Jump to content
Voxilos

[UB] Voxilos

Recommended Posts

SteamID: https://steamcommunity.com/id/voxilos/

Nick Discord: Voxilos#2077

Nick OOC: Vøxiløs™
Dane IC: Ethan Blade

Serwer: Discord/Whitelist
Nick Admina: -
Data: 06.06.2019 lub 07.06.2019
Powód bana:  Domniemane zabójstwo mechanika

Opis sytuacji: W podobnym momencie czasowym ( podobnym do domniemanego morderstwa mechanika w centrum ) dokonałem odwetowego zabójstwa na innym członku gangu, który miał swoją siedzibę niedaleko kasyna (znajdował się w czymś przypominającym warsztat).
Coś od siebie: (06.06.2019) Poruszałem się tylko i wyłącznie swoim voodo oraz BMX. Nie ukradłem żadnego samochodu, a jedyne kogo zastrzeliłem to Losta na ich podwórku za spalenie mi samochodu. ( Akt spalenia widziało nawet kilku funkcjonariuszy bo miało to miejsce pod komendą )


Link: -
Dowody: Ok. 21 byłem jeszcze na komendzie i policja widziała jak moje auto zostało spalone przez Lostów, a to że jeździłem swoim voodo tez jest w stanie potwierdzić policja.

 

Ps.: Wiem, że sprawa jest przedawniona, ale dalej mam bana na discordzie, więc nawet nie mogę napisać i się wytłumaczyć ponownie. Poza tym było to ponad pół roku temu, a tego morderstwa nikt mi nie udowodnił i nie podał żadnych konkretnych dowodów. I tak wyrażam skruchę z uwagi na postępione czyny i obiecuję poprawe zachowania, aby nie było wątpliwości co do mojej niewinności.

Edited by Voxilos
  • NotLikeThis 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zapoznaniu się z apelacją, ja oraz reszta administracji stwierdziliśmy iż zostaje ona odrzucona. Kolejne apelacje nie będą rozpatrywane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...