Jump to content
Sign in to follow this  
Wilczurczarny

[CV] Samuele Lucca

Recommended Posts

• | Dane Osobowe | 
  • Imię IC : Samuele
  • Nazwisko IC : Lucca
  • Data urodzenia IC : 1993-10-13
  • | Przeszłość | 
  • Poprzednie /aktualne miejsce/a pracy : Dorywczo: Praca na złomie, praca na taxi, praca jako ogrodnik. Pracowałem również jako mechanik.
  •  | Wykształcenie 
  • Technikum Mechaniczne w Los Santos
  • Pozwolenie na broń
  • Kurs pierwszej pomocy

•  | Doświadczenie 
  • Bardzo dobrze radze sobie w trudnych sytuacjach, jestem kontaktowy, potrafię rozmawiać z ludźmi. Doskonale znam budowę pojazdów więc podczas wypadku bardzo szybko potrafię zlokalizować jak najlepsze dojście do poszkodowanego.
  •  | Mocne strony
  • Jestem zdecydowanym, podejmuje mądre i racjonalne decyzje.
    Potrafię bez jakiego kolwiek problemu stanąć w każdej sytuacji.
    Dużo czasu własnego.
  • Prawo jazdy kat. A/B - C (w drodze)

List motywacyjny:
    Szanowny panie Kapitanie!
    Jeżeli szukasz osoby sumiennej, otwartej na każde warunki pracy to właśnie ja!
    Spędzam mnóstwo czasu na wyspie, jestem bardzo otwartą osobą i łatwo nawiązuje nowe kontakty.
    Jestem nauczony pokory, do wyższych mi stopniem oraz tych niższych. Chętnie się uczę nowych rzeczy jak i pomagam innym w nauce ich nowych rzeczy.
    Wypełniam swoje obowiązki jak najlepiej potrafię.

Hisoria IC: Samuele Lucca urodzony w 1993 roku syn Rodrigeza Lucca i Alexy Lucca, pochodzi z Sycyli 
    Ciężka sytuacja rodzinna, brak pieniędzy w domu. Lucca wyjechał szukać pracy i pieniędzy żeby pomóc swojej rodzinie.
    Szuka nowych znajomości i kontaktów żeby nawiązać jakąś współpracę. Jego marzeniem do którego dąży jest zostać adwokatem.

•  | Informacje OOC 
    Siema jestem Dawid mam 21 lat. Jestem st. szer. Wojska Polskiego aktualnie, czekam na zmianę jednostki i mam mnóstwo czasu wolnego. Dziennie jestem na wyspie od godziny 12/14 do godziny 2/3. Z mała przerwą na jedzenie oraz trening. Trenuje MMA moim hobby jest karpiarstwo, i mechanika pojazdowa. Ukończyłem Technikum Mechaniczne oraz wiele innych kursów typu, ratownik wodny, kurs nurkowania.
Edited by Wilczurczarny
  • POGGERS 1