Jump to content

Recommended Posts

1494298954_tatoologo.png.2231c6d3fe122c5877eccb609d24e296.png

STUDIO BLAZING TATTOO POSZUKUJE PRACOWNIKÓW!

IC:
Serdecznie zapraszamy każdą chętną osobę do składania CV, by rozpocząć pracę u nas! Nasze studio
oferuje:
miłą atmosferę,
wysokiej jakości sprzęt,
pomoc dla każdej osoby,
dobre wynagrodzenie,
premie za dobrze wykonywaną pracę i wiele innych!
Zaś od pracownika
wymagamy:
chęci do pracy,
zaangażowania,
umiejętności pracy w zespole,
kultury osobistej

Swoje
CV prosimy zostawiać pod postem!

OOC:
CV powinno zawierać informacje IC oraz OOC.

IC
:
Imię
Nazwisko
Kilka słów o sobie

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem
Ile czasu jesteś na vlife
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo

Kilka słów o sobie

• Like 2

• BIELIK pinned, unpinned and featured this topic
  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

IC: Imię : Diego Nazwisko : Walker Wiek : 40 Poprzednie zatrudnienie : Barman Kilka słów o sobie : Nazywam się Diego, urodziłem się w Liberty City. Dość niedawno przeprowadziłem się do Los Santos, bo

STUDIO BLAZING TATTOO POSZUKUJE PRACOWNIKÓW! IC: Serdecznie zapraszamy każdą chętną osobę do składania CV, by rozpocząć pracę u nas! Nasze studio oferuje: miłą atmosferę, wysokiej jakości sprzęt, pom

IC: Imię: Mia Nazwisko: Winę Wiek: 22 lata Poprzednie zatrudnienie: Aktualnie pracuję dorywczo w Muscle Sands GYM Kilka słów o sobie: Mam na imię Mia Winę, mam 22 lata i pochodzę z Hiszpanii. Jestem k

Posted Images

IC:
Imię: Mia
Nazwisko: Winę
Poprzednie zatrudnienie: Aktualnie pracuję dorywczo w Muscle Sands GYM
Kilka słów o sobie: Mam na imię Mia Winę, mam 22 lata i pochodzę z Hiszpanii. Jestem koleżeńska, miła, uważna, rozsądna i zabawna. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i stawać na czele nowym wyzwaniom oraz doznaniom!  Moim hobby jest rysowanie oraz uprawianie sportu. Jestem osobą pracowitą oraz perfekcjonistką, dlatego do wszystkiego bardzo się przykładam. W wolnych chwilach od pracy i ćwiczeń rysuję, jakieś wzory. Zawsze chciałam któryś z nich przelać na skórę.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Moon#7000
Ile czasu jesteś na vlife: Dokładnie nie pamiętam ale chyba jakoś od września 2019.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Będę mogła poświecić ile czasu tylko dam radę. Niedługo zaczynam ferie więc będę często.

Kilka słów o sobie: Hola! Mam na imię Wiktoria i pochodzę z Hiszpanii. Od 3-ego roku życia tańczę, do dnia dzisiejszego kocham to robić i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Kocham sport, fotografie, taniec, śpiew i podróże. Aktualnie szykuje się na studia medyczne, chciałabym zostać chirurgiem cardiologiem. Jak narazie wszystko idzie ku temu! W wolnych chwilach lubię odpalić sobie streamka i pograć w gierki np. GTA RP. Jestem osobą koleżeńską więc z każdym łatwo się dogaduje nawet w świecie gry. 

• Like 1
  • LUL 1

• 2 weeks later...

IC:
Imię: Duane
Nazwisko: Meyer
Wiek 25 lat
Poprzednie zatrudnienie: Brak.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Duane, jestem młodym i ambitnym chłopakiem, który całkiem niedawno przeprowadził się do Los Santos wraz z ojcem. Jestem głównie stoikiem, zawszę patrzę na wszystko ze strony analitycznej. W zakresie moich zainteresowań znajduję się wiele rzeczy, od czytania powieści, do malowania na płótnie farbami akwarelowymi różnych krajobrazów. W pracy kieruje mną dokładność i stu-procentowy perfekcjonizm. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: 
Rapature#0666
Ile czasu jesteś na vlife: Za niedługo 8 miesiąc.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Jestem pewien że codziennie na 2-3 godziny bez żadnego problemu dałbym radę otworzyć salon.

