów na których byłem.  Z zainteresowań mogę wymienić broń palną/strzelnica, trochę zahaczam o prawo ze względu na pracę jaką jest KAS. Na czas dzisiejszy pracuję z domu i mam bardzo dużo wolnego czasu.

2 hours ago, CheekiGopnik said:

IC:
Imię: Martin
Nazwisko: Houlihan
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Określę się jako nie tyle co młoda, a bardziej energiczna osoba która z chęcią nawiązuje nowe kontakty i lubi trzymać kontakt z drugą osobą. Urodzony w Los Santos, od dziecka wychowywany w mieście, teraz z biegiem lat wyprowadziłem się na wieś, co nie znaczy że nie mam jak dostać się do miasta. Aktualnie chwytałem się prac dorywczych a chciałbym spróbować czegoś na stałe co myślę, że sprawi mi przyjemność.

OOC:
CheekiGopnik#9330
Ile czasu jesteś na vlife - żeby nie skłamać około 2 tygodnie, możliwe że 3
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo - Dziennie do 3/3,5h

Zaczynając od początku mam 30 lat i mieszkam w Poznaniu, ostatnio mam dużo czasu na rozgrywkę w FiveM która sprawia mi przyjemność. Ostatnio gram na vlife i nie ukrywam że jest to jeden z bardziej rozwiniętych serwerów na których byłem.  Z zainteresowań mogę wymienić broń palną/strzelnica, trochę zahaczam o prawo ze względu na pracę jaką jest KAS. Na czas dzisiejszy pracuję z domu i mam bardzo dużo wolnego czasu.

IC:
Imię: Lorenzo
Nazwisko: VanDali
Poprzednie zatrudnienie: Salon samochodowy PDM
Jestem Lorenzo pochodzę z Włoch, mam 26 lat i pasjonuję się wszelkiego rodzaju sztuką. Kiedyś zajmowałem się obróbką filmową i obróbką zdjęć. Za młodu dużo rysowałem i malowałem, gdzieś tam zawsze marzyłem aby pracować w profesjonalnym studio tatuażu. Po poprzedniej pracy wyjechałem na długi urlop, teraz szukam stałego zatrudnienia.
OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: jabłonowski#9927
Ile czasu jesteś na vlife: Na Vlife zacząłem grać w lipcu 2019 roku, grałem prawie rok i 3 tygodnie temu wróciłem na serwer.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: W tygodniu ok. 1-2 h, zależy od dnia, nie mam ustalonych godzin pracy. W weekend ok. 2-4 h 

Mam na imię Fryderyk, mam 22 lata. Pracuje i studiuje inżynierię środowiska zaocznie, przez system zdalnych zajęć mam dużo czasu wolnego w weekendy, który spędzam grając w m.in. lola, gta, coda. Jak chodzi o hobby to tak jak wspomniałem - gry, a także ASG. 

On 16.04.2021 at 22:38, FrytaTW said:

IC:
Imię: Lorenzo
Nazwisko: VanDali
Poprzednie zatrudnienie: Salon samochodowy PDM
Jestem Lorenzo pochodzę z Włoch, mam 26 lat i pasjonuję się wszelkiego rodzaju sztuką. Kiedyś zajmowałem się obróbką filmową i obróbką zdjęć. Za młodu dużo rysowałem i malowałem, gdzieś tam zawsze marzyłem aby pracować w profesjonalnym studio tatuażu. Po poprzedniej pracy wyjechałem na długi urlop, teraz szukam stałego zatrudnienia.
OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: jabłonowski#9927
Ile czasu jesteś na vlife: Na Vlife zacząłem grać w lipcu 2019 roku, grałem prawie rok i 3 tygodnie temu wróciłem na serwer.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: W tygodniu ok. 1-2 h, zależy od dnia, nie mam ustalonych godzin pracy. W weekend ok. 2-4 h 

Mam na imię Fryderyk, mam 22 lata. Pracuje i studiuje inżynierię środowiska zaocznie, przez system zdalnych zajęć mam dużo czasu wolnego w weekendy, który spędzam grając w m.in. lola, gta, coda. Jak chodzi o hobby to tak jak wspomniałem - gry, a także ASG. 

• 2 weeks later...

