Jump to content

Recommended Posts

SteamID: https://steamcommunity.com/id/Gonzo097/
Nick Discord: Gonzo#8399
Nick OOC: Gonzo Twitch.tv/Gonzo097
Dane IC:  Frank Roberts

Serwer: Discord/Whitelist
Nick Admina: Baker
Data: 01.10.2019 okolo 22
Powód bana: Zly humor Bakera

Opis sytuacji: Wczoraj o godzinie 21:44 Baker napisał ogłoszenie na discordzie SAFD https://imgur.com/yez0YxA informacje w tym ogłoszeniu były wyciągnięte przez ooc a ogłoszenie było IC wiec oskarżyłem go o przenoszenie OOC do IC napisałem do nemena o takiej sytuacji i po chwili Baker zaczął wylewać żale na generału. Dyskusja była bujna, ale spowodowana tylko i wyłącznie z winy Bakera na dodatek podobno pisał to na Generalu, Bo niby mówiłem o tym na stream jak? przecież był stream OFFLINE https://imgur.com/q0QkiiD a tutaj dowód na to że wtedy był offline https://imgur.com/hiV9Q70 Najprawdopodobniej zabolały Bakera moje słowa "a potem matus się wkurza ze gracze mają złe zdanie na temat administracji" zamiast wyjaśnić sprawę na spokojnie robił gownoburze. 
Coś od siebie: Zostałem zbanowany niesłusznie sam Baker wyciągnął wszystko na światło dzienne ja chciałem wszystko zachować miedzy mną a administracja. Pisałem grzecznie do czasu aż zaczął mnie obrażać na generału napisałem tylko puknij się w głowę czy tak i ban na DC i unWL moim zdaniem jest to słabe Baker sam doprowadził do krzywej sytuacji.
Link: Brak
Dowody: Wszystko miałoby załatwione tylko i wyłącznie miedzy mną a administracja
https://imgur.com/a/c695y63

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli udowodnisz i poprzesz dowodami to co napisałeś na temat Bakera i jego spectowaniu oraz wykorzystywaniu tego IC to on sam cie odbanuje. Jeżeli jednak nie masz takich dowodów to jedyne co ci pozostaje to oficjalnie go przeprosić.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Mintaz unlocked this topic
  • Mintaz locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...