Jump to content

Recommended Posts

5 minutes ago, Pagaj said:

IC:
Imię: Hugh
Nazwisko: Jefferson
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka słów o sobie:
Yo, Jestem Hugh, mówią na mnie Big. Długo grzałem ławę na Bolingbroke Penitentiary za błędy mojego młodego ja, 
wyszedłem za dobre sprawowanie przed terminem, będąc szczerym po 15 latach odsiadki, obudziłem w sobie, kurde no nie wiem, to chyba artysta się nazywa, no i zacząłem szkicować 
na początek jakieś postacie, portrety, potem zacząłem tworzyć bardziej skomplikowane wzory, z czasem zyskałem sobie ziomków, którzy mówili "ej ty dobry jesteś w tym czarnuchu, weź może zacznij dziarać" no i nie oficjalnie dziarałem podczas odsiadki, swoich ziomków spod celi, szczerze wydaje mi się że mam do tego talent, sam jestem napiętnowany moimi dziełami, więc portfolio załączam gratis, wiesz o co chodzi. Historii długiej nie mam więc nie mam co napisać w życiorysie. Skończyłem podstawówkę, wychowałem się na ghetto, czas się zmienić. Chce się naprawić więc dobrze by było zacząć tutaj. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:
ℙ𝕒𝕘𝕒𝕛𝕖𝕨𝕤𝕜𝕪#7250

Ile czasu jesteś na V-LIFE:
27 Miesięcy.

Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo:

Dwa-trzy dni w tygodniu.

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 
W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

• 3 weeks later...
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

IC: Imię : Diego Nazwisko : Walker Wiek : 40 Poprzednie zatrudnienie : Barman Kilka słów o sobie : Nazywam się Diego, urodziłem się w Liberty City. Dość niedawno przeprowadziłem się do Los Santos, bo

STUDIO BLAZING TATTOO POSZUKUJE PRACOWNIKÓW! IC: Serdecznie zapraszamy każdą chętną osobę do składania CV, by rozpocząć pracę u nas! Nasze studio oferuje: miłą atmosferę, wysokiej jakości sprzęt, pom

IC: Imię: Mia Nazwisko: Winę Wiek: 22 lata Poprzednie zatrudnienie: Aktualnie pracuję dorywczo w Muscle Sands GYM Kilka słów o sobie: Mam na imię Mia Winę, mam 22 lata i pochodzę z Hiszpanii. Jestem k

Posted Images

IC:
Imię Roman
Nazwisko Bossky
Wiek 25
Poprzednie zatrudnienie brak
Kilka słów o sobie

Siema jestem Roman na wyspie jestem około miesiąc czyli jestem w miarę świeży interesuje się tatuażami i sam je posiadam, ćwiczę sobie w wolnych chwilach tatuować na skórkach od bananów bo sztuczna skóra ciężko dostępna. Mam 25 lat a 26 rok życia ukończę w kwietniu. Czasami zdarzy mi się pójść na siłownie albo popływać pod wodą (jestem miłośnikiem nurkowania). Jestem pracowity i sumienny.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem SzwagierJZ#4143
Ile czasu jesteś na vlife Gram 2 tydzień
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo  około 3-4 godziny dziennie.

Kilka słów o sobie

Siema jestem Mikołaj mam 18 lat, pochodzę z pomorza, na vlife jestem od niedawna. Interesuje się tatuażami i muzyką(gram na gitarze i saksofonie) Dużo czasu spędzam na gierce bo mam teraz dużą zajawę na rp. 

On 28.01.2021 at 20:23, SzlagerJZ said:

IC:
Imię Roman
Nazwisko Bossky
Wiek 25
Poprzednie zatrudnienie brak
Kilka słów o sobie

Siema jestem Roman na wyspie jestem około miesiąc czyli jestem w miarę świeży interesuje się tatuażami i sam je posiadam, ćwiczę sobie w wolnych chwilach tatuować na skórkach od bananów bo sztuczna skóra ciężko dostępna. Mam 25 lat a 26 rok życia ukończę w kwietniu. Czasami zdarzy mi się pójść na siłownie albo popływać pod wodą (jestem miłośnikiem nurkowania). Jestem pracowity i sumienny.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem SzwagierJZ#4143
Ile czasu jesteś na vlife Gram 2 tydzień
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo  około 3-4 godziny dziennie.