IC:
Imię: Artem
Nazwisko: Zhukov
Poprzednie zatrudnienie: prace dorywcze, głównie taksówka
Kilka słów o sobie: Do Los Santos przyjechałem z głębokiej rosyjskiej Syberii kilka tygodni temu. Po krótkim zapoznaniu się z miastem zacząłem robić to, co robią wszyscy - pędzić za pieniądzem. Szybko okazało się jednak, że pieniądze faktycznie szczęścia nie dają i zapragnąłem dążyć za tym, o czym marzyłem żyjąc w Matce Rosji. Jako nastolatek zajmując się chorą mamą nie miałem innego sposobu na spędzanie wolnego czasu, niż rysowanie. Więc robiłem szkice, rysunki. Zafascynowała mnie sztuka tatuażu, którą zaobserwowałem na skórze bogatszych ode mnie ludzi. W Los Santos kupiłem świńską skórę i zobaczyłem, że nie jest to wcale jakoś bardzo trudniejsze, niż rysowanie na kartkach. Znalazłem zawód, który chciałbym wykonywać.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: radke#7251
Ile czasu jesteś na vlife: około tydzień - roleplay ogarniam dobrze, bo całe moje dzieciństwo spędziłem na serwerach SA:MP roleplay.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo
: bez problemu 2-3 godzin dziennie, w dniach roboczych od około 19 (nie w każdy dzień, często np. wtorek i piątek wypada), w weekendy często nawet cały dzień

Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek, mam 22 lata i mieszkam w pewnej wielkopolskiej wiosce. Od dzieciństwa dużo czasu spędzam przy komputerze. Kiedyś roleplay w SA-MPie i CS 1.6, teraz V-Life, Valorant i CS:GO. Poza tym jestem hobbystycznie muzykiem - multiinstrumentalistą i wokalistą. IRL również lubię tatuaże, sam posiadam dwa drobne tatuaże, a gdyby nie choroba skóry miałbym już pewnie przynajmniej jeden cały rękaw.

On 27.04.2021 at 00:56, radke said:

IC:
Imię: Artem
Nazwisko: Zhukov
Poprzednie zatrudnienie: prace dorywcze, głównie taksówka
Kilka słów o sobie: Do Los Santos przyjechałem z głębokiej rosyjskiej Syberii kilka tygodni temu. Po krótkim zapoznaniu się z miastem zacząłem robić to, co robią wszyscy - pędzić za pieniądzem. Szybko okazało się jednak, że pieniądze faktycznie szczęścia nie dają i zapragnąłem dążyć za tym, o czym marzyłem żyjąc w Matce Rosji. Jako nastolatek zajmując się chorą mamą nie miałem innego sposobu na spędzanie wolnego czasu, niż rysowanie. Więc robiłem szkice, rysunki. Zafascynowała mnie sztuka tatuażu, którą zaobserwowałem na skórze bogatszych ode mnie ludzi. W Los Santos kupiłem świńską skórę i zobaczyłem, że nie jest to wcale jakoś bardzo trudniejsze, niż rysowanie na kartkach. Znalazłem zawód, który chciałbym wykonywać.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: radke#7251
Ile czasu jesteś na vlife: około tydzień - roleplay ogarniam dobrze, bo całe moje dzieciństwo spędziłem na serwerach SA:MP roleplay.
: bez problemu 2-3 godzin dziennie, w dniach roboczych od około 19 (nie w każdy dzień, często np. wtorek i piątek wypada), w weekendy często nawet cały dzień

Kilka słów o sobie: Mam na imię Radek, mam 22 lata i mieszkam w pewnej wielkopolskiej wiosce. Od dzieciństwa dużo czasu spędzam przy komputerze. Kiedyś roleplay w SA-MPie i CS 1.6, teraz V-Life, Valorant i CS:GO. Poza tym jestem hobbystycznie muzykiem - multiinstrumentalistą i wokalistą. IRL również lubię tatuaże, sam posiadam dwa drobne tatuaże, a gdyby nie choroba skóry miałbym już pewnie przynajmniej jeden cały rękaw.

• 4 weeks later...

IC:
Imię : Axel
Nazwisko : Davis
Poprzednie zatrudnienie : Brak
Kilka słów o sobie:
Siemanko, Jestem Axel pochodzę z Chamberlain Hills. Jestem wyluzowanym młodym czarnoskórym mężczyzną ,który szuka roboty by utrzymać siebie i opłacić rachunki za wynajem domu.Byłem karany lecz nadal jestem wylozowany i zdystansowany.
Łapie dobry kontakt z ludźmi i lubię towarzystwo.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : ShizeR#1876
Ile czasu jesteś na vlife: 3 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo : Nawet sporo i we wolnych chwilach gdy nie ma nikogo ode mnie.

