Jump to content

Recommended Posts

1494298954_tatoologo.png.2231c6d3fe122c5877eccb609d24e296.png

STUDIO BLAZING TATTOO POSZUKUJE PRACOWNIKÓW!

IC:
Serdecznie zapraszamy każdą chętną osobę do składania CV, by rozpocząć pracę u nas! Nasze studio
oferuje:
miłą atmosferę,
wysokiej jakości sprzęt,
pomoc dla każdej osoby,
dobre wynagrodzenie,
premie za dobrze wykonywaną pracę i wiele innych!
Zaś od pracownika
wymagamy:
chęci do pracy,
zaangażowania,
umiejętności pracy w zespole,
kultury osobistej

Swoje
CV prosimy zostawiać pod postem!

OOC:
CV powinno zawierać informacje IC oraz OOC.

IC
:
Imię
Nazwisko
Wiek
Poprzednie zatrudnienie
Kilka słów o sobie

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem
Ile czasu jesteś na vlife
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo

Kilka słów o sobie

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • BIELIK pinned, unpinned and featured this topic
 • Replies 65
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

IC: Imię : Diego Nazwisko : Walker Wiek : 40 Poprzednie zatrudnienie : Barman Kilka słów o sobie : Nazywam się Diego, urodziłem się w Liberty City. Dość niedawno przeprowadziłem się do Los Santos, bo

STUDIO BLAZING TATTOO POSZUKUJE PRACOWNIKÓW! IC: Serdecznie zapraszamy każdą chętną osobę do składania CV, by rozpocząć pracę u nas! Nasze studio oferuje: miłą atmosferę, wysokiej jakości sprzęt, pom

IC: Imię: Mia Nazwisko: Winę Wiek: 22 lata Poprzednie zatrudnienie: Aktualnie pracuję dorywczo w Muscle Sands GYM Kilka słów o sobie: Mam na imię Mia Winę, mam 22 lata i pochodzę z Hiszpanii. Jestem k

Posted Images


IC:
Imię: Mia
Nazwisko: Winę
Wiek: 22 lata
Poprzednie zatrudnienie: Aktualnie pracuję dorywczo w Muscle Sands GYM
Kilka słów o sobie: Mam na imię Mia Winę, mam 22 lata i pochodzę z Hiszpanii. Jestem koleżeńska, miła, uważna, rozsądna i zabawna. Bardzo lubię poznawać nowych ludzi i stawać na czele nowym wyzwaniom oraz doznaniom!  Moim hobby jest rysowanie oraz uprawianie sportu. Jestem osobą pracowitą oraz perfekcjonistką, dlatego do wszystkiego bardzo się przykładam. W wolnych chwilach od pracy i ćwiczeń rysuję, jakieś wzory. Zawsze chciałam któryś z nich przelać na skórę.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Moon#7000
Ile czasu jesteś na vlife: Dokładnie nie pamiętam ale chyba jakoś od września 2019.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Będę mogła poświecić ile czasu tylko dam radę. Niedługo zaczynam ferie więc będę często.

Kilka słów o sobie: Hola! Mam na imię Wiktoria i pochodzę z Hiszpanii. Od 3-ego roku życia tańczę, do dnia dzisiejszego kocham to robić i nie wyobrażam sobie bez tego życia. Kocham sport, fotografie, taniec, śpiew i podróże. Aktualnie szykuje się na studia medyczne, chciałabym zostać chirurgiem cardiologiem. Jak narazie wszystko idzie ku temu! W wolnych chwilach lubię odpalić sobie streamka i pograć w gierki np. GTA RP. Jestem osobą koleżeńską więc z każdym łatwo się dogaduje nawet w świecie gry. 

 • Like 1
 • LUL 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...

IC:
Imię: Duane
Nazwisko: Meyer
Wiek 25 lat
Poprzednie zatrudnienie: Brak.
Kilka słów o sobie: Nazywam się Duane, jestem młodym i ambitnym chłopakiem, który całkiem niedawno przeprowadził się do Los Santos wraz z ojcem. Jestem głównie stoikiem, zawszę patrzę na wszystko ze strony analitycznej. W zakresie moich zainteresowań znajduję się wiele rzeczy, od czytania powieści, do malowania na płótnie farbami akwarelowymi różnych krajobrazów. W pracy kieruje mną dokładność i stu-procentowy perfekcjonizm. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: 
Rapature#0666
Ile czasu jesteś na vlife: Za niedługo 8 miesiąc.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Jestem pewien że codziennie na 2-3 godziny bez żadnego problemu dałbym radę otworzyć salon.