Kilka słów o sobie

Siema jestem Mikołaj mam 18 lat, pochodzę z pomorza, na vlife jestem od niedawna. Interesuje się tatuażami i muzyką(gram na gitarze i saksofonie) Dużo czasu spędzam na gierce bo mam teraz dużą zajawę na rp. 

Przyjmuję! Skontaktuj się ze mną mailowo w celu przejścia rozmowy kwalifikacyjnej (Vixi#8898)

• 2 weeks later...

IC:
Imię: Dwayne
Nazwisko: Watts
Poprzednie zatrudnienie: Elektryk wysokich napięć, konserwator powierzchni płaskich w Burger Shot.

Kilka słów o sobie: Cześć, jestem Dwayne i mam 29 lat. Jestem czarnoskórym mężczyzną pochodzący z South Central. Interesuję się tatuażami, co potwierdzają moje bardzo częste wizyty w waszym studiu. Obecnie mieszkam w Paleto Bay (nie jest to przeszkodą do szybkiego dojazdu w miejsce pracy) wraz ze swoim współlokatorem.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Crud#0236
Ile czasu jesteś na vlife: WL mam od ponad roku, ale biernie uczęszczam w życiu serwera od dwóch tygodni.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Od 1 do 4 godzin.

Kilka słów o sobie: Siemson, mam na imię Kacper i od kilku lat interesuję się terminem jakim jest "RolePlay" w gierkach, oraz muzyką. W międzyczasie hobbystycznie gram na gitarze, wcześniej pogrywałem na pianinku. 

Edited by Crud1337
  • Like 1

• 2 weeks later...

IC:
Imię Dimityr
Nazwisko Lebedev
Wiek 23
Poprzednie zatrudnienie Brak
Kilka słów o sobie Jestem Dimityr pochodzę z Rosji wraz z grupą znajomych przyjechaliśmy  do Los Santos w poszukiwaniu pracy i rozpoczęciu nowego życia.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem |Teemo|  el original#0038
Ile czasu jesteś na vlife około miesiąca
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo Tyle ile będę grał na serwerze czyli co dziennie parę godzinek

Kilka słów o sobie

Jestem Bartosz interesuję się sportami drużynowymi. Uczę się w technikum na profilu tech. inf. Jestem bardzo komunikatywnym i lubię integrować się z innymi

IC:
Imię Dansen
Nazwisko Edifier
Wiek 21
Kilka słów o sobie: Mam na imię Dansen, Pochodzę z Włoch mieszkałem tam w małej miejscowośći nad jeziorkiem Bolsen dlatego teraz każdy na mnie tak mówi. Jestem bardzo energiczną osobą i nienawidzę się nudzić zawsze znajdę sobie cos do roboty. Potrafię bardzo dobrze pracować w grupie mam 3 młodszych braci i każdym musiałem się zajmować, gdy rodzice byli zajęci. To nauczyło mnie dużo cierpliwości, lecz też jestem człowiekiem i potrafię się zdenerwować, ale raczej rzadko mi się to zdarza. Od dziecka zawsze biegałem z kartką i ołówkiem i coś sobie rysowałem, lecz z wiekiem coraz to poważniejsze i trudniejsze rysunki ktoś kiedyś namawiał mnie, żebym spróbował swoich sił w tatuatorstwie, lecz go wyśmiałem, Lecz teraz po przemyśleniach i potrzebie zarobienia pieniędzy nie jest to złym pomysłem.
OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem Tekasche#8022
Ile czasu jesteś na vlife 3 tygodnie ale pochłoną mnie w całości :D
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo Myślę ze 1-2 godziny dziennie 

Kilka słów o sobie: Jestem Jakub 18lat, interesuje się motoryzacją i sportem, Lubię pograć w koszykówkę  lecz najbardziej sprawia mi przyjemność wyjście na drinka czy na browar ze znajomymi.

Edited by Tekasche

On 10.02.2021 at 04:12, Crud1337 said:

IC:
Imię: Dwayne
Nazwisko: Watts
Poprzednie zatrudnienie: Elektryk wysokich napięć, konserwator powierzchni płaskich w Burger Shot.

