Jump to content
Sign in to follow this  
Cezar

Skarga na Mintaz

Recommended Posts

Chciałbym złożyć skargę na admina Mintaz (discord: Mintaz:3694). Dzisiaj, po ponad tygodniu od złożenia przeze mnie prośby o usunięcie postaci, zrobił to. Nie chodzi o czas, tylko o to że usunął nie tę postać co chciałem. Od razu zgłosiłem się do niego. Było trudno się porozumieć, discord coś nawalał. Ale w końcu spotkaliśmy się na serwerze. Miałem nadzieję na zwrócenie wszystkiego co miałem na tamtej postaci (bo zrobiłem identyczną postać z identycznymi danymi, tak jakby to się nie zdarzyło). No ale tak się nie stało.
Na oko obliczyłem że wszystko co posiadałem (gotówka, samochód i wszystkie przedmioty) było warte około 100 tysięcy dolarów. Samochód 25 z salonu + ulepszenie wizualne i tuning to około 25, licencja na broń, pierwszą pomoc, wszystkie prawa jazdy, broń, no i przedmioty w bagażniku/ekwipunku to jakieś 10-15k. Wliczając w to 40 tysięcy razem co miałem na koncie i przy sobie, wychodzi 100 tysięcy dolarów. 
A teraz wymienię co otrzymałem: 25k w gotówce + samochód z ulepszonym jedynie silnikiem. To nawet nie jest połowa wartości tego co wymieniłem.
Już naprawdę wystarczyłoby mnie wysłuchać, i oddać mi tyle co miałem, chociaż nie będę ukrywać że za stworzony kłopot LICZYŁEM na jakąś rekompensatę. Zamiast tego admin wydawał się niemiły, tak jakbym "skazał" go na dodatkową robotę, pomimo tego że to był jego błąd. A teraz muszę się bawić w odnawianie praw jazdy, kursu pierwszej pomocy, musze kupic bron, no i załatwiać ogólnie wszystko to co miałem na poprzedniej postaci. 

Mam nadzieję że sprawę uda się jakoś załatwić, bo czuję się po prostu oszukany. A spędziłem mnóstwo czasu na budowanie tej postaci.

• Like 1
  • LUL 3
  • rtdpepe 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...