Kilka słów o sobie:
Na imię mi Denis. Od urodzenia mieszkam na śląsku. W głównej mierze jestem wygadanym ambiwertykiem który fascynuje się samym Role Play'em od bardzo, bardzo dawna. Jestem również, jakby to nazwać...amatorem muzyki. Uważam iż to czego słuchamy, tworzy w pewien sposób obraz nas samych i (w pewnym stopniu) można dzięki temu wiedzieć jakim typem osobowości jest dana osoba. Nazywam siebie również smakoszem tanich alkoholi wysokoprocentowych, gdyż alkoholik brzmi zbyt ordynarnie.

 • POGGERS 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

IC:
Imię : Diego
Nazwisko : Walker
Wiek : 40
Poprzednie zatrudnienie : Barman
Kilka słów o sobie : Nazywam się Diego, urodziłem się w Liberty City. Dość niedawno przeprowadziłem się do Los Santos, bo tydzień temu, przyjechałem tutaj głównie szukać pracy. Jeżeli chodzi o pracę w stresie nie trzęsą mi się ręce, potrafię to opanować, ponieważ pracowałem już na podobnym stanowisku, tj. Barman. Ukończyłem studia medyczne.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : Snoop#9541
Ile czasu jesteś na vlife : Już około rok/dwa lata
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo : Mogę poświęcić i cały dzień, chyba, że w ten dzień pracuję.

Kilka słów o sobie : Jestem Paweł, mam 19 lat. Interesuje się motoryzacją, informatyką oraz grafiką komputerową. Moje hobby to gra na gitarze. W wolnych chwilach gram w gry, natomiast na co dzień pracuję. Mieszkam w Województwie Zachodnio-Pomorskim, w niewielkiej wsi obok miasta Gryfino, które można kojarzyć z lasu krzywych drzew.

 •  
Edited by Snoop
 • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 2 months later...

Imię: Garrett
Nazwisko: White
Wiek: 21
Poprzednie zatrudnienie:

Dorywczo: 

Śmieciarz, taksówkarz, sadownik, ogrodnik i kurier.

Kilka słów o sobie: Cześć! Przepraszam za mój kolokwializm, ale taki właśnie jestem. Formalność to nuda. Jestem otwartym na świat młodym mężczyzną. Przyjechałem do miasta 2 dni temu, prosto z Oslo, gdzie się urodziłem, mieszkałem i edukowałem. Mam wyższe wykształcenie i aktualne papiery ratownika medycznego. Tatuaże to jedna z najpiękniejszych form sztuki. Sam planuję zapełnić płótno jakim jest moje ciało! Chętnie więc sam kogoś ozdobie!

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:bobpcio#8570
Ile czasu jesteś na v-life: Samą postacią mam rozegranych ok 6 godzin. Na serwerze od dwóch dni. 
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Dziennie spędzam nawet po 10 godzin przy kompie. (kwarantanna) Jestem więc w stanie spędzić tego czasu troszkę ;)

Kilka słów o sobie: Cześć! Mam 20 lat i jestem studenciakiem. Aktualnie na pierwszym roku ratownictwa medycznego. Co więcej, od 18 roku życia, jestem ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy, działając w grupie specjalistycznej, zajmującej się poszukiwaniami osób zaginionych. (działam z cudownymi czworonogami) Od niedawna, zacząłem chodzić na kursy wysokościowe, aby iść z moją karierą w te stronę. Jak widać jestem ratowniczym świrem. Poza ratownictwem jestem terrarystą, składam modele i łowię ryby. Tyle, jeśli chodzi o moje życie i hobby.

3436-rekrutacja

Share this post


Link to post
Share on other sites

IC:
Imię Joseph
Nazwisko Taofeek
Wiek 29
Poprzednie zatrudnienie Aktualnie pracuje na warsztacie Dimitri's na stanowisku Kierownika
Kilka słów o sobie Cześć, nazywam się Joseph Taofeek dużo osób mówi na mnie Józek. Pochodzę z Kaliforni a dokładniej z Malibu. Jestem osoba towarzyską, koleżeńską, uważna i rozsądną. Kocham uprawiać sport i ulepszać cały czas swoją formę. W pracy zawszę swoją prace wykonuje sumiennie i zawsze do końca. Kocham szybką jak i ekstremalną jazdę moimi autami, czasami zarzucić bokiem na zakręcie. Lubię też rysować, gdy nie co robić w domu lub jestem po ciężkim dniu w pracy lubię usiąść przy stole wziąć kartkę i coś narysować. Fascynuje się tatuażami, mam prawie całe ciało pokryte nimi. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem - SkynUU#6446
Ile czasu jesteś na vlife - 8-9 miesięcy
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo - 2-3 godziny dziennie