Kilka słów o sobie : 
Jestem 20 latkiem który jest totalnie zdystansowany i wyluzowany jak i zabawny.
Roleplay to dla mnie zabawa i czerpanie z niego jak najwięcej korzyści dla siebie i innych.Pozdrawiam :)

IC:
Imię: Lucas
Nazwisko: Hall
Poprzednie zatrudnienie: Brak
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Lucas ale każdy mówi na mnie Gruby ze względu na moją dość sporą wagę. Na codźień mieszkam na Ghetto gdzie codziennie czycha na mnie jakieś niebezpieczeństwo. Za dzieciaka siedziałem 2 lata w więzieniu za handel narkotykami i posiadanie broni bez zezwolenia ale to były błędy młodości. Aktualnie szukam jakiejś stałej pracy i mam nadzieje że właśnie taką uda mi się tutaj znaleźć. Podczas pobytu w więzieniu zrobiłem z 2-3 dziary dla kolegów z Celi ale nie były to jakieś profesjonalne tatuaże tylko dość krzywe literki i obrazki którymi każdy się wtedy zachwycał. Lubię pracować z ludźmi i otaczać się wśród nich, dlatego moja rodzina jest tak duża. Chciałbym zacząć uczyć się robić profesjonalne tatuaże aby klienci byli zadowoleni i wracali z uśmiechem na twarzy robić kolejne. Szybko się uczę i przyjmuję krytykę przez co staram się robić coś lepiej i nie popełniać ponownie tych samych błedów.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: zajkowski.x#7777
Ile czasu jesteś na vlife: Dokładnie nie pamiętam ale jakoś od Maja/Czerwca 2020r
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Jestem w stanie poświęcić sporo czasu, myślę że jeśli klient umówi się na kanale z terminami to jestem w stanie wbić nawet do 30min i wykonać usługę o jaką prosi. A tak to mogę sam dawać ogłoszenia jeśli będe miał wolny czas w okienku miedzy wykładami.

Kilka słów o sobie: Witam nazywam się Patryk mam 19 lat i moimi głównym zainteresowaniami  na ten czas jest programowanie i siłownia. Jestem osobą pewną siebie i potrafię pociągnać z kimś rozmowe lub sam ją zaczynam. Nie lubię pracować w ciszy i często puszczam muzykę w celu relaxu bądź po prostu dla lepszego komfortu pracy. W wolnym czasie oglądam sporo seriali i filmów.

•  

1 hour ago, Shizer1876 said:

IC:
Imię : Axel
Nazwisko : Davis
Poprzednie zatrudnienie : Brak
Kilka słów o sobie:
Siemanko, Jestem Axel pochodzę z Chamberlain Hills. Jestem wyluzowanym młodym czarnoskórym mężczyzną ,który szuka roboty by utrzymać siebie i opłacić rachunki za wynajem domu.Byłem karany lecz nadal jestem wylozowany i zdystansowany.
Łapie dobry kontakt z ludźmi i lubię towarzystwo.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : ShizeR#1876
Ile czasu jesteś na vlife: 3 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo : Nawet sporo i we wolnych chwilach gdy nie ma nikogo ode mnie.

Kilka słów o sobie : 
Jestem 20 latkiem który jest totalnie zdystansowany i wyluzowany jak i zabawny.
Roleplay to dla mnie zabawa i czerpanie z niego jak najwięcej korzyści dla siebie i innych.Pozdrawiam :)

23 minutes ago, zajkowskix said:

IC:
Imię: Lucas
Nazwisko: Hall
Poprzednie zatrudnienie: Brak
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Lucas ale każdy mówi na mnie Gruby ze względu na moją dość sporą wagę. Na codźień mieszkam na Ghetto gdzie codziennie czycha na mnie jakieś niebezpieczeństwo. Za dzieciaka siedziałem 2 lata w więzieniu za handel narkotykami i posiadanie broni bez zezwolenia ale to były błędy młodości. Aktualnie szukam jakiejś stałej pracy i mam nadzieje że właśnie taką uda mi się tutaj znaleźć. Podczas pobytu w więzieniu zrobiłem z 2-3 dziary dla kolegów z Celi ale nie były to jakieś profesjonalne tatuaże tylko dość krzywe literki i obrazki którymi każdy się wtedy zachwycał. Lubię pracować z ludźmi i otaczać się wśród nich, dlatego moja rodzina jest tak duża. Chciałbym zacząć uczyć się robić profesjonalne tatuaże aby klienci byli zadowoleni i wracali z uśmiechem na twarzy robić kolejne. Szybko się uczę i przyjmuję krytykę przez co staram się robić coś lepiej i nie popełniać ponownie tych samych błedów.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: zajkowski.x#7777
Ile czasu jesteś na vlife: Dokładnie nie pamiętam ale jakoś od Maja/Czerwca 2020r
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Jestem w stanie poświęcić sporo czasu, myślę że jeśli klient umówi się na kanale z terminami to jestem w stanie wbić nawet do 30min i wykonać usługę o jaką prosi. A tak to mogę sam dawać ogłoszenia jeśli będe miał wolny czas w okienku miedzy wykładami.