Kilka słów o sobie: Cześć, jestem Dwayne i mam 29 lat. Jestem czarnoskórym mężczyzną pochodzący z South Central. Interesuję się tatuażami, co potwierdzają moje bardzo częste wizyty w waszym studiu. Obecnie mieszkam w Paleto Bay (nie jest to przeszkodą do szybkiego dojazdu w miejsce pracy) wraz ze swoim współlokatorem.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Crud#0236
Ile czasu jesteś na vlife: WL mam od ponad roku, ale biernie uczęszczam w życiu serwera od dwóch tygodni.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Od 1 do 4 godzin.

Kilka słów o sobie: Siemson, mam na imię Kacper i od kilku lat interesuję się terminem jakim jest "RolePlay" w gierkach, oraz muzyką. W międzyczasie hobbystycznie gram na gitarze, wcześniej pogrywałem na pianinku. 

On 18.02.2021 at 23:34, Teemo said:

IC:
Imię Dimityr
Nazwisko Lebedev
Wiek 23
Kilka słów o sobie Jestem Dimityr pochodzę z Rosji wraz z grupą znajomych przyjechaliśmy  do Los Santos w poszukiwaniu pracy i rozpoczęciu nowego życia.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem |Teemo|  el original#0038
Ile czasu jesteś na vlife około miesiąca
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo Tyle ile będę grał na serwerze czyli co dziennie parę godzinek

Kilka słów o sobie

Jestem Bartosz interesuję się sportami drużynowymi. Uczę się w technikum na profilu tech. inf. Jestem bardzo komunikatywnym i lubię integrować się z innymi

On 19.02.2021 at 11:31, Tekasche said:

IC:
Imię Dansen
Nazwisko Edifier
Wiek 21
Kilka słów o sobie: Mam na imię Dansen, Pochodzę z Włoch mieszkałem tam w małej miejscowośći nad jeziorkiem Bolsen dlatego teraz każdy na mnie tak mówi. Jestem bardzo energiczną osobą i nienawidzę się nudzić zawsze znajdę sobie cos do roboty. Potrafię bardzo dobrze pracować w grupie mam 3 młodszych braci i każdym musiałem się zajmować, gdy rodzice byli zajęci. To nauczyło mnie dużo cierpliwości, lecz też jestem człowiekiem i potrafię się zdenerwować, ale raczej rzadko mi się to zdarza. Od dziecka zawsze biegałem z kartką i ołówkiem i coś sobie rysowałem, lecz z wiekiem coraz to poważniejsze i trudniejsze rysunki ktoś kiedyś namawiał mnie, żebym spróbował swoich sił w tatuatorstwie, lecz go wyśmiałem, Lecz teraz po przemyśleniach i potrzebie zarobienia pieniędzy nie jest to złym pomysłem.
OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem Tekasche#8022
Ile czasu jesteś na vlife 3 tygodnie ale pochłoną mnie w całości :D
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo Myślę ze 1-2 godziny dziennie 

Kilka słów o sobie: Jestem Jakub 18lat, interesuje się motoryzacją i sportem, Lubię pograć w koszykówkę  lecz najbardziej sprawia mi przyjemność wyjście na drinka czy na browar ze znajomymi.

• 2 weeks later...

OOC:
CV powinno zawierać informacje IC oraz OOC.

IC
:
Imię Ricky
Nazwisko Carter
Wiek 21
Kilka słów o sobie Siema, jestem Ricky mam 21 lat wychowałem się na Gheccie. Interesuje się tatuażami od jakiegoś czasu, w wolnym czasie ćwicze na siłowni

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem ***Polshu*** #6998
Ile czasu jesteś na vlife Około miesiąca
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: około godzinki dwóch dziennie ( zalezy od dnia)

Kilka słów o sobie: Jestem Dawid mam 18 lat mieszkam w województwie Łódzkim interesuje się motoryzacją jak i informatyką

On 5.03.2021 at 22:31, Polshu said:

OOC:
CV powinno zawierać informacje IC oraz OOC.

