Jump to content
Voxilos

[UB] Voxilos

Recommended Posts

SteamID: https://steamcommunity.com/id/voxilos/

Nick Discord: Voxilos#2077

Nick OOC: Vøxiløs™
Dane IC: Ethan Blade

Serwer: Discord/Whitelist
Nick Admina: -
Data: 06.06.2019 lub 07.06.2019
Powód bana:  Domniemane zabójstwo mechanika

Opis sytuacji: W podobnym momencie czasowym ( podobnym do domniemanego morderstwa mechanika w centrum ) dokonałem odwetowego zabójstwa na innym członku gangu, który miał swoją siedzibę niedaleko kasyna (znajdował się w czymś przypominającym warsztat).
Coś od siebie: (06.06.2019) Poruszałem się tylko i wyłącznie swoim voodo oraz BMX. Nie ukradłem żadnego samochodu, a jedyne kogo zastrzeliłem to Losta na ich podwórku za spalenie mi samochodu. ( Akt spalenia widziało nawet kilku funkcjonariuszy bo miało to miejsce pod komendą )

Link: -
Dowody: Ok. 21 byłem jeszcze na komendzie i policja widziała jak moje auto zostało spalone przez Lostów, a to że jeździłem swoim voodo tez jest w stanie potwierdzić policja.

Ps.: Wiem, że sprawa jest przedawniona, ale dalej mam bana na discordzie, więc nawet nie mogę napisać i się wytłumaczyć ponownie. Poza tym było to ponad pół roku temu, a tego morderstwa nikt mi nie udowodnił i nie podał żadnych konkretnych dowodów. I tak wyrażam skruchę z uwagi na postępione czyny i obiecuję poprawe zachowania, aby nie było wątpliwości co do mojej niewinności.

Edited by Voxilos
  • NotLikeThis 1

Po zapoznaniu się z apelacją, ja oraz reszta administracji stwierdziliśmy iż zostaje ona odrzucona. Kolejne apelacje nie będą rozpatrywane.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...