Jump to content

[UB] Czarko


Recommended Posts

SteamID: STEAM_0:1:48757988
Nick Discord: Czarko#4879
Nick OOC: Czarko
Dane IC: Graham Chapman
Serwer: Whitelist
Nick Admina: nie pamiętam niestety
Data: W piątek (07.06) po południu jeszcze miałem możliwość grania. Chcąc zagrać w niedzielę wieczorem już takiej możliwości nie miałem, więc dostałem go jakoś na weekendzie (07-09.06). Zaczerpnięte z poprzedniego posta.
Powód bana: Kradzież radiowozu policji spod kasyna i przemalowanie go na różowo, kiedy na służbie nie było żadnego policjanta.

Opis sytuacji: Sytuacja wygląda tak, że w czwartek(06.06) około godziny 24 pojechałem sobie na kasyno chwilę pograć i z okna ujrzałem stojący na parkingu radiowóz policji. Wychodząc z kasyna spotkałem jakiegoś ziomka. Wpadliśmy na pomysł włamania się do niej, bo nie było żadnego policjanta na służbie. Udało nam się włamać do pojazdu po wielu próbach. Zaczęliśmy jeździć pojazdem po wyspie, gdzie ja byłem tylko i wyłącznie pasażerem tego pojazdu. Żaden kolejny głupi pomysł względem tego pojazdu nie był mój.
 
Coś od siebie: Tak jak wyżej trochę już napisałem. Brałem czynny udział w kradzieży pojazdu, natomiast przemalowanie go na inny kolor i jakieś inne modyfikacje nie wyszły z mojej głowy, tylko z głowy osoby prowadzącej ten pojazd. Dziwi mnie też to, że tam było nie licząc mnie jeszcze kilka osób i tylko ja z tego co się pół roku temu orientowałem dostałem za to majorkę. W regulaminie też nie widziałem jakiegoś podpunktu, który jasno i wyraźnie zakazuje kradzieży samochodów służb cywilnych. Być może źle interpretuję jakiś punk czy podpunkt regulaminu. Żałuję, że dopuściłem się takiego czyny na waszym serwerze i mam nadzieję, że dostanę jeszcze małą szansę na powrót na wyspę. 
Link


Dowody: Nie posiadam niestety żadnych dowodów w tej sprawie, jedynie jakieś screeny potwierdzające, że nie byłem wtedy sam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...