IC
:
Imię Ricky
Nazwisko Carter
Wiek 21
Kilka słów o sobie Siema, jestem Ricky mam 21 lat wychowałem się na Gheccie. Interesuje się tatuażami od jakiegoś czasu, w wolnym czasie ćwicze na siłowni

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem ***Polshu*** #6998
Ile czasu jesteś na vlife Około miesiąca
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: około godzinki dwóch dziennie ( zalezy od dnia)

Kilka słów o sobie: Jestem Dawid mam 18 lat mieszkam w województwie Łódzkim interesuje się motoryzacją jak i informatyką

W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

IC:
Imię: Philip
Nazwisko: Photo
Poprzednie zatrudnienie: Dorywczo: PizzaBoy oraz elektryk 
Kilka słów o sobie: Nazywam się Philip Photo interesuje mnie sztuka oraz motoryzacja jestem otwarty na nowe znajomości potrafie pracować w grupie jestem uprzejmy oraz miły. Mam bardzo dużo cierpliwości, szybko poprawiam swoje błędy. Myślę że sprawdzę się w tym zawodzie ponieważ mam zgrabną rękę do prac tego typu. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Definitely Not Fota#6913
Ile czasu jesteś na vlife: Od bodejże 4 dni
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Nie będę tutaj wymyślał bajek że cały dzień bo tak nie jest hcodzę nadal do szkoły oczywiscie są zdalne ale matura się zbliża trzeba troche pouważać ale 4 godziny dziennie to przynajmniej moge być.

Kilka słów o sobie Jestem Filip mam 18 lat dużo spędziłem czasu na znalezienie serwera RP który bedzie dla mnie odpowiedni lecz wkońcu się udało myślę że idealnie dopasuje swoją postać do tej pracy. Pozdrawiam

5 hours ago, Philip said:

IC:
Imię: Philip
Nazwisko: Photo
Poprzednie zatrudnienie: Dorywczo: PizzaBoy oraz elektryk 
Kilka słów o sobie: Nazywam się Philip Photo interesuje mnie sztuka oraz motoryzacja jestem otwarty na nowe znajomości potrafie pracować w grupie jestem uprzejmy oraz miły. Mam bardzo dużo cierpliwości, szybko poprawiam swoje błędy. Myślę że sprawdzę się w tym zawodzie ponieważ mam zgrabną rękę do prac tego typu. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Definitely Not Fota#6913
Ile czasu jesteś na vlife: Od bodejże 4 dni
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Nie będę tutaj wymyślał bajek że cały dzień bo tak nie jest hcodzę nadal do szkoły oczywiscie są zdalne ale matura się zbliża trzeba troche pouważać ale 4 godziny dziennie to przynajmniej moge być.

Kilka słów o sobie Jestem Filip mam 18 lat dużo spędziłem czasu na znalezienie serwera RP który bedzie dla mnie odpowiedni lecz wkońcu się udało myślę że idealnie dopasuje swoją postać do tej pracy. Pozdrawiam

W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

IC:
Imię: Anthon
Nazwisko: Huwer
Kilka słów o sobie:
Siemano, Jestem Athon, bliżsi znajomi mówią na mnie Bulwa. Mieszkam na Forum Drive, a także tam się wychowywałem. Od małego uwielbiałem rysować, ta pasja jest ze mną do teraz, jak znajdę wolną chwilę siadam sobie do stołu i szkicuje. Drugą moją pasją są tatuaże, mam ich sporo, dlatego też wpadłem na pomysł żeby napisać do was o pracę, fajnie będzie przekazać pasję dalej, a także zrobić coś za co klient jak i pracodawca będą zadowoleni. 

OOC:
Dudla#2626

Od Września 2020r czyli prawie 7 miesięcy

Jestem w stanie poświęcić dziennie 2/3 godziny.

On 16.03.2021 at 13:31, Bulwa said:

IC:
Imię: Anthon
Nazwisko: Huwer
Kilka słów o sobie:
Siemano, Jestem Athon, bliżsi znajomi mówią na mnie Bulwa. Mieszkam na Forum Drive, a także tam się wychowywałem. Od małego uwielbiałem rysować, ta pasja jest ze mną do teraz, jak znajdę wolną chwilę siadam sobie do stołu i szkicuje. Drugą moją pasją są tatuaże, mam ich sporo, dlatego też wpadłem na pomysł żeby napisać do was o pracę, fajnie będzie przekazać pasję dalej, a także zrobić coś za co klient jak i pracodawca będą zadowoleni. 

OOC:
Dudla#2626

Od Września 2020r czyli prawie 7 miesięcy

Jestem w stanie poświęcić dziennie 2/3 godziny.

