Jump to content
Sign in to follow this  
Koben

[UB] Koben

Recommended Posts

SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198040607102/
Nick Discord: Koben#1187
Nick OOC: Koben
Dane IC:  Ernest White

Serwer:  Whitelist
Nick Admina: Mintaj
Data:  29.06.2019 2:00
Powód bana: Wykorzystanie błędu serwera.

Opis sytuacji: Podjechaliśmy pod bank i ustawiliśmy się na parkingu z tyłu. Trójka Lostów weszła do środka a Ja i towarzysz broni którego nicku nie pamiętam wszedł ze mną na dach. 

Po podjechaniu policji trójka z środka zaczęła rozmawiać z policją a my z dachu obserwowaliśmy rozwój sytuacji kiedy usłyszeliśmy strzały bez namysłu odpowiedzieliśmy ogniem w stronę policjantów którzy nie wiedzieli z której strony strzelamy. Toczyła się zacięta wyrównana walka dopóki towarzysz z spadł z dachu do śmieci po czym zaczął zaczął uciekać w stronę wejścia do banku widząc do bez zastanowienia pobiegłem za nim, po wejściu do banku zobaczyliśmy martwą trójkę. Strzelanina przeniosła się do środka i toczyła się 40 sekund i mój towarzysz dostał i wszedł w BW, zrobił reloga po czym poprosił mnie żebym go podniósł i bez namysłu zrobiłem to a potem już dostałem bana.

Coś od siebie: Moją pierwszą apelacje od unbana napisałem na przysłowiowej wyjebce ponieważ z początku nie przejąłem się że dostałem bana, ale kilka dni potem zdałem sobie sprawę z tego co zrobiłem i że już nie ma odwrotu. Szukałem długi czas podobnego serwera ale nie znalazłem żadnego na którym panuje tak wysoki poziom. Teraz z każdym dniem żałuje coraz bardziej tego co zrobiłem. Jeszce dodam że postąpiłem wtedy jak skończony debil i nie myślałem o tym co robię. Przyznaję się do tego co zrobiłem i sam uważam że tylko idioci by tak zrobili.
Link

Dowody: -

Sign in to follow this  

• Create New...