Jump to content
Sign in to follow this  
vantage

[CV] Percy Cauley

Recommended Posts

Informacje podstawowe.

• Imię i nazwisko: Percy Cauley
  • Miejsce zamieszkania: Arcadius Apartment, San Andreas Boulevard.
  • Data urodzenia: 17.11.1994

Doświadczenie oraz wykształcenie.

• LAW ENFORCEMENT ACADEMY
  • COLLEGE OF CRIMINAL JUSTICE
  • UCLA PSYCHOLOGY DEPARTMENT

Znajomość języków.

• Szwecki: C1
  • Angielski: C1
  • Hiszpański: A2

Załączniki.

• ** Kopia licencji kierowcy oraz obywatelstwa. **
  • ** Kopia świadectw ukończenia szkoły średniej oraz wyższej. **
  • ** Kopia świadectwa o niekaralności. **

Zainteresowania.

• Psychologia kliniczna.
  • Detektywistyka.
  • Fotografia.

Out of Character.

Siedmioletnie doświadczenie zawdzięczam przede wszystkim serwerowi .devGaming.pl który bazował się na MTA. Jest to serwer nastawiony na surowy i jak najbardziej odzwierciedlony gameplay względem reali w Los Angeles. Tam będąc rozeznany jak wygląda i funkcjonuje półświatek przestępczy postanowiłem oddać się grze instytucjom porządkowym RCPD oraz FBI. Swoje doświadczenie w Red County Police Departement zawdzięczam ponad pięćset godzin 'aktywnej' gry. Na samym początku po przejściu wymagającej i stanowczej rekrutacji zostałem mianowany do jednostki centralnej, której założeniem było zajmowaniem się obywatelami oraz patrolem w głównej części miasta. W pewnym momencie gdy szybko zostałem awansowany, postanowiłem zmienić jednostkę dołączając do Detective Bureau, sama nazwa wskazuje iż zajmowałem się przestępstwami, porwaniami, postrzałami, morderstwami; wszelkimi aktami zbrodni. Sama gra w głównej mierze była nastawiona na interakcję z półświatkiem przestępczym. Rola przestępstw odbywała się poprzez interakcję In Character po przez forum. Sama gra, była dość bardzo konstruktywna, patrole po rejonach osiedlonych przez okoliczne gangi, oraz grupy zorganizowane na tzw. South-Central. Pisanie raportów z danych poczynań oraz dni patrolowych, rozporządzanie bazą danych osób powiązanych z kryminalną przestępczością. Chociaż mimo wszystko to nie ograniczyło się do rutyny. Po prawie roku gry, zostałem mianowany głównym zarządcą tej jednostki, w moim imieniu była nauka nowo-zapoznanych osób z grą, przekazanie motywów oraz odpowiedzialność za czyny wszystkich. Nie chcę się więcej rozpisywać niepotrzebnie, dodać mogę jedynie to, że mam świadomość oraz wiedzę w jaki sposób działa lokalny departament w Los Angeles, przestudiowane mam ogrom aktywów z Police Activity, które prezentują przeróżne sytuacje związane z oficerami policji.