Jump to content
Pakarax

Rekrutacja do Benny's - ROZPOCZĘTA

Recommended Posts

oeqy00h.png

Benny's Original Motor Works
Otwiera Rekrutację!

Długo wyczekiwana przez wielu, kończąca pytania "Czy macie może miejsce?" - rekrutacja! Zapraszamy wszystkich chętnych samochodowych freaków i specjalistów do złożenia swojego krótkiego CV dającego wam przepustkę do pracy w szalonym warsztacie! Wielu z was już wie jak wygląda praca u nas, co możemy robić i czym się zajmujemy. Jako nasi pracownicy będziecie:


- Wykonywali robotę, która jest trudna ale sprawia wiele przyjemności z jej wykonania
- Tworzyli własne projekty samochodów oraz będziecie mieli tak dużą styczność z tuningiem jak nigdy dotąd
- Mieli dostęp do fantastycznych samochodów które znajdują się w naszym garażu

- Otrzymywali wynagrodzenie godne wykonanej pracy
Brali udział w eventach organizowanych przez warsztat jako organizatorzy i pomocnicy
- Udzielali się w życiu warsztatu i pomagali go ulepszać.


Dodatkowo w trakcie rekrutacji zostaniecie dokładnie przeszkoleni z zasad panujących w warsztacie, pokażemy wam wszelaki dostępny sprzęt, którego będziecie mogli używać, pokażemy wam jak obsługiwać katalog zarówno ze strony klienta jak i pracownika, będziemy czuwali nad wami w trakcie praktyk. Z drugiej strony, sprawdzimy czy jesteście odporni na stres, zobaczymy jak radzicie sobie z wielozadaniowością oraz przede wszystkim - jak bardzo kreatywni jesteście

Najważniejsze - jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
Zostawiacie pod spodem krótkie CV składające się z takich informacji jak: 

1. Imię i nazwisko

2. Samochody, które posiadasz

3. Samochód, który w przyszłości chciałbyś mieć (auto z serwera)

4. W kilku słowach - dlaczego chciałbyś u nas pracować

5. Jakie masz doświadczenie przy pracy z samochodami

Po zamknięciu procesu rekrutacyjnego na stronie internetowej, wyznaczymy termin spotkania w postaci zlotu samochodowego. Na zlocie poznacie kolejny etap rekrutacji. Wszystkich etapów będzie 3 - dlaczego? Musimy wyłonić z was wszystkich najlepszych bo na stanowisko praktykanta przyjmiemy tylko 3 OSOBY! Wykażcie się kreatywnością, cierpliwością a w odpowiedniej chwili zimną krwią i chęcią dążenia do celu! Nie odpuszczajcie a zostanie wam to wynagrodzone w najlepszy sposób!

Termin zamknięcia rekrutacji:
20.07.2019!
Czas start!

  • POGGERS 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

CV

1. Scott Shake
2. Pfister Comet Retro, Grotti Turismo Classic, Karin Sultan RS, Bravado Rumpo Custom
3. Annis Elegy Retro / Bravado Banshee 900R / Obey Omnis
4. Klimat tego miejsca, atmosfera, profesjonalizm oraz możliwość pracy przy samochodach. Moment odbioru pojazdu przez klienta i jego uśmiech, kiedy wiesz, że włożyłeś w to kawał dobrej roboty i cząstkę serca - świetne uczucie i możliwość spełniania samochodowych marzeń wielu fanów motoryzacji na wyspie. Dodatkowo jest to opcja dalszego rozwoju dla mnie w dziedzinie mechaniki i tuningu wizualnego.
5. Pracowałem już dawniej na warsztacie Benny's, od młodszego mechanika, aż do zastępcy szefa i chciałbym kontynuować tę historię. Naprawiałem i modyfikowałem wiele pojazdów, od małych coupe, przez sedany i klasę sportową, aż po ogromne terenówki. Wydaje mi się, że mam dobre oko jeśli chodzi o modyfikacje wizualne.

Edited by ArtoseruS
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Alaba Mustafa

2.Imponte Dukes,Panto,Tampa Drift(custom),Rapid Flash GT(custom)

3. Comet Retro

4. Potrzebuje zarobku na utrzymanie samochodów na autach i tuningu znam sie bardzo dobrze zresztą moge to udowodnić moimi projektami

5. Jeżeli znacie moja historie to wiece kim jestem jeżeli nie to postaram się w skrócie opowiedzieć. Odkąd tu jestem zawsze pasjonowałem sie pojazdami i motoryzajca zawsze robiłem jakieś ciekawe projekty przez jakiś czas prowadziłęm swój własny warsztat dzie skałdaliśmy auta typowo do zawodów oraganizowaliśmy dużo zlotów i eventów z użyciem naszych aut miałem tez krótka karierę wyścigową teraz zostały jedynie zabawy w nocy z policją 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ralph Age

2. Albany Cavalcade

3. Annis Elegy Retro, Itali GTO, Gallivanter Baller LE FWB, Sabre Turbo Custom

4. Moją pasją od zawsze było modyfikowanie samochodów, szczególnie aspekty elektroniczne, i chciałbym pod waszymi skrzydłami rozwinąć swoją pasję, uczyć się dalej, tworzyć świat samochodów piękniejszym, głośniejszym i bezpieczniejszym.

5. Jestem młodym kierowcą, ale swoje pasje rozwijałem już od dawna w różnych multimedialnych narzędziach, gdzie na elektroniczny papier niejako przelewałem swoje artystyczne wizje. Od kiedy odwiedziłem pierwszy raz warsztat samochodowy dałem się oczarować możliwościom, jakie oferują niekiedy ukryte przez producentów funkcje. Wraz z rozwojem mojej pasji zacząłem zauważać również potencjał w aftermarketowych rozwiązaniach. Dziś w rękach Benny's rozwijam swój projekt multimedialnego SUVa. To moje pierwsze auto na tej wyspie, ale kolejne już w całej historii. Swoją pracę skupiam przede wszystkim na systemach audio/video oraz na wyposażeniu wnętrza, projektowaniu nowych obszyć, dopasowywaniu wszystkiego, aby kierowca po wejściu do auta czuł się lepiej niż w salonie w swoim domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

1.John Jonsone

2. Infernus  Classic

3. Comet RS , Itali GTO 

4. Interesuje się tuningiem wizualnym  oraz szybkimi pojazdami moją największym marzeniem jest stworzenie najpiękniejszego pojazdu na wyspie

5. Jestem John byłem mechanikiem na Bennys 4 miesiące globalne bardzo podobała mi się ta praca modyfikowałem już pojazdy na garażu wiem jak to wygląda  tuningowałem każdy rodzaj pojazdów więc mam duże doświadczenie 

 

Edited by KoxMyLife

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

1. James Koffler

2. Kuruma 

3. Comet Retro, Comet RS

4. Chciałbym pracować u was ponieważ, chcę wrócić to tej pracy jako mechanik z dużym stażem, naprawiać , tuningować, itp.  Generalnie chciałbym wrócić na tzw. stare śmieci i tworzyć projekty samochodów.

5. Pracowałem dawno dawno temu już jako pracownik kiedyś ze stażem "Starszy Mechanik" to jest jedyna praca na wyspie przy której się nie nudzę, lubię tuningować fury i pomagać klientom z doborem koloru.

Edited by jeicllen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...