W celu umówienia się na nią proszę napisać do kierownika maila (orox#6385)

IC:
Imię: Richard
Nazwisko: Bennett
Poprzednie zatrudnienie: Brak, jedynie prace dorywcze.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Richard, jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, potrafię dogadywać się z ludźmi. Moim hobby jest sport oraz dobra muzyka (w szczególności w aucie). W wolny czasie lubię wyskoczyć na siłownię lub na ryby i odpocząć od męczącego tłoku w mieście. Jestem cierpliwy oraz wyrozumiały. Nie brak mi również dobrego humoru.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Kłebonifade /Mati#9436
Ile czasu jesteś na vlife: Wrzesień/październik 2020
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Byłbym w sumie codzinnie - czy to rano czy wieczorem, zawsze się znajdzie czas. Z godzinkę/dwie dziennie

Kilka słów o sobie: Siema, jestem Mateusz. Nikt nie wie ile mam lat. Na codzień się uczę, a w wolnym czasie lubię popykać w gry oraz posłuchać muzyki (rap, zbieram płyty i chodzę na koncerty, również prowadzę FB o tej tematyce).

Pozdrawiam

IC:
Imię: John
Nazwisko: Hamilton
Poprzednie zatrudnienie: (w CV)

Kilka słów o sobie(IC):
Nazywam się John, posiadam wysokie ambicje oraz długiego penisa. Jestem członkiem subkultury RASH.

Jestem osobą otwartą, chętną do współpracy, lubię czasem pożartować sobie, by rozluźnić atmosferę (pozostając przy tym taktownym).

Chciałbym zatrudnić się w salonie tatuażu, bo zawsze lubiłem rysować oraz malować.

OOC:
skaza#2113

W teorii od dwóch lat, w praktyce postać mam założoną od soboty, bo wtedy powróciłem do gry.

Jak będę na serwerze, to będę siedział w robocie.

Kilka słów o sobie(OOC):

To na imię mam Kacper, mam 20 lat, interesuję się street artem, tworzę muzykę jako producent, poza tym coś programuję, jestem połączeniem trzech subkultur (hip-hop, RASH oraz drainer). Lubię punk rock, japońską motoryzację, Filmy oraz e-grille. Często słyszę, że jestem osobą inteligentną, myślącą inaczej niż reszta.

w załączniku podsyłam CVkę

John_Hamilton_CV-1.jpg

21 hours ago, Exponiw said:

IC:
Imię: Richard
Nazwisko: Bennett
Poprzednie zatrudnienie: Brak, jedynie prace dorywcze.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Richard, jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, potrafię dogadywać się z ludźmi. Moim hobby jest sport oraz dobra muzyka (w szczególności w aucie). W wolny czasie lubię wyskoczyć na siłownię lub na ryby i odpocząć od męczącego tłoku w mieście. Jestem cierpliwy oraz wyrozumiały. Nie brak mi również dobrego humoru.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Kłebonifade /Mati#9436
Ile czasu jesteś na vlife: Wrzesień/październik 2020
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Byłbym w sumie codzinnie - czy to rano czy wieczorem, zawsze się znajdzie czas. Z godzinkę/dwie dziennie

Kilka słów o sobie: Siema, jestem Mateusz. Nikt nie wie ile mam lat. Na codzień się uczę, a w wolnym czasie lubię popykać w gry oraz posłuchać muzyki (rap, zbieram płyty i chodzę na koncerty, również prowadzę FB o tej tematyce).

Pozdrawiam

5 minutes ago, dardak800 said:

IC:
Imię: John
Nazwisko: Hamilton
Poprzednie zatrudnienie: (w CV)

Kilka słów o sobie(IC):
Nazywam się John, posiadam wysokie ambicje oraz długiego penisa. Jestem członkiem subkultury RASH.

Jestem osobą otwartą, chętną do współpracy, lubię czasem pożartować sobie, by rozluźnić atmosferę (pozostając przy tym taktownym).

Chciałbym zatrudnić się w salonie tatuażu, bo zawsze lubiłem rysować oraz malować.

OOC:
skaza#2113

W teorii od dwóch lat, w praktyce postać mam założoną od soboty, bo wtedy powróciłem do gry.

Jak będę na serwerze, to będę siedział w robocie.