Kilka słów o sobie Siemanko, na imię mi Patryk i mam 18 lat. Od urodzenie mieszkam w głównym mieście warmi. Od młodzieńczych lat gram w różne sporty związane z piłka, najbliższa mi jest Siatkówka. Granie w nią sprawa mi przyjemność, dwa lata temu wraz z moimi kolegami wzieliśmy udział w szkolnych zawodach z siatkówki. Zaszliśmy na szczebel narodowy jako grupka przyjacioł. Nacodzień uczęszczam do Technikum Informatyczno-programistycznego w Olsztynie. Fascynuję sie motoryzacją, w wolnych chwilach zazwyczaj późnym wieczorem lub nad rankiem lubię wsiąść w samochód i pojeździć na pustych drogach. Aktualnie jestem w trakcie robienia tatuaży na lewej ręce, ale teraźniejsza sytuacja mi na to nie pozwala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

IC
Imię: 
Olaf
Nazwisko: Ragnvald
Wiek: 24
Poprzednie zatrudnienie: Przedstawiciel Handlowy
Kilka słów o sobie: Witajcie! Nazywam się Olaf Ragnvald i pochodzę z małego miasteczka Malmö, które jest położone w Szwecji. Moi przodkowie to pradawni wikingowie, a jedyne co mi po nich zostało to duch walki, oraz wiara w bogów. Mój rodzinny klan chciał żebym odszedł, więc przyleciałem tutaj, próbując otworzyć się na nowe znajomości. W mojej poprzedniej pracy jako PH miałem do czynienia z klientami praktycznie codziennie. Zawsze uważano mnie za pogodnego i wesołego człowieka, a także za wspaniałego towarzysza. Uwielbiam naturę i wszystko co z nią związane. Posiadam samodzielnie wyhodowanego i wytresowanego kruka imieniem Bjorn którego przywiozłem ze sobą z Malmö. W wolnych chwilach pomagałem naszym grafikom w firmie utworzyć kompozycje w programach graficznych takich jak Adobe Illustrator oraz Adobe InDesign. W małym palcu mam również tablety graficzne.

OOC
Nick na discordzie: Weznu#6533
Ile czasu na V-life: 3 miesiące
Ile czasu mogę poświęcić: 2-3 godzin co drugi dzień
Kilka słów o sobie: Jestem Mateusz i wywodzę się ze Ślunska, gdzie mieszkam sam w Katosach. Mam 22 lata, a od małego interesowała mnie ciężka muzyka, więc sam postanowiłem coś z tym zrobić. Aktualnie gram na perkusji w moim zespole, a hobbistycznie śmigam również na basie. Rock 'n' Roll to całe moje życie. Zacząłem studia w kierunku graficznym, a w przyszłości planuje wybrać się do prawdziwego studia tatuażu. W wolnych chwilach tworze muzykę z chłopakami (w obecnej chwili mniej), maluje obrazy abstrakcyjne, oraz śmigam w różnego typu gry. Posiadam 9 tatuaży i codziennie mam do czynienia ze znajomymi tatuatorami. Na konwentach w Katowicach pojawiłem się już 3 razy odkąd sam zacząłem się interesować tatuażami. Uwielbiam fantastykę, więc często ze znajomymi gramy w papierowe RPG-i, oraz fascynuje się wszelakimi mitologiami, oraz pradawnymi wierzeniami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 15.04.2020 at 01:53, bobpcio said:

Imię: Garrett
Nazwisko: White
Wiek: 21
Poprzednie zatrudnienie:

Dorywczo: 

Śmieciarz, taksówkarz, sadownik, ogrodnik i kurier.

Kilka słów o sobie: Cześć! Przepraszam za mój kolokwializm, ale taki właśnie jestem. Formalność to nuda. Jestem otwartym na świat młodym mężczyzną. Przyjechałem do miasta 2 dni temu, prosto z Oslo, gdzie się urodziłem, mieszkałem i edukowałem. Mam wyższe wykształcenie i aktualne papiery ratownika medycznego. Tatuaże to jedna z najpiękniejszych form sztuki. Sam planuję zapełnić płótno jakim jest moje ciało! Chętnie więc sam kogoś ozdobie!

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:bobpcio#8570
Ile czasu jesteś na v-life: Samą postacią mam rozegranych ok 6 godzin. Na serwerze od dwóch dni. 
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Dziennie spędzam nawet po 10 godzin przy kompie. (kwarantanna) Jestem więc w stanie spędzić tego czasu troszkę ;)

Kilka słów o sobie: Cześć! Mam 20 lat i jestem studenciakiem. Aktualnie na pierwszym roku ratownictwa medycznego. Co więcej, od 18 roku życia, jestem ratownikiem kwalifikowanej pierwszej pomocy, działając w grupie specjalistycznej, zajmującej się poszukiwaniami osób zaginionych. (działam z cudownymi czworonogami) Od niedawna, zacząłem chodzić na kursy wysokościowe, aby iść z moją karierą w te stronę. Jak widać jestem ratowniczym świrem. Poza ratownictwem jestem terrarystą, składam modele i łowię ryby. Tyle, jeśli chodzi o moje życie i hobby.