Kilka słów o sobie:
Na imię mi Denis. Od urodzenia mieszkam na śląsku. W głównej mierze jestem wygadanym ambiwertykiem który fascynuje się samym Role Play'em od bardzo, bardzo dawna. Jestem również, jakby to nazwać...amatorem muzyki. Uważam iż to czego słuchamy, tworzy w pewien sposób obraz nas samych i (w pewnym stopniu) można dzięki temu wiedzieć jakim typem osobowości jest dana osoba. Nazywam siebie również smakoszem tanich alkoholi wysokoprocentowych, gdyż alkoholik brzmi zbyt ordynarnie.

• POGGERS 1

IC:
Imię : Diego
Nazwisko : Walker
Poprzednie zatrudnienie : Barman
Kilka słów o sobie : Nazywam się Diego, urodziłem się w Liberty City. Dość niedawno przeprowadziłem się do Los Santos, bo tydzień temu, przyjechałem tutaj głównie szukać pracy. Jeżeli chodzi o pracę w stresie nie trzęsą mi się ręce, potrafię to opanować, ponieważ pracowałem już na podobnym stanowisku, tj. Barman. Ukończyłem studia medyczne.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : Snoop#9541
Ile czasu jesteś na vlife : Już około rok/dwa lata
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo : Mogę poświęcić i cały dzień, chyba, że w ten dzień pracuję.

Kilka słów o sobie : Jestem Paweł, mam 19 lat. Interesuje się motoryzacją, informatyką oraz grafiką komputerową. Moje hobby to gra na gitarze. W wolnych chwilach gram w gry, natomiast na co dzień pracuję. Mieszkam w Województwie Zachodnio-Pomorskim, w niewielkiej wsi obok miasta Gryfino, które można kojarzyć z lasu krzywych drzew.

•  
Edited by Snoop
  • Like 4

• 2 months later...

Imię: Garrett
Nazwisko: White
Poprzednie zatrudnienie:

Dorywczo: 

Śmieciarz, taksówkarz, sadownik, ogrodnik i kurier.

Kilka słów o sobie: Cześć! Przepraszam za mój kolokwializm, ale taki właśnie jestem. Formalność to nuda. Jestem otwartym na świat młodym mężczyzną. Przyjechałem do miasta 2 dni temu, prosto z Oslo, gdzie się urodziłem, mieszkałem i edukowałem. Mam wyższe wykształcenie i aktualne papiery ratownika medycznego. Tatuaże to jedna z najpiękniejszych form sztuki. Sam planuję zapełnić płótno jakim jest moje ciało! Chętnie więc sam kogoś ozdobie!

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:bobpcio#8570
Ile czasu jesteś na v-life: Samą postacią mam rozegranych ok 6 godzin. Na serwerze od dwóch dni. 
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Dziennie spędzam nawet po 10 godzin przy kompie. (kwarantanna) Jestem więc w stanie spędzić tego czasu troszkę ;)

Kilka słów o sobie: Cześć! Mam 20 lat i jestem studenciakiem. Aktualnie na pierwszym roku ratownictwa medycznego. Co więcej, od 18 roku życia, jestem ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy, działając w grupie specjalistycznej, zajmującej się poszukiwaniami osób zaginionych. (działam z cudownymi czworonogami) Od niedawna, zacząłem chodzić na kursy wysokościowe, aby iść z moją karierą w te stronę. Jak widać jestem ratowniczym świrem. Poza ratownictwem jestem terrarystą, składam modele i łowię ryby. Tyle, jeśli chodzi o moje życie i hobby.

3436-rekrutacja

IC:
Imię Joseph
Nazwisko Taofeek
Wiek 29
Poprzednie zatrudnienie Aktualnie pracuje na warsztacie Dimitri's na stanowisku Kierownika
Kilka słów o sobie Cześć, nazywam się Joseph Taofeek dużo osób mówi na mnie Józek. Pochodzę z Kaliforni a dokładniej z Malibu. Jestem osoba towarzyską, koleżeńską, uważna i rozsądną. Kocham uprawiać sport i ulepszać cały czas swoją formę. W pracy zawszę swoją prace wykonuje sumiennie i zawsze do końca. Kocham szybką jak i ekstremalną jazdę moimi autami, czasami zarzucić bokiem na zakręcie. Lubię też rysować, gdy nie co robić w domu lub jestem po ciężkim dniu w pracy lubię usiąść przy stole wziąć kartkę i coś narysować. Fascynuje się tatuażami, mam prawie całe ciało pokryte nimi. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem - SkynUU#6446
Ile czasu jesteś na vlife - 8-9 miesięcy
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo - 2-3 godziny dziennie