Kilka słów o sobie(OOC):

To na imię mam Kacper, mam 20 lat, interesuję się street artem, tworzę muzykę jako producent, poza tym coś programuję, jestem połączeniem trzech subkultur (hip-hop, RASH oraz drainer). Lubię punk rock, japońską motoryzację, Filmy oraz e-grille. Często słyszę, że jestem osobą inteligentną, myślącą inaczej niż reszta.

w załączniku podsyłam CVkę

John_Hamilton_CV-1.jpg

• 2 weeks later...
Posted (edited)

IC:
Imię:James
Nazwisko:Hart
Poprzednie zatrudnienie:brak
Kilka słów o sobie:Cześć, jestem James. Interesuje sie muzyką,motoryzacją oraz szeroko pojętą sztuką. Dawniej za młodziaka grałem coś na gitarze, lecz po czasie musiałem zrezygnować z niej  przez szkołę. W szkole podczas lekcji zacząłem coś bazgrać i właśnie wtedy narodziła się moja kolejna zajawka na rysowanie różnych zrzutów w ingorancie, osobiście strasznie jaram się ignorantem i czuje ze moja twórczość może pasować do waszego studia.Wracając do muzyki to często gdy coś rysuje lubię puścić dobrą muzykę i sie w nią wczuć i przelać tez tego klimatu troche na kartkę.

OOC:
Nick na discordzie:crystalmeth.#6903
Ile czasu jesteś na vlife: dobry tydzień
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo:2-4h

Kilka słów o sobie: Cześć jestem Kuba interesuje sie muzyką,motoryzacja oraz grafiką.

Edited by crystalmeth

IC:

Imię: Kilian

Nazwisko: Smith

Poprzednie zatrudnienie: Brak

Kilka słów o sobie:

Cześć nazywam się Kilian, urodziłem się w Kanadzie i od najmłodszych lat stawiam sobie co raz to wyższe cele. Odkąd pamiętam od małego pomagałem Tacie w rodzinnym warsztacie i to on nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do celu. To co przykuło moją uwagę będąc dzieckiem, to jego tatuaże na rękach. Podczas rozmowy z nim na ten temat dał mi do zrozumienia, że dla niektórych ludzi to mogą być tylko puste malowidła na skórze, a dla niego jest to długa historia i każdy wytatuowany element ma szczególne znaczenie w jego życiu. Starając się o prace jako tatuażysta chcę aby każdy klient miał wytatuowany kawałek historii na swoim ciele dbając o każdy najmniejszczy szczegół.

OOC

Nick na discordzie wraz z numerem: Dexterek#1237

Ile czasu jesteś na vlife: Dobry tydzień

Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Do około 4h

Kilka słów o sobie:

Siemanko jestem Dawid. Moje zainteresowania to głównie fotografia, motoryzacja, tatuaże oraz muzyka. Od 2 lat pracuję w gastronomii ale mimo to mam czas na gierki min. Gta/CS GO. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i myślę, że dość szybko znajduje wspólny język

On 2.04.2021 at 15:14, crystalmeth said:

IC:
Imię:James
Nazwisko:Hart
Poprzednie zatrudnienie:brak
Kilka słów o sobie:Cześć, jestem James. Interesuje sie muzyką,motoryzacją oraz szeroko pojętą sztuką. Dawniej za młodziaka grałem coś na gitarze, lecz po czasie musiałem zrezygnować z niej  przez szkołę. W szkole podczas lekcji zacząłem coś bazgrać i właśnie wtedy narodziła się moja kolejna zajawka na rysowanie różnych zrzutów w ingorancie, osobiście strasznie jaram się ignorantem i czuje ze moja twórczość może pasować do waszego studia.Wracając do muzyki to często gdy coś rysuje lubię puścić dobrą muzykę i sie w nią wczuć i przelać tez tego klimatu troche na kartkę.

OOC:
Nick na discordzie:crystalmeth.#6903
Ile czasu jesteś na vlife: dobry tydzień
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo:2-4h

Kilka słów o sobie: Cześć jestem Kuba interesuje sie muzyką,motoryzacja oraz grafiką.