3436-rekrutacja

Niestety nie jesteśmy zainteresowani Pańskim CV.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16.04.2020 at 21:25, Skynu said:

IC:
Imię Joseph
Nazwisko Taofeek
Wiek 29
Poprzednie zatrudnienie Aktualnie pracuje na warsztacie Dimitri's na stanowisku Kierownika
Kilka słów o sobie Cześć, nazywam się Joseph Taofeek dużo osób mówi na mnie Józek. Pochodzę z Kaliforni a dokładniej z Malibu. Jestem osoba towarzyską, koleżeńską, uważna i rozsądną. Kocham uprawiać sport i ulepszać cały czas swoją formę. W pracy zawszę swoją prace wykonuje sumiennie i zawsze do końca. Kocham szybką jak i ekstremalną jazdę moimi autami, czasami zarzucić bokiem na zakręcie. Lubię też rysować, gdy nie co robić w domu lub jestem po ciężkim dniu w pracy lubię usiąść przy stole wziąć kartkę i coś narysować. Fascynuje się tatuażami, mam prawie całe ciało pokryte nimi. 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem - SkynUU#6446
Ile czasu jesteś na vlife - 8-9 miesięcy
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo - 2-3 godziny dziennie

Kilka słów o sobie Siemanko, na imię mi Patryk i mam 18 lat. Od urodzenie mieszkam w głównym mieście warmi. Od młodzieńczych lat gram w różne sporty związane z piłka, najbliższa mi jest Siatkówka. Granie w nią sprawa mi przyjemność, dwa lata temu wraz z moimi kolegami wzieliśmy udział w szkolnych zawodach z siatkówki. Zaszliśmy na szczebel narodowy jako grupka przyjacioł. Nacodzień uczęszczam do Technikum Informatyczno-programistycznego w Olsztynie. Fascynuję sie motoryzacją, w wolnych chwilach zazwyczaj późnym wieczorem lub nad rankiem lubię wsiąść w samochód i pojeździć na pustych drogach. Aktualnie jestem w trakcie robienia tatuaży na lewej ręce, ale teraźniejsza sytuacja mi na to nie pozwala.

 

20 hours ago, Weznu said:

IC
Imię: 
Olaf
Nazwisko: Ragnvald
Wiek: 24
Poprzednie zatrudnienie: Przedstawiciel Handlowy
Kilka słów o sobie: Witajcie! Nazywam się Olaf Ragnvald i pochodzę z małego miasteczka Malmö, które jest położone w Szwecji. Moi przodkowie to pradawni wikingowie, a jedyne co mi po nich zostało to duch walki, oraz wiara w bogów. Mój rodzinny klan chciał żebym odszedł, więc przyleciałem tutaj, próbując otworzyć się na nowe znajomości. W mojej poprzedniej pracy jako PH miałem do czynienia z klientami praktycznie codziennie. Zawsze uważano mnie za pogodnego i wesołego człowieka, a także za wspaniałego towarzysza. Uwielbiam naturę i wszystko co z nią związane. Posiadam samodzielnie wyhodowanego i wytresowanego kruka imieniem Bjorn którego przywiozłem ze sobą z Malmö. W wolnych chwilach pomagałem naszym grafikom w firmie utworzyć kompozycje w programach graficznych takich jak Adobe Illustrator oraz Adobe InDesign. W małym palcu mam również tablety graficzne.

OOC
Nick na discordzie: Weznu#6533
Ile czasu na V-life: 3 miesiące
Ile czasu mogę poświęcić: 2-3 godzin co drugi dzień
Kilka słów o sobie: Jestem Mateusz i wywodzę się ze Ślunska, gdzie mieszkam sam w Katosach. Mam 22 lata, a od małego interesowała mnie ciężka muzyka, więc sam postanowiłem coś z tym zrobić. Aktualnie gram na perkusji w moim zespole, a hobbistycznie śmigam również na basie. Rock 'n' Roll to całe moje życie. Zacząłem studia w kierunku graficznym, a w przyszłości planuje wybrać się do prawdziwego studia tatuażu. W wolnych chwilach tworze muzykę z chłopakami (w obecnej chwili mniej), maluje obrazy abstrakcyjne, oraz śmigam w różnego typu gry. Posiadam 9 tatuaży i codziennie mam do czynienia ze znajomymi tatuatorami. Na konwentach w Katowicach pojawiłem się już 3 razy odkąd sam zacząłem się interesować tatuażami. Uwielbiam fantastykę, więc często ze znajomymi gramy w papierowe RPG-i, oraz fascynuje się wszelakimi mitologiami, oraz pradawnymi wierzeniami.

