Jump to content
Sign in to follow this  
masle

[UB] masle

Recommended Posts

SteamID: https://steamcommunity.com/id/ojg
Nick Discord: masle#3431
Nick OOC: masle
Dane IC: Kenny Dorcean

SerwerWhitelist
Nick Admina: Mintaz
Data: 26.05.2019/27.05.2019 +/-
Powód bana: Obraza OOC podczas akcji IC

Opis sytuacji: Było to parę miesięcy temu więc opowiem szczątkowo. Trwał pościg około 10 min, który sam nakręciłem, bo byłem pewien, że ucieknę lecz realia okazały się inne jak przypadkiem zminimalizowałem grę po czym wypadłem z trasy i zniszczyłem samochód. Poniosły mnie nerwy i rzuciłem paroma wyzwiskami w stronę policjanta. Nie jestem pewien czy wtedy wyszedłem z gry ale obstawiam, że tak bo kojarzy mi się sytuacja gdzie chciałem kontynuować to ic lecz było na to za późno, bo dwójki policjantów już tam nie było i po krótkim czasie dostałem bana.
Coś od siebie: Zachowałem się jak ostatni burak bez kultury i nie mam nic na obronę. Zrobiłem sobie od tamtego czasu przerwę od roleplayu i chciałbym powrócić jako już opanowany człowiek emocjonalnie. 

Za całą sytuacje przepraszam która wtedy miała miejsce i jeżeli dostanę szanse na ponowną rozgrywkę u was na serwerze to obiecuje, że zachowanie takie jak wyżej nie powtórzy się.
Link:

Dowody: [/]

Po zapoznaniu się z apelacją, ja oraz reszta administracji stwierdziliśmy iż zostaje ona odrzucona. Kolejne apelacje nie będą rozpatrywane.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...