Kilka słów o sobie Siemanko, na imię mi Patryk i mam 18 lat. Od urodzenie mieszkam w głównym mieście warmi. Od młodzieńczych lat gram w różne sporty związane z piłka, najbliższa mi jest Siatkówka. Granie w nią sprawa mi przyjemność, dwa lata temu wraz z moimi kolegami wzieliśmy udział w szkolnych zawodach z siatkówki. Zaszliśmy na szczebel narodowy jako grupka przyjacioł. Nacodzień uczęszczam do Technikum Informatyczno-programistycznego w Olsztynie. Fascynuję sie motoryzacją, w wolnych chwilach zazwyczaj późnym wieczorem lub nad rankiem lubię wsiąść w samochód i pojeździć na pustych drogach. Aktualnie jestem w trakcie robienia tatuaży na lewej ręce, ale teraźniejsza sytuacja mi na to nie pozwala.

IC
Imię: 
Olaf
Nazwisko: Ragnvald
Poprzednie zatrudnienie: Przedstawiciel Handlowy
Kilka słów o sobie: Witajcie! Nazywam się Olaf Ragnvald i pochodzę z małego miasteczka Malmö, które jest położone w Szwecji. Moi przodkowie to pradawni wikingowie, a jedyne co mi po nich zostało to duch walki, oraz wiara w bogów. Mój rodzinny klan chciał żebym odszedł, więc przyleciałem tutaj, próbując otworzyć się na nowe znajomości. W mojej poprzedniej pracy jako PH miałem do czynienia z klientami praktycznie codziennie. Zawsze uważano mnie za pogodnego i wesołego człowieka, a także za wspaniałego towarzysza. Uwielbiam naturę i wszystko co z nią związane. Posiadam samodzielnie wyhodowanego i wytresowanego kruka imieniem Bjorn którego przywiozłem ze sobą z Malmö. W wolnych chwilach pomagałem naszym grafikom w firmie utworzyć kompozycje w programach graficznych takich jak Adobe Illustrator oraz Adobe InDesign. W małym palcu mam również tablety graficzne.

OOC
Nick na discordzie: Weznu#6533
Ile czasu na V-life: 3 miesiące
Ile czasu mogę poświęcić: 2-3 godzin co drugi dzień
Kilka słów o sobie: Jestem Mateusz i wywodzę się ze Ślunska, gdzie mieszkam sam w Katosach. Mam 22 lata, a od małego interesowała mnie ciężka muzyka, więc sam postanowiłem coś z tym zrobić. Aktualnie gram na perkusji w moim zespole, a hobbistycznie śmigam również na basie. Rock 'n' Roll to całe moje życie. Zacząłem studia w kierunku graficznym, a w przyszłości planuje wybrać się do prawdziwego studia tatuażu. W wolnych chwilach tworze muzykę z chłopakami (w obecnej chwili mniej), maluje obrazy abstrakcyjne, oraz śmigam w różnego typu gry. Posiadam 9 tatuaży i codziennie mam do czynienia ze znajomymi tatuatorami. Na konwentach w Katowicach pojawiłem się już 3 razy odkąd sam zacząłem się interesować tatuażami. Uwielbiam fantastykę, więc często ze znajomymi gramy w papierowe RPG-i, oraz fascynuje się wszelakimi mitologiami, oraz pradawnymi wierzeniami.

On 15.04.2020 at 01:53, bobpcio said:

Imię: Garrett
Nazwisko: White
Poprzednie zatrudnienie:

Dorywczo: 

Śmieciarz, taksówkarz, sadownik, ogrodnik i kurier.

Kilka słów o sobie: Cześć! Przepraszam za mój kolokwializm, ale taki właśnie jestem. Formalność to nuda. Jestem otwartym na świat młodym mężczyzną. Przyjechałem do miasta 2 dni temu, prosto z Oslo, gdzie się urodziłem, mieszkałem i edukowałem. Mam wyższe wykształcenie i aktualne papiery ratownika medycznego. Tatuaże to jedna z najpiękniejszych form sztuki. Sam planuję zapełnić płótno jakim jest moje ciało! Chętnie więc sam kogoś ozdobie!