Zapraszam Panów na rozmowę ze mną. Proszę o kontakt e-mailowy w celu ustalenia daty i godziny: Zołza#8498@gmail.com

Pozdrawiam Vivian Lewis

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...

IC:

Imię: Dylan

Nazwisko: Harris

wiek: 32

Poprzednie zatrudnienie: Praca dorywcza jako kurier (Post OP)

Kilka słów o sobie: Nazywam się Dylan Harris, urodziłem się w Kanadzie i od najmłodszych lat fascynowałem się wojskiem oraz podróżami. Jako osoba luźna, posiadająca duży dystans do siebie i lubiąca towarzystwo innych osób postanowiłem poszukać pracy, gdzie kontakt z innymi ludźmi jest częsty i można od czasu do czasu pogadać o czymś innym niż tylko o minionym dniu. Na co dzień zajmuję się rozwozem paczek po mieście przy nudnych i powtarzających się piosenkach w radiu. Poszukuję czegoś świeżego, co nie zanudzi mnie na śmierć tak jak kółko w ciężarówce PostOP.

 

OOC:

Nick na discordzie: 'Tony#3372

Ile czasu na V-Life: jakieś 2 lata

Ile czasu mogę poświęcić: Kilka ładnych godzin dziennie. Nie jestem w stanie określić ile dokładnie, ale jestem osobą bardzo aktywną i powyżej 2 w samym salonie na 100%

Kilka słów o sobie: Standardowa regułka - Nazywam się Hubert, mam 19 lat i chodzę do technikum przez co mam dużo czasu na granie w gierki komputerowe. Ogólnie mówiąc jestem osobą lubiącą poznawać nowe osoby w gierkach i nie tylko. IC jak i OOC jestem raczej luźną osobą z dużym dystansem do siebie i humorkiem. Nigdy nie wiem co w tych kilku słowach pisać, ale wydaje mi się, że to co najważniejsze już zostało napisane.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
On 7.06.2020 at 22:13, streczu said:

IC:

Imię: Dylan

Nazwisko: Harris

wiek: 32

Poprzednie zatrudnienie: Praca dorywcza jako kurier (Post OP)

Kilka słów o sobie: Nazywam się Dylan Harris, urodziłem się w Kanadzie i od najmłodszych lat fascynowałem się wojskiem oraz podróżami. Jako osoba luźna, posiadająca duży dystans do siebie i lubiąca towarzystwo innych osób postanowiłem poszukać pracy, gdzie kontakt z innymi ludźmi jest częsty i można od czasu do czasu pogadać o czymś innym niż tylko o minionym dniu. Na co dzień zajmuję się rozwozem paczek po mieście przy nudnych i powtarzających się piosenkach w radiu. Poszukuję czegoś świeżego, co nie zanudzi mnie na śmierć tak jak kółko w ciężarówce PostOP.

 

OOC:

Nick na discordzie: 'Tony#3372

Ile czasu na V-Life: jakieś 2 lata

Ile czasu mogę poświęcić: Kilka ładnych godzin dziennie. Nie jestem w stanie określić ile dokładnie, ale jestem osobą bardzo aktywną i powyżej 2 w samym salonie na 100%

Kilka słów o sobie: Standardowa regułka - Nazywam się Hubert, mam 19 lat i chodzę do technikum przez co mam dużo czasu na granie w gierki komputerowe. Ogólnie mówiąc jestem osobą lubiącą poznawać nowe osoby w gierkach i nie tylko. IC jak i OOC jestem raczej luźną osobą z dużym dystansem do siebie i humorkiem. Nigdy nie wiem co w tych kilku słowach pisać, ale wydaje mi się, że to co najważniejsze już zostało napisane.

 

Zapraszam Pana dziś na rozmowę o godzinie 22:15.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 20.01.2020 at 21:52, BIELIK said:

 

IC:
Imię:            Tony
Nazwisko:    Black
Wiek:      27 lat
Poprzednie zatrudnienie:      Prace dorywcze, kierowca
Kilka słów o sobie:     Nazywam się Tony Black. Zanim przeprowadziłem się na Wyspę mieszkałem parę lat we Francji i Holandii. Interesuję się motoryzacją i sportami siłowymi. Łatwo nawiązuję nowe znajomości. Uwielbiam częsty kontakt z ludźmi, jestem duszą towarzystwa ;D. Zawsze sumiennie wykonuję swoje obowiązki.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:   Zackonor#2975
Ile czasu jesteś na vlife: 4 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: bez problemu 2h dziennie

Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Sylwester i mam 20 lat. Studiuję w Krakowie. W wolnych chwilach gram na gitarze i żegluję. Interesuję się tworzeniem muzyki i koszykówką.