W celu umówienia się na nią proszę napisać do kierownika maila (Kaciejos#4950)

On 6.04.2021 at 14:12, Dexterek said:

IC:

Imię: Kilian

Poprzednie zatrudnienie: Brak

Kilka słów o sobie:

Cześć nazywam się Kilian, urodziłem się w Kanadzie i od najmłodszych lat stawiam sobie co raz to wyższe cele. Odkąd pamiętam od małego pomagałem Tacie w rodzinnym warsztacie i to on nauczył mnie wytrwałości w dążeniu do celu. To co przykuło moją uwagę będąc dzieckiem, to jego tatuaże na rękach. Podczas rozmowy z nim na ten temat dał mi do zrozumienia, że dla niektórych ludzi to mogą być tylko puste malowidła na skórze, a dla niego jest to długa historia i każdy wytatuowany element ma szczególne znaczenie w jego życiu. Starając się o prace jako tatuażysta chcę aby każdy klient miał wytatuowany kawałek historii na swoim ciele dbając o każdy najmniejszczy szczegół.

OOC

Nick na discordzie wraz z numerem: Dexterek#1237

Ile czasu jesteś na vlife: Dobry tydzień

Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Do około 4h

Kilka słów o sobie:

Siemanko jestem Dawid. Moje zainteresowania to głównie fotografia, motoryzacja, tatuaże oraz muzyka. Od 2 lat pracuję w gastronomii ale mimo to mam czas na gierki min. Gta/CS GO. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości i myślę, że dość szybko znajduje wspólny język

W celu umówienia się na nią proszę napisać do kierownika maila (Kaciejos#4950)

Imię: Jackson
Poprzednie zatrudnienie: Złomowisko (Dalej aktualne)
Kilka słów o sobie:  Nazywam się Jackson Smith, urodziłem się w stanie Nevada. Z wykształcenia jestem mechanikiem samochodów oraz motocykli, od małego zawsze interesowałem się motoryzacją, drugą z moich pasji były właśnie tatuaże. Zawsze zza dzieciaka dopytywałem się ojca o jego tatuaże - a dokładnie o ich znaczenie. Bardzo fascynuje mnie ta sztuka, a szczególnie przekaz który niesie ze sobą dana dziara. Jeżeli chodzi o moje cechy pozytywne to na pewno pracowitość,  punktualność, chęć dążenia do ustalonego celu, kultura osobista w stosunku do innych ludzi oraz sprawna komunikacja z innymi osobami. Co do negatywnych cech to mogę wyróżnić to, że jak każdemu człowiekowi potrafię wybuchnąć agresją lecz zdarza mi się to sporadycznie. Planuje wprowadzić do studia na pewno profesjonalizm z świadczonych usług, chce by klient zawsze wychodził zadowolony, w skrócie mówiąc przed zaczęciem pracy chce dokładnie wiedzieć jaki zamysł na tatuaż ma klient.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: xSowiQQQ#0603
Ile czasu jesteś na vlife: Około miesiąc czasu
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Myślę że dziennie do 3-5 godzin w zależności od dnia.

Kilka słów o sobie: Nazywam się Michał, aktualnie chodzę do 3 klasy technikum o kierunku Technik pojazdów samochodowych. Moimi pasjami to stara motoryzacja - w wolnej chwili lubię spędzić czas nad robotą nad jakimś pojazdem. Oprócz tego od paru lat regularnie pływam. 

IC:
Imię: Blake
Nazwisko: Spicy
poprzednie zatrudnienie: praca dorywcza w Bloody Binson Fight Club jako kelner
Coś o sobie: Jestem fanem przeróżnych tatuaży,sam na swoim ciele posiadam pare.Mam zrobione obydwa rękawy o raz twarz.Posiadam prawojazdy kat.B,dzięki czemu zatrudniłem się w firmie zajmującą się elektryką.Dobrze mi się tam pracowało,mili ludzie,znakomity szef.Po tej pracy zacząłem pracować tylko i wyłącznie dorywczo w BBFC jako kelner.Po tych zajęciach szukam jakiejś stałej pracy żeby się na stałe umiejscowić.

OOC:
Nick na discordzie: Kartofel#2061
Ile czasu jesteś na vlife: około 3 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: dziennie myślę że po 2-4 godzinki,zależy od tego jak mam czas,raz więcej,a raz mniej
Kolka słów o sobie: Mam na imię Dawid oraz mam 18 lat.Aktualnie jestem na 2 roku technikum o profilu technik elektryk.Moimi zainteresowaniami są wszelakie gry na komputerze,pobawić się w kabelkach :) oraz bieganie.