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:bobpcio#8570
Ile czasu jesteś na v-life: Samą postacią mam rozegranych ok 6 godzin. Na serwerze od dwóch dni. 
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Dziennie spędzam nawet po 10 godzin przy kompie. (kwarantanna) Jestem więc w stanie spędzić tego czasu troszkę ;)

Kilka słów o sobie: Cześć! Mam 20 lat i jestem studenciakiem. Aktualnie na pierwszym roku ratownictwa medycznego. Co więcej, od 18 roku życia, jestem ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy, działając w grupie specjalistycznej, zajmującej się poszukiwaniami osób zaginionych. (działam z cudownymi czworonogami) Od niedawna, zacząłem chodzić na kursy wysokościowe, aby iść z moją karierą w te stronę. Jak widać jestem ratowniczym świrem. Poza ratownictwem jestem terrarystą, składam modele i łowię ryby. Tyle, jeśli chodzi o moje życie i hobby.

3436-rekrutacja

Niestety nie jesteśmy zainteresowani Pańskim CV.

On 16.04.2020 at 21:25, Skynu said:

IC:
Imię Joseph
Nazwisko Taofeek
Wiek 29
Poprzednie zatrudnienie Aktualnie pracuje na warsztacie Dimitri's na stanowisku Kierownika
Kilka słów o sobie Cześć, nazywam się Joseph Taofeek dużo osób mówi na mnie Józek. Pochodzę z Kaliforni a dokładniej z Malibu. Jestem osoba towarzyską, koleżeńską, uważna i rozsądną. Kocham uprawiać sport i ulepszać cały czas swoją formę. W pracy zawszę swoją prace wykonuje sumiennie i zawsze do końca. Kocham szybką jak i ekstremalną jazdę moimi autami, czasami zarzucić bokiem na zakręcie. Lubię też rysować, gdy nie co robić w domu lub jestem po ciężkim dniu w pracy lubię usiąść przy stole wziąć kartkę i coś narysować. Fascynuje się tatuażami, mam prawie całe ciało pokryte nimi. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem - SkynUU#6446
Ile czasu jesteś na vlife - 8-9 miesięcy
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo - 2-3 godziny dziennie

Kilka słów o sobie Siemanko, na imię mi Patryk i mam 18 lat. Od urodzenie mieszkam w głównym mieście warmi. Od młodzieńczych lat gram w różne sporty związane z piłka, najbliższa mi jest Siatkówka. Granie w nią sprawa mi przyjemność, dwa lata temu wraz z moimi kolegami wzieliśmy udział w szkolnych zawodach z siatkówki. Zaszliśmy na szczebel narodowy jako grupka przyjacioł. Nacodzień uczęszczam do Technikum Informatyczno-programistycznego w Olsztynie. Fascynuję sie motoryzacją, w wolnych chwilach zazwyczaj późnym wieczorem lub nad rankiem lubię wsiąść w samochód i pojeździć na pustych drogach. Aktualnie jestem w trakcie robienia tatuaży na lewej ręce, ale teraźniejsza sytuacja mi na to nie pozwala.

20 hours ago, Weznu said:

IC
Imię: 
Olaf
Nazwisko: Ragnvald
Poprzednie zatrudnienie: Przedstawiciel Handlowy
Kilka słów o sobie: Witajcie! Nazywam się Olaf Ragnvald i pochodzę z małego miasteczka Malmö, które jest położone w Szwecji. Moi przodkowie to pradawni wikingowie, a jedyne co mi po nich zostało to duch walki, oraz wiara w bogów. Mój rodzinny klan chciał żebym odszedł, więc przyleciałem tutaj, próbując otworzyć się na nowe znajomości. W mojej poprzedniej pracy jako PH miałem do czynienia z klientami praktycznie codziennie. Zawsze uważano mnie za pogodnego i wesołego człowieka, a także za wspaniałego towarzysza. Uwielbiam naturę i wszystko co z nią związane. Posiadam samodzielnie wyhodowanego i wytresowanego kruka imieniem Bjorn którego przywiozłem ze sobą z Malmö. W wolnych chwilach pomagałem naszym grafikom w firmie utworzyć kompozycje w programach graficznych takich jak Adobe Illustrator oraz Adobe InDesign. W małym palcu mam również tablety graficzne.