Kilka słów o sobie: Witam nazywam się Patryk mam 19 lat i moimi głównym zainteresowaniami  na ten czas jest programowanie i siłownia. Jestem osobą pewną siebie i potrafię pociągnać z kimś rozmowe lub sam ją zaczynam. Nie lubię pracować w ciszy i często puszczam muzykę w celu relaxu bądź po prostu dla lepszego komfortu pracy. W wolnym czasie oglądam sporo seriali i filmów.

•  

IC:
Imię Jeyden
Nazwisko DeWayne
Wiek 27
Poprzednie zatrudnienie brak
Kilka słów o sobie

Witam! ziomy z dzielni mówią na mnie Smoke. Od szczyla interesuje sie graffiti, tatuażami oraz muzyka. Sam trochę tworze nocą na murach naszego pięknego Ghetto :) oraz raczkuje rysując jakieś wzory na tatuaże, jednak nikt jeszcze nie odważył się zostać moim brudnopisem. Jestem osoba wyluzowana, szybko i łatwo znajduje wspólny język z druga osoba. Lubię pracować w grupie osób które maja dystans do siebie i swoja prace wykonuje z pasji i na 100% 
OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem haze#8819
Ile czasu jesteś na vlife okolo 800h
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: sporo, myślę ze tyle ile będzie trzeba i ilu będzie klientów :)

Kilka słów o sobie

Mam 27 lat, pracuje. Mam sporo tatuaży na sobie, myślę również nad zaczęciem dziarania hobbystycznie :) wiec myślę ze podołam :)))  Jestem osoba wyluzowana "wygadana" i na pewno zaangażowana w to co robi. Szanuje swój i cudzy czas. Spędziłem kilka lat w esporcie teraz chilluje w rp 

IC: 
Imię 
Clayton

Nazwisko 
Blacksmith

Wiek -
20 lat 

Poprzednie zatrudnienie 
Brak

Kilka słów o sobie - Jestem młodym Afroamerykaninem z ghetta, z którego chce się jak najszybciej wyprowadzić. Interesuje się kulturą hip-hop i wszystkim, co z tym związane muza, moda, grafity itp. Wychowałem się w Los Santos, lecz jestem pochodzenie jamajskiego i mieszkałem przez jakiś czas w Kingston. Wiele razy robiłem amatorsko dla ziomeczków tatuaże, żeby sobie dorobić. Nie słyszałem złych opinii na swój temat, ale najlepiej to zweryfikują klienci, a nie ja. Nie mam problemów z kontaktami między ludzkimi, jestem raczej otwarty na konwersacje i chętnie rozmawiam na nowe temat, w końcu człowiek uczy się przez całe życie. Mam dużo wolnego czasu po skończeniu szkoły w zeszłym roku więc myślę, że się nadam do pracy jako tatuażysty, mimo że do tej pory pracowałem tylko dorywczo. Dlatego że moje życie nie było łatwe, przez to myślę, że mogę się podjąć każdego zadania, a mój brak doświadczenia wyciągnę tylko na plusy, a nie minusy

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem 
 Repcak 👿#3236

Ile czasu jesteś na vlife 
Szczerze nie pamiętam ale myślę że będą już z 2 miesiące ale posiadam nie małe doświadczenie z innych serwerów.

Na pewno parę godzin dziennie często się nudzę i nie mam co porabiać, to mogę posiedzieć i po robić tatuaże.

Kilka słów o sobie 
No co ja mogę powiedzieć o sobie mam na imię Kacper, jak z resztą z nicku można wywnioskować (repcak to kacper od tyłu). Skończyłem technikum na profilu informatycznym, lecz nie nazwałbym siebie informatykiem. Interesuje się RP, odkąd tylko się o tym dowiedziałem, zaczynałem od starej gierki M&B:Warband w pisanym średniowiecznym RP po angielsku potem chwile grałem na Armie. Aktualnie gram praktycznie tylko w FiveM, dzięki czemu mam dużo czasu na spędzanie go na serwerze. Nie lubię osobie mówić więc to chyba wszystko, co mam aktualnie do powiedzenia zawsze mogę coś dopisać, jakbyście chcieli wiedzieć.

• 3 months later...