Edited by Zackonor

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Zackonor said:

IC:
Imię:            Tony
Nazwisko:    Black
Wiek:      27 lat
Poprzednie zatrudnienie:      Prace dorywcze, kierowca
Kilka słów o sobie:     Nazywam się Tony Black. Zanim przeprowadziłem się na Wyspę mieszkałem parę lat we Francji i Holandii. Interesuję się motoryzacją i sportami siłowymi. Łatwo nawiązuję nowe znajomości. Uwielbiam częsty kontakt z ludźmi, jestem duszą towarzystwa ;D. Zawsze sumiennie wykonuję swoje obowiązki.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:   Zackonor#2975
Ile czasu jesteś na vlife: 4 tygodnie
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: bez problemu 2h dziennie

Kilka słów o sobie: Cześć, mam na imię Sylwester i mam 20 lat. Studiuję w Krakowie. W wolnych chwilach gram na gitarze i żegluję. Interesuję się tworzeniem muzyki i koszykówką.

Przyjmuję, proszę Pana o kontakt mailowy (Vixi#8898).

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 4 weeks later...

IC:
Imię: Jake
Nazwisko: Royston
Wiek: 31 lat
Poprzednie zatrudnienie: Prace dorywcze, remonty.
Kilka słów o sobie: Na imię mi Jake. Urodziłem oraz wychowałem się w Los Santos. Jestem osobą kreatywną oraz towarzyską, lubię uczyć się nowych rzeczy. Z każdym dniem staram się być lepszy w tym co robię, zawsze staram się dawać z siebie 100%.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Skynex#6471
Ile czasu jesteś na vlife: Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie określić. Jestem tutaj już trochę czasu ale miałem krótką przerwę.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Średnio około 2 godzin dziennie, czasem nawet więcej.

Kilka słów o sobie: W wolnych chwilach lubię pograć lub pooglądać seriale. Tak jak moja postać jestem towarzyski, uwielbiam poznawać nowych ludzi i wdawać się w ciekawe dyskusje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, Skynex said:

IC:
Imię: Jake
Nazwisko: Royston
Wiek: 31 lat
Poprzednie zatrudnienie: Prace dorywcze, remonty.
Kilka słów o sobie: Na imię mi Jake. Urodziłem oraz wychowałem się w Los Santos. Jestem osobą kreatywną oraz towarzyską, lubię uczyć się nowych rzeczy. Z każdym dniem staram się być lepszy w tym co robię, zawsze staram się dawać z siebie 100%.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Skynex#6471
Ile czasu jesteś na vlife: Szczerze mówiąc to nie jestem w stanie określić. Jestem tutaj już trochę czasu ale miałem krótką przerwę.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Średnio około 2 godzin dziennie, czasem nawet więcej.

Kilka słów o sobie: W wolnych chwilach lubię pograć lub pooglądać seriale. Tak jak moja postać jestem towarzyski, uwielbiam poznawać nowych ludzi i wdawać się w ciekawe dyskusje.

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Aby ją ustalić, proszę skontaktować się ze mną mailowo (Vixi#8898).

 

Mia Wine

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...


((CV w załączniku))


OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : Slay Black | SoundSlayers#4148
Ile czasu jesteś na vlife : Około tygodnia. Staram się wchodzić regularnie i spędzać jak najwięcej czasu (obecnie mam 1 dzień i 10h IG)
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo :

Od godziny do dwóch dziennie obecnie pracuję również w Dimitri's tam też muszę spędzić trochę czasu ale mam an tyle elastyczny grafik że byłbym w stanie go dostosować

Kilka słów o sobie

Jestem graczem serwerów RP ze stażem ok 5 do 6 lat  wcześniejsze serwery wiadomo były sampowe na mruczniku miałem 2,5 tyś przegranych godzin i nienaganną kartę  dobrze ogarniam zasady z ortografią nie mam problemów  staram się pisać zrozumiale i schludnie (Normalnie jak i rozpisując akcje)

Wiem że estetyka oraz poprawność pisowni jest rzeczą dzięki której inni ludzie cię oceniają ( Wiem że piszę jakbym się tym chwalił jednak to jest bardziej moje spaczenie xD)

A do sedna to  Jestem Grzesiek  lubię sobie popykać dzięki temu się relaksuję  jestem miły czasem może zabawny (Zależy czy ktoś lubi żarty o kupie)

Nie odwalam krzywych akcji nie robię terminatorki  lubię nawiązywać nowe znajomości  oraz mieć kontakt z ludźmi.