OOC
Nick na discordzie: Weznu#6533
Ile czasu na V-life: 3 miesiące
Ile czasu mogę poświęcić: 2-3 godzin co drugi dzień
Kilka słów o sobie: Jestem Mateusz i wywodzę się ze Ślunska, gdzie mieszkam sam w Katosach. Mam 22 lata, a od małego interesowała mnie ciężka muzyka, więc sam postanowiłem coś z tym zrobić. Aktualnie gram na perkusji w moim zespole, a hobbistycznie śmigam również na basie. Rock 'n' Roll to całe moje życie. Zacząłem studia w kierunku graficznym, a w przyszłości planuje wybrać się do prawdziwego studia tatuażu. W wolnych chwilach tworze muzykę z chłopakami (w obecnej chwili mniej), maluje obrazy abstrakcyjne, oraz śmigam w różnego typu gry. Posiadam 9 tatuaży i codziennie mam do czynienia ze znajomymi tatuatorami. Na konwentach w Katowicach pojawiłem się już 3 razy odkąd sam zacząłem się interesować tatuażami. Uwielbiam fantastykę, więc często ze znajomymi gramy w papierowe RPG-i, oraz fascynuje się wszelakimi mitologiami, oraz pradawnymi wierzeniami.

Zapraszam Panów na rozmowę ze mną. Proszę o kontakt e-mailowy w celu ustalenia daty i godziny: Zołza#8498@gmail.com

Pozdrawiam Vivian Lewis

• 1 month later...

IC:

Imię: Dylan

Nazwisko: Harris

Poprzednie zatrudnienie: Praca dorywcza jako kurier (Post OP)

Kilka słów o sobie: Nazywam się Dylan Harris, urodziłem się w Kanadzie i od najmłodszych lat fascynowałem się wojskiem oraz podróżami. Jako osoba luźna, posiadająca duży dystans do siebie i lubiąca towarzystwo innych osób postanowiłem poszukać pracy, gdzie kontakt z innymi ludźmi jest częsty i można od czasu do czasu pogadać o czymś innym niż tylko o minionym dniu. Na co dzień zajmuję się rozwozem paczek po mieście przy nudnych i powtarzających się piosenkach w radiu. Poszukuję czegoś świeżego, co nie zanudzi mnie na śmierć tak jak kółko w ciężarówce PostOP.

OOC:

Nick na discordzie: 'Tony#3372

Ile czasu na V-Life: jakieś 2 lata

Ile czasu mogę poświęcić: Kilka ładnych godzin dziennie. Nie jestem w stanie określić ile dokładnie, ale jestem osobą bardzo aktywną i powyżej 2 w samym salonie na 100%

Kilka słów o sobie: Standardowa regułka - Nazywam się Hubert, mam 19 lat i chodzę do technikum przez co mam dużo czasu na granie w gierki komputerowe. Ogólnie mówiąc jestem osobą lubiącą poznawać nowe osoby w gierkach i nie tylko. IC jak i OOC jestem raczej luźną osobą z dużym dystansem do siebie i humorkiem. Nigdy nie wiem co w tych kilku słowach pisać, ale wydaje mi się, że to co najważniejsze już zostało napisane.

• 2 weeks later...
On 7.06.2020 at 22:13, streczu said:

IC:

Imię: Dylan

Nazwisko: Harris

Poprzednie zatrudnienie: Praca dorywcza jako kurier (Post OP)

Kilka słów o sobie: Nazywam się Dylan Harris, urodziłem się w Kanadzie i od najmłodszych lat fascynowałem się wojskiem oraz podróżami. Jako osoba luźna, posiadająca duży dystans do siebie i lubiąca towarzystwo innych osób postanowiłem poszukać pracy, gdzie kontakt z innymi ludźmi jest częsty i można od czasu do czasu pogadać o czymś innym niż tylko o minionym dniu. Na co dzień zajmuję się rozwozem paczek po mieście przy nudnych i powtarzających się piosenkach w radiu. Poszukuję czegoś świeżego, co nie zanudzi mnie na śmierć tak jak kółko w ciężarówce PostOP.

OOC:

Nick na discordzie: 'Tony#3372

Ile czasu na V-Life: jakieś 2 lata

Ile czasu mogę poświęcić: Kilka ładnych godzin dziennie. Nie jestem w stanie określić ile dokładnie, ale jestem osobą bardzo aktywną i powyżej 2 w samym salonie na 100%

Kilka słów o sobie: Standardowa regułka - Nazywam się Hubert, mam 19 lat i chodzę do technikum przez co mam dużo czasu na granie w gierki komputerowe. Ogólnie mówiąc jestem osobą lubiącą poznawać nowe osoby w gierkach i nie tylko. IC jak i OOC jestem raczej luźną osobą z dużym dystansem do siebie i humorkiem. Nigdy nie wiem co w tych kilku słowach pisać, ale wydaje mi się, że to co najważniejsze już zostało napisane.

Zapraszam Pana dziś na rozmowę o godzinie 22:15.

On 20.01.2020 at 21:52, BIELIK said:

IC:
Imię:            Tony
Nazwisko:    Black
Poprzednie zatrudnienie:      Prace dorywcze, kierowca
Kilka słów o sobie:     Nazywam się Tony Black. Zanim przeprowadziłem się na Wyspę mieszkałem parę lat we Francji i Holandii. Interesuję się motoryzacją i sportami siłowymi. Łatwo nawiązuję nowe znajomości. Uwielbiam częsty kontakt z ludźmi, jestem duszą towarzystwa ;D. Zawsze sumiennie wykonuję swoje obowiązki.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:   Zackonor#2975
Ile czasu jesteś na vlife: 4 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: bez problemu 2h dziennie

Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Sylwester i mam 20 lat. Studiuję w Krakowie. W wolnych chwilach gram na gitarze i żegluję. Interesuję się tworzeniem muzyki i koszykówką.

Edited by Zackonor

3 hours ago, Zackonor said:

IC:
Imię:            Tony
Nazwisko:    Black
Poprzednie zatrudnienie:      Prace dorywcze, kierowca
Kilka słów o sobie:     Nazywam się Tony Black. Zanim przeprowadziłem się na Wyspę mieszkałem parę lat we Francji i Holandii. Interesuję się motoryzacją i sportami siłowymi. Łatwo nawiązuję nowe znajomości. Uwielbiam częsty kontakt z ludźmi, jestem duszą towarzystwa ;D. Zawsze sumiennie wykonuję swoje obowiązki.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:   Zackonor#2975
Ile czasu jesteś na vlife: 4 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: bez problemu 2h dziennie

Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Sylwester i mam 20 lat. Studiuję w Krakowie. W wolnych chwilach gram na gitarze i żegluję. Interesuję się tworzeniem muzyki i koszykówką.

Przyjmuję, proszę Pana o kontakt mailowy (Vixi#8898).

• 4 weeks later...

IC:
Imię: Jake
Nazwisko: Royston
Poprzednie zatrudnienie: Prace dorywcze, remonty.
Kilka słów o sobie: Na imię mi Jake. Urodziłem oraz wychowałem się w Los Santos. Jestem osobą kreatywną oraz towarzyską, lubię uczyć się nowych rzeczy. Z każdym dniem staram się być lepszy w tym co robię, zawsze staram się dawać z siebie 100%.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Skynex#6471
Ile czasu jesteś na vlife: Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie określić. Jestem tutaj już trochę czasu ale miałem krótką przerwę.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Średnio około 2 godzin dziennie, czasem nawet więcej.

Kilka słów o sobie: W wolnych chwilach lubię pograć lub pooglądać seriale. Tak jak moja postać jestem towarzyski, uwielbiam poznawać nowych ludzi i wdawać się w ciekawe dyskusje.

16 hours ago, Skynex said:

IC:
Imię: Jake
Nazwisko: Royston
Poprzednie zatrudnienie: Prace dorywcze, remonty.
Kilka słów o sobie: Na imię mi Jake. Urodziłem oraz wychowałem się w Los Santos. Jestem osobą kreatywną oraz towarzyską, lubię uczyć się nowych rzeczy. Z każdym dniem staram się być lepszy w tym co robię, zawsze staram się dawać z siebie 100%.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Skynex#6471
Ile czasu jesteś na vlife: Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie określić. Jestem tutaj już trochę czasu ale miałem krótką przerwę.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Średnio około 2 godzin dziennie, czasem nawet więcej.

Kilka słów o sobie: W wolnych chwilach lubię pograć lub pooglądać seriale. Tak jak moja postać jestem towarzyski, uwielbiam poznawać nowych ludzi i wdawać się w ciekawe dyskusje.

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Aby ją ustalić, proszę skontaktować się ze mną mailowo (Vixi#8898).

Mia Wine

• 1 month later...