Chciałbym u was popracować ponieważ nigdy nie miałem styczności z tego typu biznesem i wydaje mi się on bardzo ciekawy pasujący do mojej obecnej postaci :)

cv.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, geloo94 said:


((CV w załączniku))


OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem : Slay Black | SoundSlayers#4148
Ile czasu jesteś na vlife : Około tygodnia. Staram się wchodzić regularnie i spędzać jak najwięcej czasu (obecnie mam 1 dzień i 10h IG)
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo :

Od godziny do dwóch dziennie obecnie pracuję również w Dimitri's tam też muszę spędzić trochę czasu ale mam an tyle elastyczny grafik że byłbym w stanie go dostosować

Kilka słów o sobie

Jestem graczem serwerów RP ze stażem ok 5 do 6 lat  wcześniejsze serwery wiadomo były sampowe na mruczniku miałem 2,5 tyś przegranych godzin i nienaganną kartę  dobrze ogarniam zasady z ortografią nie mam problemów  staram się pisać zrozumiale i schludnie (Normalnie jak i rozpisując akcje)

Wiem że estetyka oraz poprawność pisowni jest rzeczą dzięki której inni ludzie cię oceniają ( Wiem że piszę jakbym się tym chwalił jednak to jest bardziej moje spaczenie xD)

A do sedna to  Jestem Grzesiek  lubię sobie popykać dzięki temu się relaksuję  jestem miły czasem może zabawny (Zależy czy ktoś lubi żarty o kupie)

Nie odwalam krzywych akcji nie robię terminatorki  lubię nawiązywać nowe znajomości  oraz mieć kontakt z ludźmi.

Chciałbym u was popracować ponieważ nigdy nie miałem styczności z tego typu biznesem i wydaje mi się on bardzo ciekawy pasujący do mojej obecnej postaci :)

cv.jpg

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Aby ją ustalić, proszę skontaktować się ze mną mailowo (Vixi#8898).

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...


IC:
Imię: Bogdan
Nazwisko: Mocanu
Wiek: 61
Poprzednie zatrudnienie: Żołnierz - wojska rumuńskie
Kilka słów o sobie: Uszanowanie. Nazywam się Bogdan Mocanu. Brat Vasile Mocanu. Weteran wojenny. Ostatnia misja wojskowa 1990r - Rumuńskie Pole - Bitwa z azjatami. Interesują mnie służby mundurowe, pistolety, pomaganie innym i żona mojego kolegi Jamesa. Szukam pracy i wniose w firmę dużo pozytywnej energii.

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:

Oleksy1911#9507
Ile czasu jesteś na vlife: Będzie rok ponad.
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: Mogę być nawet codziennie wieczorem. 

Kilka słów o sobie: Olek. 22l. Student. Lubie się bawić grą, tym samym dawać przyjemność innym.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

IC:
Imię: Terry 
Nazwisko: Hepburn
Wiek: 30
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Tequila#1890
Ile czasu jesteś na vlife: jakieś 9 miechów
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: pare godzinek w tygodniu

Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w gierce.

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 1 month later...
On 1.11.2020 at 18:11, Tequila said:

IC:
Imię: Terry 
Nazwisko: Hepburn
Wiek: 30
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Tequila#1890
Ile czasu jesteś na vlife: jakieś 9 miechów
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: pare godzinek w tygodniu

Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w z

On 1.11.2020 at 18:11, Tequila said:

IC:
Imię: Terry 
Nazwisko: Hepburn
Wiek: 30
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka słów o sobie: Yo, jestem Terry. Mieszkam na Grove St. Miłośnik lowrider'ów i kibic drużyny koszykarskiej Panic 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem: Tequila#1890
Ile czasu jesteś na vlife: jakieś 9 miechów
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo: pare godzinek w tygodniu

Kilka słów o sobie: Kacper 19l. Chce zatrudnić tą postać w blazing bo od pewnego czasu interesuje się tatuażami i chciałbym pobawić się tym trochę w gierce.