((CV w załączniku))

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : Slay Black | SoundSlayers#4148
Ile czasu jesteś na vlife : Około tygodnia. Staram się wchodzić regularnie i spędzać jak najwięcej czasu (obecnie mam 1 dzień i 10h IG)
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo :

Od godziny do dwóch dziennie obecnie pracuję również w Dimitri's tam też muszę spędzić trochę czasu ale mam an tyle elastyczny grafik że byłbym w stanie go dostosować

Kilka słów o sobie

Jestem graczem serwerów RP ze stażem ok 5 do 6 lat  wcześniejsze serwery wiadomo były sampowe na mruczniku miałem 2,5 tyś przegranych godzin i nienaganną kartę  dobrze ogarniam zasady z ortografią nie mam problemów  staram się pisać zrozumiale i schludnie (Normalnie jak i rozpisując akcje)

Wiem że estetyka oraz poprawność pisowni jest rzeczą dzięki której inni ludzie cię oceniają ( Wiem że piszę jakbym się tym chwalił jednak to jest bardziej moje spaczenie xD)

A do sedna to  Jestem Grzesiek  lubię sobie popykać dzięki temu się relaksuję  jestem miły czasem może zabawny (Zależy czy ktoś lubi żarty o kupie)

Nie odwalam krzywych akcji nie robię terminatorki  lubię nawiązywać nowe znajomości  oraz mieć kontakt z ludźmi.

Chciałbym u was popracować ponieważ nigdy nie miałem styczności z tego typu biznesem i wydaje mi się on bardzo ciekawy pasujący do mojej obecnej postaci :)

cv.jpg

6 minutes ago, geloo94 said:

((CV w załączniku))

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : Slay Black | SoundSlayers#4148
Ile czasu jesteś na vlife : Około tygodnia. Staram się wchodzić regularnie i spędzać jak najwięcej czasu (obecnie mam 1 dzień i 10h IG)
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo :

Od godziny do dwóch dziennie obecnie pracuję również w Dimitri's tam też muszę spędzić trochę czasu ale mam an tyle elastyczny grafik że byłbym w stanie go dostosować

Kilka słów o sobie

Jestem graczem serwerów RP ze stażem ok 5 do 6 lat  wcześniejsze serwery wiadomo były sampowe na mruczniku miałem 2,5 tyś przegranych godzin i nienaganną kartę  dobrze ogarniam zasady z ortografią nie mam problemów  staram się pisać zrozumiale i schludnie (Normalnie jak i rozpisując akcje)

Wiem że estetyka oraz poprawność pisowni jest rzeczą dzięki której inni ludzie cię oceniają ( Wiem że piszę jakbym się tym chwalił jednak to jest bardziej moje spaczenie xD)

A do sedna to  Jestem Grzesiek  lubię sobie popykać dzięki temu się relaksuję  jestem miły czasem może zabawny (Zależy czy ktoś lubi żarty o kupie)

Nie odwalam krzywych akcji nie robię terminatorki  lubię nawiązywać nowe znajomości  oraz mieć kontakt z ludźmi.

Chciałbym u was popracować ponieważ nigdy nie miałem styczności z tego typu biznesem i wydaje mi się on bardzo ciekawy pasujący do mojej obecnej postaci :)

cv.jpg

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Aby ją ustalić, proszę skontaktować się ze mną mailowo (Vixi#8898).

• 1 month later...

IC:
Imię: Bogdan
Nazwisko: Mocanu
Poprzednie zatrudnienie: Żołnierz - wojska rumuńskie
Kilka słów o sobie: Uszanowanie. Nazywam się Bogdan Mocanu. Brat Vasile Mocanu. Weteran wojenny. Ostatnia misja wojskowa 1990r - Rumuńskie Pole - Bitwa z azjatami. Interesują mnie służby mundurowe, pistolety, pomaganie innym i żona mojego kolegi Jamesa. Szukam pracy i wniose w firmę dużo pozytywnej energii.

OOC:

Oleksy1911#9507
Ile czasu jesteś na vlife: Będzie rok ponad.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Mogę być nawet codziennie wieczorem. 

Kilka słów o sobie: Olek. 22l. Student. Lubie się bawić grą, tym samym dawać przyjemność innym.

• Like 1

IC:
Imię: Terry 
Nazwisko: Hepburn
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Tequila#1890
Ile czasu jesteś na vlife: jakieś 9 miechów
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: pare godzinek w tygodniu

Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w gierce.

• Like 1

• 1 month later...
On 1.11.2020 at 18:11, Tequila said:

IC:
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic 

OOC:

Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w z

On 1.11.2020 at 18:11, Tequila said:

IC:

OOC:

Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w gierce.