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 
W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

Share this post


Link to post
Share on other sites

IC
Imie: Jacob
Nazwisko: Handbern
Wiek: 26

Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka slow o sobie: Yalla, Mam na imie Jacob mam 26 lat dopiero co sie przeprowadzilem z Europy i szukam robocizny

Do zobaczyska

OOC
Nick na discordzie razem z numerem: Poduszka#4334

Ile czasu jestes na v life: Od dzisiaj :D

Ile czasu mozesz poswiecic na blazing Tatoo: no z 8 h dziennie minimum tak mysle
Kilka slow o sobie: Przemek lat 25, pochodze z gorzowa lecz mieszkam w UK.
Interesuje sie programowaniem oraz graniem w gry pol zawodowo (300 euro zarobione w lidze)
Poza graniem mam 3 dzieci i rodzine wiec czasami godziny moga sie roznic

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

IC: Alba 
Imię: Alba
Nazwisko Corbero
Wiek 30
Poprzednie zatrudnienie DMV Egzaminator, SMG trener personalny
Kilka słów o sobie  Jestem Alba, niedawno przeprowadziłam się do partnera w Sandy, jestem wygadana i obrotna. Lubię wyzwania i dobre samochody. Mam w swoim garażu również dwa cudowne motocykle. Adrenalina? Już jestem!OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem @wiki0057#7234
Ile czasu jesteś na vlife Od 2018 roku
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo kilka h dziennie 

Kilka słów o sobie

 Jestem Wiktoria, mam 20 lat. Uczę się, kandydowałam do policji, interesuję się motoryzacją. Jestem typowym internetowym nerdem, ale nie mam nadwagi. Po prostu lubię siedzieć w domu. 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minutes ago, wiki0057 said:

IC: Alba 
Imię: Alba
Nazwisko Corbero
Wiek 30
Poprzednie zatrudnienie DMV Egzaminator, SMG trener personalny
Kilka słów o sobie  Jestem Alba, niedawno przeprowadziłam się do partnera w Sandy, jestem wygadana i obrotna. Lubię wyzwania i dobre samochody. Mam w swoim garażu również dwa cudowne motocykle. Adrenalina? Już jestem!OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem @wiki0057#7234
Ile czasu jesteś na vlife Od 2018 roku
Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo kilka h dziennie 

Kilka słów o sobie

 Jestem Wiktoria, mam 20 lat. Uczę się, kandydowałam do policji, interesuję się motoryzacją. Jestem typowym internetowym nerdem, ale nie mam nadwagi. Po prostu lubię siedzieć w domu. 

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 
W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Poduszka said:

IC
Imie: Jacob
Nazwisko: Handbern
Wiek: 26

Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka slow o sobie: Yalla, Mam na imie Jacob mam 26 lat dopiero co sie przeprowadzilem z Europy i szukam robocizny

Do zobaczyska

OOC
Nick na discordzie razem z numerem: Poduszka#4334

Ile czasu jestes na v life: Od dzisiaj :D

Ile czasu mozesz poswiecic na blazing Tatoo: no z 8 h dziennie minimum tak mysle
Kilka slow o sobie: Przemek lat 25, pochodze z gorzowa lecz mieszkam w UK.
Interesuje sie programowaniem oraz graniem w gry pol zawodowo (300 euro zarobione w lidze)
Poza graniem mam 3 dzieci i rodzine wiec czasami godziny moga sie roznic

 

Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną! 
W celu umówienia się na nią proszę napisać do mnie maila (Vixi#8898)

Share this post


Link to post
Share on other sites
 • 3 weeks later...

IC:
Imię: Hugh
Nazwisko: Jefferson
Wiek: 36
Poprzednie zatrudnienie: N/A
Kilka słów o sobie:
Yo, Jestem Hugh, mówią na mnie Big. Długo grzałem ławę na Bolingbroke Penitentiary za błędy mojego młodego ja, 
wyszedłem za dobre sprawowanie przed terminem, będąc szczerym po 15 latach odsiadki, obudziłem w sobie, kurde no nie wiem, to chyba artysta się nazywa, no i zacząłem szkicować 
na początek jakieś postacie, portrety, potem zacząłem tworzyć bardziej skomplikowane wzory, z czasem zyskałem sobie ziomków, którzy mówili "ej ty dobry jesteś w tym czarnuchu, weź może zacznij dziarać" no i nie oficjalnie dziarałem podczas odsiadki, swoich ziomków spod celi, szczerze wydaje mi się że mam do tego talent, sam jestem napiętnowany moimi dziełami, więc portfolio załączam gratis, wiesz o co chodzi. Historii długiej nie mam więc nie mam co napisać w życiorysie. Skończyłem podstawówkę, wychowałem się na ghetto, czas się zmienić. Chce się naprawić więc dobrze by było zacząć tutaj. 
 

OOC:
Nick na discordzie wraz z numerem:
ℙ𝕒𝕘𝕒𝕛𝕖𝕨𝕤𝕜𝕪#7250


Ile czasu jesteś na V-LIFE:
27 Miesięcy.

Ile czasu możesz poświęcić na Blazing Tattoo:

Dwa-trzy dni w tygodniu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...