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 
W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

IC
Imie: Jacob
Nazwisko: Handbern

Kilka slow o sobie: Yalla, Mam na imie Jacob mam 26 lat dopiero co sie przeprowadzilem z Europy i szukam robocizny

Do zobaczyska

OOC
Nick na discordzie razem z numerem: Poduszka#4334

Ile czasu jestes na v life: Od dzisiaj :D

Ile czasu mozesz poswiecic na blazing Tatoo: no z 8 h dziennie minimum tak mysle
Kilka slow o sobie: Przemek lat 25, pochodze z gorzowa lecz mieszkam w UK.
Interesuje sie programowaniem oraz graniem w gry pol zawodowo (300 euro zarobione w lidze)
Poza graniem mam 3 dzieci i rodzine wiec czasami godziny moga sie roznic

• Like 1

IC: Alba 
Imię: Alba
Nazwisko Corbero
Wiek 30
Poprzednie zatrudnienie DMV Egzaminator, SMG trener personalny
Kilka słów o sobie  Jestem Alba, niedawno przeprowadziłam się do partnera w Sandy, jestem wygadana i obrotna. Lubię wyzwania i dobre samochody. Mam w swoim garażu również dwa cudowne motocykle. Adrenalina? Już jestem!

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem @wiki0057#7234
Ile czasu jesteś na vlife Od 2018 roku
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo kilka h dziennie 

Kilka słów o sobie

Jestem Wiktoria, mam 20 lat. Uczę się, kandydowałam do policji, interesuję się motoryzacją. Jestem typowym internetowym nerdem, ale nie mam nadwagi. Po prostu lubię siedzieć w domu. 

• Like 1

13 minutes ago, wiki0057 said:

IC: Alba 
Imię: Alba
Nazwisko Corbero
Wiek 30
Poprzednie zatrudnienie DMV Egzaminator, SMG trener personalny
Kilka słów o sobie  Jestem Alba, niedawno przeprowadziłam się do partnera w Sandy, jestem wygadana i obrotna. Lubię wyzwania i dobre samochody. Mam w swoim garażu również dwa cudowne motocykle. Adrenalina? Już jestem!

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem @wiki0057#7234
Ile czasu jesteś na vlife Od 2018 roku
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo kilka h dziennie 

Kilka słów o sobie

Jestem Wiktoria, mam 20 lat. Uczę się, kandydowałam do policji, interesuję się motoryzacją. Jestem typowym internetowym nerdem, ale nie mam nadwagi. Po prostu lubię siedzieć w domu. 

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 

13 hours ago, Poduszka said:

IC
Imie: Jacob
Nazwisko: Handbern

Kilka slow o sobie: Yalla, Mam na imie Jacob mam 26 lat dopiero co sie przeprowadzilem z Europy i szukam robocizny

Do zobaczyska

OOC
Nick na discordzie razem z numerem: Poduszka#4334

Ile czasu jestes na v life: Od dzisiaj :D

Ile czasu mozesz poswiecic na blazing Tatoo: no z 8 h dziennie minimum tak mysle
Kilka slow o sobie: Przemek lat 25, pochodze z gorzowa lecz mieszkam w UK.
Interesuje sie programowaniem oraz graniem w gry pol zawodowo (300 euro zarobione w lidze)
Poza graniem mam 3 dzieci i rodzine wiec czasami godziny moga sie roznic

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 

• 3 weeks later...

IC:
Imię: Hugh
Nazwisko: Jefferson
Kilka słów o sobie:
Yo, Jestem Hugh, mówią na mnie Big. Długo grzałem ławę na Bolingbroke Penitentiary za błędy mojego młodego ja, 
wyszedłem za dobre sprawowanie przed terminem, będąc szczerym po 15 latach odsiadki, obudziłem w sobie, kurde no nie wiem, to chyba artysta się nazywa, no i zacząłem szkicować 
na początek jakieś postacie, portrety, potem zacząłem tworzyć bardziej skomplikowane wzory, z czasem zyskałem sobie ziomków, którzy mówili "ej ty dobry jesteś w tym czarnuchu, weź może zacznij dziarać" no i nie oficjalnie dziarałem podczas odsiadki, swoich ziomków spod celi, szczerze wydaje mi się że mam do tego talent, sam jestem napiętnowany moimi dziełami, więc portfolio załączam gratis, wiesz o co chodzi. Historii długiej nie mam więc nie mam co napisać w życiorysie. Skończyłem podstawówkę, wychowałem się na ghetto, czas się zmienić. Chce się naprawić więc dobrze by było zacząć tutaj. 

OOC:
ℙ𝕒𝕘𝕒𝕛𝕖𝕨𝕤𝕜𝕪#7250

Ile czasu jesteś na V-LIFE:
27 Miesięcy.

Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo:

Dwa-trzy dni w tygodniu.